Stáhnout PDF Stáhnout PDF

WhatsApp je multiplatformní aplikace pro zprávy, která umožňuje uživatelům komunikovat přes internetová data nebo Wi-Fi, aniž by byla potřeba platit za sms. Pokud máte podezření, že vás zablokoval uživatel, čtěte tento článek, kde najdete několik indikátorů, které vám mohou buď potvrdit, nebo vyvrátit vaše podezření.

Postup

 1. 1
  Najděte poslední časovou dokumentaci, tzv. Timestamp. Pokud vás někdo zablokoval, nemůžete vidět jejich poslední časovou dokumentaci nebo online status v okně chatu. [1]
 2. 2
  Hledejte poznávací znamení. Kdykoliv pošlete zprávu tomuto kontaktu, zobrazí se poznávací znamení, tzv. checkmark (zpráva, která byla poslána serveru), ale nezobrazují se dvě poznávací znamení (zpráva byla doručena do telefonu příjemce).[2]
 3. 3
  Hledejte změny profilu. Víte, že provedli změnu jejich profilu (jméno nebo profilová fotka), ale nemůžete vidět změny.[3] Jejich profli nikdy nevidíte změněný.
 4. 4
  Vezměte všechny signály v úvahu. Pokud více než jeden z těchto indikátorů platí, tento uživatel si vás mohl zablokovat a nemůžete jej kontaktovat.
  • WhatsApp záměrně nedává příliš najevo, když si vás někdo zablokuje, protože by to bylo v rozporu s jejich soukromím, kdybyste to věděli. Nejlepší je, je ignorovat a nechat jim prostor a pravděpodobně je zablokovat také, pokud vám to pomůže s vaším nutkáním je kontaktovat.
  Reklama

Tipy

 • Neustále někoho kontaktovat, kdo tuto interakci nevítá, je obtěžováním, dokonce když věříte, že jejich vyhýbání se je neopodstatněné. To, že jste zablokovaní je pochopitelně nepříjemné do určité míry, ať již se jedná o jakoukoliv situaci. Pokud vás to mrzí, tento článek vám může pomoct vaším pocitům se s tím vyrovnat.
 • Pozor, když někoho zablokujete, neodstraní vás to z jejich seznamu kontaktů.[4] Jediný způsob, jak je odstranit z kontaktů, je fyzicky je smazat z vašeho adresáře.
 • Navíc, pozor, pokud někoho zablokujete, pořád budou moci vidět vaše aktualizace statusu. [5]
 • Poznávací znamení, tzv. checkmarks samotná, nejsou jasným indikátorem. Mohou také znamenat, že jejich internetové připojení je vypnuté. Nicméně pokud se nezobrazilo druhé poznávací znamení po dlouhé době a jsou tam i jiné signály, znamená to, že jste zablokovaní.
Reklama

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak hackovatJak hackovat
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak vypnout Google bezpečné vyhledáváníJak vypnout Google bezpečné vyhledávání
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 25 228 krát
Stránka byla zobrazena 25 228 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama