Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Sníte o polibku se svým partnerem, ale zdá se, že se toho nikdy nedočkáte? Možná je nervózní a neví, jak na to zareagujete. V tomto článku se dozvíte, jak to udělat, aby vás co nejdříve políbil.

Část 1
Část 1 ze 3:

Dostaňte se do správné nálady

 1. 1
  Mějte příjemně voňavý dech. Vyčistěte si zuby i jazyk a mějte po ruce mentolové bonbony nebo žvýkačky. Není nic horšího než líbat někoho, komu zapáchá z úst, takže se snažte tomuto trapasu vyhnout.
 2. 2
  Najděte si místo, kde budete sami. Požádejte svého partnera, aby s vámi šel někam, kde budete mít soukromí – na procházku do parku, do kina na film atd. Pokud jste spolu na večírku, můžete jít na chvíli ven, nebo se zavřít do jiné místnosti. Když budete ve společnosti přátel, pravděpodobně nebude mít chuť se s vámi líbat a bude mít pocit, že je pod tlakem. Pokud skutečně chcete polibek, musíte spolu být sami.
 3. 3
  Až budete o samotě, chovejte se mile. Buďte sebejistá a přátelská. Pokud jste nervózní, nedávejte to na sobě znát. Mějte příjemnou řeč těla – nepřekřižujte si ruce, dívejte se mu do očí a natočte se směrem k němu. Smějte se jeho vtipům a lichoťte mu. Řekněte mu, co se vám na něm líbí, například: „Ta košile ti opravdu sluší, hodí se k ti očím.“ Jednoduše se snažte zajistit, aby se s vámi cítil dobře.
 4. 4
  Jděte k němu trochu blíž. Pokud ještě nejste dost blízko, přistupte k němu blíž. Když to bude nutné, můžete mu i zastoupit cestu. Pravděpodobně se také snaží vymyslet, jak se k vám dostat blíž, takže když se nebudete bát, jistě mu to usnadníte.
  • Pokud jste venku, řekněte mu, že je vám zima a přisuňte se k němu blíž. Pokud jste uvnitř, řekněte mu, že má něco na obličeji a nakloňte se k němu, abyste ho mohla otřít. Zadívejte se mu do očí a neodtahujte se pryč.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Naznačte mu, že se chcete líbat

 1. 1
  Prolomte dotekovou bariéru. Doteková bariéra je to, co vám brání se začít dotýkat. Zkuste ji prolomit jako první. Jemně se ho dotkněte na paži, otřete se o něho nohou atd. Když se ho dotknete, dáte mu najevo, že vám tělesný kontakt nevadí a on pozná, že se chcete líbat. Když prolomí dotekovou bariéru on, dotkněte se ho také, aby věděl, že vám to nevadí.
 2. 2
  Připravte si rty. Než se začnete snažit o polibek, měla byste zajistit, aby vaše rty vypadaly přitažlivě. Suché a šupinaté rty nejsou sexy. Použijte balzám na rty, nebo si doma udělejte peeling. Snažte se, aby vaše rty byly naprosto neodolatelné. Můžete se při flirtování například jemně kousnout do rtu a dívat se mu při tom do očí. [1]
  • Pokud jste si vyšli na večeři, objednejte si něco, čím přitáhnete jeho pozornost ke svým rtům. Když budete jíst něco, co kape (jahody, zmrzlina, meloun atd.), nechejte si trochu šťávy stéct po rtech a potom ji pomalu olízněte. Jen si dejte pozor, aby to vypadalo sexy a aby neměl pocit, že neumíte jíst.
  • Použijte lesk na rty a udělejte to ve chvíli, kdy se na vás váš partner bude dívat. Jen si dejte pozor, aby vám rty potom nelepily. Pokud se tomu chcete vyhnout, použijte jen balzám na rty s nějakou příjemnou příchutí.
 3. 3
  Flirtujte očima. Oční kontakt vám pomůže dát vašemu partnerovi najevo, že se chcete líbat. Ukážete mu, že jste sebejistá, ale zároveň nesmělá. Zadívejte se mu do očí, potom pomalu sjeďte pohledem na jeho rty a potom se mu znovu podívejte do očí. Když to nezabere, zkuste to později znovu. Neměla byste to ale dělat stále dokola, jinak byste ho přivedla do rozpaků.
  • Můžete se mu také na chvíli podívat do očí a potom se s úsměvem podívat do země. Po chvíli se na něho opět podívejte a snažte se to udělat smyslně.
 4. 4
  Polibte ho! Nikdo netvrdí, že první krok musí udělat vždy muž. Pokud se chcete líbat, můžete ho políbit vy. Muži jsou někdy velmi nervózní v přítomnosti dívek, které se jim líbí a jsou rádi, když iniciativu převezme dívka. Sebevědomí je přitažlivé!
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Naznačte mu to slovně

 1. 1
  Flirtujte. Když budete s mužem flirtovat, dáte mu najevo, že o něho máte zájem. Zkuste ho trochu poškádlit (ale pouze z legrace). Můžete mu třeba říct, že se divíte, že vás ještě nepolíbil (což by mu mělo jasně naznačit, že polibek chcete).
  • Flirtujte s ním pomocí SMS zpráv. Vtipné a sexy zprávy vám umožní dát muži najevo, že jste zábavná, že o něho máte zájem a zajistit, že na vás bude myslet i když nebudete spolu. Neměla byste ho ovšem zahrnovat zprávami, abyste ho neodradila.
 2. 2
  Zajistěte, aby se cítil sebejistě. Snažte se svého partnera ujistit, že je pro vás jediným mužem na světě a že se vám líbí. Když mu zvednete sebevědomí, možná mu dodáte odvahu vás políbit.
  • Požádejte ho, aby vám s něčím pomohl. Nejlepší bude nechat ho zvednout něco těžkého a pochválit mu svaly. Můžete říct například jen to, že má hezké oči. Uvidíte, co to s jeho sebevědomím udělá!
 3. 3
  Řekněte mu, aby vás políbil. Někdy to nejde jinak, než mu to říct. Pokud jste se snažila mu to naznačit, ale nic se nestalo, jednoduše si o polibek řekněte. Uvědomte si, že to má svá pro, ale i proti. Budete mít jistotu, že se dozvíte, na čem jste, ale také je možné, že vás odmítne. Pokud je tento muž stydlivý, možná bude potřebovat více času. Je také možné, že se mu nelíbíte. V takovém případě si z toho nic nedělejte – v moři plave spousta ryb![2]
  • Můžete se pokusit říct si o polibek svůdně a sexy a zároveň mu dát jasně najevo, že ho chcete hned teď políbit. Až u sebe budete dost blízko, nakloňte se k němu a zašeptejte mu do ucha „polib mě.“ Když se ho při tom lehce dotknete, jistě ho to vzruší.
  Reklama

Tipy

 • Nepřehánějte to s lesky na rty ani s balzámy, aby vám rty nelepily.
 • Nejprve si zjistěte, zda je tento muž single. Pokud má partnerku, mohla byste se dostat do vážných potíží.
 • Pokud vás políbit nechce, netlačte na něho. Polibek by měl být spontánní.
 • Když vás muž odmítne, nic si z toho nedělejte. Pravděpodobně se mu jednoduše nelíbíte. Jistě si brzy najdete někoho lepšího.
 • Netlačte na něho. Když si budete polibek vynucovat, nebude se to líbit ani jednomu z vás.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení rybJak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb
Reklama

O tomto wikiHow

Laura Bilotta
Spoluautorem článku je :
Kouč pro seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Laura Bilotta. Laura Bilotta je kouč pro seznamování a zakladatelka seznamovací a koučovací služby Single in the City se sídlem v kanadském Torontu. S více než 18-ti letou zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu seznamování, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou v Dating and Relationship Radio Talk Show on AM640 a pro Apple Podcasts. Je také autorkou knihy s názvem "Single in the City: From Hookups & Heartbreaks To Love & Lifemates, Tales & Tips To Attract Your Perfect Match." Tento článek byl zobrazen 14 077 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 14 077 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama