Jak přesunout fotografie z iPhone do Maca

V tomto článku:Kabelová metodaSdílení fotografiíEmail

Fotoaparát iPhonu je skvělý a pomůže vám zachytit všechny životní okamžiky. Ale jakmile je máte uložené v telefonu, co s nimi provedete?

1
Kabelová metoda

 1. 1
  Připojte svůj iPhone k počítači.
 2. 2
  Otevřete iPhoto. Bude záležet na vašem nastavení, iPhoto se vám možná otevře automaticky po připojení iPhone k počítači.
 3. 3
  Vyberte složku pro uložení. Vyberte menu Stahování pro výběr cílové složky pro uložení.
 4. 4
  Vyberte fotografie a videa, která si přejete importovat. Buď kliknete na Stáhnout všechny nebo Stáhnout vybrané. Vyberte fotografie, které chcete importovat. Počítač začne importovat fotografie do vašeho iPhota nebo do jiného programu vašeho Macintoshe. Můžete si také vybrat pouze fotky, které si přejete importovat.

2
Sdílení fotografií

 1. 1
  Povolte sdílení fotek na vašem telefonu. Jděte do Nastavení - Obrázky a Fotoaparát. Zapněte Sdílet mé fotografie. Toto umožní stahovat vaše fotografie automaticky na účet iCloud, aby mohly být sdíleny s vašimi dalšími iCloud zařízeními.
 2. 2
  Nastavte Fotostream (Sdílení fotografií) na svém Macu. Jděte do systémového Nastavení a klikněte na iCloud. Ujistěte se, že máte zaškrtnutý Fotostream.
 3. 3
  Povolte Sdílení fotografií v iPhoto. Jděte do Nastavení iPhota a klikněte na Fotostream. Ujistěte se, že sdílení fotografií je zaškrtnuto. Jestliže si přejete automaticky přenášet všechny své fotografie do iPhota, ujistěte se, že máte zaškrtnutý Automatický import a Automatické nahrávání. V tomto případě, kdykoliv zapnete iPhoto a váš telefon bude připojen k wifi, tak se vám fotografie budou automaticky stahovat do vašeho počítače.
 4. 4
  Přidejte fotografie do vašich Sdílených fotografií. Přejděte na nějakou fotografii z vašich Fotografií a vyberte ji. Klikněte na Sdílet a potom vyberte ikonu iCloudu.

3
Email

 1. 1
  Najděte fotografii v aplikaci Fotografie, kterou si přejete odeslat. Můžete odeslat až 5 fotografií v jenom emailu.
 2. 2
  Klikněte na "Vybrat". Toto tlačítko by se mělo nacházet v horním pravém rohu.
 3. 3
  Klikněte na fotografie, které si přejete odeslat. Můžete odeslat nejvíce 5 fotografií.
 4. 4
  Klikněte na Sdílet a vyberte ikonu Emailu. Pokud ji nevidíte, zřejmě máte vybraných více než 5 fotografií. Odešlete více zpráv, abyste do vašeho Macu dostali všechny fotografie nebo použijte jinou metodu, pokud jich potřebujete přenést mnoho.
 5. 5
  Klepnutím na emailovou adresu příjemce. Pokud se snažíte přenést fotografie sami sobě, zadejte do pole "Komu" svou emailovou adresu. Napiště jakýkoliv text do těla emailu, který chcete odeslat a klikněte na Odeslat.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 11 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Transfer Photos from iPhone to Mac, Español: transferir fotos de un iPhone a una Mac, Italiano: Trasferire Fotografie da iPhone su Mac, Português: Transferir Fotos do iPhone pro Mac, 中文: 将照片从iPhone传到Mac, Nederlands: Foto's overzetten van een iPhone naar een Mac, Русский: перенести фотографии с iPhone на Mac, Français: transférer des photos d'un iPhone sur un Mac, Bahasa Indonesia: Memindahkan Foto dari iPhone ke Mac, ไทย: ย้ายรูปง่ายๆจาก iPhone ไปยังเครื่อง Mac, हिन्दी: आईफोन से मैक में फोटो ट्रान्सफर करें, العربية: نقل الصور من آيفون إلى ماك, Tiếng Việt: Chuyển Ảnh chụp từ iPhone sang Mac, 한국어: 아이폰에서 맥으로 사진 옮기는 법

Stránka byla zobrazena 1 686 krát.
Byl tento článek přesný?