Jak poslat na Instagramu přímou zprávu

V tomto článku:Jak přímou zprávu poslatJak přímou zprávu od někoho přijmout

Nejnovější verze aplikace Instagram nabízí novou funkci, díky které můžete posílat přátelům a známým, kteří Instagram používají, přímé zprávy. To znamená, že Instagram Direct (jak se této vychytávce říká) umožňuje posílat fotky a videa jednotlivým osobám, nikoliv všem sledujícím.

1
Jak přímou zprávu poslat

 1. 1
  Spusťte Instagram a přihlašte se. Na displeji svého zařízení klepněte na ikonu Instagramu. Přihlašte se platným uživatelským jménem a heslem a přejděte na úvodní stránku.
  • Pokud ještě Instagram nemáte, můžete si ho jednoduše stáhnout z App Store nebo Obchodu Play.
 2. 2
  Pořiďte fotku nebo video a pošlete je přímou zprávou. Tapněte na tlačítko foťáku v dolní části Instagram obrazovky. Aktivuje se foťák. Pořiďte fotku nebo video, které chcete sdílet.
  • Nemusíte pořizovat úplně novou fotku. Klidně postačí už nějaká již dříve uložená, kterou chcete sdílet s přáteli. Chcete-li vybrat fotku ze svého zařízení, klepněte na tlačítko foťáku a fotky nebo videa ke sdílení můžete vybírat z otevřeného náhledu.
 3. 3
  Zvolte filtr. Vyberte si nějaký z nabízených filtrů. Můžete použít rozostření, vylepšení či narovnání. Po dokončení úprav klikněte na “Další”.
 4. 4
  Napište popisek. Pokud chcete do přímé zprávy vložit nějaký text, rozhodně ho napište do popisku. Najdete ho v horní části displeje. Poznáte ho podle přednastaveného textu “Napište popisek…” hned vedle náhledu fotky.
 5. 5
  Tapněte na záložku "Direct". Tím se dostanete do prostředí, kde vyberete příjemce přímé zprávy. Můžete ho vybrat z navrženého seznamu kontaktů nebo můžete jméno uživatele, se kterým chcete fotku sdílet, napsat. Přímou zprávu můžete poslat i více uživatelům současně.
 6. 6
  Tapněte na zelené tlačítko "Poslat". Když máte příjemce vybrané, klikněte na tlačítko "Poslat #". Zobrazí se počet příjemců, které jste vybrali.
  • Po odeslání fotky kamarádovi nebo skupině přátel najdete svůj příspěvek v sekci Instagram Direct.
  • Váš příspěvek uvidí pouze přátelé, které jste vybrali v záložce Direct.
  • Také uvidíte, kdo a kdy si vaši fotku či video zobrazil, kdo a kdy ji olajkoval, nebo kdo z příjemců ji okomentoval.

2
Jak přímou zprávu od někoho přijmout

 1. 1
  Klikněte na ikonku Doručené. Kdykoliv procházíte Instagram a dostanete přímou zprávu, upozorní vás na to ikonka doručených zpráv v pravém horním rohu. Poklepáním na ni zobrazíte seznam přímých zpráv, které jste dostali od ostatních.
 2. 2
  Přečtěte si novou zprávu. Nová zpráva bude v seznamu doručených zvýrazněna světle modrou barvou. Klepnutím na ni ji otevřete.
  • Pokud vám přímou zprávu pošle někdo, koho nesledujete, objeví se v požadavcích a vy se rozhodnete, zda si ji chcete zobrazit nebo ne.
 3. 3
  Odpovězte na zprávu. Pokud chcete na zprávu odpovědět, použijte tlačítko "Odpovědět" v pravém horním rohu displeje.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Instagram

V jiných jazycích:

English: Direct Message on Instagram, Español: enviar un mensaje directo en Instagram, Русский: отправить личное сообщение в Instagram, Português: Mandar Mensagens Diretas no Instagram, Français: envoyer un message direct sur Instagram, Deutsch: Instagram für Direktnachrichten nutzen, Italiano: Inviare un Messaggio Direct su Instagram, 中文: 在Instagram中私聊, Bahasa Indonesia: Menggunakan Fitur Direct Message di Instagram, Nederlands: Privéberichten versturen via Instagram, ไทย: ส่งรูปและข้อความส่วนตัวบนอินสตาแกรม, 日本語: インスタグラムのダイレクトメッセージ機能を使う, हिन्दी: इनस्टाग्राम पर डायरेक्ट मैसेज करें (Direct Message on Instagram), العربية: إرسال رسالة خاصة على إنستجرام, Tiếng Việt: Gửi Tin nhắn trên Instagram, 한국어: 인스타그램에서 쪽지 보내는 법, Türkçe: Instagram'da Direkt Mesaj Nasıl Atılır

Stránka byla zobrazena 11 008 krát.
Byl tento článek přesný?