Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Přemýšleli jste někdy, jak přirozeně zhubnout? Přirozené hubnutí je nejjednodušší a nejúčinnější způsob pro trvalou ztrátu hmotnosti. Není to o dietě; je to o udělání postupných změn ve vašich stravovacích návycích, které vám pomohou navždy zhubnout. Tady je několik snadných kroků, které vám pomohou přirozeně nastartovat hubnutí.

Postup

 1. 1
  Stanovte si dosažitelné cíle. Když jste udělali rozhodnutí zhubnout, nastavte si reálné a dosažitelné cíle, které můžete sledovat. Stanovení cíle vám pomůže učinit nezbytná opatření a po jejich přijetí začnou být výsledky v hubnutí vidět.
 2. 2
  Podívejte se upřímně na vaše stravovací návyky - možná si prostě neuvědomujete, kolik toho ve skutečnosti během každého dne sníte. Jednoduché změny a převzetí kontroly nad tím, co jíte, je rozhodující, pokud chcete zhubnout bez diety. Jíst rozumně a dodržovat zdravý, vyvážený jídelníček je zdravý způsob jak přirozeně zhubnout. Bezpečná přirozená ztráta hmotnosti by neměla znamenat hladovění; odpírání si jídla může mít opačný efekt.
 3. 3
  Jezte menší 'porce'. Místo 4 velkých jídel denně, si zvolte pravidelnou stravu během celého dne. 5 až 6 menších porcí vám může pomoci zhubnout tím, že to přirozeně podpoří váš metabolismus.
 4. 4
  Snižte váš příjem tuku tím, že přejdete na potraviny s nízkým obsahem tuku. Vyřaďte nezdravé svačiny, jako jsou sladkosti a lupínky; zvolte místo toho ovoce.
 5. 5
  Jezte ovoce. Ovoce jsou skvělé potraviny pro přirozené hubnutí a obsahují vitaminy a antioxidanty, které poskytují živiny, aby naše tělo zůstalo zdravé. Ovoce má také málo kalorií a je skvělým zdrojem energie.
 6. 6
  Pijte vodu. Udržování hydratace má mnoho výhod, když přijde na hubnutí. Voda je nápoj přirozeného hubnutí. Vypití doporučených 8 sklenic denně podpoří váš metabolismus, urychlí hubnutí a budete se díky tomu cítit plní energie. Pití vody pomáhá vyplachovat toxiny v našich tělech, které zpomalují hubnutí.
 7. 7
  Hýbejte se. Další přirozenou cestou ke zhubnutí je stát se aktivnějšími. Fyzická aktivita může činit velký rozdíl v tom, jak úspěšné vaše dlouhodobé hubnutí bude. Dokonce i jednoduché každodenní aktivity, jako je chůze, mohou pomoci zhubnout tím, že se zvýší svalová hmota, která podporuje metabolismus.
  • Cvičení 30-40 minut denně vám pomůže spalovat tuky, vylepší krevní oběh a celkovou kondici. Je to perfektní způsob, jak zlepšit úroveň vaší kondice a přirozeně snížit vaší váhu.
  • Bude samozřejmě rozdíl, pokud budete chodit na hodinu do místní tělocvičny, ale pokud chození do tělocvičny není váš šálek čaje, tady je seznam věcí, které můžete dělat ve vašem parku nebo dokonce doma:
   • Běhejte do a ze schodů.
   • Tančete ve svém pokoji (při poslouchání hudby)
   • Jděte běhat do vašeho místního parku
   • Cvičte jógu
   • Dělejte nějaká lehká nebo intensivní kardiovaskulární cvičení. Na internetu je mnoho videí, které ukazují různé typy cvičení.
  • Stojí za to úsilí postupně udělat všechny tyto změny, protože na konci budete mít váhu, kterou jste vždy chtěli a přirozeně budete tyto věci dělat i v budoucnosti.
  Reklama

Tipy

 • Abyste úspěšně dosáhli přirozené ztráty hmotnosti, je třeba zůstat pozitivní a zaujatý, děláte změny ve vašem životním stylu, které vám pomohou udržet si váhu navždy.
 • Trpělivost je klíčem k realizaci vašich hubnoucích cílů.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 38 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 097 krát
Kategorie: Zdraví

Lékařské prohlášení

Obsah tohoto článku není určen jako náhrada odborné lékařské pomoci, vyšetření, diagnostiky nebo léčby. Před zahájením, změnou nebo ukončením jakéhokoli zdravotního ošetření byste měli vždy kontaktovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.

Stránka byla zobrazena 3 097 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama