Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Líbání partnerky na krk může být roztomilý způsob jak projevit svou lásku, anebo může vést k předehře a dovést vás ještě k něčemu dalšímu. Partnerčin krk můžete líbat na různých místech, a pokud jste k tomu naladěni, můžete to střídat s olizováním a kousáním. Pokud chcete vědět jak políbit partnerku na krk, postupujte dle následujících kroků.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Připravte se k políbení partnerky na krku

 1. 1
  Pohlaďte prsty krk přítelkyně. Lehce pohlaďte její krk konečky prstů. To partnerku nažhaví a dokonce se může chvět a cítit rozkoš. Hlaďte místa, která plánujete líbat a až tam partnerku políbíte, bude cítit ještě větší prožitek.
 2. 2
  Polibte partnerku na citlivou část krku. Jedna z nejcitlivějších částí je v místě kde se spojuje krk s ramenem a klíční kostí. Další citlivá místa krku jsou na jeho přední levé nebo pravé straně. Ale téměř všechna místa na krku jsou citlivá a náchylná k vašim polibkům.
  • Při líbaní krku partnerky použijte své tělo. Nestůjte od ní daleko a k polibkům na krku se nenaklánějte. Místo toho jí obejměte rukama, když jste k ní čelem a když stojíte za ní a líbáte ji, obejměte ji zezadu.
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Zkoušejte různé techniky líbání krku

 1. 1
  Zvlhčete své rty pro polibek zavřenými ústy. Nejprve rty zvlhčete jazykem, jen tak, aby byli jemné. Pak zavřenými ústy jemně polibte jakoukoliv část krku partnerky tak jako byste jí líbali na ústa. S líbáním můžete začít v oblasti mezi partnerčiným krkem a ramenem nebo klíční kostí, ponechejte rty v záhybech.
 2. 2
  Polibte partnerku otevřenými ústy. Mezi polibky ústa pomalu otevírejte a začněte líbat partnerčin krk otevřenými ústy, kdy při jemném líbání její kůže máte rty od sebe. Také se můžete pro zpestření pohybovat nahoru a dolu po jejím krku.
  • Mezi polibky na krk partnerky náruživě vydechujte. Bude pak šílet blahem.
  • Pokud do toho opravdu jdete, olizujte partnerčin krk od zdola nahoru. Používejte pouze špičku jazyka a buďte velmi jemní. Ujistěte se, že si to partnerka užívá.
  • Pokud tuto osobu líbáte poprvé tak to nedělejte. Pokud máte zájem, nejprve si to s partnerkou potvrďte, ale dělejte to, pouze pokud jste její krk již někdy líbal nebo s tím máte nějaké zkušenosti. To platí pro foukání, používání jazyka a speciálně pro kousání a sání. Pokud je to vaše úplně poprvé, držte se jen polibků s otevřenými a zavřenými ústy. Dělejte to jen v případě, když můžete s partnerkou o všem mluvit a oba dva máte zájem to dělat.
 3. 3
  Zpomalte. Pomalu partnerku líbejte vlhkými rty tak, aby cítila vzrušení. Můžete se soustředit na jednu část krku nebo se pohybovat po celé jeho délce. Zkuste jí líbat v blízkosti uší – to je další citlivá část. Náruživé vydechování u uší partnerku také pěkně rozdivočí.
 4. 4
  Jemně sajte krk partnerky. Partnerky krk sajte jemně jen po dobu jedné až dvou sekund. Nedělejte to však příliš rychle nebo jí uděláte „cucflek“ a partnerka by z toho nebyla nadšená. Krk jí můžete sát mezi polibky se zavřenými nebo otevřenými ústy.
  • Buďte velmi opatrní na tvorbu „cucfleků“. Sání a kousání vede velmi často k „cucflekům“ a ty by pro vás oba mohli znamenat opravdové problémy.
  • Na místa, která jste sáli, můžete také fouka,t když od nich ústa oddalujete.
 5. 5
  Jemně kousněte partnerku do krku. Poté co budete partnerčin krk chvíli líbat, zkuste jí lehce kousnout do kůže. Když budete opatrní, můžete zkousnout kousek kůže mezi zuby a trošku ji povytáhnout před tím než budete pokračovat dál. Nezapomeňte to dělat s nadhledem – především chcete partnerku překvapit.

Tipy

 • Líbání na krk je nejlepší ve chvíli, když partnera líbáte a poté se přesunete na jeho nebo její krk.
 • Sání má za následek „cucflek“ bez ohledu na to jak silně sajete, proto se ujistěte, že partnerka počítá s jeho následky.
 • Lízání a kousání je vhodnější až když se s partnerem víc poznáte. Nezkoušejte to při prvním líbání partnerčina krku.
 • Ujistěte se, že váš polibek není suchý. Pro jistotu mějte rty navlhčené celou noc. Vezměte si do kapsy hydratační tyčinku, přes den dodržujte pitný režim a budete připraveni na akci!
 • Nelíbejte jí suchými ale ani příliš mokrými rty. Některé ženy nemají rády uslintaná ústa.
 • Snažte se jí také líbat blízko její brady.

Varování

 • Pokud chcete partnerku kousnout do krku, udělejte to opravdu velmi, velmi jemně. Nejen, že by jí mohlo silné kousnutí zchladit, ale mohlo by jí i opravdu bolet.

O tomto wikiHow

Eddy Baller
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Eddy Baller. Eddy Baller je seznamovací trenér žijící ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. Od roku 2011 se Eddy specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, což je jediný BBB akreditovaný seznamovací koučink ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá lidem po celém světě mít láskou naplněné životy, které si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Manliness, LifeHack a POF. Tento článek byl zobrazen 10 590 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 10 590 krát.

Pomohl vám tento článek?