Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Fotoaparát iPhonu je skvělý a pomůže vám zachytit všechny životní okamžiky. Ale jakmile je máte uložené v telefonu, co s nimi provedete?

Metoda 1 ze 3:
Kabelová metoda

 1. 1
  Připojte svůj iPhone k počítači.
 2. 2
 3. 3
  Vyberte složku pro uložení. Vyberte menu Stahování pro výběr cílové složky pro uložení.
 4. 4
  Vyberte fotografie a videa, která si přejete importovat. Buď kliknete na Stáhnout všechny nebo Stáhnout vybrané. Vyberte fotografie, které chcete importovat. Počítač začne importovat fotografie do vašeho iPhota nebo do jiného programu vašeho Macintoshe. Můžete si také vybrat pouze fotky, které si přejete importovat.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Sdílení fotografií

 1. 1
  Povolte sdílení fotek na vašem telefonu. Jděte do Nastavení - Obrázky a Fotoaparát. Zapněte Sdílet mé fotografie. Toto umožní stahovat vaše fotografie automaticky na účet iCloud, aby mohly být sdíleny s vašimi dalšími iCloud zařízeními.
 2. 2
  Nastavte Fotostream (Sdílení fotografií) na svém Macu. Jděte do systémového Nastavení a klikněte na iCloud. Ujistěte se, že máte zaškrtnutý Fotostream.
 3. 3
  Povolte Sdílení fotografií v iPhoto. Jděte do Nastavení iPhota a klikněte na Fotostream. Ujistěte se, že sdílení fotografií je zaškrtnuto. Jestliže si přejete automaticky přenášet všechny své fotografie do iPhota, ujistěte se, že máte zaškrtnutý Automatický import a Automatické nahrávání. V tomto případě, kdykoliv zapnete iPhoto a váš telefon bude připojen k wifi, tak se vám fotografie budou automaticky stahovat do vašeho počítače.
 4. 4
  Přidejte fotografie do vašich Sdílených fotografií. Přejděte na nějakou fotografii z vašich Fotografií a vyberte ji. Klikněte na Sdílet a potom vyberte ikonu iCloudu.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Email

 1. 1
  Najděte fotografii v aplikaci Fotografie, kterou si přejete odeslat. Můžete odeslat až 5 fotografií v jenom emailu.
 2. 2
  Klikněte na "Vybrat". Toto tlačítko by se mělo nacházet v horním pravém rohu.
 3. 3
  Klikněte na fotografie, které si přejete odeslat. Můžete odeslat nejvíce 5 fotografií.
 4. 4
  Klikněte na Sdílet a vyberte ikonu Emailu. Pokud ji nevidíte, zřejmě máte vybraných více než 5 fotografií. Odešlete více zpráv, abyste do vašeho Macu dostali všechny fotografie nebo použijte jinou metodu, pokud jich potřebujete přenést mnoho.
 5. 5
  Klepnutím na emailovou adresu příjemce. Pokud se snažíte přenést fotografie sami sobě, zadejte do pole "Komu" svou emailovou adresu. Napiště jakýkoliv text do těla emailu, který chcete odeslat a klikněte na Odeslat.
  Reklama

Související články

Pomohl vám tento článek?

Reklama