Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud se vám na vaší ženě zdá něco zvláštního a váš instinkt vám říká, že je možné, že vás podvádí, měli byste si svá podezření zkusit ověřit, abyste ji neobviňovali zbytečně. Zde je několik z běžných varovných znaků, které mohou znamenat, že vás vaše žena podvádí.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Změny společenského chování

Stáhnout PDF
 1. 1
  Všímejte si změny chování ve vztahu k lidem, kteří vás mají rádi. Pokud se vaše žena najednou distancuje od vaší rodiny, nebo od vašich přátel, se kterými dříve dobře vycházela, může to znamenat, že se cítí provinile. [1]
  • Pokud vaše žena dobře vychází s vaší rodinou a vašimi přáteli, jistě jí bude jasné, že těmto lidem její nevěra ublíží také. Bude se kvůli tomu cítit provinile, takže se těmto lidem bude vyhýbat.
  • Ženy, které podvádí své muže, se také bojí toho, že na nich někteří z přátel nebo rodiny něco poznají.
  • V některých případech může být vaše rodina dokonce součástí celého problému. Pokud vaše žena nevychází s vaší rodinou a vy se vždy postavíte na jejich stranu, může si myslet, že nemá mezi vašimi blízkými nikoho, kdo by ji měl rád.
 2. 2
  Všímejte si toho, jak často chodí ven „s kamarádkami“. Pokud vaše žena zničehonic začne trávit spoustu času s kamarádkami, je to další špatné znamení. I když vám tvrdí, že chodí ven s ostatními ženami, nemusí to být pravda.
  • Nezapomínejte na to, že je dobré, když si žena čas od času vyrazí se svými kamarádkami i bez vás, takže si nedělejte žádné starosti, pokud se to neděje příliš často.
  • Může to být větší problém v případě, že jsou tyto večery pro vaši ženu důležitější, než čas strávený s vámi. Pokud vám pokaždé tvrdí, že je s někým jiným, nebo pokud se jí během této doby nemůžete dovolat, je to další varovný signál.
  • I v případě, že se vaše žena skutečně schází se svými kamarádkami, může je využívat jako emocionální podporu a mluvit s nimi o věcech, o kterých se s vámi nebaví. I to může znamenat, že vás podvádí, ale většinou je to známka toho, že vaše manželství nefunguje.
 3. 3
  Když vaše žena začne mluvit o nějaké nové kamarádce, věnujte tomu pozornost. Ženy mají většinou potřebu mluvit o všech nových a vzrušujících věcech, které se jim stanou, i když vědí, že jde o tajemství, které nesmí vyzradit. Pokud začne zničehonic mluvit o nějaké nové kamarádce nebo kamarádovi, může to znamenat, že si našla někoho jiného a nechce vám říct celou pravdu.
  • Také si uvědomte, že vám vaše žena může o tomto člověku vyprávět a používat jiné jméno. Pokud často mluví o nové kamarádce Janě, je možné, že právě popisuje svého nového přítele Jana a vydává ho za ženu jen aby se vyhnula podezření.
 4. 4
  Zjistěte, zda vaše žena začala více kouřit nebo pít. Pokud vaše žena vždy kouřila nebo pila alkohol, pravděpodobně žádnou změnu nezaznamenáte. Pokud ale nikdy nejevila zájem o alkohol ani cigarety a najednou z ní tyto látky cítíte, je možné, že vás podvádí s někým, kdo ji to naučil.
  • I v případě, že si vaše žena čas od času dá skleničku, se snažte všímat si toho, zda z ní nejde cítit alkohol. Pokud zní cítíte alkohol večer, kdy vám tvrdila, že byla dlouho v práci, nebo ho z ní cítíte v divnou dobu, například odpoledne, může to značit problém.
 5. 5
  Všímejte si toho, jak často vaše žena pracuje přesčas a jak často jezdí na pracovní cesty. Možná vám vaše žena tvrdí, že tráví více času v práci, ale nikdy dříve tolik nepracovala. Může to znamenat, že čas navíc tráví mimo práci s nějakým jiným mužem.
  • Pokud vaše žena jezdí často na pracovní cesty, také to může být varovné znamení. Také si všímejte toho, zda jí běžné pochůzky trvají o mnoho déle, než je běžné. Možná dělá něco jiného, než vám tvrdí. Všímejte si toho, kolik peněz vaše žena utratí, když není s vámi. [2]
 6. 6
  Všímejte si toho, kolik peněz vaše žena utratí, když není s vámi. Nevěra stojí peníze. Podívejte se do bankovních výpisů vaší ženy. Pokud uvidíte dramatický nárůst útraty, pravděpodobně peníze utrácí s nějakým jiným mužem.
  • Také se podívejte na to, kolik kilometrů má její auto naježděno. Pokud si všimnete toho, že je na autě více kilometrů i když vám žena tvrdila, že například jela pouze do obchodu, pravděpodobně jela někam dál, aby se setkala s nějakým jiným mužem.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Změny chování doma

Stáhnout PDF
 1. 1
  Všímejte si změny chování ve vztahu k vám. Pokud se vaše žena zničehonic distancuje, nebo je naopak mnohem láskyplnější, může to být špatné znamení.
  • Žena, která vás podvádí, se k vám může začít chovat mnohem lépe, protože se cítí provinile. Pokud vám věnuje více pozornosti, možná se snaží zbavit se pocitu viny za to, co dělá, když spolu nejste.
 2. 2
  Všímejte si toho, jak vaše žena zachází s telefonem. Je to trochu těžké, protože většina žen tráví u telefonu spoustu času. Pokud si ale vaše žena najednou začne s někým neustále psát nebo volat, ale kdykoli vejdete do místnosti, ihned zavěsí, může to znamenat, že mluví s někým, o kom vám nechce říct.
  • Zeptejte se své ženy, kdo jí volal, zejména v případě, že odchází s telefonem pryč, nebo zavěsí hned, když se objevíte. Všímejte si toho, co vám odpoví a snažte se odhadnout, zda mluví pravdu, nebo se vám snaží něco nalhat.
  • Měli byste si všímat také změn ohledně jejího telefonování, včetně četnosti hovorů, denní doby a tónu hlasu, jakým mluví. [3]
 3. 3
  Všímejte si toho, zda vás vaše žena sekýruje. Mnoho mužů si již myslí, že je jejich žena sekýruje, ale pokud vás vaše manželka začala kritizovat mnohem více, možná se snaží ospravedlnit si svoji nevěru.
  • Pokud se vaše žena zničehonic chová, jako kdybyste nedělali vůbec nic dobře, máte ve vztahu velké problémy i v případě, že vás nepodvádí.
  • Může být ale špatným znamením i to, když vás vaše žena najednou přestane sekýrovat. Pokud zapracujete na tom, za co vás dříve vždy kritizovala, jistě se budete cítit lépe. Pokud jste ale své chování nezměnili a vaše žena vás kritizuje méně, může to znamenat, že jste jí lhostejní, protože si našla někoho jiného.
 4. 4
  Všímejte si změn v sexuálním chování. Když vás vaše žena začne podvádět, pravděpodobně ztratí zájem o sex s vámi. Může se ale stát i to, že bude mít větší zájem o sex s vámi.
  • Když s vámi vaše žena bude chtít spát častěji, pravděpodobně se snaží zbavit pocitů viny.
  • Je také možné, že je vám pouze emocionálně nevěrná a chce si vybít svoji sexuální energii u vás, protože s novým mužem spát nemůže.
  • Pokud jste dříve měli dobrý vztah a častý sex a najednou s vámi vaše žena přestane spát, může to znamenat, že na sex s vámi nemá chuť, protože spí s někým jiným.
 5. 5
  Dívejte se své ženě do očí. Lidé se instinktivně vyhýbají očnímu kontaktu s ostatními, když mají nějaké tajemství, nebo když se cítí provinile. Snažte se dívat se své ženě co nejčastěji do očí. Pokud vás podvádí, pravděpodobně bude často uhýbat pohledem.
  • Měli byste to dělat zejména když se jí budete ptát, jak se měla, s kým se viděla a co dělala. Protože vám bude muset lhát a nebude chtít přiznat, že vás podvádí, bude pro ni velmi těžké dívat se vám do očí.
 6. 6
  Všímejte si toho, kolik času vaše žena tráví na internetu. V dnešní době je internet komunikačním zařízením, stejně jako telefon. Pokud vaše žena tráví spoustu času u počítače a nechce vám říct, s kým komunikuje, pravděpodobně se snaží skrýt emaily nebo zprávy od nějakého jiného muže.
  • Podívejte se na historii webových stránek své ženy. Pokud si maže historii, můžete to brát jako varovné znamení. Pravděpodobně se před vámi snaží něco utajit.
 7. 7
  Vyhýbavé chování berte jako varovné znamení. [4] Pokud se vaše žena najednou chová vyhýbavě a nerada vám vypráví o tom, co dělá a na co myslí, je možné, že před vámi něco skrývá a emocionální podporu získává od někoho jiného.
  • Ženy se většinou nechovají tajnůstkářsky bezdůvodně. Většina žen lidem ráda vypráví o svých pocitech a myšlenkách a přestože muži to tak často nedělají, u žen to neplatí.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Změny v péči o sebe

Stáhnout PDF
 1. 1
  Všímejte si změn vzhledu své ženy. Čím déle spolu manželský pár žije, tím méně o sebe většinou pečuje. Pokud si vaše žena zničehonic začne barvit vlasy a pečuje o svůj vzhled, je možné, že to dělá kvůli někomu jinému.
  • Ženy se většinou na začátku nového vztahu snaží vypadat co nejlépe, takže pokud o sebe vaše žena začala najednou více pečovat, je možné, že si našla nějakého nového muže.
  • Uvědomte si ale také to, že je možné, že to vaše žena dělá kvůli vám. Pokud má pocit, že mezi vámi není dostatek vášně, může se pokoušet zajistit, aby pro vás byla přitažlivější.
 2. 2
  Všímejte si toho, zda vaše žena více nakupuje. Sledujte, jaké věci si vaše žena nosí domů z obchodů. Pokud si najednou začne kupovat hodně nového oblečení, je možné, že se snaží vypadat dobře kvůli někomu jinému – zejména pokud jde o vyzývavé oblečení a spodní prádlo.
  • Velkým varovný znamením je to, když si vaše žena kupuje hezké spodní prádlo, ale nikdy ho na ní nevidíte, nebo když si kupuje přitažlivé oblečení, které nikdy nenosí před vámi.
 3. 3
  Všímejte si toho, zda vaše žena začala více cvičit. Pokud se vaše žena zničehonic snaží vypadat lépe, i když nikdy dříve necvičila, je možné, že se snaží získat lepší kondici kvůli nějakému jinému muži.
  • Uvědomte si, že to ale nemusí nutně znamenat, že vás žena podvádí. Může se pouze snažit dostat se do formy z jiných důvodů, zejména pokud ji lékaři upozornili na zdravotní rizika, pokud se nevejde do svých oblíbených šatů, nebo pokud si dala předsevzetí, že bude cvičit.
 4. 4
  Všímejte si toho, jak často se sprchuje v posilovně. Pokud se vaše žena skoro nesprchuje doma a tvrdí vám, že se sprchuje v posilovně, je možné, že se sprchuje u nějakého jiného muže a snaží se to zatajit.
  • Nevěrná žena se často sprchuje ihned po příchodu domů, ještě dříve, než se s vámi pozdraví. Snaží se tím skrýt vůni cizího muže.
 5. 5
  Všimněte si toho, jak vaše žena voní. Většina párů si po nějaké době zvykne na to, jak jejich partner voní. Pokud máte pocit, že vaše žena voní jinak, nebo z ní cítíte pánskou kolínskou, je možné, že vás podvádí s jiným mužem.
  Reklama

Varování

 • Neobviňujte svoji ženu z nevěry, pokud si nebudete naprosto jistý, že máte pravdu. Pokud vás vaše žena nepodvádí a vy ji budete obviňovat, mohli byste ve vašem vztahu způsobit problémy, které tam dříve nebyly.
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama