Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Vaše dívka jistě ví, že ji milujete, ale čas od času byste ji měli neočekávaně překvapit, aby si to uvědomovala častěji a abyste získali plusové body. Taková překvapení můžete využít v mnoha situacích, ale nejlepších výsledků s nimi dosáhnete, když je využijete neočekávaně a ne například na narozeniny vaší dívky, na výročí, nebo například po hádce.

Metoda 1
Metoda 1 ze 6:
Od srdce

 1. 1
  Napište jí milostný dopis. Emaily a textové zprávy jsou sice pohodlné a rychlé, ale když dívce napíšete ruční dopis, dáte jí najevo své city romanticky a nadčasově. I když se vám zdá, že psát své pocity na papír je trochu hloupé, buďte si jistí, že na dívku uděláte dopisem skvělý dojem, zejména v případě, že své emoce příliš často neprojevujete. Pokud používáte nějaký parfém, nastříkejte ho trochu na papír a potom dopis odešlete.
 2. 2
  Rozmístěte dívce do pokoje vzkazy. Pokud se svojí dívkou žijete, máte klíč od jejího bytu, nebo můžete požádat o pomoc její spolubydlící, dejte jí do pokoje tajně zamilované vzkazy. Jeden přilepte na zrcadlo, jeden dejte na skříň, na toaletní stolek, na dveře a všude jinam, kam se vaše dívka během dne podívá. Nemusíte psát nic složitého ani dlouhého – jednoduché fráze, jako „Miluji tě" nebo „Stále na tebe myslím" vám budou bohatě stačit, abyste dívce dali najevo, co k ní cítíte.
 3. 3
  Ukažte jí, že se váš život točí kolem ní. Naplánujte si celý den, který věnujete své dívce a budete ji opečovávat. Uvařte jí jídlo, udělejte za ni její domácí práce a nabídněte jí, že jí uděláte masáž, nebo jí připravíte koupel. Můžete si to naplánovat na víkend, ale i na pracovní den. Když své dívce věnujete jeden pracovní den, uděláte na ni skvělý dojem, zejména pokud víte, že má poslední dobou moc práce. Vaše dívka po dlouhém pracovním dni jistě ocení masáž zad nebo posezení u filmu.
 4. 4
  Nechejte jí zahrát písničku v rádiu.[1] Zavolejte do oblíbeného rádia vaší dívky v době, kdy víte, že bude poslouchat. Můžete u toho být spolu, nebo můžete být každý jinde, ale pokud posloucháte spolu, budete se muset omluvit a zajít si zavolat do jiné místnosti, aby vás dívka neslyšela. Nechejte své dívce zahrát její oblíbenou písničku, nebo písničku, která pro vás má nějaký význam. Požádejte moderátora v rádiu, aby řekl jméno vaše dívky a vaše jméno, aby dívka věděla, že je písnička od vás pro ni.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 6:
Klasické dary

 1. 1
  Kupte jí nějaký klasický romantický dar. Zkuste třeba bonboniéru, plyšového medvěda, nějaký šperk, růže, nebo pugét jejích oblíbených květin. Vyberte si dárek, který si budete moci dovolit, ale snažte se, aby to bylo něco, co vaše dívka ocení. Pokud je například vaše dívka alergická na květiny, měli byste vybrat něco jiného. Když jí budete podobné dary dávat příliš často, brzy ztratí svoji hodnotu, ale vaší dívce to jistě nebude vadit – darem jí dáte najevo, co k ní cítíte.
 2. 2
  Dejte jí dárek podle toho, co ji baví. Pokud chcete vymyslet něco osobnějšího, zkuste najít dárek podle toho, co vaši dívku zajímá a čemu se věnuje a vyhněte se „tradičním" romantickým darům. Kupte jí podepsanou kopii její oblíbené knihy, album její oblíbené kapely, nebo lístky do divadla na hru, kterou chtěla vidět. Těmito dary své dívce dáte najevo, že jí rozumíte a víte, co má ráda a co ocení. Kromě toho jsou to praktické dary, protože budete mít jistotu, že je dívka využije.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 6:
Jídlo

 1. 1
  Uvařte jí jídlo. Vlastnoručně uvařené jídlo je skutečným romantickým gestem, zejména pokud u vás většinou vaří vaše dívka. Pokud umíte vařit, buďte trochu extravagantní. Pokud ovšem moc vařit neumíte, uvařte něco jednoduchého, například špagety. Můžete dívce připravit snídani, oběd, nebo večeři. Nemusí jít o luxusní jídla, ale měli byste se snažit, aby vše vypadalo hezky a chutnalo skvěle.
  • Pokud neumíte vařit, překvapte ji tím, že jí navrhnete, že si uvaříte společně. Můžete si spolu v kuchyni užít spoustu legrace a vaše dívka jistě ocení, že jí s vařením chcete pomoci.
 2. 2
  Překvapte ji obědem. Zajděte k dívce do práce před obědovou pauzou a přineste jí jídlo z její oblíbené kavárny nebo restaurace. Můžete připravit také domácí sendviče nebo salát. Pokud dívku nemůžete navštívit v práci, můžete si o víkendu připravit piknik a vzít dívku na oběd do parku.
 3. 3
  Vezměte ji do nějaké hezké restaurace. Můžete spolu jít do restaurace, kterou ještě neznáte, nebo do nějaké, do které spolu chodíte rádi, ale nemáte na to dost času. Než půjdete, ujistěte se, že si dívka vezme vhodné oblečení. Pokud si chcete vybrat nějakou novou restauraci, najděte si nějakou, která vaši dívku zajímá a do které chtěla jít, nebo alespoň nějakou, kde podávají jídla, která má vaše dívka ráda.
 4. 4
  Čokoládové překvapení. Kupte své dívce nějakou drahou bonboniéru a napište k ní na kousek papíru romantické věnování. Papír vložte do bonboniéry, aby ho našla, až ji otevře. Bonboniéru ovažte stuhou a dejte ji své dívce. Až krabici otevře, najde váš romantický vzkaz.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 6:
Společné činnosti

 1. 1
  Dělejte spolu něco, co má vaše dívka ráda, zejména pokud se tomu moc často nevěnujete. Můžete svoji dívku vzít například na celý den na nákupy. Pokud ji nakupování nebaví, zajděte s ní na koncert její oblíbené kapely, do muzea, do zoo, nebo do botanické zahrady. Snažte se vymyslet něco, čemu se většinou vyhýbáte. Vaše dívka si bude vážit oběti, kterou jí složíte a vaše gesto ji jistě dojme. Jen si dejte pozor, abyste si nestěžovali na to, co naplánujete!
 2. 2
  Naplánujte honbu za pokladem. [2] Dejte své dívce indicie, které ji zavedou na různá místa v domě, nebo ve městě. Každé z míst by pro vás mělo něco znamenat. Na každém místě dívce buď zanechejte další nápovědu, nebo nějaký malý poklad. Na konci honby za pokladem byste měli připravit velkou odměnu, kterou si vaše dívka bude moci užít. Může to být cokoli – domácí večeře, lístky na operu, nebo pugét růží.
  Reklama

Metoda 5
Metoda 5 ze 6:
Vzpomínky

 1. 1
  Vyrobte pro dívku fotoalbum s vašimi fotkami. Většina dívek je sentimentální, takže album plné vzpomínek na ty nejhezčí chvíle, které jste spolu prožili, jistě způsobí, že její srdce roztaje. Nejjednodušší je dát jí album plné fotek z doby celého vašeho vztahu. Pokud chcete něco promyšlenějšího, můžete vyrobit album, které obsahuje fotky a poznámky s vašimi myšlenkami. Můžete do alba také napsat, co ke své dívce cítíte.
  • Další variací na toto téma je hudební CD, tedy moderní verze kazety s nahranými písničkami. Vypalte dívce CD s písničkami, které pro vás něco znamenají, nebo s písničkami, které vám vaši dívku připomínají. Pokud máte v počítači mikrofon, můžete na začátek CD nahrát i osobní vzkaz.

Metoda 6
Metoda 6 ze 6:
Rodina

 1. 1
  Pozvěte její rodinu nebo přátele na návštěvu. Tento tip funguje zejména v případě, že se přátelům a rodině své dívky většinou vyhýbáte, nebo v případě, že vaše dívka svoji rodinu vídá velmi málo. Pokud to bude možné, pozvěte její rodinu a přátele k sobě domů dříve, než vaše dívka přijde z práce nebo ze školy, aby to pro ni bylo překvapení. Můžete zorganizovat společnou večeři, nebo můžete pozvat její kamarádky a uspořádat pro ně „dámskou jízdu."
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Papír a tužka
 • Květiny
 • Bonboniéra
 • Plyšová zvířata
 • Šperky
 • Další dary
 • Jídlo
 • Piknikový koš
 • Album s fotografiemi
 • Prázdné audio CD

Související články

Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak pozvat dívku na randeJak pozvat dívku na rande
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojemJak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojem
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Jak se stát alfa samcemJak se stát alfa samcem
Jak zaujmout ženuJak zaujmout ženu
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 24 924 krát
Stránka byla zobrazena 24 924 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama