Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Líbí se vám dívka, ale připadá vám, že se věci dávají do pohybu příliš pomalu? A vůbec, dívky a jejich pocity jsou pro vás španělská vesnice. Jak poznat, jestli chce, abyste ji políbil? Udělejte to jednoduše. Zařiďte, aby ona chtěla políbit vás.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Základy

 1. 1
  Snažte se, aby se s vámi cítila šťastná. I když to ještě není vaše dívka, udělejte něco, co ji potěší. I ta nejmenší drobnost vám může zajistit vítězství.
  • Překvapte ji. Nikdo nemluví o prstýnku s diamantem. Květina, oblíbené jídlo, nové CD, zkrátka cokoliv. Je pravděpodobné, že svou vděčnost vám bude chtít dát najevo fyzicky.
  • Udělejte pro ni něco. Touží po nových sluchátkách? Chyběla na hodině přírodopisu a potřebuje si dopsat sešit? Mluvte s ní, naslouchejte jí a najděte příležitost, jak jí pomoci.
 2. 2
  Zastihněte ji ve správné náladě. Ano, poznáte, kdy se dívka bude cítit tak, že by toužila po polibku. Naučte se, jak odhadnout, v jaké je dívka právě náladě.
  • Pokud je klidná a flirtuje s vámi, je to ono. Dotýká se vás? Usmívá se? Ujistěte se, že máte veškerou její pozornost a že dívka není nervózní.
  • Pokud je hlasitá a je jí všude plno, není nejspíš v romantické náladě. Je možné, že má zkrátka plnou hlavu něčeho jiného.
 3. 3
  Vyberte si chvíli, kdy spolu budete sami. Většině lidí není příjemné, když jim projevujete náklonnost na veřejnosti, obzvlášť, pokud jde o první polibek. To je chvíle, kterou byste si měli užít v pohodlí a soukromí. Vezměte dívku někam, kde nebudete rušeni a kde se budete moci soustředit jeden na druhého.
  • Platí to i pro váš mobil! Vypněte si u něj upozornění na příchozí zprávy a aktualizace Facebooku!
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Příprava

 1. 1
  Dbejte o sebe, aby vás dívka chtěla líbat. Páchnoucí dech je to poslední, s čím si chcete dělat starosti. Čistěte si tedy každý den zuby a používejte zubní nit.
  • Máte-li pocit, že se chvíle polibku blíží, rychle si do pusy vhoďte mentolovou pastilku nebo žvýkejte žvýkačku (před polibkem ji ovšem vyplivněte).
 2. 2
  Vysílejte ty správné signály. Dívka musí vědět, že po ní toužíte a že chcete, aby vás políbila. Dejte jasně najevo, že ji neodmítnete - dívky mají z odmítnutí stejný, ne-li větší strach než chlapci.
  • Podle toho, jaký spolu máte vztah, se jí lehce dotkněte. Třeba na ruce nebo na noze. Pokud máte možnost, obejměte ji paží a přitáhněte si ji blíž.
  • Nespěchejte. Pokud je váš vztah teprve v začátcích, jděte na to pomalu. Kdo si počká, ten se dočká. Dívka si k vám potřebuje vybudovat důvěru.
 3. 3
  Dotkněte se jí emocionálně. Dívka by se s vámi měla cítit příjemně nejen po fyzické stránce, ale také po té emocionální. Dejte jí najevo, že toužíte po ní, ne jen po jejím těle.
  • Ujišťujte dívku, že je pro vás jedinečná. Upřímný kompliment vás může dostat hodně daleko. Nemusíte si vymýšlet komplikované lichotky - jinak dívka možná nebude vědět, co na ně odpovědět. Řekněte třeba něco jako "Chtěl jsem tě sem vzít už hodně dlouho. je mi s tebou krásně," abyste vyjádřili, na co myslíte.
  • Většina dívek má náladu na líbání, když jim ukážete, že vám na nich záleží. Pokud zrovna prožívá nějaké těžké období, řekněte jí, že jí budete naslouchat, že vám může důvěřovat. A udělejte to. Romanticky ji obejměte a využijte situace.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Těsně před polibkem

 1. 1
  Sledujte její reakce. Až budete vysílat správné signály, sledujte, co dívka udělá. Pokud se začervená nebo se bude usmívat, jste na dobré cestě.
  • Pokud vypadá zmatená, nepanikařte. Možná na to jdete příliš rychle. Zpomalte trochu.
  • Pokud vaše snažení neopětuje, není na polibek ještě ta správná chvíle. Buďte trpěliví. Třeba to vůbec nesouvisí s vámi.
 2. 2
  Vyberte tu správnou chvíli. Pokud se právě díváte na akční film a dívka je zabraná do děje tolik, že se popcornem netrefí do úst, není to vhodný čas na líbání. Řiďte se zdravým rozumem a odhadněte, kdy je příhodná doba na to, abyste vztah posunuli dál.
  • Pokud máte pocit, že se váš vztah nehýbe z místa, změňte to. Doprovoďte dívku ke dveřím, vezměte ji na nové místo, naučte se zahrát na kytaru její oblíbenou píseň.
 3. 3
  Soustřeďte se. Zadívejte se jí na oči a rty. Když budete netrpěliví nebo roztěkaní (nebo, nedej bože, budete zírat na jiné části jejího těla), můžete ji vyděsit a odradit.
  • Když se na ni soustředíte, bude pro vás snazší číst v jejích gestech. Vědět, že vás dívka chce políbit, je polovina úspěchu.
 4. 4
  Usmívejte se. Pokud dívka vycítí, že jste nešťastný nebo zoufalý, nebude možná chtít riskovat. Pamatujte, i ona čte vaše gesta!
  • Úsměv vás oba naladí na správnou notu. Úsměv je nakažlivý a dokáže vaši mysl ošálit.
 5. 5
  Uvolněte se. Užijte si tu chvíli, ať už vás dívka políbí nebo ne. Každá hezká chvíle, kterou strávíte spolu, se počítá do budoucna.
  • Je snadné vycítit, že je někdo nervózní. Zrychlí se vám dech i tlukot srdce. Nezapomínejte dýchat.
  Reklama

Tipy

 • Buďte sami sebou. Když si budete hrát na někoho jiného, nezískáte dívku a navíc ještě ztratíte sebe.
 • Nespěchejte a počkejte, až bude dívka připravena.
 • Buďte gentleman. Dívky mají rády bad boye, ale nikdy si je nevybírají do opravdového vztahu.
 • Respektujte její soukromí. Nesnažte se jí po jednom polibku hned dostat pod sukni.
 • Nevykládejte o vašem polibku každému na potkání. Mohlo by se vám stát, že by to pak byla poslední pusa.
Reklama

Varování

 • Před prvním polibkem je snadné být ve stresu. Nebuďte nervózní, buď se to stane nebo ne. Dejte tomu čas, nebo si najděte někoho jiného.
Reklama

Související články

Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak se líbat s rovnátkyJak se líbat s rovnátky
Reklama

O tomto wikiHow

Laura Bilotta
Spoluautor od:
Kouč pro seznamování
Tento článek spoluautor od Laura Bilotta. Laura Bilotta je kouč pro seznamování a zakladatelka seznamovací a koučovací služby Single in the City se sídlem v kanadském Torontu. S více než 18-ti letou zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu seznamování, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou v Dating and Relationship Radio Talk Show on AM640 a pro Apple Podcasts. Je také autorkou knihy s názvem "Single in the City: From Hookups & Heartbreaks To Love & Lifemates, Tales & Tips To Attract Your Perfect Match." Tento článek byl zobrazen 8 029 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 8 029 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama