Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Fotit s vaším iPhonem je jednoduché, ale mnohem jednodušší je zobrazit si fotky na iPadu, pokud jej používáte. Větší obrazovka a lepší rozlišení může mnohem více zlepšit vzhled fotek. Naštěstí přeposlání vašich fotek z iPhonu do iPadu je docela jednoduché a existuje několik způsobů jak na to, záleží co potřebujete.


Metoda 1 ze 5:
iCloud Photo knihovna

 1. 1
  Otevřete aplikaci Nastavení ve vašem iPhonu. iCloud Photo knihovna je funkce, která vám umožní načíst celou vaší sbírku fotografií do vašeho účtu iCloud, díky čemuž můžete mít přístup do všech fotografií z vašich připojených zařízení.
  • Požaduje iOS 8.1 nebo pozdější pro obě zařízení, jak iPhone, tak iPad.
  • Zapnutím iCloud Photo knihovny odstraníte jakékoliv obrázky, které jsou spojené z iTunes.
 2. 2
  Vyberte "iCloud" z nabídky. Otevře se nabídka umožňující vám upravit vaše nastavení účtu iCloud.
 3. 3
  Přihlaste se s vaším Apple ID, pokud jste se ještě nepřihlásili. iCloud Photo knihovna požaduje iCloud, do kterého se lze dostat přes vaše Apple ID. Pro instrukce ohledně vytvoření Apple ID, pokud jej ještě nemáte, se můžete podívat na informace na internetu.
 4. 4
  Klikněte na možnost "Fotografie". Otevře se nabídka nastavení Fotografie.
 5. 5
  Zapněte "iCloud Photo knihovna Beta" na tlačítko ON. Za chviličku zobrazí váš iPhone kolik fotografií se načítá do vašeho účtu iCloud.
  • Oproti Photo Streams (viz. níže), bude tato zabírat místo ve vaší iCloud úschovně. Pokud nemáte dost volného místa, můžete zkusit jednu z jiných dostupných metod v tomto článku.
 6. 6
  Vyberte si mezi "Optimalizujteúložiště iPhone" a "Stáhněte si a ponechejte originály". S "Optimalizovat", uchová váš iPhone kopie fotografií s menším rozlišením na vašem telefonu, aby ušetřil místo. Pokud jste zvolili "Stáhněte si a ponechte", originální fotografie s plným rozlišením budou ponechány v zařízení potom, co byly načteny na iCloud.
 7. 7
  Připojte váš iPhone k bezdrátové síti. Budete muset být připojený k bezdrátové síti pro načtení fotografií do iCloud Photo knihovny. Jakékoliv nové fotografie, které pořídíte potom, co jste povolili iCloud Photo knihovnu, budou automaticky načteny jakmile jste znovu připojeni k bezdrátové síti.
 8. 8
  Otevřete aplikaci Fotografie ve vašem iPadu. Potom, co jste nahráli fotografie do iCloud Photo knihovny, budete moci mít k nim přístup z vaší aplikace iPad Fotografie.
  • Ujistěte se, že jste přihlášeni se stejným Apple ID ve vašem iPadu.
 9. 9
  Klikněte na "Alba" a potom vyberte "Všechny fotografie". Toto album obsahuje všechny fotografie, které jsou momentálně uložené ve vaší iCloud Photo knihovně. První načtení může zabrat několik minut, než se zobrazí všechny fotografie.
  • iCloud Photo knihovna zakáže alba z Fotoaparátu a z Photo Stream, protože vaše fotografie budou získány z alba Všechny fotografie.
 10. 10
  Najděte foto, které chcete. Můžete projít albem Všechny fotografie nebo můžete kliknout na "Fotografie" dole a použít datum, ve který byla fotografie pořízena.
  Reklama

Metoda 2 ze 5:
Photo Stream (Nové fotografie)

 1. 1
  Otevřete aplikaci Nastavení ve vašem iPhonu. Photo Stream je funkce, která načte vaše nově pořízené fotografie do iCloudu, takže se k nim můžete dostat ze všech vašich připojených iOS a OS X zařízení. Fotografie jsou načteny jakmile je Phone připojen k bezdrátové síti.
  • Požaduje iOS 5.1 nebo pozdější pro obě zařízení, jak iPhone, tak iPad..
 2. 2
  Vyberte "iCloud" z nabídky. Photo Stream používá váš iCloud pro načtení fotografií, ale nezabírají další místo z vašeho limitu v úložišti.
 3. 3
  Přihlaste se s vaším Apple ID, pokud jste se ještě nepřihlásili. iCloud Photo knihovna požaduje iCloud, do kterého se lze dostat přes vaše Apple ID. Pro instrukce ohledně vytvoření Apple ID, pokud jej ještě nemáte, se můžete podívat na informace na internetu.
 4. 4
  ěte na možnost "Fotografie". Tímto načtete nabídku nastavení pro přístup do vašich iCloud fotografií.
 5. 5
  Zapněte "Načtěte Můj Photo Stream" na tlačítko ON. Tímto pošlete vaše nově pořízené fotografie do vašeho Photo Stream, když je váš iPhone připojený ki bezdrátové síti.
  • Tímto pouze přidáte fotografie, které pořídíte potom, co jste zapojili funkci ve vašem Photo Stream. Pokud potřebujete sdílet vaše existující fotografie, podívejte se na jednu z následujících sekcí.
 6. 6
  Otevřete aplikaci Fotografie na vašem iPadu. Potom, co jste nahráli fotografie do iCloudu, budou k dispozici na všech připojených zařízení.
  • Ujistěte se, že jste se přihlásili se stejným Apple ID na vašem iPadu.
 7. 7
  Zobrazte vaše fotografie Photo Stream. Proces pro přístup k těmto fotografiím záleží na verzi iOS, kterou váš iPadu používá:
  • iOS 8 – Klikněte na "Alba" dole na obrazovce a vyberte "Nedávno přidaná".
  • iOS 7 a starší – Klikněte na "Photo Stream" dole na stránce a vyberte "Můj Photo Stream".
 8. 8
  Uložte fotografii na vašem iPadu. Photo Stream ukládá vaše fotografie po dobu třiceti dnů potom, co jsou vymazány z iCloudu. Pokud si chcete nechat fotografii z Photo Stream na vašem iPadu, budete ji muset uložit do úložiště ve vašem iPadu.[1]
  • Otevřete fotografii z Photo Stream, kterou chcete uložit.
  • Klikněte na tlačítko "Sdílet". Vypadá jako tlačítko se šipkou, která se zobrazuje zhora.
  • Vyberte "Uložit obrázek" nebo "Uložit do Fotoaparátu".
  Reklama

Metoda 3 ze 5:
Photo Stream (Old Photos)

 1. 1
  Povolte sdílení fotografií jak na iPhonu, tak na iPadu. Abyste mohli sdílet fotografie s použitím Photo Stream, budete muset povolit sdílení fotografií na obou zařízení, jak na iPhonu, tak na iPadu.
  • Otevřete aplikaci Nastavení ve vašem iPhonu.
  • Klikněte na možnost "iCloud".
  • Vyberte "Fotografie".
  • Zapněte "Sdílení iCloud fotografií" na ON.
  • Zopakujte stejný proces ve vašem iPadu.
 2. 2
  Otevřete aplikaci Fotografie ve vašem iPhonu. Můžete použít Photo Stream pro sdílení specifických obrázků s vaším iPadem. Tohle se především hodí, pokud máte více než jeden obrázek, který chcete poslat do vašeho iPadu.
 3. 3
  Klikněte na záložku "Sdílené" dole na obrazovce. Pokud se otevře okno Aktivity, klikněte na "< Sdílení" a vraťte se na hlavní obrazovku Sdílení.
 4. 4
  Klikněte na "+" pro vytvoření nového Photo Stream. Budete vyzváni, abyste vytvořili jméno alba. Klikněte na "Další", když skončíte.
 5. 5
  Zadejte osoby, se kterými chcete sdílet. Pokud pouze sdílíte fotografie sami se s sebou, nechte pole prázdná a klikněte na "Vytvořit".
 6. 6
  Klikněte na nový Photo Stream, který se otevře. Váš nově vytvořený photo stream se zobrazí na seznamu, ale ještě nebude nic obsahovat. Klikněte na něj a začněte přidávat obrázky.
 7. 7
  Klikněte na tlačítko "+" a vyberte který obrázek chcete přidat. Můžete zvolit několik obrázků najednou tak, že kliknete na každý z nich a přidáte k němu tlačítko pro odškrtnutí. Jakmile jste spokojení s vaším výběrem, klikněte na Hotovo.
 8. 8
  Zadejte popis (volitelný). Budete vyzváni, abyste zadali popis pro sdílené fotografie, potom, co je vyberete. Můžete tuto možnost nechat prázdnou a klikněte na "Zveřejnit", v případě, že nepotřebujete popis.
 9. 9
  Dostaňte se do vašich fotografií z vašeho iPadu. Jakmile jste zveřejnili obrázky, budou načteny do iCloudu (pokud je váš iPhone připojený k bezdrátové síti). Budete se k nim moci dostat z iPadu za malou chvíli[2]
  • Otevřete aplikaci Fotografie na vaše iPadu.
  • Klikněte na záložku "Sdílené" dole na obrazovce. Pokud nevidíte záložku Sdílené, znamená to, že jste nepovolili sdílení fotografií iCloud, které lze povolit z nabídky nastavení iPad.
  • Klikněte na Photo Stream, který jste právě vytvořili. Může to trvat nějakou chvíli, než se všechny obrázky v Photo Streamu načtou.
 10. 10
  Uložte fotografii do vašeho iPadu. Obrázky sdílené přes váš Photo Stream nebudou vlastně uloženy na iPadu a ztratí se, pokud je smažete z vašeho iPhonu. Pokud si chcete nechat fotografii z Photo Stream nebo vašeho iPadu, budete ji muset uložit do vašeho úložiště iPadu.
  • Otevřete fotografii. Kterou chcete uložit z Photo Stream.
  • Klikněte na tlačítko "Sdílet". Bude vypadat jako tlačítko se šipkou, která se zobrazuje zhora.
  • Vyberte "Uložit obrázek" nebo "Uložit do Fotoaparátu".
  Reklama

Metoda 4 ze 5:
AirDrop

 1. 1
  Ujistěte se, že splňujete kritéria. Použití AirDrop je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak poslat fotografii z iPhonu do iPadu, ale požaduje iPhone 5 nebo novější a iPad 4 nebo novější. Obě zařízení musí mít iOS 7 nebo pozdější.[3]
 2. 2
  Otevřete Kontrolní centrum jak na iPhonu tak na iPadu. Vyberte z tlačítka na obrazovce a otevřete.
 3. 3
  Povolte AirDrop tím, že kliknete na tlačítko AirDrop. Budete vyzváni, abyste si vybrali mezi "Pouze kontakty" nebo "Všichni". Vyberte "Pouze kontakty". Tímto zamezíte, aby vám nemohli neautorizovaní uživatelé posílat soubory, což se hodí v zalidněných místech.
  • Ujistěte se, že jte to povolili na obou zařízeních.
 4. 4
  Otevřete fotografii, kterou chcete sdílet. Použijte aplikaci Fotografie ve vašem iPhonu a najděte fotografii, kterou chcete poslat do iPadu..
 5. 5
  Klikněte na tlačítko "Sdílet". Vypadá jako tlačítko se šipkou která se zobrazuje zhora.
 6. 6
  Vyberte jakékoliv další fotografie (volitelné). Můžete zvolit další fotografie, které chcete přesunuot, ale někteří uživatelé reportovali problémy přeposílání více najednou. [4]
 7. 7
  Klikněte na váš iPad nahoře v panelu Sdílet. Měli byste uvidět váš iPad v sekci "Klikněte pro sdílení d AirDrop" v panelu Sdílet.
  • Pokud nevidíte iPad, ujistěte se, že je dost blízko (pár stop) a že je AirDrop povolený.
 8. 8
  Klikněte na "Přijmout" ve vašem iPadu. Za chvíli se zobrazí zobrazí tato zpráva, potom co jste vybrali iPad z nabídky Sdílet v iPhonu. Když přijmete fotografii, otevře se ve vaší aplikaci Fotografie.
  Reklama

Metoda 5 ze 5:
Email

 1. 1
  Otevřete aplikaci Fotografie ve vašem iPhonu. Můžete poslat maximálně pět fotografií jako přílohu emailu sami sobě. Potom můžete tento email otevřít ve vašem iPadu a uložit obrázky do vašeho úložiště iPad.
  • Tato metoda požaduje aplikaci Mail konfigurovanou jak na vašem iPhonu 4, tak na vašem iPadu.
 2. 2
  Najděte a otevřete obrázek, který chcete poslat.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko "Sdílet". Vypadá jako tlačítko se šipkou, která se zobrazuje zhora.
 4. 4
  Vyberte jakékoliv další fotografie (volitelné). Můžete se posunout na obrazovce dolů a kliknout na maximálně čtyři další fotografie, které chcete přidat. Pokud zvolíte více než pět fotografií dohromady, možnost "Mail" se ztratí z nabídky Sdílet.
 5. 5
  Klikněte na možnost "Mail". Otevře se nová obrazovka, která vám umožní vytvořit emailovou zprávu.
 6. 6
  Zvolte vaši vlastní emailovou adresu jako příjemce. Protože jej posíláte sami sobě, nemusíte vyplnit předmět nebo text zprávy.
 7. 7
  Pošlete zprávu. Pokud posíláte více obrázků, může to trvat nějakou chvíli, než bude zpráva poslána.
 8. 8
  Otevřete mail ve vašem iPadu. Potom, co je zpráva odeslána, měla by se zobrazit ve vaší aplikace Mail v iPadu. Klikněte na ni a otevřete ji.
 9. 9
  Uložte obrázky. Klikněte na přidaný obrázek a otevřete jej. Klikněte a podržte obrázek a potom vyberte "Uložit obrázek" a uložte je do vašeho úložiště iPadu.
  Reklama

Související články

Pomohl vám tento článek?

Reklama