Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Tinder je aplikace pro randění naslepo, která funguje na jednoduchém principu. Propojuje mezi sebou lidi, kteří zaujmou jeden druhého, takže snižuje možnost odmítnutí. Můžete jednoduše jen prohlížet obrázky lidí z vašeho okolí a vybírat ty, kteří vás zaujmou. Pokud se člověku, kterého jste si vybrali, také líbíte, tak budete propojeni a můžete začít konverzovat přímo v aplikaci. Projděte si krok 1, abyste věděli, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 6:

Vytvořte si účet

Stáhnout PDF
 1. 1
  Stáhněte si aplikaci Tinder. Aplikaci Tinder si můžete stáhnout přímo ve vašem Apple App Store, Google Play Store nebo přímo na Webové adrese Tinderu. Aplikace Tinder je zdarma.
 2. 2
  Přihlaste se pomocí vašeho Facebook profilu. Tinder požaduje použití Facebook profilu pro vytvoření Tinder účtu. Ujistěte se, že váš Facebook účet je dost výstižný, stejně tak bude i účet Tinder. Tinder vás propojuje s přáteli vašich přátel nebo lidmi poblíž.
  • Pro použití Tinderu je nutné mít nainstalovanou nejnovější verzi Facebooku na vašem zařízení.
 3. 3
  Aktualizujte si svůj Facebook profil. Jelikož Tinder používá informace z Facebooku, tak je dobré aktualizovat vaše veřejné informace a profilové fotografie.
  • Další informace použité z Facebooku zahrnují váš věk, polohu, stručný popis, přátele a zájmy.
  • Pokud máte na Facebooku skrytý věk, tak nebude vidět ani na Tinderu.
  • Veškeré obrázky z vašeho Facebooku, které si přejete použít, musí být viditelné alespoň pro vaše přátele.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 6:

Přizpůsobení vašeho profilu

Stáhnout PDF
 1. 1
  Vyberte si dobré fotografie. Vaše fotografie bude první věc, kterou ostatní uživatelé Tinderu uvidí, takže byste měli mít alespoň 2-3 dobré fotografie na vašem profilu. Ujistěte se, že fotografie nejsou rozmazané a že jste na ní pouze vy.
  • Vyhněte se fotografiím s druhým pohlavím, protože by jen mohlo uživatele, kteří sledují váš profil, odradit.
  • Pokuste se mít více vašich fotografií z různých různých situací.
  • Používejte fotografie, které ukazují vaše zájmy, jako např. turistika nebo fotografii z pláže.
  • Fotografie se psem vám může pomoci, hlavně pokud je pes vážně roztomilý![1]
  • Usmívejte se a tvařte se přirozeně!
 2. 2
  Upravte si váš Tinder profil. Klikněte na "Upravit text" v pravém horním rohu aplikace. Další obrazovka vám povolí upravit vaše fotografie a váš stručný popis nebo slogan.
  • Pokuste se udržet váš profil krátký a roztomilý.
  • Pokud nemůžete napsat dobrý profil, tak ho nechte prázdný. Většina lidí stejně sleduje pouze fotografie.
 3. 3
  Uložte vaše změny. Klikněte na Hotovo a teď jste připraveni se začít propojovat.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 6:

Spravujte vaše nastavení

Stáhnout PDF
 1. 1
  Otevřete Menu Nastavení. Klikněte na levý horní roh pro přístup do Menu Aplikace. Možnosti menu zahrnují Profil, Domovskou stránku, Zprávy, Nastavení a Pozvánky. Klikněte na Nastavení. Tato nabídka vám dovolí nastavit preferované pohlaví, vzdálenost vašich propojení a mnoho dalšího.
 2. 2
  Určete své pohlaví. Pro nalezení nejlepších propojení musíte označit, zda jste žena nebo muž.
 3. 3
  Nastavte vzdálenost pro vyhledávání. Nastavte si, jak široký rozsah bude aplikace používat pro vyhledávání. Pokud je pro vás těžší najít některá propojení, tak změňte vzdálenost na širší.
  • Pro použití Tinderu musíte mít povolenou GPS na vašem zařízení.
 4. 4
  Nastavte si preferované věkové rozpětí. Nastavte si limity pro věk. Vezměte v úvahu nejmladšího a nejstaršího možného partnera.
 5. 5
  Určete si preferované pohlaví. Nastavte, zda se zajímáte o muže, ženy nebo obojí.
 6. 6
  Nastavte si upozornění. Zapněte či vypněte si vibrace při zasílání upozornění aplikací. Budete upozorněni ve chvíli, když dojde k novému propojení nebo pokud obdržíte novou zprávu.
  Reklama
Část 4
Část 4 ze 6:

Prohlížení profilů

Stáhnout PDF
 1. 1
  Zkontrolujte své první potencionální propojení. Tinder používá vaše zadané parametry pro vyhledávání vhodných profilů. Na Domovské stránce se vám ukáže první profilový obrázek, věk, profil dotyčného a jeho přibližná poloha.
 2. 2
  Vyberte si, zda bude ponechán nebo smazán. Pokud se vám dotyčný líbí, tak posuňte fotku vpravo nebo klikněte na ikonu Srdce. Na fotografii se objeví zpráva "Liked". Pokud se vám dotyčný nelíbí, tak posuňte fotku vlevo nebo klikněte na ikonu "X" a na fotografii se naopak objeví nápis "Nope".
  • Aby došlo k propojení, tak musí oba posunout fotografie vpravo na svých profilech.
 3. 3
  Pokračujte v prohlížení. Tinder vám dle vašich kritérií bude nabízet různé profily. Vy jednoduše musíte jen posouvat fotografie vlevo či vpravo.
  • Buďte při rozhodování opatrní, jelikož se nemůžete znovu vrátit k již odmítnutému člověku![2]
  Reklama
Část 5
Část 5 ze 6:

Spojte se se svými propojeními

Stáhnout PDF
 1. 1
  Počkejte, až dojde k propojení. Pokud jste oba navzájem označili, že se vám ten druhý líbí, tak dojde k propojení. Tinder vám zašle upozornění a vy můžete dotyčného kontaktovat.
 2. 2
  Začněte se spojením. Tinder vám pomocí své aplikace s dotyčným dovolí komunikovat pomocí funkce chatu. Jděte jednoduše do zpráv a vyberte si člověka, se kterým chcete komunikovat.
 3. 3
  Napište první zprávu, co zanechá dojem. Pokud budete kontaktovat člověka, tak se ujistěte, že vaše první zpráva bude přátelská a sebevědomá, aniž by působila divně. Odpusťte si obyčejné "Ahoj", místo toho napište třeba "Ahoj, jak se dneska máš?"
  • Pokud jste muž, tak nepoužívejte smajlíky. Studie ukázaly, že muži, kteří posílají smajlíky, tak mají méně odpovědí.
 4. 4
  Užívejte si. Zůstaňte sami sebou a zůstávejte pozitivní. Nikoho neděste a nebuďte neslušní i přes to, že jste dobře chráněni před následky. Zapamatujte si, že na druhé straně vaší aplikace je stále jen člověk.[3]
  • Nečekejte moc dlouho na další krok. Pokud s dotyčným komunikujete už delší dobu přes Tinder, je na čase se posunout dál. S největší pravděpodobností si dotyčný píše i s dalšími uživateli Tinderu, takže určitě nechcete propásnout svou šanci.
  Reklama
Část 6
Část 6 ze 6:

Pozvěte své přátele

Stáhnout PDF
 1. 1
  Pozvěte lidi. Možnosti se vám zvětšují s větším množstvím lidí. Pozvěte své přátele a jejich přátele, aby se přidali na Tinder. Klikněte na Pozvat ve vašem Menu.
 2. 2
  Odesílejte zprávy z vašeho telefonu. Klikněte na ikonu Chatu pro zaslání zprávy vašim přátelům, kteří používají zabudovanou IM funkci.
 3. 3
  Sdílejte na Twiteru. Klikněte na ikonu Twiteru pro pozvání přátel, kteří používají Twiter.
 4. 4
  Posílejte zprávy pomocí vašeho Emailu. Klikněte na ikonu Pošty pro zaslání emailu vašim přátelům a to použitím vašeho vlastního Emailu.
  Reklama

Tipy

 • Tinder si můžete stáhnout z webových stránek, Google Play nebo z Apple App Store.
 • Vyhněte se používání Tinderu na dovolené. Až se vrátíte domů, tak stále může zůstat uložená vaše poloha i preference.
Reklama

O tomto wikiHow

Laura Bilotta
Spoluautorem článku je :
Kouč pro seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Laura Bilotta. Laura Bilotta je kouč pro seznamování a zakladatelka seznamovací a koučovací služby Single in the City se sídlem v kanadském Torontu. S více než 18-ti letou zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu seznamování, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou v Dating and Relationship Radio Talk Show on AM640 a pro Apple Podcasts. Je také autorkou knihy s názvem "Single in the City: From Hookups & Heartbreaks To Love & Lifemates, Tales & Tips To Attract Your Perfect Match." Tento článek byl zobrazen 36 566 krát
Stránka byla zobrazena 36 566 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama