Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Mnoho lidí, kteří používají iTunes software k tomu, aby si mohli uspořádat a přehrát hudební soubory, také mají hudební soubory iTunes, které získali přes jiný software. iTunes má několik možností, které umožňují uživatelům přidat hudbu do knihovny iTunes, včetně vypálených CD a importované hudby z jiných softwarů. U hudebních souborů, které nemůžete přidat těmito způsoby, je můžete přidat do iTunes jako složku hudby.

Postup

 1. 1
  Otevřete iTunes a ujistěte se, že je vidět záložka nabídky. Navštivte iTunes a zobrazte knihovnu pod jakoukoliv hudební záložkou (umělci, alba, skladby, je to jedno). Nahoře nalevo na obrazovce uvidíte malý trojúhelníkový tvar, který je z poloviny vyplněný. Klikněte na něj a měla by se vám zobrazit rozbalovací nabídka, vyberte ‘Zobrazte záložku Nabídka’. Jakmile na ni kliknete, měla by se zobrazit tradiční nabídka s možnostmi ‘Soubor’, ‘Upravit’, ‘Zobrazit’, ‘Kontroly’, ‘Obchod’ a ‘Nápověda’, které by se měly zobrazit v horní části obrazovky.
  • Přeskočte tento krok, pokud již vidíte záložku nabídka.
 2. 2
  Najděte hudbu, kterou chcete přidat do iTunes. Ať již jste stáhli mp3 z internetu nebo jste skryli hudbu v jiných souborech na vašem počítači, budete muset najít složku, ve které je hudba. Prohledejte váš počítač (mimo iTunes) a vyhledejte vaši hudební složku. Posuňte tuto složku souborů do místa, které můžete snáze vidět, jako například plocha nebo stáhnuté. Tímto zjednodušíte hledání, když později přidáte složku do iTunes.
 3. 3
  Zkontrolujte si příponu souboru a ujistěte se, že je kompatibilní s iTunes. Většina hudby může být přidána do iTunes bez problémů, ale měli byste zkontrolovat, zda přípona souboru použitá u vaší hudby je kompatibilní. Hudba může mít jakékoliv z následujících přípon: AAC, MP3, WAV, AIFF, AA nebo M4A. Pokud jste neochránili soubory WMA, iTunes je může převést do formátu, který může použít. V opačném případě budete muset konvertovat vaši hudbu do jednoho z těchto formátů předtím, než ji přidáte do iTunes.
 4. 4
  Přidejte novou složku do iTunes. Klikněte na nabídku "Složka". Uživatelé Mac uvidí "Přidat do knihovny," přičemž uživatelé počítačů uvidí "Přidat složku do knihovny". Klikněte na kteroukoliv z těchto možností, která se vám zobrazí a umožní vám otevřít iTunes v prohlížecím okně.
  • Existuje také možnost ‘Přidat soubor do knihovny’, ale tímto pouze přidáte jednu písničku do vašeho iTunes a ne celý soubor písniček.
 5. 5
  Prohlížejte a najděte složku, kterou jste vytvořili. V posledním otevřeném okně, hledejte soubor složek s vaší hudbou, který jste umístili předtím. Klikněte a označte a potom klikněte na "Vyberte soubor", tato nabídka je dole v okně.
  • Pokud použijete nabídku ‘Přidat soubor do knihovny’, můžete stisknout klávesnici shift a vyberte několik položek a efektivně zkopírujte celý soubor s hudbou do knihovny.
 6. 6
  Hledejte soubor, který chcete přidat do knihovny iTunes. Jakmile jste klikli na ‘Vybrat složku’, okno pro prohlížení by se mělo automaticky zavřít a uvidíte znovu vaši knihovnu. Počkejte 5-10 sekund a potom najděte v knihovně vaši složku s hudbou, kterou jste právě přidali. Zkopírování zabere chvilku, takže se neukáže ihned, buďte trpěliví. Jakmile jste našli složku, zkontrolujte hudbu, abyste se ujistili, že se zkopírovala bez chyb. Pokud tomu tak je, je hotovo![1]
  Reklama

Tipy

 • Můžete také přidat složku s hudbou do iTunes tak že přetáhnete soubor na ikonu iTunes na ploše.
Reklama

Varování

 • Přesunování, vyjímání a vkládání souborů je trošku jiné pro uživatele zařízení Mac. Mac normálně neumožňuje vyjímání a vkládání, protože existuje riziko, že zapomenete vložit soubor, což může mít za následek, že jej ztratíte. Použijte klávesnici "Cmd", pokud chcete vyjmout a vložit namísto zkopírování souboru.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 10 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 005 krát
Stránka byla zobrazena 3 005 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama