Jak překonat úroveň 65 ve hře Candy Crush

Přestože je v poměrně rané fázi, je úroveň 65 ve hře Candy Crush velmi náročným úkolem a pro mnoho hráčů je jednou z nejtěžších úrovní ve hře. Náročnost odstranění želé bloků podél ozubeného obvodu může udělat z této úrovně příčinu obrovské frustrace. Nebuďte jeden z bezpočtu hráčů, kteří to na úrovni 65 vzdají - nevzdávejte se, používejte chytré strategie ke zvýšení šance vašeho úspěchu a nakonec dosáhnete sladkého, přesladkého vítězství.

Postup

 1. 1
  Zvažte restartování úrovně, dokud nedostanete příznivou výchozí pozici. Jako u každé náročné úrovně ve hře Candy Crush, může prvních pár vašich tahů způsobit velký rozdíl ve vašich vyhlídkách na vítězství. Protože toto je ten případ, možná budete chtít experimentovat s ukončením a opětovným spuštěním úrovně, dokud neuvidíte první dobrý tah. Například, pokud vidíte, že na první tah nemůžete vytvořit žádný speciální bonbon nebo odstranit čokoládu, možná budete chtít hru restartovat, dokud to nepůjde. Nebude vás to stát žádné životy.
  • Nicméně si uvědomte, že tento trik funguje pouze na mobilních verzích Candy Crushe, ne ve verzích pro internetový prohlížeč. Také to nebude fungovat, pokud jste již udělali jakýkoliv tah - musíte to udělat před úplně prvním tahem, nebo ztratíte život.
 2. 2
  Vaší první prioritou udělejte čokoládu. Čokoládové čtverečky v této úrovni se budou šířit o jednu pozici při každém tahu, při kterém neodstraníte alespoň jeden z nich. Nekontrolovaná čokoláda zbrzdí postup při odstraňování želé bloků a omezí tahy, které můžete udělat, takže jí budete chtít úplně odstranit, jakmile budete moci. Snažte se odstranit všechny čtverečky čokolády z herního pole během vašich prvních pár tahů. Začněte s čokoládou v dolní části pole, protože tahy v dolní části pravděpodobněji vytvoří řetězové reakce, které se hýbou nahoře. S trochou štěstí vaše řetězové reakce mohou vytvořit speciální bonbony nebo odstranit další čokoládové čtverečky.
 3. 3
  Soustřeďte se na uvolnění “uvězněných” bonbonů. Když odstraníte všechnu čokoládu nebo když současným tahem nemůžete žádnou odstranit, zkuste uvolnit “uvězněný” bonbon. Protože tyto bonbony je poněkud obtížné odstranit, je moudré skočit po šanci je vysvobodit, kdykoliv jí dříve budete mít. Opět je nejlepší zaměřit se nejprve na dolní polovinu pole, protože tím můžete potenciálně vytvořit užitečné řetězové reakce.
  • Stejně jako výše, může stát za to přeskočit uvolnění uvězněného bonbonu, pokud to znamená udělat jiný tah, který je obzvlášť užitečný.
 4. 4
  Vytvořte a použijte, co nejvíce pruhovaných bonbonů budete moci. Odstranění bonbonů ze středu pole tady není problém - šestnáct políček s želé podél "ozubené" vnější hrany pole je to, co dělá tuto úroveň tak těžkou. Obvykle budete chtít upřednostnit pruhované bonbony, před těmi zabalenými, protože pruhované bonbony mohou zasáhnout hrany pole s menší potřebou opatrného umístění. Nicméně, jak uvidíte, v této strategii jsou výjimky.
 5. 5
  Použijte pruhované bonbony k zasažení stran hracího pole. Vertikálně pruhované bonbony mohou pomoci odstranit sloupce čokolády, mříže a želé (v závislosti na tom, co tam zbude) ve sloupcích úplně napravo a nalevo. To je zdaleka nejsnazší způsob, jak odstranit tyto sloupce. Nicméně umístit vertikálně pruhované bonbony do sloupce úplně vpravo nebo úplně vlevo je celkem náročné a vyžaduje to složité manévrování.
 6. 6
  Použijte pruhovaný bonbon k zasažení horní řady. Vertikálně pruhovaný bonbon ve středu pole může vyčistit těžko dosažitelnou horní řadu. Protože tyto čtverce jsou místo, kde se poprvé objeví nové bonbony vstupující na herní pole, nemůžete předvídat další bonbony, které spadnou, což způsobuje, že je téměř nemožné vytvořit kombinace. Tudíž nejlepší způsob, jak odstranit tyto čtverce, je pomocí pruhovaných bonbonů.
 7. 7
  Pro maximální účinnost dostaňte pruhované bonbony do spodní řady. Horizontálně pruhovaný bonbon může zasáhnout čtverce podél stran pole, ale nejužitečnější je ve spodní řadě. Na rozdíl od postranních sloupců je relativně jednoduché umístit pruhovaný bonbon do spodní řady vytvořením vertikální řady čtyř bonbonů, která zasahuje do spodní řady, nebo vytvořením pruhovaného bonbonu poblíž a přesunutím do jednoho z dolních čtverců.
 8. 8
  Když je to vhodné, použijte zabalený bonbon. Ačkoli vašimi nejlepšími přáteli v této úrovni jsou pruhované bonbony, zabalené bonbony mohou být také někdy užitečné. Pokud můžete například vytvořit zabalený bonbon podél jedné z hran pole, jeho odpálení zasáhne jeden z těžko dosažitelných čtverců na hraně dvakrát a ještě jednou, to není špatné. Nicméně pokud vidíte příležitost vytvořit zabalený bonbon ve středu pole, udělejte místo něj pruhovaný bonbon. Vyčištění středu pole není v této úrovni složité, takže je lepší tvořit pruhované bonbony s dlouhým dosahem.
  • Pokud budete mít dost štěstí, abyste získali dva zabalené bonbony vedle sebe poblíž hran pole, zkombinujte je! Výsledná kombinace vyčistí velký blok čtverců a odpálí se dvakrát, což znamená, že vyčistíte spoustu čtverců na hraně.
 9. 9
  Snažte se kombinovat barevné bomby a pruhované bonbony. Nejlepší sázka na úspěch v úrovni 65 je vytvořit co nejvíce kombinací barevných bomb + pruhovaných bonbonů bude možné. Tato kombinace skrývá obrovský úder a změní všechny bonbony stejné barvy, jako pruhovaný bonbon, právě na pruhované bonbony a potom je jeden po druhém odpálí. To může pomoci odstranit mnoho políček na hraně na jeden tah.
  • Ačkoliv téměř každá barevná bomba + pruhovaný bonbon bude velkou pomocí, pokud máte možnost, zkombinujte svojí barevnou bombu s pruhovaným bonbonem, který je stejné barvy jako nejčastější bonbon na vnější hraně pole. To zvýší množství pruhovaných bonbonů, které se na vnější hraně vytvoří a dá vám to větší šanci úplně odstranit vnější hranu.
 10. 10
  Hotovo
  Reklama

Tipy

 • Pokud při začátku herní pole nevypadá slibně, skončete hru, aniž byste udělali tah. Neztratíte tak život, a když příště začnete hru, dostanete nové herní pole.

Reklama

Varování

 • Abyste vyřešili tuto úroveň, musíte naplnit požadavek minimálního skóre.
 • V této úrovni je omezené množství tahů.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Chytrý telefon nebo počítač

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.
Kategorie: Počítačové hry
Stránka byla zobrazena 877 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama