Jak pořídit snímek obrazovky vaším iPhonem

Pořízení snímku obrazovky, neboli screenshotu, na vašem iPhonu je velmi snadné. Trvá to pouze vteřinku a potřebujete k tomu pouze tlačítka. Náš obrázkový návod vám k tomu pomůže.

Postup

 1. 1
  Najděte obrázek, aplikaci či webovou stránku, ze které chcete pořídit kopii. Můžete si vybrat jakýkoliv obrázek ze svého emailu, fotku, hlavní obrazovku, aplikaci nebo cokoliv naleznete online.
 2. 2
  Podržte a zároveň společně uvolněte vypínací a home tlačítko. Měli byste slyšet zvuk kamery a uvidíte bílou obrazovku, která znamená, že jste právě pořídili snímek obrazovky.[1]
  • Pro to, abyste pořídili snímek, je potřeba podržet tato dvě tlačítka pouze po dobu asi dvou sekund.
  • Nemusíte uvolnit tato dvě tlačítka přesně ve stejný moment.
 3. 3
  Najděte váš pořízený snímek obrazovky ve Fotoaparátu a aplikaci Obrázky. Abyste našli Fotoaparát, jednoduše klikněte na aplikaci Obrázky na vaší hlavní obrazovce. Poté klikněte na Fotoaparát, který by měl být na prvním místě v seznamu vašich alb. Váš snímek obrazovky by měl být posledním snímkem v tomto albu.
  • Pokud se vám nepodařilo pořídit snímek, zkuste to znovu a podržte tlačítka o vteřinu déle.

Tipy

 • Snímek obrazovky bude uložen ve vašem Fotoaparátu (Uložené fotky, v iPod touch 1G, 2G, 3G, iPad 1).
 • Snímek obrazovky lze pořídit všemi verzemi iPhone, kromě 1.
 • Fotografie se vám také synchronizuje s počítačem při další synchronizaci.
 • Metoda pro pořízení snímku obrazovky funguje stejně dobře i na dalších iOS zařízení, včetně iPadů a iPod Touch

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Take a Screenshot With an iPhone, Português: Capturar Telas no iPhone, Nederlands: Een schermafdruk maken op een iPhone, Español: capturar la pantalla con un iPhone, Deutsch: Einen Screenshot mit einem iPhone aufnehmen, Italiano: Catturare uno Screenshot su iPhone, Français: faire une capture d'écran avec un iPhone, 中文: 用苹果手机截屏, Русский: сделать снимок экрана на iPhone, العربية: التقاط صورة لشاشة آيفون, Bahasa Indonesia: Mengambil Screenshot (Tangkapan Layar) dengan iPhone, हिन्दी: आईफोन पर स्क्रीनशॉट लें, ไทย: ถ่ายภาพหน้าจอบน iPhone, Tiếng Việt: Chụp ảnh màn hình trên iPhone, 한국어: 아이폰으로 스크린샷 찍는 방법

Stránka byla zobrazena 1 785 krát.
Byl tento článek přesný?