Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Právě jste si stáhli .mp3 nebo .mp4 s nejnovějším hitem a chcete ji přidat do vašeho iPhonu, abyste ji mohli poslouchat na cestách? Přečtěte si více a zjistěte jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Přidání hudby do vaší knihovny

 1. 1
  Přidejte hudební složku do vaší knihovny iTunes. V iTunes, běžte do Složka>> Přidat do knihovny, a vyberte si složku. iTunes je zařadí do knihovny.
  • Je dobré je mít složku s hudbou nebo jiné místo, kde si ukládáte všechny vaše složky, které přidáváte do iTunes.
 2. 2
  Připojte váš iPhone k počítači přes USB konektor. Širší konec připojte ke spodní části iPhonu a kratší konec připojte k vašemu počítači.
 3. 3
  Otevřete iTunes. Když se vaše zařízení připojí, zobrazí se vám na levé straně nebo v pravém rohu (záleží na verzi vašeho i Tunes) tlačítko"iPhone", které vám umožní přístup do nastavení telefonu. Klikněte na toto tlačítko.
 4. 4
  Nahoře na navigačním pod panelu, zvolte "Hudba."
 5. 5
  Ujistěte se, že jste zvolili položku "Sync Hudba", kterou lze nalézt v horní části. Pokud jste zvolili "Celá hudební knihovna", píseň, kterou jste právě dali do iTunes, bude automaticky přidaná do vašeho iPhonu. Pokud jste tuto možnost nezvolili a namísto toho jste zvolili nabídku "Vybraný hudební seznam, hudebníci, alba a žánry", zvolte konkrétní možnost vedle hudebního seznamu, hudebníci, album nebo žánr, podle toho, kterou píseň chcete přidat.
 6. 6
  Klikněte na "Aplikovat" dole na stránce a potvrďte změny. Vaše nová píseň bude přidána do vašeho iPhonu.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Zakoupení hudby na iTunes

 1. 1
  Můžete si koupit hudbu z iTunes přímo z vašeho iPhonu a ihned si ji můžete stáhnout z Internetu. Nahrajte si iTunes aplikaci z vašeho telefonu.
 2. 2
  Najděte píseň, kterou si chcete koupit.
 3. 3
  Klikněte na píseň, kterou si chcete vybrat. Napravo uvidíte cenu v šedém tlačítku. Klikněte na ni a můžete si píseň koupit, potvrďte váš výběr.
  • Můžete si také zakoupit celá alba, pokud budete hledat název celého alba.
 4. 4
  Váš nákup začne ihned automaticky stahovat, pokud jste připojeni k Internetu, Pokud ne, načtěte iTunes a klikněte na "Více" dole v horizontální navigační nabídce.
  • Klikněte na "Zakoupená", "Hudba," a potom vyberte hudebníka nebo "Všechny písně."
  • Klikněte na tlačítko napravo u písně, kterou byste si chtěli stáhnout. Pokud je píseň již stažená, bude tam místo toho tlačítko "Přehrát".
 5. 5
  Zapněte automatické stahování, pokud chcete, aby se vaše nákupy na iTunes začali automaticky stahovat do vašeho iPhonu. Běžte do Nastavení >> iTunes a App Stores. V sekci "Automatické stahování" můžete zapnout Hudba a/nebo Aplikace.
  Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 13 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 2 096 krát
Kategorie: IPhone
Stránka byla zobrazena 2 096 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama