Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete dosáhnout toho, aby vás muž pozval na rande, musíte mu dát jemně najevo, že ho chcete lépe poznat a naznačit mu, že byste si s ním ráda vyšla. Můžete zapojit například pozitivní řeč těla a tím mu ukázat, že se vám líbí. Pokud chcete vědět, jak přimět muže k tomu, aby vás pozval na rande, přečtěte si tento článek.

Část 1
Část 1 ze 3:

Projevte svůj zájem

 1. 1
  Zapracujte na řeči těla. Vaše řeč těla je silným nástrojem, který můžete použít k tomu, abyste muži dala najevo, že v něm vidíte více než jen kamaráda. Existuje několik triků, které vám pomohou ukázat mu, že byste s ním chtěla jít na rande. Zkuste například toto:
  • Udržujte oční kontakt. Dívejte se mu do očí, usmívejte se a čas od času se podívejte jinam. Dejte jasně najevo, že mu věnujete veškerou pozornost.
  • Hrajte si se svými vlasy. Zkuste to dělat tak, aby to působilo sexy, ne nervózně.
  • Ať už stojíte, nebo sedíte, můžete sek němu trochu naklonit a nechat ruce uvolněně podél boků, nebo s nimi gestikulovat, aby bylo jasné, že jste otevřená komunikaci.
  • Čas od času se na chvíli podívejte do země, působí to roztomile.
 2. 2
  Flirtujte s ním. Flirtování je skvělým způsobem, jak posunout váš vztah na další úroveň a dát muži najevo, že chcete, aby vás pozval na rande. Můžete flirtovat velmi nenásilně a naznačit mu, o co vám jde, aniž byste tlačila na pilu.
  • Mluvte tišším hlasem. Budete působit přitažlivěji a muž se k vám bude naklánět blíž.
  • Zkuste mu jemně zalichotit. Dejte mu najevo, že se vám líbí, nebo mu řekněte, že mu to sluší.
  • Buďte sexy. Vezměte si top s výstřihem, nebo kratší sukni. Dejte si pozor na to, abyste nepůsobila lacině.
  • Škádlete ho. Můžete si z něho dělat legraci, ale jen v případě, že má smysl pro humor.
  • Nic byste neměla přehánět, flirtování by mělo být velmi jemné.
 3. 3
  Snažte se ho lépe poznat. Pokud chcete, aby muž věděl, že si s ním chcete vyjít na rande, musíte mu dát najevo, že o něho máte zájem. Nemusíte ho vyslýchat, abyste zjistila, co má rád a co rád dělá. Zkuste to takto:
  • Zeptejte se ho na jeho zájmy. Bude rád, protože muži rádi mluví o tom, co mají rádi.
  • Muži se rádi baví o sportu s každým, kdo je poslouchá. Pokud máte ráda sport, nebo víte něco o jeho oblíbeném týmu, zeptejte se ho na to. Budete si moci povídat celé hodiny.
  • Dejte mu najevo, že vám na jeho názoru záleží. Zeptejte se ho na nějakou kontroverzní věc, nebo na to, co si myslí o nějakém novém filmu či seriálu. Vyberte si ovšem téma, které není tak kontroverzní, že byste se kvůli němu mohli pohádat.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Naznačujte

 1. 1
  Využijte vaše společné zájmy. Pokud máte nějaký společný koníček, můžete to použít jako výmluvu k pozvání na rande. Až se budete trochu lépe znát a budete vědět, co vás oba baví, můžete tyto informace využít k tomu, abyste váš vztah posunuli na další úroveň.
  • Hudba je skvělým společným zájmem. Pokud oba posloucháte stejné kapely, můžete si o nich povídat a zajít si společně na koncert. Mluvte s ním o svých zájmech, aby věděl, kam vás má pozvat.
  • Zjistěte si, zda máte oba rádi stejné sportovní týmy. Pokud vás zajímá baseball, zmiňte se o tom a zeptejte se ho, jestli byl nedávno na nějakém zajímavém zápase.
  • Bavte se o jídle. Pokud zjistíte, že oba milujete italskou kuchyni, můžete se ho třeba zeptat, jestli už byl v nově otevřené italské restauraci u vás ve městě.
 2. 2
  Požádejte přátele, aby vám trochu pomohli. Vaši přátelé vám mohou pomoci tak, aby to nepůsobilo moc okatě. Když některý z vašich kamarádů řekne tu správnou věc ve správnou dobu, může vám to pomoci získat pozvání na rande. Zkuste to takto:
  • Jeden z vašich přátel ho může trochu poškádlit a zeptat se ho, kdy sebere odvahu a pozve vás na rande. Jen si dejte pozor, aby nebylo jasné, že za tím stojíte vy.
  • Pokud spolu trávíte spoustu času, řekněte nějakému kamarádovi, aby až vás příště uvidí řekl: „Ale, tady je můj oblíbený pár.“ Bude to trochu trapné, ale vašemu vyvolenému muži bude jasné, že si vás ostatní dokážou představit spolu.
  • Požádejte kamaráda, aby se o vás nenápadně zmínil v rozhovoru a všiml si, jak na to váš muž zareaguje. Když bude reagovat pozitivně, kamarád mu může říct, že byste se měli lépe poznat.
 3. 3
  Mluvte o svých plánech. Pokud se vám povede opatrně zmínit vaše plány, ať už jde o kávu po práci, nebo o nějaký koncert, snadno mu nahrajete, aby se zeptal, jestli se k vám smí připojit. Pokud zmíníte něco, co se mu bude líbit, mohlo by se z toho vyklubat i rande.
  • Pokud jdete o víkendu na večírek, zmiňte se o tom. Možná se k vám bude chtít přidat, hlavně pokud na večírku budou vaši společní přátelé.
  • Pokud na něho narazíte někde ve městě, řekněte mu, že se jdete projít, nebo že jdete na kávu. Možná bude chtít jít s vámi.
  • Pokud spolu jdete ze školy nebo z práce, naznačte mu, že máte hlad, nebo máte chuť na kávu a počkejte, jestli vás někam pozve.
  • Řekněte mu, že se chystáte na něco zajímavého. Pokud chcete jít do nového baru, na koncert, nebo do kina, možná se k vám bude chtít přidat.
 4. 4
  Řekněte mu co a kdy děláte. Říct mu, jaký máte časový rozvrh je něco trochu jiného, než říkat mu o svých plánech. Když bude vědět, kdy máte čas, bude vás moci pozvat na rande v době, kdy budete mít volno. Neříkejte mu, že jste příliš zaneprázdněná, jinak si bude myslet, že nemáte na rande čas. Neměla byste mu ale říkat ani že máte čas neustále, jinak budete působit zoufale.
  • Pokud spolu chodíte do školy, řekněte mu, kdy máte přestávky. Když bude vědět, že máte několik hodin mezi kurzy volno, možná vás pozve třeba na oběd.
  • Když půjdete kolem vašeho oblíbeného baru, řekněte mu, že to tam máte ráda. Je to jemný způsob, jak mu naznačit, že vás tam někdy může pozvat.
  • Pokud máte před sebou volný víkend, řekněte mu to. Řekněte například: „Poslední tři víkendy jsem měla tolik práce, že se těším na to, až tento víkend budu mít volno. Ještě nevím, co budu dělat, nic si neplánuju.“
  • Pokud máte oblíbenou kavárnu, řekněte mu, že tam chodíte každý den po práci. Můžete ho nalákat třeba na to, že tam mají nejlepší kávu ve městě.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Co byste neměla dělat

 1. 1
  Vyhněte se zóně přátelství. Musíte se ujistit, že pro něho nejste jen kamarádka a dát mu najevo, že i on je pro vás něčím více. Můžete to udělat několika způsoby:
  • Pokud se k vám chová jako k jednomu ze svých kamarádů, nedovolte mu to. Ujasněte si, že se s ním nechcete pouze kamarádit. Pokud vás pozve někam se svými přáteli, dejte si záležet na svém vzhledu tak, jako kdybyste šla na rande.
  • Všímejte si toho, zda od vás chce rady. Pokud se vás ptá, co má dělat a vypráví vám o dívkách, které se mu líbí, pravděpodobně ve vás vidí pouze kamarádku. Snažte se změnit téma a dát mu najevo, že by s vámi mohl klidně chodit.
 2. 2
  Nedávejte mu najevo, jak moc s ním chcete jít na rande. Existuje rozdíl mezi jemným naznačováním a zoufalým škemráním o rande. Když si nedáte pozor, nebudete pro něho přitažlivá.
  • Nepište mu, nevolejte mu, nepronásledujte ho a nezahrnujte ho pozorností. Uvedla byste ho do rozpaků a připravila byste se o šanci s ním chodit.
  • Neměla byste se snažit s ním trávit veškerý čas. Když se mu nebude chtít s vámi někam jít, je jasné, že nemá zájem.
  • Nemluvte neustále o tom, kolik máte volného času. Raději mluvte o zajímavých věcech, které se chystáte dělat. Měl by mít pocit, že bude mít štěstí, když se mu podaří získat trochu vašeho drahocenného času.
 3. 3
  Nečekejte na něho příliš dlouho. Pokud chcete, aby vás pozval na rande, naznačila jste mu to a dala jste mu najevo, že se vám líbí, ale nic se nestalo, máte dvě možnosti:
  • Jděte dál. Pokud jste mu dala jasně najevo, že chcete, aby vás pozval na rande, ale on nic neudělal, pravděpodobně se mu nelíbíte. Měla byste si najít někoho, kdo vaši pozornost ocení.
  • Pozvěte ho na rande vy. Pokud je stydlivý, ale máte pocit, že o vás má zájem, seberte odvahu a pozvěte ho na rande sama. Pokud jste příliš nervózní, pozvěte ho nejprve někam i s ostatními přáteli.
  Reklama

Tipy

 • Když se ho zeptáte, která dívka se mu líbí a on vám odpoví, že neví, může to znamenat, že se mu líbíte, ale že neví, jak vám to má dát najevo.
 • Nepište mu, nevolejte mu a nepronásledujte ho, jinak byste ho mohla vystrašit a odehnat.
 • Možná se mu jednoduše nelíbíte. Pokud to tak je, nenuťte ho s vámi trávit čas. Na světě je spousta jiných mužů. Nikdy nevíte, kdy se vaše cesty opět setkají.


Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak líbatJak líbat
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak oslovit kluka, který se vám líbíJak oslovit kluka, který se vám líbí
Reklama

O tomto wikiHow

Cher Gopman
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti vztahů
Tento článek spoluautorem článku je Cher Gopman. Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, koučingové služby v oblasti vztahů se sídlem v New Yorku. 'NYC Wingwoman' nabízí dohazování, služby "wingwoman", trénink 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaný životní kouč, bývalá psychiatrická sestra, a její práce byla uvedena v Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Tento článek byl zobrazen 14 894 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 14 894 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama