Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jste unaveni z neustálého psaní vašeho jména na konci každého emailu, který pošlete? Chcete, aby některé z vašich emailů vypadaly více profesionálně, s linky na vaši firemní webovou stránku a s logy firmy? Gmail vám umožňuje rychle přidat vlastní podpisy ke každému emailu, který pošlete. Můžete přidat linky, obrázky, a kompletně změnit formátování textu. Podívejte se na krok 1 níže a zjistěte jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Přidání základního podpisu

 1. 1
  Otevřete Gmail. Ujistěte se, že jste přihlášeni s adresou, ke které chcete přidat podpis.
 2. 2
  Otevřete nabídku Nastavení. Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu okna a vyberte Nastavení z nabídky, která se zobrazí.
 3. 3
  Najděte sekci Podpis. Posuňte se na stránce Nastavení dolů, dokud nenajdete sekci Podpis. Uvidíte políčko text, stejně jako rozbalovací nabídku s vaší emailovou adresou.
 4. 4
  Napište váš podpis. Můžete napsat cokoliv, co byste chtěli dát do místa pro váš podpis a použít nástroje pro formátování textu, aby váš podpis měl osobnější vzhled. Podpisy běžně tvoří vaše jméno, místo vašeho zaměstnání a titul a vaše kontaktní údaje.
  • Můžete změnit písmo, barvu, váhu a mnoho dalších, použitím nástrojů pro formátování textu. Podpis by měl být jednoduchý na přečtení a profesionální. Rušivý podpis bude vypadat jako méně profesionální pro příjemce.
 5. 5
  Přidejte linky k vašemu podpisu. Pokud máte jiné webové stránky, které chcete přiřadit k vašemu podpisu, můžete je přidat tak, že kliknete na tlačítko Link nahoře v oblasti pro text podpisu. Vypadá jako řetěz.
  • Kliknutím na tlačítko Link, se otevře nové okno. Můžete zadat text, který se zobrazí pro link, stejně jako aktuální adresa. Můžete také přidat link k jiné emailové adrese.
 6. 6
  Přidejte různé podpisy pro různé adresy. Pokud máte více emailových adres, spojených s vaším účtem Gmail, můžete mít různé podpisy pro každou. Klikněte na rozbalovací nabídku nad textovým polem podpisu a vyberte si, pro kterou emailovou adresu chcete tento podpis.
 7. 7
  Vyberte si, kde chcete, aby se podpis zobrazil. Zatrhněte políčko pod polem pro text podpisu, aby se podpis zobrazil před jakýmikoliv citovanými odpověďmi. Pokud nic nezatrhnete, podpis se zobrazí v dolní části zprávy, pod jakýmikoliv citáty.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Přidání obrázků do vašeho podpisu

 1. 1
  Načtěte váš obrázek do služby pro zadávání obrázků. Pokud chcete vložit obrázek do vašeho podpisu, obrázek bude muset být dostupný online, takže k němu může být přiřazen. Obrázek nemůžete načíst přímo z vašeho počítače do Gmailu pro vytvoření podpisu.
  • Váš obrázek můžete načíst do mnoha různých služeb, včetně Photobucket, Blogger, stránky Google, Google+ nebo jakékoliv jiné služby pro ukládání obrázku.
 2. 2
  Zkopírujte URL obrázku. Jakmile je obrázek načten, budete potřebovat kopii URL obrázku nebo adresu. Záleží na tom, kterou stránku pro ukládání obrázků používáte, můžete získat URL, když je obrázek načten. Pokud ne, můžete kliknout pravým tlačítkem myši na obrázek a kliknout na "Zkopírovat URL obrázku".
  • URL obrázku by měl končit s typem souboru obrázku, jako například ".jpg" nebo ".png".
 3. 3
  Přidejte obrázek. Klikněte na "Vložte obrázek" tlačítko výše nad polem textu obrázku a otevře se nové okno. Vložte URL obrázku do pole v novém okně. Pokud vložíte správné URL, měli byste vidět náhled obrázku, který by se měl zobrazit pod polem. Pokud se nezobrazí náhled, pravděpodobně jste nezkopírovali správný URL.
 4. 4
  Nastavte velikost. Pokud používáte velký obrázek, pravděpodobně zabere hodně místa ve vašem podpisu. Potom, co přidáte obrázek, klikněte na něj v poli pro text podpisu a otevřete možnosti velikosti. V dolní části obrázku, můžete vybrat "Malý", "Střední", "Velký" a "Originální velikost". Vyberte si velikost, která vám umožní vidět obrázek, aniž byste potřebovali hodně místa v podpisu.
  • Jakmile je obrázek spojený s emailem a ne zahrnutý v emailu, nemusíte si dělat starosti ohledně jeho načítáni pokaždé, když pošlete email.
 5. 5
  Uložte podpis. Jakmile jste spokojení s tím, jak podpis vypadá, uložte změny tak, že kliknete na tlačítko Save Changes dole v nabídce Nastavení. Váš email bude mýt nyní dole zahrnutý váš podpis.[1]
  Reklama

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak udělat screenshot ve WindowsJak udělat screenshot ve Windows
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak hackovatJak hackovat
Jak zobrazit XML souboryJak zobrazit XML soubory
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpoznáJak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpozná
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 181 krát
Stránka byla zobrazena 5 181 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama