Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Právě jste dostali nový iPod a hned chcete začít poslouchat. Konec konců iPod bez hudby je vám skoro k ničemu. Přidání vaší hudební knihovny trvá jen pár minut a existuje několik způsobů jak na to. A ani nemusíte používat iTunes, pokud nechcete.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:
Synchronizace hudby

 1. 1
  Stáhněte si iTunes, pokud je to potřeba. iTunes je zdarma a můžete ho získat z webové stránky Applu. Některé iPody dokonce mají instalační CD, což se hodí, pokud máte pomalé připojení k Internetu. Pokud máte starší počítač, ujistěte se, že splňuje požadavky.
  • Pokud jste předtím iTunes nikdy nepoužívali, můžete si přečíst manuál s informacemi, jak používat iTunes, který najdete online.
 2. 2
  Přidejte hudbu do vaší iTunes knihovny. Můžete přidat hudbu do vaší iTunes knihovny importováním písní z CD, zakoupením si hudby v hudebním obchodě iTunes nebo přidáním skladeb, které již máte ve vašem počítači.
 3. 3
  Připojte váš iPod k počítači. Použijte kabel USB, který je součástí vašeho iPodu. iTunes by jej měl rozpoznat okamžitě a zobrazí se v sekci Zařízení ve vašem iTunes.
  • Pokud nebyl iPod nikdy dřív zapojen do vašeho počítače, následujte instrukce pro pojmenování vašeho iPodu a pro změny počátečního nastavení.
  • Pokud iTunes váš iPod nerozpozná, budete jej muset obnovit.
 4. 4
  Vyberte si váš iPod z nabídky Zařízení. Pokud nevidíte postranní panel, klikněte na tlačítko ZobrazitUkažte postranní panel.
 5. 5
  Klikněte na políčko Hudba. Zvolte tlačítko, které je vedle "Synchronizovat hudbu".
 6. 6
  Vyberte si hudbu, kterou chcete přidat. Můžete synchronizovat celou knihovnu (pokud je váš iPod kapacitově dostatečně velký) nebo můžete přidat konkrétní alba, interprety a skladby.
  • Vaše možnosti synchronizace mohou záležet na modelu vašeho iPodu.
 7. 7
  Monitorujte vaše volné místa. Při přidávání položek do synchronizačního seznamu uvidíte, že se panel v dolní části obrazovky zaplňuje. To vám umožní vědět, kolik na iPodu zbývá místa.
 8. 8
  Klikněte na .Apply (Použít) a můžete začít synchronizovat vaši zvolenou hudbu. Množství času, který to zabere bude záležet na tom kolik hudby budete převádět. Pokrok můžete zkontrolovat na displeji iTunes v horní části okna.
  • Synchronizace odstraní hudbu, která je v momentálně na vašem iPodu, pokud to tedy není součástí výběru.
 9. 9
  Vyjměte váš iPod. Jakmile je synchronizace dokončena, vyberte si váš iPod nabídce Přístroje. Klikněte na tlačítko Vyjmout, které se zobrazí vedle názvu zařízení. Jakmile je iPod úspěšně odejmut, můžete jej odpojit od počítače.[1]
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 4:
Přidání písní manuálně

 1. 1
  Připojte váš iPod k počítači.
 2. 2
  Otevřete iTunes, pokud se neotevře automaticky.
 3. 3
  Přidejte hudbu do vaší iTunes knihovny. Můžete importovat písničky z CD, zakoupit si hudbu v hudebním obchodě iTunes nebo si přidat skladby, které již máte ve vašem počítači.
 4. 4
  Vyberte si iPod z nabídky Zařízení. Tato nabídka se nachází v postranním panelu nebo v horní části okna iTunes. Pokud postranní panel nevidíte, klikněte na tlačítko pohled zobrazit postranní panel .
 5. 5
  Klikněte na Souhrn. Toto políčko se většinou zobrazí automaticky jako výchozí, když vyberete iPod.
 6. 6
  Přejděte dolů na stránku a zvolte "Manuálně spravovat hudbu a videa".
 7. 7
  Klikněte na "Hudba", tlačítko vyskytující se dole na postranní liště a otevřete vaši Hudební knihovnu.
 8. 8
  Klikněte a přetáhněte hudbu, kterou si chcete přidat do vašeho iPodu. Můžete zvolit více položek najednou a to tak, že přetáhnete výběrové pole myší nebo tak, že stisknete klávesy Ctrl (Windows) nebo Command (Mac) při klikáním na položky.
 9. 9
  Počkejte dokud se hudba nepřenese. Písně budou přeneseny jakmile je přetáhnete a pustíte na ikonu iPod, která se nachází v nabídce Přístroje.
 10. 10
  Smažte hudbu z vašeho iPodu.
  • Rozbalte váš iPod v nabídce Přistroje.
  • Vyberte "Hudba" pod ikonou vašeho iPodu.
  • Vyberte si písně, které chcete smazat.
  • Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte "Smazat" nebo stiskněte klávesu Smazat.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 4:
Použití automatického vyplňování

 1. 1
  Připojte váš iPod k vašemu počítači.
 2. 2
  Otevřete iTunes, pokud se neotevře automaticky.
 3. 3
  Přidejte hudbu do vaší iTunes knihovny. Můžete importovat písničky z CD, zakoupit si hudbu v hudebním obchodě iTunes nebo si přidat skladby, které již máte ve vašem počítači.
 4. 4
  Vyberte si iPod z nabídky Zařízení. Tato nabídka se nachází v postranním panelu nebo v horní části okna iTunes. Pokud postranní panel nevidíte, klikněte na tlačítko pohled zobrazit postranní panel .
 5. 5
  Klikněte na Souhrn. Toto políčko se většinou zobrazí automaticky jako výchozí, když vyberete iPod.
 6. 6
  Přejděte dolů na stránku a zvolte "Manuálně spravovat hudbu a videa ".
 7. 7
  Klikněte na šipku vedle vašeho iPodu v postranním panelu a rozbalte váš iPod.
 8. 8
  Vyberte si podsekci Hudba. Zobrazí se seznam celé vaší muziky na vašem iPodu.
 9. 9
  Použijte rozevírací nabídku "Automatické vyplňování z" a zvolte zdroj. Můžete si vybrat jak knihovnu nebo seznam písní, ze kterého se bude automaticky vyplňovat.
 10. 10
  Klikněte na .Settings (Nastavení)... a nastavte automatického vyplňování.
  • Klikněte na "Nahradit všechny položky, při automatickém vyplňování" a odstraňte jakoukoliv hudbu, která je již na vašem iPodu během Automatického vyplňování.
  • Klikněte na "Náhodně vybrat položky " a tak budete mít náhodný výběr písní.
  • Použijte posuvník pro nastavení, kolik místa chcete, aby jej automatické vyplňování nechalo prázdné. Pokud nastavíte hodnotu 0, automatické vyplňování se pokusí vyplnit celý váš iPod hudbou.
 11. 11
  Klikněte na .Autofill (Automatické vyplňování) a začněte vyplňovat váš iPod. Pokrok můžete monitorovat na displeji iTunes.
 12. 12
  Jakmile je automatické vyplňování dokončeno, klikněte na tlačítko Vyjmout, které se zobrazí vedle iPodu, když jej zvolíte v sekci Zařízení. Jakmile je iPod možné úspěšně odejmut, můžete jej odpojit od počítače.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 4:
Pomocí iFunBox

 1. 1
  Stáhněte si iFunBox. Kromě iTunes existuje spousta programů, které umožňují spravovat muziku na vašem iPodu. Jedna z nejoblíbenějších alternativ je iFunBox.
 2. 2
  Připojte váš iPod k počítači. Pokud se otevře iTunes, zavřete jej.
 3. 3
  Otevřete iFunBox.
 4. 4
  Vyberte záložku "Rychlé nástroje Quick Toolbox".
 5. 5
  Přesuňte hudební soubory do okna nebo vyhledejte hudební soubory ve vašem počítači.
 6. 6
  Odpojte váš iPod.
 7. 7
  Otevřete aplikaci Hudba na vašem iPodu. Vaše nové písně by tam již měli být k dispozici a můžete si je přehrát.
  Reklama

Tipy

 • Nastavte iPod v počítači, ve kterém jej plánujete používat. Nastavení IPodu s Macintosh bude muset mít všechny skladby smazány, aby to šlo použít ve Windows operačním systému. Tohle potřeba pouze jednou, při přepnutí počítačů, ale aby to bylo jednodušší zkuste použít iPod pouze na jednom počítači.
 • Často jsou také k dispozici písně zdarma na iTunes.
Reklama

Varování

 • Ujistěte se, že jste iPod správně odpojili, aby se zamezilo problémům nebo ztrátě souborů na vašem iPodu. Klikněte na tlačítko vyjmout vedle ikony iPod umístěné v iTunes nebo v pravém dolním rohu a pak počkejte s odpojením iPodu, dokud zpráva na obrazovce říká, že je to bezpečné. Pokud ukončíte iTunes, přetáhněte iPod ikonu na vaší pracovní ploše a přesuňte ji do koše pro vyjmutí (Mac) nebo pokud je to relevantní, u počítače Windows klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu iPod na vaší pracovní ploše.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 598 krát
Kategorie: Stahování hudby
Stránka byla zobrazena 3 598 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama