Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp

WhatsApp je multiplatformní aplikace pro zprávy, která umožňuje uživatelům komunikovat přes internetová data nebo Wi-Fi, aniž by byla potřeba platit za sms. Pokud máte podezření, že vás zablokoval uživatel, čtěte tento článek, kde najdete několik indikátorů, které vám mohou buď potvrdit, nebo vyvrátit vaše podezření.

Postup

 1. 1
  Najděte poslední časovou dokumentaci, tzv. Timestamp. Pokud vás někdo zablokoval, nemůžete vidět jejich poslední časovou dokumentaci nebo online status v okně chatu. [1]
 2. 2
  Hledejte poznávací znamení. Kdykoliv pošlete zprávu tomuto kontaktu, zobrazí se poznávací znamení, tzv. checkmark (zpráva, která byla poslána serveru), ale nezobrazují se dvě poznávací znamení (zpráva byla doručena do telefonu příjemce).[2]
 3. 3
  Hledejte změny profilu. Víte, že provedli změnu jejich profilu (jméno nebo profilová fotka), ale nemůžete vidět změny.[3] Jejich profli nikdy nevidíte změněný.
 4. 4
  Vezměte všechny signály v úvahu. Pokud více než jeden z těchto indikátorů platí, tento uživatel si vás mohl zablokovat a nemůžete jej kontaktovat.
  • WhatsApp záměrně nedává příliš najevo, když si vás někdo zablokuje, protože by to bylo v rozporu s jejich soukromím, kdybyste to věděli. Nejlepší je, je ignorovat a nechat jim prostor a pravděpodobně je zablokovat také, pokud vám to pomůže s vaším nutkáním je kontaktovat.

Tipy

 • Neustále někoho kontaktovat, kdo tuto interakci nevítá, je obtěžováním, dokonce když věříte, že jejich vyhýbání se je neopodstatněné. To, že jste zablokovaní je pochopitelně nepříjemné do určité míry, ať již se jedná o jakoukoliv situaci. Pokud vás to mrzí, tento článek vám může pomoct vaším pocitům se s tím vyrovnat.
 • Pozor, když někoho zablokujete, neodstraní vás to z jejich seznamu kontaktů.[4] Jediný způsob, jak je odstranit z kontaktů, je fyzicky je smazat z vašeho adresáře.
 • Navíc, pozor, pokud někoho zablokujete, pořád budou moci vidět vaše aktualizace statusu. [5]
 • Poznávací znamení, tzv. checkmarks samotná, nejsou jasným indikátorem. Mohou také znamenat, že jejich internetové připojení je vypnuté. Nicméně pokud se nezobrazilo druhé poznávací znamení po dlouhé době a jsou tam i jiné signály, znamená to, že jste zablokovaní.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Know if Someone Has Blocked You on WhatsApp, Español: saber si alguien te bloqueó de WhatsApp, Português: Saber se Alguém Bloqueou Você no WhatsApp, Italiano: Sapere se Qualcuno ti ha Bloccato su WhatsApp, Русский: узнать, если кто нибудь заблокировал вас в WhatsApp, Deutsch: Feststellen ob dich jemand auf WhatsApp blockiert hat, Français: savoir si quelqu'un vous a bloqué sur WhatsApp, 中文: 知道别人是否在Whatsapp上把你屏蔽了, Bahasa Indonesia: Mengetahui Apakah Seseorang Telah Memblokir Anda Di WhatsApp, Nederlands: Achterhalen of iemand je heeft geblokkeerd op WhatsApp, العربية: معرفة إذا كان قد تم حظرك على تطبيق الواتساب, ไทย: รู้ตัวเมื่อมีคนบล็อกคุณใน WhatsApp, Tiếng Việt: Biết liệu người khác có chặn bạn trên WhatsApp, 한국어: 왓츠앱 메신저에서 누가 나를 차단했는지 확인하는 방법, 日本語: WhatsAppで相手にブロックされているかを確認する, हिन्दी: जानें किसी ने आपको व्हाट्सएप पर ब्लॉक किया है, Türkçe: WhatsApp'ta Birinin Seni Engellediği Nasıl Öğrenilir

Stránka byla zobrazena 15 697 krát.
Byl tento článek přesný?