Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Nedostatek důvěry může zničit jinak perfektně fungující vztah. Přesto ale pokud máte dobrý důvod si myslet, že vás vaše dívka podvádí, je lepší to zjistit co nejdříve. Pokud chcete vědět, jestli je vám opravdu nevěrná, čtěte dál.

Metoda 1 ze 3:
Všímejte si, co dělá

 1. 1
  Všimněte si, jestli o sebe začala více pečovat. Pokud si za poslední dobu nakoupila hodně nového oblečení, které jste skoro ani neviděl na ní, možná se obléká pro někoho jiného. Může to být kolega, spolužák nebo kdokoli jiný. Pokud si začala dávat více záležet na vlasech a make-upu, i když jde jen na kávu s kamarádkou, je možné, že je něco špatně.
  • Pokud najednou tráví mnohem více času v posilovně a snaží se dostat do formy, možná to dělá pro jiného muže.
  • Aby bylo jasno – je možné, že to také dělá jen proto, že chce vypadat lépe a cítit se lépe. Pokud se ale tento bod objeví spolu s jinými znaky podvádění, může to něco znamenat.
 2. 2
  Všímejte si, jestli se chce vídat s vaší rodinou. Je možné, že pečeni vaší matky miluje, ale za poslední dobu se vyhýbá tomu, aby k vašim rodičům musela chodit? Nebo chodila na kávu s vaší sestrou, ale už dlouho se jí neozvala? Pokud se najednou vyhýbá vaší rodině a chová se chladněji, může to znamenat, že se něco děje.
  • Pokud vás podvádí, nebude se chtít vídat s vaší rodinou, protože jí to bude připomínat její nevěru.
  • Pokud se takto chová, může to znamenat i to, že chce vztah ukončit, bez ohledu na to, jestli vás podvádí nebo ne.
 3. 3
  Všímejte si, jestli se straní vašich přátel. To samé co u rodiny platí také u vašich kamarádů. Pokud s vámi dříve ráda chodila na různé akce a výlety, ale najednou jí vadí s nimi trávit čas, může to být proto, že má něco s někým jiným. Pokud vás podvádí, bude mít pocit, že si nezaslouží trávit čas s vašimi přáteli, nebo si nechce připomínat, kolik legrace jste si užívali, když bylo ještě všechno v pořádku.
  • Pokud je to hodně vidět, nebojte se jí zeptat, co se děje. Možná zjistíte, že problém je někde jinde a že vás nepodvádí.
  • Pokud se její chování změnilo a vaši přátelé se v její přítomnosti chovají divně, možná vědí něco, co vy nevíte. Je to klasický znak toho, že vás přítelkyně podvádí a vy jste ten poslední, kdo se o tom dozví.
 4. 4
  Všímejte si, jestli se vyhýbá sexu. Muži, kteří podvádějí mívají většinou ještě více sexu se svými partnerkami, ale ženy se takto nechovají. Pokud dostává lásku od někoho jiného, bude se cítit provinile nebo nebude mít zájem o sex s vámi. Pokud jste dříve měli vcelku živý milostný život a nyní je neustále „unavená“ nebo „je jí špatně“, může to znamenat, že uspokojení získává někde jinde.
  • Pokud vás podvádí, bude také méně otevřená ohledně svého těla. Nebude chtít, abyste ji viděl nahou a v posteli se bude více zakrývat.
  • Samozřejmě to, že nechce sex může znamenat prostě to, že není ve vztahu spokojená, nebo že není spokojená obecně se svým životem. Pokud ale většinou flirtuje a je s ní zábava, ale vás se straní, je to problém.
 5. 5
  Všímejte si, jestli vám věnuje nějakou pozornost. Co je horšího, než přítelkyně, která vás neustále sekýruje? Přítelkyně, které na vás vůbec nezáleží. Pokud její zájem o vás ochladnul, budete se přát, aby vám nadávala za neumyté nádobí. Pokud o vás ztratila zájem úplně a neptá se vás už ani jak se máte, nebo zapomíná na důležité události ve vašem životě, je možné, že si našla někoho jiného, nebo už vás prostě nemá ráda.
  • V této chvíli je nutné si upřímně promluvit. Nemá smysl ve vztahu pokračovat, když vás ten druhý již nemiluje.
 6. 6
  Všímejte si, jestli je najednou příliš zaneprázdněná a nemá na vás čas. Byli jste zvyklí v neděli ležet do odpoledne v posteli a koukat se na seriály? Chodili jste spolu každý týden na oběd do oblíbené restaurace a nyní se jí nemůžete dovolat? Nebo se vám ani neomluví za to, že se na vás vykašlala? Pokud má najednou spoustu práce a tráví čas s přáteli, může to znamenat, že jí do života vstoupil jiný muž.
  • Všímejte si, jak se chová, když jde ven „za kamarádkami“. Vypadá sexy, sebejistě nebo se chová zvláštně zmateně? Pokud ano, může to být proto, že jde na rande s novým mužem.
 7. 7
  Všímejte si, jestli si dává větší pozor na počítač a telefon. Dříve vám ukazovala na počítači různé věci, nebo vás žádala, abyste jí přečetl zprávu, která jí přišla a nyní zavírá počítač jakmile vejdete do místnosti a telefon má zaheslovaný? Pokud dříve neměla s tímto problém a najednou se všechno změnilo, musí to znamenat, že nechce, abyste viděl s kým si píše.
  • Pokud máte odvahu a přistihnete ji, jak si s někým píše, můžete se zeptat, kdo to je. Uvidíte, jak bude reagovat. Pokud vyletí a začne na vás útočit, něco není v pořádku.
 8. 8
  Všímejte si, jestli je někdy nedostupná bez vysvětlení. Tady jde o jeden z největších výstražných signálů nevěry. Pokud jí voláte nebo píšete a ona se několik hodin neozve, máte problém. Když se to stane jednou nebo dvakrát, nevadí to. Když se to ale stává častěji a ona má vždy nějakou výmluvu, jako například že se jí telefon vybil nebo ho neslyšela, měli byste se mít na pozoru.
  • Když je takto několik hodin nedostupná, zeptejte se jí, co dělala. Podle výrazu v tváři jistě poznáte, jestli vám lže.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Všímejte si, co říká

 1. 1
  Všimněte si, jestli se nedávno zmínila o novém kamarádovi. Pokud se několikrát za poslední dobu zmínila například o jednom novém kolegovi, dávejte si pozor. Zkuste se jí ptát na základní otázky o tomto člověku. Pokud se červená nebo útočí, může to být proto, že nechce abyste cokoli věděl o jejím novém muži.
  • Všímejte si tónu hlasu a výrazu v tváři, když o tomto člověku mluví. Působí vzrušeně a zmateně, nebo jen provinile? Pokud ano, je možné, že vás podvádí.
 2. 2
  Všímejte si, jestli vás sekýruje více, než dříve. Přestože může mít vaše dívka spoustu důvodů k tomu vás sekýrovat, jedním z nich může být také to, že jste pro ni už tak otravný, že vztah není možné zachránit. Může se také cítit provinile kvůli tomu, že vás zradila a své sekýrování používá jako ospravedlnění svého chování. Pokud vás neustále upozorňuje jen na to špatné, možná to dělá proto, aby se sama cítila lépe.
  • I tohle ale může znamenat jen to, že ve vztahu není spokojená. Tak jako tak to není dobré znamení.
  • Pokud se vaše chování změnilo, jistě má důvod vás sekýrovat!
 3. 3
  Všímejte si, jestli mlží ohledně svého denního plánu. Pokud vám dříve říkala věci jako „jdu na kávu s Katkou, budu doma asi za dvě hodiny“ a nyní vyběhne z domu bez ohlášení, může to znamenat, že se něco děje. Pokud nevíte, jak tráví dlouhé hodiny po práci a nechce vám to říct, může to znamenat, že tento čas tráví s někým jiným.
  • Pokud vám řekne, že jde něco dělat a potom řekne něco úplně jiného, přistihl jste ji při lhaní.
 4. 4
  Všímejte si, jestli ji najednou zajímá váš denní plán. Možná si myslíte, že to znamená, že jí na vás skutečně záleží, ale může to znamenat jen to, že si dává pozor, abyste ji nechytil při podvádění. Pokud po vás požaduje přesný čas, kdy přijdete domů a ještě si to ověřuje SMSkami, nemusí to znamenat, že na vás čeká. Může se tím pouze ujišťovat, že se neobjevíte nikde, kde bude trávit čas se svým novým mužem.
  • IPokud ji chcete chytit při činu, řekněte jí, že nepůjdete na nějaké místo, které má ráda. Na poslední chvíli si to rozmyslete a ukažte se tam.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Jak zjistit, jestli vás podvádí

 1. 1
  Sledujte ji. Je to sice porušení důvěry, ale pokud jste už naprosto zoufalý a bojíte se zeptat, můžete přítelkyni sledovat a zjistit tak, co dělá. Nemusíte za ní jezdit v autě jako úchyl, ale najděte si pár míst, na kterých by měla být a ověřte si, jestli vám nelže. Zde je několik tipů:
  • Pokud vám řekne, že bude dlouho v práci, zajeďte tam za ní a dovezte jí večeři. Když tam nebude, má problém.
  • Když řekne, že půjde do baru s kamarádkami, zkuste se tam o hodinu později zastavit. Vymyslete si ale dobrou výmluvu, proč na tomto místě jste také.
 2. 2
  Překvapte ji u ní doma. Pokud řekne, že bude připravena za půl hodiny, přijďte hned. Řekněte, že jste nemohl vydržet čekat. Snaží se skrýt důkazy nevěry, nebo chce jít okamžitě do sprchy? Nepustí vás do ložnice, nebo vás nepustí vůbec do bytu? Pokud ano, znamená to, že tam dělá něco, při čem by nechtěla být přistižena.
  • Když k ní přijdete, hrajte hloupého. Řekněte jí, že jste ji chtěl překvapit, nebo že jste si špatně přečetl její zprávu a snažte se dělat, že se nic neděje.
 3. 3
  Projděte její věci. I zde jde o hrubé porušení důvěry. Pokud jste ale zoufalí, projděte jí počítač a telefon a zkuste najít nějaké staré maily nebo zprávy. Pokud si maže všechny emaily i zprávy z telefonu, je to trochu podezřelé. Znovu opakujeme, že jde o velmi nečestný způsob, jak to zjistit.
 4. 4
  Prostě se zeptejte. Řekněte jí, že byste s ní chtěl o něčem mluvit o samotě. Neobviňuje ji (neříkejte „vím, že mě podvádíš!“), ale vyjádřete své pocity („mám pocit, že už tě náš vztah moc nebaví“).
  • Všimněte si, jestli vám odpoví. Pokud vás nepodvádí, nebude mít žádný problém být k vám upřímná a mluvit s vámi o tom, co ji trápí nebo vás ujistit, že je vše v pořádku. Pokud vás podvádí, bude mlžit a neřekne vám vlastně vůbec nic.
  • Pokud začne útočit a obviňuje ona vás, může to znamenat, že trpí pocity viny za to, co udělala.
 5. 5
  Držte se své intuice. Někdy prostě člověk ví, že se něco děje, aniž by o tom musel pochybovat. Žádný pláč ani popření nemohou bojovat s pocity, které cítíte uvnitř. Po zvážení všech důkazů je na čase řídit se svým instinktem.
  Reklama

Tipy

 • Dívka využije každou příležitost, aby se k vám chovala nepříjemně, protože bude chtít ospravedlnit svoji nevěru.
 • Nic co uděláte nezmění její činy. Někdy je prostě nejlepší odejít. Nikdy tuto možnost ale nezavrhujte, jinak se nikam nedostanete.
 • Jistě poznáte, že vás dívka podvádí, když už na vás nemá vůbec čas. Najednou se zdá, že má více plánů bez vás.
 • Pokud hledá výmluvy, aby s vámi nemusela trávit čas, ale nevadí jí udělat první poslední pro své kamarádky, je pravděpodobné, že s vámi už nechce dál být.
 • Neptejte se jí jen tak: „Hele, nepodvádíš ty mě náhodou?“ Odpověděla by vám, že v žádném případě a myslela by si, že jí nedůvěřujete.
 • Nechce, abyste se jí díval do telefonu, do emailu nebo sledoval, co má v plánu.
 • Pokud se vaše dívka začala chovat jinak, když je s vámi a jinak, když s vámi není, může to také něco znamenat.
 • Pokud máte pocit, že vás vaše dívka podvádí, nestojí vám za to. Existuje spousta žen, které umějí ocenit skutečného gentlemana. Nemarněte čas tím, že se budete snažit napravit zlomené dívky – jejich sebedestrukce je nevyhnutelná.
 • Pokud mluví nebo si píše s jiným mužem i když jste spolu venku a něco děláte, může to znamenat, že vás podvádí.
 • Pokud se vám nedokáže podívat při rozhovoru do očí, znamená to, že vás podvádí.
 • Pokud stále telefonuje, ale vám telefon nikdy nezvedne, může to znamenat, že je vám nevěrná.
 • Pokud se vaše přítelkyně vrací domů velmi pozdě v noci, může to znamenat, že vás podvádí.
 • Pokud se k vám dívka chová mileji, může to také znamenat nevěru.
 • Dívky mohou být kamarádky s ostatními muži. Většinou se s kamarády také více dotýkají bez ohledu na pohlaví, takže si nemyslete, že vás podvádí jen proto, že obejme nějakého muže.

Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 24 575 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 24 575 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama