Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Najít si muže je jedna věc, ale udržet si ho je mnohem složitější. Obě tyto věci jsou důležité. Jaká tajemství mají ženy, které našly muže, kteří jsou ochotní si je vzít? V tomto článku nenajdete přesný návod k získání muže, který si vás vezme, ale najdete zde tipy, které vám pomohou prohloubit váš vztah.

Postup

 1. 1
  Mějte ráda sama sebe. Zamyslete se nad tím, zda byste si sama sebe zvala za ženu. Když se sebou nebudete spokojená, nebudou s vámi spokojení ani ostatní lidé. Zamyslete se nad sebou a změňte to, co se vám nelíbí. Sebevědomí je velmi důležité.
 2. 2
  Komunikujte. Od začátku vztahu je důležité ve vztahu komunikovat. Říkejte svému partnerovi jak to pozitivní, tak to negativní.
 3. 3
  Chovejte se přirozeně. Pokud si myslíte, že vám pomohou falešná prsa, barvy na vlasy a kila líčení, uvědomte si, že muži u žen hledají přirozenost. Buďte přirozená a na nic si nehrajte. Muž by vás měl znát takovou, jaká skutečně jste, protože když si vás vezme, bude s vámi muset žít.
 4. 4
  Buďte sexy. Sexualita není to jediné, ale ve vztahu je důležitá. Dávejte svému partnerovi najevo, že o něho máte zájem. Nechovejte se prudérně a snažte se, aby váš vztah byl sexuálně uvolněný a zábavný. Muži, kteří se chtějí oženit, nehledají jen pohodovou spolubydlící.
 5. 5
  Uvědomte si svoji roli ve vztahu. Důležitou součástí každého vztahu je zajistit, aby oba partneři věděli, jakou mají roli. Ujistěte se, že máte s partnerem stejný pohled na váš vztah. Pokud hledáte někoho, s kým budete moci mít děti a on hledá jen někoho na nezávazný vztah, nebude vám to fungovat.
 6. 6
  Chovejte se emocionálně klidně. Život s vámi by neměl být jako jedna dlouhá jízda na horské dráze. Muži mají rádi ženy, které jsou stabilní. Někdy to není snadné, ale není to nemožné. Když zjistíte, že vás lidé berou jako „herečku“, snažte se s tím něco dělat. Uklidněte se a zapracujte na svých emocích.
 7. 7
  Muži se často nechtějí vázat, protože si chtějí být jistí, že svoji partnerku dobře znají. Nejprve s vámi budou chodit na rande a až potom se pustí do vážného vztahu a dlouho s vámi budou chtít jen chodit, než vás požádají o ruku. Ženy by se od nich měly učit. Tento proces musí probíhat vlastním tempem. Když budete na muže tlačit, aby si vás vzal, když on ještě nebude připravený, způsobíte tím jen to, že si nebude vůbec jistý. Nemluvte o manželství dříve, než po několika letech vztahu.
 8. 8
  Váš vztah by měl být zábavný. Pokud vás společná rande baví a mluvíte spolu vždy pozitivně, bude s vámi chtít trávit více času. Když s vámi bude zažívat různé věci a bude si jistý, že s vámi chce zůstat navždy, začne brzy přemýšlet o vzdálenější budoucnosti. Až se rozhodne a připraví se na to, že s vámi stráví zbytek života, požádá vás o ruku sám od sebe.
 9. 9
  Buďte sebejistá. Chovejte se sebevědomě a řešte všechny problémy, které vám přijdou do cesty. Muži milují sebejisté ženy. Mají pocit, že když si získají lásku sebevědomé ženy, je to pro ně pocta.
 10. 10
  Buďte elegantní. Můžete se na svého muže významně dívat, jemně se ho dotýkat, nebo ho políbit, ale neměla byste se chovat příliš závisle.
 11. 11
  Naučte se ocenit silné stránky svého muže. Říkejte mu, že si ho vážíte a chvalte ho za to, co na sobě má sám rád. Podporujte ho a nikdy ho nepeskujte ani neponižujte, když se mu nebude dařit.
 12. 12
  Buďte zábavná. Zní to lehce, ale je to opravdu důležité. Musíte mít smysl pro humor a nesmíte být upjatá ani negativní.
 13. 13
  Překypujte radostí. Ženy, které si užívají života a milují ho, jsou pro muže neodolatelné.
 14. 14
  Vyzařujte energii. Když na vás bude vidět vaše radost ze života a v očích se vám bude zračit láska, kterou chováte ke svému partnerovi, neodolá vám.
 15. 15
  Buďte pokorná. Skromný člověk sám sebe neponižuje – ovládá své ego a upřímně se zajímá o ostatní.
 16. 16
  Choďte spolu na rande. Zní to asi samozřejmě, ale pokud chcete, aby vás muž požádal o ruku, budete spolu muset nejprve nějakou dobu chodit. „Randění“ je dnes už zavádějící termín a pro každého znamená něco jiného. Jednoduše si se svým partnerem povídejte a snažte se jeden druhého co nejlépe poznat.
 17. 17
  Nic si nedomýšlejte. Někteří muži čekají trochu déle, než jiní. Pokud vám za to stojí, měla byste být ochotná na něho počkat. Pokud ale nemá zájem, nebo se vymlouvá, musíte přehodnotit směr, kterým se váš vztah ubírá.
 18. 18
  Uvědomte si, že romantika funguje oboustranně. Pokud chcete, aby vás váš partner respektoval a choval se k vám jako k sobě rovné, chovejte se stejně vy k němu. Buďte romantická a zajistěte, aby se mu ve vztahu s vámi líbilo. Muži mají také rádi romantiku. Když si budete myslet, že to tak není, odradíte ho.
 19. 19
  Uvědomte si, že některým mužům nevadí chodit se ženami, které si nechtějí vzít. Pokud během několika let stále neuslyšíte od svého partnera žádnou narážku na svatbu, možná se ho budete muset zeptat, jakou ženu by si chtěl vzít. Když začne mluvit o vašich vlastnostech, je to dobré znamení. Pokud bude mluvit hlavně o tom, jak dobrá jste v posteli, nebude to moc dobré.
 20. 20
  Pokud máte pocit, že si musíte vážně promluvit, zamyslete se nad tím, jak to uděláte. Místo abyste se s ním vážným tónem bavila o tom, že chcete, aby si vás vzal, k tomu přistupujte uvolněně a pozitivně. Řekněte mu, že s ním ráda trávíte čas a cítíte se s ním šťastná. Můžete říct, že víte, že je zatím brzy na plánování budoucnosti, ale že chcete mít jistotu, že chodíte s někým, kdo sdílí vaše hodnoty. Potom se zeptejte, jestli by si dokázal představit, že si vás někdy vezme.
 21. 21
  Musíte se milovat bezpodmínečně. Silný vztah se buduje více věcmi, než jen tím, co je pohodlné. Když spolu překonáte různé problémy a stále budete jeden druhému věrní, budete mít pevný vztah. Bezpodmínečná láska vzniká postupem času. Vybíráme si ji sami a nejde nutně pouze o pocit.
  Reklama

Tipy

 • Dávejte najevo své sebevědomí. Sebejisté ženy mají rády samy sebe a jsou pro muže neodolatelné. Usmívejte se, dávejte partnerovi najevo lásku a říkejte mu, jak šťastně se s ním cítíte.
 • Uvědomte si, že musíte nejprve projít několika fázemi vztahu. Ze začátku si uvědomte, že nehledáte svoji „spřízněnou duši,“ ale někoho, s kým budete rádi trávit čas a kdo vás bude milovat.
 • Získejte si svého partnera a nesnažte se vyhrávat hádky. V každém vztahu se budou vyskytovat neshody. Klíčem k vyřešení těchto věcí je mluvit o nich efektivně. *Nikdy nevytahujte v hádkách staré problémy – jde o minulost a není dobré se k těmto věcem vracet. Pokud máte vztek, když si vzpomenete na nějaký starý problém, nemluvte o tom s partnerem. Když to udělíte, vaše emoce vás ovládnou a nebudete schopna mluvit rozumně, takže způsobíte další hádku. O všem spolu mluvte objektivně a s otevřenou myslí. Pokud chcete, aby vám váš partner rozuměl, musíte být ochotná mu naslouchat.
 • Pokud si vás partner ani po několika letech nechce vzít, může to znamenat, že si vás nebude chtít vzít nikdy. Jistě nechcete, aby se s vámi váš muž „spokojil“ – měla byste pro něho být prvním člověkem, na kterého se v případě potřeby obrátí.
 • Měla byste svému partnerovi věřit natolik, abyste si byla jistá, že vás nikdy nepodvede. Opravdoví muži své ženy nepodvádějí – raději se s nimi nejprve důstojně rozejdou, nebo rozvedou.
 • Za každou cenu se snažte udržovat ve vztahu vášeň. Zkoušejte nová jídla, nové sporty, cestujte na nová místa a snažte se mít stále vzrušující společný život. Muži i ženy upadají do depresí, když si uvědomí, že vědí, jak bude pokračovat celý jejich život.
 • Buďte otevřená, upřímná a o všem s partnerem komunikujte.
 • Buďte k partnerovi upřímná od prvního dne vztahu.
 • Buďte pozitivní, nebojácná a užívejte si svůj život. Pokud máte pocit, že partnera potřebujete k tomu, abyste měla svůj život ráda, měla byste se naučit žít sama se sebou. Žádný muž nezaplní prázdnotu ve vašem životě.
 • Spisovatelka Sarah Ban Breathnach řekla: „Když si počkáte, většinou se dočkáte.“ Očekávejte jen to nejlepší. Vytvořte si vlastní konkrétní tvrzení o tom, co u muže hledáte. Pravidelně si ho přizpůsobujte a připravujte se na to, že se brzy setkáte s mužem svých snů.
 • Představujte si, že jste ženou, kterou si muži zapamatují. Vyzdvihujte své pozitivní vlastnosti, talenty a zájmy.
 • Musíte se cítit dobře mezi muži a mít muže ráda. Žádný muž nebude chtít strávit život se ženou, která nenávidí muže.

Když budete flirtovat s jinými muži, nemůžete očekávat, že si vás váš partner bude chtít vzít.

 • Ujasněte si, co od muže chcete. Zjistěte, co vás u mužů přitahuje a budete mít větší šanci, že potkáte toho správného. Upřímně o těchto věcech s muži komunikujte.
 • Pokud vás miluje, odpoví vám na „miluji tě“ to samé. Pokud vás nemiluje, bude se odpovědi vyhýbat.
 • Je velmi důležité zůstat sama sebou. Krása je v oku toho, kdo se dívá. Cokoli ho na vás upoutalo, musíte zachovat. Je známo, že muži mají rády ženy, které jsou pro ně krásné a sexy. Když tomu nebudete věřit, nebudete moci očekávat, že pro svého muže budete „nejkrásnější na světě.“
 • Paradoxně se může stát, že když se budete pokoušet svého muže přimět k tomu, aby si vás vzal, povede se vám dosáhnout pravého opaku.
Reklama

Varování

 • Zde jsou vlastnosti žen, které muži nakonec často opouštějí:
  • Tyto ženy si často berou muže, kteří nesplňují jejich představy o dokonalém partnerovi a myslí si, že se jim podaří je změnit. Pokud váš partner nesplňuje vaše základní požadavky, nemyslete si, že se vám podaří ho změnit. Když se vezmete, budete oba nešťastní.
  • Tyto ženy zapomínají na to, že jejich manžel by měl být partnerem pro život, ne pouze milencem. Většina dlouhodobých vztahů začíná tím, že lidé zjistí, že mají hodně společného a spřátelí se. Díky tomu se mezi nimi vytvoří důvěra.
  • Tyto ženy odmítají kompromisovat. Ve vztahu žádný z vás nedostane vždy to, co chce a to samé platí i pro celý život. Páry, které jsou sezdané dlouhodobě se shodují na tom, že tajemstvím úspěšného manželství je schopnost kompromisovat a být ochoten dávat tolik, kolik berete.
  • Tyto ženy si často stěžují. Není v pořádku být negativní. Po chvíli je to jako poslouchat ohranou desku. Věřte nám. Neměla byste si stále na něco stěžovat a neměla byste si ani brát muže, který si myslí, že bude mít celý život jednoduchý. **Buďte sama sebou, pro muže je to velmi přitažlivé.
  • Tyto ženy si myslí, že muži dokážou myslet jen na sex. Když se s mužem vyspíte brzy a budete s ním spát často, neznamená to, že si ho udržíte. Uvědomte si, že četnost sexu a doba, kdy se odehraje první sex, nemá na délku vztahu žádný vliv.
  • Tyto ženy se soustředí hlavně na fyzický vzhled. Být hezká nestačí k tomu, abyste si udržela muže. Pokud získáte muže, který s vámi bude chodit jen proto, jak vypadáte, připravte se na to, že spolu budete mít špatný život.
  • Tyto ženy neriskují. Nebojte se riskovat a jít si za tím, po čem toužíte.
  • Tyto ženy mají spoustu problémů. Vaše minulost nemá nic společného s vaší současností. Musíte si užívat, že jste ženou a musí vás přitahovat to, co dělá muže muži.
  • Žárlivost. Bohužel i žárliví lidé často své partnery podvádějí.
  • Kriticismus. Studie prokázaly, že když lidé kritizují ostatní, ostatní lidé si kritizované věci spojují s těmi, kteří kritizují. Dávejte si na to pozor.
  • Marnivost. Nikdo nechce ženu, která si myslí, že je lepší, než všichni ostatní. Pozitivní sebevědomí je skvělé, ale marnivost a povýšenost není dobrá.
  • Neovládejte svého muže. Když se budete snažit svého muže ovládat, uvidí, že ho nerespektujete a opustí vás.
  • Nezpochybňujte jeho mužství a samostatnost. Když ho budete ponižovat, můžete si být jistá, že vás opustí.
  • Ovládejte se a dávejte si pozor na to, co říkáte (i ve vzteku). Svá slova nebudete moci vzít zpět.
  • Než se začnete pokoušet svého muže přimět k tomu, aby si vás vzal, zamyslete se nad tím, zda si skutečně chcete brát někoho, kdo si vás vzít nechce.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 6 619 krát
Kategorie: Svatba
Stránka byla zobrazena 6 619 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama