Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Takže jste už ve vašem vztahu dospěli do bodu, kdy cítíte, že byste měli postoupit na další úroveň. Někteří lidé přistupují k sexu liberálně, pro jiné je to věc, kterou chtějí sdílet jen s partnerem, k němuž cítí silné pouto. I když je samozřejmě nepřípustné, abyste svou přítelkyni do sexu nutil, vždycky ji můžete svým chováním a přístupem zbavit strachu a nejistoty a ujistit ji, že jste ten, komu může plně důvěřovat. Když to dokážete, sex do vašeho vztahu vstoupí sám od sebe.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Budujte vzájemnou důvěru

 1. 1
  Buďte spolehlivý. Chcete-li, aby s vámi přítelkyně měla sex, dokažte jí, že se na vás může vždycky spolehnout. Ať už je to pro ni první milování, nebo má se sexem zkušenosti, musí vám důvěřovat. Jedna z věcí, které se většina žen obává, je, že po sexu o ni ztratíte zájem, protože jste už dostal všechno, co jste chtěl. Ukažte jí, že se mýlí a že s vámi může počítat.
  • Pokud řeknete, že se ukážete, dodržte to. Jestliže na rande pravidelně přicházíte s půlhodinovým zpožděním, bude si celkem oprávněně myslet, že vám na ní nezáleží, a o to méně se jí bude s vámi chtít do postele.
  • Neslibujte, co nechcete splnit. Pokud přítelkyni slíbíte, že ji o víkendu vezmete k vodě, udělejte to. Nedokážete-li držet slovo, těžko vám bude důvěřovat.
  • Buďte pro ni oporou. Nechte ji, ať se vypovídá ze svých starostí a obav. Dělá to proto, že ví, že díky vám se bude cítit lépe.
  • Neotálejte několik hodin či dokonce dnů, než jí odpovíte na telefonát či smsku. Bude jí připadat, že na vás není spolehnutí.
 2. 2
  Buďte trpělivý. Někteří muži jsou připraveni se s dívkou vyspat dřív než dopijí jedno pivo, zatímco některým ženám trvá měsíce i déle, než jsou připraveny se s mužem milovat. A existují i takové – promiňte, pánové – které si své panenství schovávají pro toho pravého, a se sexem čekají až po svatbě. Takže nespěchejte a počkejte, až vám dívka bude opravdu věřit.
  • Je-li vaše přítelkyně sotva ochotná se s vámi líbat, pak opravdu ještě není čas začít mluvit o tom "slovu na -s".
  • Pochopitelně, pokud už spolu po pár schůzkách bez problémů trávíte čas v posteli, můžete směle uvažovat o posunutí vztahu o další příčku.
  • Toužíte-li, aby s vámi přítelkyně chtěla mít sex, nikdy se o tom nezmiňujte příliš brzy a rozhodně ji nenuťte. Je to nejjistější cesta k tomu, aby žena ochladla, a vy pak na postel můžete na dlouhou dobu zapomenout.
 3. 3
  Nechovejte se jako posedlý sexem. Pravda je samozřejmě taková, že jste-li muž v určitém věku, který touží po tom, aby se s ním přítelkyně chtěla vyspat, pak samozřejmě sexem posedlý jste. Neznamená to ale, že o něm musíte neustále vtipkovat, trousit dvojsmyslné narážky a stáčet k posteli každý rozhovor. Poslední, čeho chcete dosáhnout, je, aby si vaše přítelkyně myslela, že jste nadržený maniak, co do postele vezme první sukni, která se namane. Vaše dívka by měla mít pocit, že nechcete pouze mít sex, ale že ho chcete mít právě s ní.
  • Nemusíte skrývat fakt, že jste muž a že máte určité potřeby. Jen nebuďte vulgární, nemluvte 24 hodin denně jen o sexu, a příliš okatě nezmiňujte ani přátele a další lidi v souvislosti s tím, že oni na rozdíl od vás provozují sex.
  • Zdržte se lascivních komentářů směrem k ostatním ženám. Vaše přítelkyně se jinak může cítit jen jako kus masa. Pamatujte na to, že nejste se svou partou pivních bratrů, ale s dívkou, na které vám záleží.
 4. 4
  Buďte věrný. Chcete-li, aby vám vaše přítelkyně důvěřovala, musíte jí být věrný. Nikdy s vámi nezačne spát, pokud si bude myslet, že se příliš bavíte, flirtujete nebo dokonce scházíte s jinými ženami. Nebuďte k nim hrubý nebo přezíravý, ale svou pozornost upírejte výhradně a pouze ke své partnerce. Dáte jí tak najevo, že jste tu pro ni. Poté, co spolu začnete sexuálně žít, je tento bod ještě důležitější.
  • Snažte se s ní trávit spoustu času. Vyhraďte si čas na minimálně jednu či dvě schůzky každý týden, a ve dny, kdy se nesetkáváte, s ní zůstávejte v kontaktu přes telefon, sms, email, facebook atd.
  • Je rozdíl mezi věrností a dotěrností. Scházejte se tak často, jak vám oběma vyhovuje, ale nesnažte se s ní být 24 hodin denně, nebombardujte ji desítkami emailů, jinak hrozí, že se přítelkyně spíš stáhne.
  • To, že jste věrný, nedokazujte jen a pouze své dívce. Nechte ji, ať vidí, že jste také věrný kamarád, sourozenec nebo spoluhráč. Ukazujte věrnost v různých aspektech svého života a svou dívku tak naprosto okouzlíte.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Chovejte se k ní hezky

 1. 1
  Buďte gentleman. Chcete-li, aby se dívka rozhodla s vámi spát, chovejte se k ní jako k dámě, ne jako ke kamarádovi z party. Buďte slušný, milý, chápavý, vychovaný a celkově obdivuhodný. Otevírejte jí dveře, půjčte jí svou bundu, když jí je zima, pomáhejte jí s nošením těžkých tašek...
  • Nezapomínejte na komplimenty. Řekněte jí, že jí to sluší, vyzvedněte, co se jí povedlo, v čem je dobrá.
  • Je důležité být gentleman a chovat se slušně, ale nesnažte se předstírat, že jste někým jiným, než doopravdy. Ženy nepřirozenost vycítí.
 2. 2
  Ukliďte si ve svém bytě. Možná to zní hloupě, ale chcete-li dát dívce najevo, že vám na ní opravdu záleží, neměli byste ji pozvat k sobě domů, pokud to tam vypadá jako po výbuchu bomby. Sesbírejte z podlahy všechno špinavé oblečení, ukliďte věci v poličkách, a na posteli pravidelně vyměňujte povlečení, aby voněla a působila přívětivě.
  • Nejen, že se vaše přítelkyně bude cítit důležitá, ale bude také mnohem svolnější k tomu, se s vámi vyspat. Nemůžete po ní chtít, aby si lehla do postele plné rozlámaných chipsů a špinavých trenýrek.
  • Pokud ji často vozíte autem, udržujte pořádek i ve svém voze. Ukažte své vyvolené, že ji respektujete a vždy se ujistěte, že její sedadlo je čisté.
 3. 3
  Projevujte o ni zájem. O ni, ne jen o její tělo. Možná se vaše přítelkyně nejvíc bojí toho, že se vás ve skutečnosti vůbec nezajímá jako člověk, protože jste posedlý touhou, dobýt její tělo. Takže ji musíte přesvědčit o opaku. Zajímejte se o její názory, sny a přání, zajímejte se o to, co má a nemá ráda.
  • Ptejte se jí na její přátele, na dětství, na nezapomenutelné zážitky.
  • Dejte najevo, že vám na jejím názoru záleží. Rozebírejte s ní současnou politickou situaci, nebo ji požádejte o radu s výběrem nové košile.
  • Když s ní mluvíte, dívejte se jí do očí. Ať ví, že to, co říká, je pro vás důležité.
 4. 4
  Plánujte romantické schůzky. Chcete-li budovat erotické napětí, musíte začít nejdříve romantikou. Dopřejte jí pocit jedinečnosti. Oba se dobře oblečte a upravte a vyrazte do restaurace, do baru na drink nebo jen do parku pozorovat hvězdy. Nemusíte dělat nic laciného, nebo to, co není vlastní vaší povaze.
  • Jistě, můžete se pobavit i na sportovním zápase, oslavách něčích narozenin, nebo na hlasitém rockovém koncertu, ale tyto zážitky většinou přímo k sexu nevedou.
  • Udělejte jednou za čas něco romantického. Dáte tím své dívce najevo, jak moc pro vás znamená.
 5. 5
  Nebuďte lhostejný k jejím potřebám. Nezajímáte se o její každodenní starosti, tak jak pak můžete být pozorný v posteli? Přítelkyně potřebuje cítit, že odhadnete, kdy je smutná, nervózní, vyděšená, nebo kdy je jí jednoduše zima a má hlad. Všímejte si jejích očí, její řeči těla a slov, která říká, abyste odhadli, kdy se něco děje. Pokud budete lhostejný, když vaši dívku očividně něco trápí, vzbudíte v ní pocit, že si jí vůbec nevšímáte.
  • Pokud cítíte, že je něco v nepořádku, nebojte se zeptat, co se stalo. Ukážete tak svůj zájem.
 6. 6
  Rozpoznejte, kdy s vámi přítelkyně chce začít sexuálně žít. Pokud své dívce opravdu rozumíte, měli byste být schopni odhadnout, kdy je na sex s vámi skutečně připravená. Pokud jste její první známost a ona nemá žádné milostné zkušenosti, pokud je silně nábožensky založená nebo má jiné morální zábrany a důvody sex odkládat, pak budete muset ustoupit a počkat, až vám bude důvěřovat natolik, že o milování s vámi bude alespoň přemýšlet. Tady je ovšem několik tipů, jak poznat, že se s vámi milovat chce:
  • Pokud se oba pravidelně žhavě mazlíte a nemůžete se od sebe odtrhnout, pak je nejspíš čas se posunout o příčku výš.
  • Pokud přítelkyně o sexu mluví, říká vám lichotky se sexuálním podtextem a často se vás dotýká, je pravděpodobně připravená se s vámi milovat.
  • Naznačuje, že by u vás ráda přespala, tráví nezvykle mnoho času ve vaší posteli nebo v jejím okolí nebo vás zve k sobě domů pozdě večer? Patrně touží po bližších intimnostech.
  • Brání-li jí v touze po sexu hluboké morální nebo náboženské přesvědčení, nesnažte se ji nutit. Smiřte se s tím, že některé dívky nechtějí mít sex dříve, než před svatbou, a vy to nedokážete nijak změnit.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak ji vzrušit

 1. 1
  Buďte připraven. Chystáte-li se na první milování, nebo alespoň na rozhovor o něm, měli byste mít v zásobě nějaké kondomy pro případ, že věci půjdou podle vašich představ. Neznamená to, že jí budete mávat před očima balením kondomů, nebo že na ni budete vyvíjet nátlak, ale je dobré mít ochranu v záloze, pokud se věci vyvinou příznivým směrem.
  • Chvíle, kdy oba toužíte po sexu, ale vy musíte běžet do obchodu pro kondomy, může celý večer pořádně ochladit.
 2. 2
  Navoďte správnou náladu. Chcete-li, aby přítelkyně toužila po milování s vámi, musíte i dát záležet na atmosféře. Začněte večer něčím romantickým, co ji rozněžní. Pak běžte k vám do (uklizeného) bytu, kde bude čekat dostatek dobrého vína, ovoce, čokoláda a příjemný nevtíravý jazz v přehrávači. Zapalte svíčky a zapněte hudbu a zeptejte se jí, zda by si dala skleničku a malé občerstvení.
  • Pokud vám podobný styl svádění připadá trapný, jděte na to po svém. Nechcete zapalovat svíčky? Klidně jen ztlumte světla...
 3. 3
  Líbejte ji. Chcete-li, aby se s vámi dívka vyspala, musíte být přeborníkem v líbání. I když už se nějakou dobu běžně líbáte, nikdy nedopusťte, aby vám polibky zevšedněly. Nesnažte se ji polibky udusit, raději na to jděte pomaleji a při polibku partnerku hlaďte po tváři nebo zabořte prsty do jejích vlasů.
  • Dejte si během polibků pauzu, aby se přítelkyně mohla nadechnout a chtít vás o to víc.
  • Jestliže se zatím jen líbáte, na sex nespěchejte. Chvíli to trvá, než věci přirozeně dospějí dále.
 4. 4
  Jděte na věc. Chcete-li, aby se s vámi přítelkyně vyspala, nechovejte se jako nadržené zvíře, co z ní po jednom polibku strhá oblečení a odtáhne ji do ložnice. Raději dívku chvíli líbejte, pak přestaňte, pohlaďte ji po vlasech a dál si povídejte. Když to několikrát zopakujete, bude po vás toužit. [1]
  • Proč tenhle trik funguje? Protože dívce dodá pocit, že ji máte rád a že po ní toužíte, ale zároveň máte své pudy pod kontrolou a nesnažíte se jí hned dostat do kalhotek – i když to třeba není pravda.
  • Nakonec to bude ona sama, kdo bude chtít víc.
 5. 5
  Dotýkejte se jí. Chcete-li ženu vzrušit, začněte přemýšlet o tom, jít dál než k líbání. Hlaďte ji po vlasech, zádech a pažích, a pak podle toho, jak bude reagovat, jí můžete pod tričkem zkusit pohladit ňadra, nebo počkat, až se ona dotkne vás. Jste-li nazí, nebo alespoň částečně svlečení, líbejte její prsa, nebo se jí dotýkejte přes spodní prádlo.
  • Dávejte pozor, aby bylo mazlení oboustranné. Pokud vy partnerku hladíte, zatímco ona jen leží, nevydává žádné zvuky, vlastně nedělá vůbec nic, pak jí mazlení pravděpodobně není příjemné. Počkejte, než začnete váš vztah posouvat dál.
  • Pokud se mazlíte v ložnici, můžete se partnerky jednoduše zeptat, jestli s vámi chce mít sex. Není to trapné ani neslušné – jednoduše položte otázku "Určitě jsi připravená?" a buďte ochoten akceptovat jakoukoli odpověď.
 6. 6
  Nikdy ženu k sexu nenuťte. Pokud se přítelkyně necítí připravená, netlačte na pilu. Nesnažte se s ní o tom diskutovat a argumentovat větami typu "Vždyť jsme spolu už tak dlouho," "Všichni lidé to dělají," nebo "Ale já tě vážně miluji." Nic tím nezměníte. Naopak, přemlouvání bude přítelkyni ještě víc frustrovat a zahánět do úzkých, takže s vámi bude chtít spát tím méně.
 7. 7
  Respektujte její přání. Pokud si to rozmyslí nebo vás během styku požádá, abyste přestal, udělejte to hned. Je dobrý nápad si předem o všem popovídat a zjistit tak co chce a na co není připravená. Dávejte si dobrý pozor na to, abyste ji nikdy nenutil do něčeho, co nechce.
 8. 8
  Naučte se posuzovat. Naučte se číst z jejích reakcí a nenaléhejte pokud je proti něčemu. Vždy to můžete zkusit zítra znovu. Doporučujeme vám to zkusit, když je dobře naladěná. Pocity se nedají vynutit, protože souvisejí s myšlením. Dobré načasování za vás udělá půlku práce a obměkčí ji. Mějte na paměti, že k tomu dojde, až na to dívka bude připravena.

Pomohl vám tento článek?