Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Váš iPad se dostat k Internetu přes bezdrátovou síť nebo přes plán mobilního telefonu. Když se připojíte k bezdrátové síti, nebudete muset platit za brouzdání po Internetu (jenom pokud hotspot, který používáte si účtuje peníze za přístup). Plán mobilního telefonu stojí peníze, ale budete se moci dostat do Internetu kdekoliv, kde máte signál mobilního telefonu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Připojení k Wi-Fi síti

 1. 1
  Otevřete aplikaci Nastavení. Klikněte na aplikaci Nastavení na domovské stránce vašeho iPadu. Pokud aplikaci Nastavení nemůžete najít, posuňte se dolů a napište "Nastavení" do políčka Hledat.
 2. 2
  Klikněte na "Wi-Fi". Je běžně umístěna blízko horní části seznamu možností. Ujistěte se, že je možnost Wi-Fi posuvník zapojena na ON. Bude zelená (iOS 7) nebo modrá (iOS 6), pokud je povolena.
 3. 3
  Vyberte si síť. Seznam dostupných sítí se zobrazí pod možností pro zapojení "Wi-Fi". Klikněte na síť, ke které se chcete připojit.
  • Pokud síť, ke které se chcete připojit zařazena na seznamu, ujistěte se, že jste v rámci dosahu sítě a že je správně nakonfigurovaná, informace jak nastavit bezdrátovou síť a jak ji správně nakonfigurovat najdete volně k dispozici na Internetu.
 4. 4
  Zadejte heslo. Většina sítí je zabezpečená, což znamená, že budete vyzváni abyste zadali heslo předtím, než se připojíte. Pokud nevíte heslo, zkontrolujte si to s administrátorem sítě Pokud jste zapomněli vaše heslo k bezdrátové síti, podívejte se na průvodce ohledně toho, jak najít WiFi heslo, když jste jej zapomněli, který je k dispozici na Internetu.
 5. 5
  Otestujte připojení. Potom, co jste zadali heslo, iPad se pokusí se připojit k síti. Pokud se váš iPad může připojit, uvidíte symbol Wi-Fi v levém horním rohu na obrazovce. Otevřete Safari a pokuste se načíst webovou stránku.[1]
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Připojení se síti datového plánu

 1. 1
  Ujistěte se, že je váš iPad kompatibilní. Pouze některé modely iPadu se budou moci připojit k síti mobilního datového plánu. Váš iPad bude muset moci přijat SIM kartu.
 2. 2
  Přihlaste se ke kompatibilnímu plánu. Jakmile jste si jistí, že váš iPad podporuje sítě mobilních dat, budete se muset připojit k datovému plánu iPadu. Tyto plány nejsou k dispozici ode všech poskytovatelů, takže navštivte vašeho místního poskytovatele služeb v obchodě zeptejte se na vaše možnosti.
 3. 3
  Vložte SIM kartu. Budete muset vložit SIM kartu, kterou jste obdrželi od vašeho poskytovatele datových služeb, abyste se mohli připojit k síti. Váš prodejce možná bude umět vložit SIM kartu, aby vám pomohl nebo si můžete přečíst průvodce k tomu jak vytáhnout SIM kartu z iPhonu a vložit ji do iPadu 2.2 C, 3.2C, 4..2 C atd., který je k dispozici na Internetu.
 4. 4
  Otevřete aplikaci Nastavení. Klikněte na aplikaci Nastavení na domovské stránce vašeho iPadu. Pokud aplikaci Nastavení nemůžete najít, posuňte se dolů a napište "Nastavení" do políčka Hledat.
 5. 5
  Klikněte na "Data mobilního telefonu". Je běžně umístěna blízko horní části seznamu možností. Ujistěte se, že je možnost "Mobilní data" posuvník zapojena na ON. Bude zelená (iOS 7) nebo modrá (iOS 6), pokud je povolena.
 6. 6
  Klikněte na "Zobrazit účet". Na další obrazovce klikněte na "Nastavte nový účet".
 7. 7
  Zadejte informace o vašem účtu. Budete muset zadat vaše jméno, telefonní číslo, informace o přihlášení k účtu a fakturační údaje. Váš poskytovatel datových služeb vám dá informace o přihlášení k účtu.
 8. 8
  Přečtěte si obchodní podmínky. Potom, co provedete konfiguraci vašeho účtu, zobrazí se vám obchodní podmínky vašeho datového plánu. Přečtěte si dohodu a klikněte na "Souhlasím" a pokračujte.
 9. 9
  Potvrďte vaše nastavení. Zobrazí se vám shrnutí vašeho nastavení účtu. Zkontrolujte si nastavení a ujistěte se, že je všechno vyplněno správně.
  • Potom, co potvrdíte vaše nastavení, bude vám oznámeno, že je váš plán zaktivován. Vezme to nějakou chvíli.
 10. 10
  Rozhodněte se, zda chcete povolit data roaming. Pokud půjdete nějak, kde jste mimo váš datový signál, můžete mít možnost získat signál. Většinou to stojí něco navíc, takže povolení Data Roaming by mělo být povoleno pouze v případě, že souhlasíte s placením částek navíc.
  • Pro povolení Data Roaming, klikněte na Nastavení a potom na Data mobilního telefonu. Klikněte na "Data Roaming" posuvník na ON. Budete vyzváni, abyste potvrdili, že souhlasíte s povolení data roaming.[2]
  Reklama

Tipy

 • Pokud nevidíte Zobrazit účet na obrazovce Data mobilního telefonu, ujistěte se, že je vaše SIM karta v iPadu a potom připojte váš iPad k iTunes. Další věcí bude, že budete vyzváni "Nová aktualizace vašeho nastavení od vašeho poskytovatele". Klikněte na Ano a potom by se měla zobrazit spojovací obrazovka Zobrazit účet.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 21 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 2 952 krát
Stránka byla zobrazena 2 952 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama