Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Líbí se vám dívka, ale připadá vám, že se věci dávají do pohybu příliš pomalu? A vůbec, dívky a jejich pocity jsou pro vás španělská vesnice. Jak poznat, jestli chce, abyste ji políbil? Udělejte to jednoduše. Zařiďte, aby ona chtěla políbit vás.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Základy

 1. 1
  Snažte se, aby se s vámi cítila šťastná. I když to ještě není vaše dívka, udělejte něco, co ji potěší. I ta nejmenší drobnost vám může zajistit vítězství.
  • Překvapte ji. Nikdo nemluví o prstýnku s diamantem. Květina, oblíbené jídlo, nové CD, zkrátka cokoliv. Je pravděpodobné, že svou vděčnost vám bude chtít dát najevo fyzicky.
  • Udělejte pro ni něco. Touží po nových sluchátkách? Chyběla na hodině přírodopisu a potřebuje si dopsat sešit? Mluvte s ní, naslouchejte jí a najděte příležitost, jak jí pomoci.
 2. 2
  Zastihněte ji ve správné náladě. Ano, poznáte, kdy se dívka bude cítit tak, že by toužila po polibku. Naučte se, jak odhadnout, v jaké je dívka právě náladě.
  • Pokud je klidná a flirtuje s vámi, je to ono. Dotýká se vás? Usmívá se? Ujistěte se, že máte veškerou její pozornost a že dívka není nervózní.
  • Pokud je hlasitá a je jí všude plno, není nejspíš v romantické náladě. Je možné, že má zkrátka plnou hlavu něčeho jiného.
 3. 3
  Vyberte si chvíli, kdy spolu budete sami. Většině lidí není příjemné, když jim projevujete náklonnost na veřejnosti, obzvlášť, pokud jde o první polibek. To je chvíle, kterou byste si měli užít v pohodlí a soukromí. Vezměte dívku někam, kde nebudete rušeni a kde se budete moci soustředit jeden na druhého.
  • Platí to i pro váš mobil! Vypněte si u něj upozornění na příchozí zprávy a aktualizace Facebooku!
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Příprava

 1. 1
  Dbejte o sebe, aby vás dívka chtěla líbat. Páchnoucí dech je to poslední, s čím si chcete dělat starosti. Čistěte si tedy každý den zuby a používejte zubní nit.
  • Máte-li pocit, že se chvíle polibku blíží, rychle si do pusy vhoďte mentolovou pastilku nebo žvýkejte žvýkačku (před polibkem ji ovšem vyplivněte).
 2. 2
  Vysílejte ty správné signály. Dívka musí vědět, že po ní toužíte a že chcete, aby vás políbila. Dejte jasně najevo, že ji neodmítnete - dívky mají z odmítnutí stejný, ne-li větší strach než chlapci.
  • Podle toho, jaký spolu máte vztah, se jí lehce dotkněte. Třeba na ruce nebo na noze. Pokud máte možnost, obejměte ji paží a přitáhněte si ji blíž.
  • Nespěchejte. Pokud je váš vztah teprve v začátcích, jděte na to pomalu. Kdo si počká, ten se dočká. Dívka si k vám potřebuje vybudovat důvěru.
 3. 3
  Dotkněte se jí emocionálně. Dívka by se s vámi měla cítit příjemně nejen po fyzické stránce, ale také po té emocionální. Dejte jí najevo, že toužíte po ní, ne jen po jejím těle.
  • Ujišťujte dívku, že je pro vás jedinečná. Upřímný kompliment vás může dostat hodně daleko. Nemusíte si vymýšlet komplikované lichotky - jinak dívka možná nebude vědět, co na ně odpovědět. Řekněte třeba něco jako "Chtěl jsem tě sem vzít už hodně dlouho. je mi s tebou krásně," abyste vyjádřili, na co myslíte.
  • Většina dívek má náladu na líbání, když jim ukážete, že vám na nich záleží. Pokud zrovna prožívá nějaké těžké období, řekněte jí, že jí budete naslouchat, že vám může důvěřovat. A udělejte to. Romanticky ji obejměte a využijte situace.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Těsně před polibkem

 1. 1
  Sledujte její reakce. Až budete vysílat správné signály, sledujte, co dívka udělá. Pokud se začervená nebo se bude usmívat, jste na dobré cestě.
  • Pokud vypadá zmatená, nepanikařte. Možná na to jdete příliš rychle. Zpomalte trochu.
  • Pokud vaše snažení neopětuje, není na polibek ještě ta správná chvíle. Buďte trpěliví. Třeba to vůbec nesouvisí s vámi.
 2. 2
  Vyberte tu správnou chvíli. Pokud se právě díváte na akční film a dívka je zabraná do děje tolik, že se popcornem netrefí do úst, není to vhodný čas na líbání. Řiďte se zdravým rozumem a odhadněte, kdy je příhodná doba na to, abyste vztah posunuli dál.
  • Pokud máte pocit, že se váš vztah nehýbe z místa, změňte to. Doprovoďte dívku ke dveřím, vezměte ji na nové místo, naučte se zahrát na kytaru její oblíbenou píseň.
 3. 3
  Soustřeďte se. Zadívejte se jí na oči a rty. Když budete netrpěliví nebo roztěkaní (nebo, nedej bože, budete zírat na jiné části jejího těla), můžete ji vyděsit a odradit.
  • Když se na ni soustředíte, bude pro vás snazší číst v jejích gestech. Vědět, že vás dívka chce políbit, je polovina úspěchu.
 4. 4
  Usmívejte se. Pokud dívka vycítí, že jste nešťastný nebo zoufalý, nebude možná chtít riskovat. Pamatujte, i ona čte vaše gesta!
  • Úsměv vás oba naladí na správnou notu. Úsměv je nakažlivý a dokáže vaši mysl ošálit.
 5. 5
  Uvolněte se. Užijte si tu chvíli, ať už vás dívka políbí nebo ne. Každá hezká chvíle, kterou strávíte spolu, se počítá do budoucna.
  • Je snadné vycítit, že je někdo nervózní. Zrychlí se vám dech i tlukot srdce. Nezapomínejte dýchat.
  Reklama

Tipy

 • Buďte sami sebou. Když si budete hrát na někoho jiného, nezískáte dívku a navíc ještě ztratíte sebe.
 • Nespěchejte a počkejte, až bude dívka připravena.
 • Buďte gentleman. Dívky mají rády bad boye, ale nikdy si je nevybírají do opravdového vztahu.
 • Respektujte její soukromí. Nesnažte se jí po jednom polibku hned dostat pod sukni.
 • Nevykládejte o vašem polibku každému na potkání. Mohlo by se vám stát, že by to pak byla poslední pusa.
Reklama

Varování

 • Před prvním polibkem je snadné být ve stresu. Nebuďte nervózní, buď se to stane nebo ne. Dejte tomu čas, nebo si najděte někoho jiného.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Laura Bilotta
Spoluautorem článku je :
Kouč pro seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Laura Bilotta. Laura Bilotta je kouč pro seznamování a zakladatelka seznamovací a koučovací služby Single in the City se sídlem v kanadském Torontu. S více než 18-ti letou zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu seznamování, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou v Dating and Relationship Radio Talk Show on AM640 a pro Apple Podcasts. Je také autorkou knihy s názvem "Single in the City: From Hookups & Heartbreaks To Love & Lifemates, Tales & Tips To Attract Your Perfect Match." Tento článek byl zobrazen 8 778 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 8 778 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama