Jak překonat úroveň 70 ve hře Candy Crush

V tomto článku:Rychlý návodDalší strategie

Úroveň 70 ve hře Candy Crush je celá o udržení kontroly nad čokoládou. Tato úroveň je úroveň se želé a 45 dostupnými tahy. Herní pole je rozděleno na dvě různě velká pole. Bonbony prochází z pole na levé straně na pravou stranu skrz teleporty. Čokoláda nemůže přes tyto teleporty přejít.

1
Rychlý návod

 1. 1
  Nenechte zmizet lékořici. Zničení lékořicových X uvolní čokoládu, což udělá úroveň mnohem těžší. Nedělejte to, pokud nemusíte.
 2. 2
  Odstraňte čokoládu. Vypořádejte se s čokoládou, co nejdříve budete moci. To bude ta nejtěžší část. Miřte na pruhované bonbony ve stejné řadě jako čokolády, abyste je rychle odstranili.
  • Další speciální bonbony mohou být v této úrovni také užitečné, jako třeba kombinace zabaleného a pruhovaného.
 3. 3
  Přejděte na želé. Potom, co se vypořádáte s čokoládou, můžete prolomit lékořicové řetězy a přejít na vypořádání se s želé.
 4. 4
  Sledujte, jak se levé i pravé pole mění. Bonbony se nepohybují jako normálně a pohybují se různě v závislosti na tom, na které straně pole táhnete. Věnujte tomu pozornost, abyste nepropásli příležitosti.
 5. 5
  Pokud můžete, vytvářejte speciální bonbony na levé straně. Přestože se soustředíte na pravou stranu, pokud vidíte příležitost vytvořit speciální bonbon na levé straně, udělejte to. Tyto speciální bonbony vám mohou pomoci také napravo.

2
Další strategie

 1. 1
  Zaútočte přímo na čokoládu. Jeden přístup k této úrovni je začít uvolňovat uvězněné bonbony co nejdříve to bude možné a začít odstraňovat z pole čokoládu. Problém s tímto přístupem je, že protože mřížka napravo je menší, máte méně místa k vytváření kombinací. Nicméně jakmile začnete odstraňovat řetězy, čokoláda má možnost pohybovat se po celé mřížce, a pomalu omezí váš pracovní prostor jen na pár čtverečků. Tento přístup funguje nejlépe, pokud v mysli vidíte několik budoucích kombinací a vidíte, jak bude pole vypadat o několik tahů později.
 2. 2
  Zaútočte na čokoládu ze strany. Jedním z nejsnazších způsobů, jak odstranit čokoládu, je vytvořit dva horizontálně pruhované bonbony v levé mřížce a odpálit je, jakmile budou v nižších řadách. Pamatujte, že protože ta dvě pole nemají stejnou velikost, tento tah funguje pouze v řadě 2 a 3 odspodu v levém poli. Můžete také použít pruhovaný bonbon k odstranění všech řetězů z mřížky napravo na jeden pohyb. Tento tah vyžaduje plánování a možnost vytvořit pruhované bonbony.
 3. 3
  Zabraňte zaplavení čokoládou. Jakmile je čokoláda uvolněná, začne se šířit do sousedních čtverců. Pamatujte, že pokud odstraníte kus čokolády, v dalším tahu neporoste. Takže dál pracujte na kombinacích blízko čokoládě a útočte na ní pomocí speciálních bonbonů, abyste omezili její šíření.

Tipy

 • Pokud herní pole nevypadá slibně, když začínáte, ukončete hru, aniž byste udělali tah. Neztratíte život a příště, až začnete hru, dostanete nové pole. To funguje pouze, pokud hrajete na mobilním zařízení.
 • Čokoláda nemůže přeskočit přes teleporty.

Varování

 • Jakmile budou z bonbonu odstraněny řetězy, čokoláda má možnost rozšířit se po zbytku pole.
 • Pokud jste ztratili většinu pravé mřížky kvůli čokoládě, skončete a začněte znovu.
 • Abyste dokončili tuto úroveň, musíte naplnit požadavek minimálního skóre.
 • Množství tahů je omezené.

Věci, které budete potřebovat

 • Chytrý telefon nebo počítač

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Počítačové hry

V jiných jazycích:

English: Beat Level 70 on Candy Crush, Français: passer le niveau 70 dans Candy Crush Saga, Русский: пройти 70 уровень в игре Candy Crush, 中文: 通过 Candy Crush 第 70 关, Deutsch: In Candy Crush Level 70 schaffen, Italiano: Superare il Livello 70 in Candy Crush Saga, Español: superar el nivel 70 de Candy Crush, Nederlands: Candy Crush Level 70 Spelen, Português: Passar da Fase 70 do Candy Crush Saga, Bahasa Indonesia: Memenangkan Candy Crush Level 70, ไทย: ผ่าน Candy Crush ด่าน 70, हिन्दी: कैंडी क्रश पर लेवल 70 को पार करें, Tiếng Việt: Vượt qua Level 70 trên Candy Crush, العربية: تجاوز المستوى 70 في كاندي كراش, 日本語: キャンディークラッシュのレベル70を攻略する, 한국어: 캔디크러쉬 사가 70레벨 공략법

Stránka byla zobrazena 1 440 krát.
Byl tento článek přesný?