Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Máte hodně obrázků uložených na vašem iPodu, které chcete přeposlat do vašeho počítače? Zálohovat obrázky do počítače vám umožní je smazat z iPodu, což vám uvolní cenné místo ve vašem úložišti. Ať již máte originální iPod s klikacím kolečkem nebo máte nový dotykový iPod, přesunutí obrázků vám zabere pouze pár minut.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Použití originálního iPodu

 1. 1
  Nastavte iPod do režimu disk. Abyste mohli váš iPod spojit s vaším počítačem a dostat se do souborů, váš iPod bude muset být nastaven v režimu disk. Toto můžete provést s pomocí iTunes nebo můžete váš iPod nastavit manuálně do režimu disk.[1]
  • Abyste mohli nastavit iPod do režimu disku s použitím iTunes, zapojte váš iPod do počítače, otevřete iTunes a vyberte jej z nabídky zařízení. V okně Přehled odklikněte možnost "Povolte použití disku" v sekci Možnosti.
  • Abyste mohli manuálně nastavit váš iPod do režimu disk, stiskněte a podržte Nabídku a Vyberte tlačítka alespoň na dobu šesti sekund. Držte tlačítka dokud se nezobrazí logo Apple. Jakmile se logo zobrazí, uvolněte Nabídku a Vyberte tlačítka a potom stiskněte a podržte tlačítka Vybrat a Přehrát. Tato tlačítka stiskněte a nechte je stisklá do té doby, než se zobrazí obrazovka režim disku.
  • Podívejte se na průvodce, které jsou k dispozici online, ohledně informací o nastavení iPodu do režimu disku pro více informací.
 2. 2
  Otevřete iPod ve vašem počítači. Pokud jste manuálně zapnuli režim disku, spojte iPod s vaším počítačem. Pokud používáte Mac, iPod by se měl zobrazit na ploše jako USB přípojka. Pokud používáte Windows,iPod bude na seznamu s jinými přípojkami v okně Počítač/Můj počítač/ Tento počítač.
  • Pokud používáte Windows, můžete se rychle dostat do Počítač/Můj počítač/Tento počítač tak, že stisknete tlačítko Windows+ Přestávka.
 3. 3
  Najděte fotografie, které chcete zkopírovat. Běžně je lze najít ve složce Fotografie, ale protože iPod může být využitý jako přípojka USB, mohou být umístěny kdekoliv. Projděte si složku a najděte si fotografie, které chcete.
 4. 4
  Pošlete obrázky z iPodu do počítače. Můžete vybrat obrázky, které chcete zkopírovat a přenést do počítače a potom je zkopírujte tak, že zvolíte UpravitZkopírovat, a pravým tlačítkem myši následně vyberte Zkopírovat nebo tím, že stisknete Ctrl + C (Windows) nebo Command + C (Mac).
  • Vyberte si umístění, do kterého byste chtěli přenést obrázky a vložte zkopírované obrázky. Tohle můžete provést tak, že kliknete na UpravitVložit a pravým tlačítkem myši kliknete do prázdného prostoru a vyberte Vložit nebo stisknutím Ctrl + V (Windows) nebo Command + V (Mac).
  • Pokud si nepřejete nechat obrázky ve vašem iPodu, můžete místo toho kliknout na vyjmout namísto na odstranit, což odstraní originály jakmile budou zkopírované do nového umístění. Můžete vybrat vyjmout tak, že kliknete na Ctrl + X (Windows) nebo Command + X. Potom můžete vložit obsah stejným způsobem jako je popsáno výše.
  • Soubory nyní můžete poslat do vašeho iPodu pokud chcete.
 5. 5
  Počkejte, dokud se přenos nedokončí. Pokud přenášíte hodně obrázků, může to trvat nějakou dobu, než se proces dokončí. Tabulka se statusem vám ukáže, jaká je předpokládaná doba stažení.
 6. 6
  Vyjměte iPod. Potom, co je přenos dokončen, budete muset vyjmout iPod před tím, než jej odejmete z vašeho počítače. Tohle vám pomůže zamezit poškození dat.
  • U Macu, klikněte pravým tlačítkem myši na vašem iPodu na plochu a vyberte Vyjmout. Můžete nyní odpojit iPod
  • U Windows, klikněte na tlačítko "Bezpečně odstranit hardware" v nabídce nastavení a potom vyberte iPod. Nyní můžete odpojit iPod.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Použití iPod Touch

Windows

 1. 1
  Připojte iPod Touch k vašemu počítači, informace jak na to, lze nalézt na internetu. Pokud jste poprvé připojeni k vašemu počítači, budete muset počkat několik minut dokud Windows nenainstaluje nezbytné přípojky.
 2. 2
  Začněte s importováním. Pokud se zobrazí okno pro automatické přehrávání, vyberte "Importujte obrázky a videa". Pokud se okno pro automatické přehrávání nezobrazí, otevřete okno Počítač/Můj počítač/Tento počítač a s pravým tlačítkem myši klikněte na iPod Touch a vyberte Importovat obrázky a videa.
 3. 3
  Vyberte obrázky, které chcete přeposlat. Windows provede skenování iPod Touch pro vyhledávání jakýchkoliv obrázků. Dále se vám zobrazí okno ukazující počet nalezených obrázků a několik možností. Pro výběr obrázků, které chcete, se ujistěte, že jste vybrali "prohlédnout, organizovat a skupinové položky pro import" a klikněte na tlačítko Next(Další).
  • Obrázky budou seřazeny podle data, kdy byly pořízeny. Podle výchozího nastavení budou vybrány všechny obrázky. Odškrtněte políčka vedle jakéhokoliv obrázku, který si nechcete ponechat nebo odškrtněte políčko "Vybrat vše" nahoře v seznamu a zvolte všechny obrázky, které nechcete mít vybrané.
  • Můžete změnit způsob, jakým jsou obrázky seřazeny do skupin a to tak, že přetáhnete přes měřítko dole v pravém rohu.
 4. 4
  Zorganizujte fotografie, které si chcete ponechat. Můžete přidat označení k obrázkům, které chcete přesunout kliknutím na tlačítko "Přidat označení", umožňující vám je vyhledat jednodušeji. Také můžete přiřadit každé skupině obrázků konkrétní složku tím, že kliknete na tlačítko "Zadat jméno" s ikonou složky.
 5. 5
  Nastavte vaše možnosti importování. Klikněte na link "Více možností" dole v levém rohu okna. Toto vám umožní nastavit složku, do které budou umístěny vaše nové obrázky a jak budou pojmenovány. Až je hotovo, klikněte na tlačítko OK.
  • Zkontrolujte "Smažte soubory ze zařízení po importování", pokud chcete uvolnit místo na vašem iPodu potom, co jste přesun provedli.
 6. 6
  Přesuňte soubory. Klikněte na tlačítko Import (Importovat) a začněte s procesem importování. Když je proces dokončený, dostanete se do knihovny "Importované obrázky a videa". Vaše obrázky také můžete najít v souboru, který nastavíte, což je soubor "Obrázky" jako výchozí.[2]
  Reklama

Mac OS X

 1. 1
  Připojte váš iPod Touch k počítači, pro více informací jak na to, se můžete podívat na zdroje na Internetu. Když připojíte váš iPod, program iPhoto by se měl otevřít automaticky. Pokud se automaticky neotevře, otevřete jej ze souboru "Applikace".
 2. 2
  Vyberte fotografie, které chcete importovat. Můžete importovat všechny fotografie na iPodu tak, že kliknete na "Import # Photos". Pokud chcete importovat pouze některé fotografie, klikněte na každou fotografii, kterou chcete přenést a vyberte ji. Klikněte na tlačítko "Importovat vybrané fotografie" a zkopírujte vybrané obrázky.
  • Pokud iPhoto nezobrazuje obsahy vašeho iPodu, ujistěte se, že je vybraný ze sekce "Zařízení" v levém rámečku.
 3. 3
  Vyberte si zda chcete smazat nebo si ponechat importované obrázky. Potom, co si vyberete možnost importovat, budete vyzváni, zda byste si chtěli ponechat fotografie, které chcete importovat do vašeho iPodu nebo je smazat a ušetřit místo. Pokud plánujete, že budete chtít importovat obrázky znovu do dalšího počítače, ponechejte si je ve vašem iPodu.[3]
  Reklama

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak udělat screenshot ve WindowsJak udělat screenshot ve Windows
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak hackovatJak hackovat
Jak zobrazit XML souboryJak zobrazit XML soubory
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpoznáJak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpozná
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 11 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 2 063 krát
Stránka byla zobrazena 2 063 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama