Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Úroveň 76 ve hře Candy Crush je přísadová úroveň a je v ní dostupný pouze omezený počet tahů. Za 33 tahů musíte stáhnout dolů z pole 3 třešně. Úroveň 76 ve hře Candy Crush Saga může být náročná a zamotat vám hlavu, protože herní pole je jiné. Místo jednoho velkého je herní pole rozděleno do tří menších. Pokud máte potíže, přečtěte si pomoc níže.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Zvládnutí herního pole

 1. 1
  Pochopte, jak funguje herní pole. Jsou tam tři různé herní oblasti, rozdělené teleporty. Bonbon se nejprve objeví v levém dolním rohu, pohne se do pole vpravo a nakonec jde do levého horního pole, než zmizí.
 2. 2
  Sledujte pohyb sloupců. Budete si chtít být jisti, že chápete, jak se v tomto rozložení sloupce pohybují, abyste mohli z tahů, které máte, dostat co nejvíc.
 3. 3
  Nespoléhejte se na vertikálně pruhované bonbony. Ačkoli mohou být vertikálně pruhované bonbony použity k odstranění sloupců, nefunguje to skrz teleporty. To znamená, že můžete odstranit sloupec v poli 1 a 3 najednou, ale neovlivní to pole 2. Horizontálně pruhované bonbony budou fungovat i tak.
 4. 4
  Odstraňte sloupce, vyhněte se řadám. Je třeba zaměřit vaší pozornost na hnutí sloupci, ve kterých je ovoce, takže neodstraňujte řadu, pokud nemusíte. Odstranění sloupce pohne hrou mnohem rychleji.
 5. 5
  Zaměřte se na pole 2 a 3. Odstraňování bonbonů v těchto oblastech pohne mnohem více bonbony než odstraňování v poli 1, což vám pomůže získat z vašich tahů co nejvíc.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Vítězné techniky

 1. 1
  Udržujte přísady ve středu pole, pryč od hran. To vám umožní nejvíc možných kombinací, abyste udrželi přísady v pohybu dolů a pryč z pole.
 2. 2
  Snažte se získat kombinaci pruhovaného a zabaleného bonbonu. Když zkombinujete pruhovaný a zabalený bonbon, vytvoříte kombinaci, která odstraní 3 řady a 3 sloupce. To může být na tomto zvláštním herním poli velmi užitečné. Nicméně je potřeba to udělat co nejrychleji to bude možné, abyste neplýtvali tahy.
 3. 3
  Snažte se získat kombinaci barevné bomby a pruhovaného bonbonu. Další užitečnou kombinací by byla barevná bomba a pruhovaný bonbon, protože to vytvoří pruhované bonbony všude po poli, což může pole velmi rychle vyčistit. Opět je třeba to udělat, co nejrychleji bude možné, abyste nevyplýtvali tahy.
 4. 4
  Použijte pruhovaný bonbon k rychlému stažení ingrediencí na spodek každé části. Vertikálně pruhované bonbony mohou být obvykle použity k odstranění přísad z pole na jeden pohyb, ale ne v této úrovni. Ale i tak to může být užitečné k přesunu přísad na spodek každé části, ve které zrovna jsou. To platí pro část 1 a 2. Pokud použijete vertikálně pruhovaný bonbon v části 3, přísada zmizí z pole.
  Reklama

Tipy

 • Pochopte, jak přísady touto úrovní prochází. Není třeba vytvářet kombinace “nad” přísadou.
 • Můžete použít horizontálně pruhované bonbony k odstranění řad nebo vytvořit speciální bonbon v sousedním poli.
Reklama

Varování

 • Abyste vyřešili tuto úroveň, musíte naplnit požadavek minimálního skóre.
 • V této úrovni je omezené množství tahů.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Chytrý telefon nebo počítač

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili. Tento článek byl zobrazen 2 561 krát
Kategorie: Počítačové hry
Stránka byla zobrazena 2 561 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama