Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Domluvit si s dívkou rande může být snadné, ale také velmi těžké – záleží jen na tom, jak se na to díváte. Klíčem je být sám sebou a chovat se sebejistě. Pokud chcete udělat dojem na nějakou ženu, musíte důvěřovat tomu, že vypadáte dobře, být zajímavý a umět si s ženami povídat. Když se naučíte tyto základní triky a ještě něco navíc, budete na nejlepší cestě k tomu, abyste svoji vyvolenou dívku ohromili.

Metoda 1 ze 5:
Oblékněte se hezky

 1. 1
  Pravidelně si čistěte zuby a sprchujte se. Vaše osobní hygiena je to, podle čeho ostatní poznají, jak moc si sami sebe vážíte. Když žena uvidí, že o sebe pečujete, pozná, že budete schopen pečovat i o ni.
  • Ženy mají extrémně vyvinutý čich, takže jsou citlivé na jakékoli zápachy. I mírný pot ucítí na více než metrovou vzdálenost! [1] Je proto důležité se pravidelně sprchovat a zbavovat se nepříjemných tělesných zápachů. Až si spolu budete povídat, ženu by vaše vůně měla přitahovat, ne odpuzovat.
  • Dech je také velmi důležitý. Protože si s ženou budete muset dlouho povídat, nesmí vám zapáchat z úst. Pravidelně si čistěte zuby a používejte zubní nit a ústní vodu. Ujistěte se, že nemáte v zubech žádné zbytky jídla a noste u sebe stále mentolové bonbony.
  • Nepřehánějte to s kolínskou – u parfémů je méně vždy více. Příliš silná vůně může být stejně nepříjemná, jako tělesný zápach.
 2. 2
  Učešte si vlasy a oholte se. Je překvapivé, že množství vousů je pro ženy důležitým aspektem při výběru partnera.
  • Většina mladých žen dává přednost několikadennímu strništi před plnovousem.[2] Pokud máte dlouhé vousy, zkuste si je zastřihnout a uvidíte, zda se ženám budete více líbit.
  • Pokud si nejste jistí tím, jak dlouhé vousy byste měli mít, zkuste se hladce oholit. Většina žen sice preferuje kratší strniště, ale líbí se jim i hladké oholení. Dokonce platí to, že ke konci ovulačního cyklu ženy se jí více líbí hladce oholení muži.
  • Dlouhé vousy u žen měly nejmenší úspěch, ale neznamená to, že se jim vůbec nelíbí. Důležité je si vousy upravovat stejně jako vlasy. Neměli byste vypadat, jako kdybyste právě vylezli z postele – pro ženy to není dobrá vizitka.
 3. 3
  Stříhejte si nehty na rukou i na nohou a používejte krém na ruce. Pravděpodobně si budete podávat ruku, nebo spolu budete dokonce tančit, takže byste měli mít jistotu, že máte jemné ruce.
  • Neměli byste mít příliš dlouhé nehty. Žena se vám bude dívat na ruce a dlouhými nehty na ni dojem neuděláte.
  • Pomocí pilníku si zpod nehtů odstraňte špínu. Špinavé nehty jsou obzvláště odpuzující. Pro některé ženy jsou dlouhé a špinavé nehty tak nepříjemné, že takovému muži nedají šanci.[3]
  • Kupte si dobrý krém na ruce, který se rychle vstřebá a nezanechá za sebou mastnotu.
 4. 4
  Vezměte si košili s dlouhým rukávem a límcem. To, jak se oblékáte, je odrazem vaší sebeúcty, ale i úcty k ženě, kterou hodláte oslovit.
  • Pravděpodobně se s ženou setkáte na místě, které si žádá určitý druh oblečení (bar, restaurace). Když si vezmete seprané džíny a tričko, žena si bude myslet, že nemáte žádnou úctu k ní, ani k sobě.
  • Pruhovaná košile je sázkou na jistotu, ale pravděpodobně se vám stane, že v baru splynete s ostatními lidmi. Pokud chcete trochu vybočit z davu, vezměte si nějakou vzorovanou košili. Pokud nemáte vzory rádi, vezměte si jednobarevnou košili. [4]
  • Nenoste neutrální barvy (béžovou, bílou, černou, šedou). Takto barevné košile se skvěle hodí na obchodní jednání, protože nepřitahují pozornost. Vaším cílem je ovšem naopak upoutat pozornost ženy, takže si klidně vezměte červenou, zelenou, nebo kobaltově modrou košili. [5]
  • Neberte si košili s obrázky nebo s nápisy. Toto oblečení se nehodí do prostředí, ve kterém budete chtít oslovit ženu.
  • Pokud máte krátkou košili, nemusíte si ji zastrkovat do kalhot. Pokud si ale chcete vzít i svetr nebo sako, měli byste košili zastrčit.
 5. 5
  Vezměte si čisté a vyžehlené tmavé džíny. Tmavé džíny se hodí pro každou příležitost, protože vypadají poloformálně, ale zároveň nejde o vyloženě volnočasové oblečení. [6]
  • Tmavě modrá je ideální barva – tmavě modré džíny vypadají dostatečně formálně, ale ne tak formálně, jako oblekové kalhoty.
  • Ujistěte se, že jsou vaše džíny čisté a nejsou děravé. Pokud chcete vypadat poloformálně, musíte na sobě mít oblečení v perfektním stavu. Kalhoty si vyžehlete a pověste je, aby se vám nepomačkaly.
  • Kalhoty by vám měly dobře sedět. Příliš volné nebo příliš těsné kalhoty nebudou vypadat dobře.
  • Neberte si pláťáky ani tepláky. Většina lidí si myslí, že plátěné kalhoty jsou bezpečným mezistupněm mezi oblekovými kalhoty a džínami, ale módní odborníci s tím nesouhlasí. Plátěné kalhoty žádnému muži nesluší tak, jako hezké tmavé džíny. [7]
 6. 6
  Vezměte si hezké polobotky nebo tenisky. Neberte si mokasíny ani boty do práce – vypadají příliš formálně.
  • Odborníci tvrdí, že k tmavým džínům si můžete vzít téměř jakékoli boty. Důležité je, aby byly čisté a hezké. [8] Důkladně si boty vyčistěte a vezměte si do nich nové tkaničky.
  • Pokud si chcete vzít tenisky, vyberte si nějaké formálnější, jednobarevné a bez zbytečných log. Stejně jako tmavé džíny se takové formální tenisky hodí ke košili a dalšími poloformálnímu oblečení.
  • Můžete si vzít i vyšší motorkářské boty, ale vyhněte se zbytečným ozdobám a přezkám.
  • Vyšší boty se většinou hodí k poloformálnímu stylu, ale mohou být velmi drahé. Tenisky mohou být na druhou stranu levné a nešlápnete s nimi vedle.
  Reklama

Metoda 2 ze 5:
Prolomte ledy

 1. 1
  Představte se dámě a udejte důvod, proč jste za ní přišli. Tento přímý přístup je nejlepší, protože je konzervativní a upřímný.
  • Zkuste úvodu využít k jemnému komplimentu. Můžete říct například: „Ahoj, jmenuju se Honza. Nerad tě obtěžuju, ale chtěl bych ti říct, že máš krásné náušnice.“
  • Vyhněte se těžkým komplimentům, jako „v těch šatech vypadáš skvěle,“ nebo „jsi naprosto okouzlující.“ Jsou sice lichotivé, ale mohou vyznít agresivně, zejména pokud je zařadíte hned na začátek rozhovoru. Počkejte si, až se spolu budete cítit lépe a prozatím se držte jemnějších lichotek.
  • Nesmíte se jen představit a myslet si, že si s vámi žena začne sama povídat. Když jí zalichotíte, nebo přijdete s tématem k hovoru, budete mít větší šanci, že se dáte do řeči.
  • Přímý přístup je sice nejjistější, ale je také nejnudnější. Pokud chcete ženu zaujmout, zkuste na to jít humorně.
 2. 2
  Zkuste hned na začátku říct nějaký vtip. Dobrý vtip je mnohem lepší, než suché představení a podání ruky, protože si vás žena díky tomu lépe zapamatuje.
  • Přistupte k ženě a chvíli tam stůjte a starejte se o sebe. Potom se na ni podívejte, ukažte na její boty a řekněte: „Máš krásné boty, mám doma úplně stejné!“
  • Nepoužívejte otřepané balící fráze. Pokud chcete být vtipně trapní a udělat si legraci z toho, jak neohrabaně většina mužů balí ženy, klidně to můžete udělat. Musíte se ale ujistit, že si žena uvědomuje, že tyto hlášky používáte jen ironicky.
  • Můžete například říct: „Ahoj, v tuhle chvíli bych se měl asi podívat na značku na tvém tričku, ty by ses mě zeptala, co dělám a já bych ti řekl, že se snažím zjistit, zda tě vyrobili v nebi. Zní to pěkně trapně, co kdybych ti místo toho raději koupil drink?“
  • Můžete se chovat trochu hloupě, ale nesmíte působit příliš dětinsky.[9] Ženy mají rády hravé muže, ale nemají rády dětinské chování.
  • Dávejte si pozor, tento přístup může vyjít, ale také nemusí. Špatným vtipem se připravíte o šanci udělat na ženu dojem. [10]
 3. 3
  Zkuste spojit humor s představením. První dojem je velmi důležitý, takže když se vám podaří představit se ženě vtipně a jedinečně, uděláte na ni dobrý dojem.
  • Zeptejte se ženy: „Víš, kolik váží tučňák?“ Když se na vás zmateně podívá, řekněte: „Dost na to, aby prolomil ledy. Ahoj, jmenuju se Petr.“
  • Ukažte na skupinku mužů v baru a řekněte: „Prohrál jsem s nimi sázku a musím oslovit tu nejhezčí dívku, která tady je. Jmenuju se Petr.“ (Zkuste to říct tak, aby to působilo, že se vám do toho vůbec nechce. Bude to působit uvolněněji a vtipněji.)
  • Můžete ženě zkusit objednat drink vtipným způsobem. Místo alkoholického nápoje jí nechejte po barmanovi poslat sklenici čisté vody. Až se na vás podívá, pozvedněte svoji sklenici vody a tvařte se, jako kdybyste jí právě zaplatil ten nejdražší drink, který v baru mají. Po chvíli k ní přistupte a představte se jí.
 4. 4
  Řekněte ženě: „Vsadím se, že máš ráda kouzla,“ a udělejte nějaký jednoduchý kouzelnický trik. S trochou tajemna v dívce jistě vzbudíte zájem a kromě toho jí dáte najevo, že máte talent.
  • Vyhýbejte se kouzelnickým trikům, které jsou příliš složité, nebo vyžadují, aby se žena zapojila. Cílem je udělat na ni dojem velmi jednoduchou iluzí. Když po ní budete chtít, aby si vybrala kartu ještě dříve, než se jí představíte, budete si moci být jistí, že k rozhovoru ani nedojde.
  Reklama

Metoda 3 ze 5:
Dejte se do řeči

 1. 1
  Začněte jednoduchými otázkami. Většina lidí se při prvním rozhovoru s cizím člověkem necítí zrovna dobře, takže musíte mít trpělivost a začít zvolna.
  • Ptejte se jí na její koníčky a zájmy. Zkuste jí trochu zalichotit – řekněte jí například, že se vám líbí její styl oblékání.
  • Snažte se ženu stále sledovat, ale dělejte to nenápadně. Všímejte si toho, co má na sobě, nebo jak se chová a přizpůsobujte tomu své otázky. Když si například všimnete toho, že má klíčenku vašeho oblíbeného fotbalového týmu, můžete se s ní bavit o sportu.
  • Za každou cenu se snažte zajistit, aby žena mluvila o sobě. Lidé milují, když mohou mluvit o sobě a s těmito typy rozhovorů většinou nemívají velké problémy. [11]
  • Ptejte se ženy na otevřené otázky a omezte otázky, na které lze odpovědět „ano“ nebo „ne.“ Když se dívka bude muset rozpovídat, vyhnete se trapnému tichu. Místo otázek typu: „Máš ráda rockovou hudbu?“ se ptejte například takto: „Jaké rockové kapely máš ráda?“
 2. 2
  Udržujte oční kontakt a často ji oslovujte jménem. Dáte tím najevo úctu a ukážete dívce, že se vám líbí.
  • Nezírejte na ni, ale nedívejte se ani jinam. Když se budete dívat do země, nebo za ženu, bude to vypadat, že o ni nemáte zájem, nebo vám chybí sebevědomí. Sebevědomí je pro ženy velmi přitažlivé, protože vyjadřuje sílu charakteru, bezpečí a pohodlí. [12]
  • Většina lidí miluje, když je ostatní lidé oslovují jménem. Když ji čas od času oslovíte jménem, uděláte na ni lepší dojem. [13]
 3. 3
  Usmívejte se, pokyvujte hlavou a opakujte to, co žena říká. Dáte jí tím najevo, že jí aktivně nasloucháte.
  • Mnoho lidí pokyvování hlavou napodobuje. Můžete tím toho druhého ovlivnit, aby s vámi souhlasil. Až budete mluvit, zkuste trochu pokyvovat hlavou a všimněte si, zda žena udělá to samé. Budete tak mít větší šanci, že s vámi žena bude souhlasit. [14]
  • Opakujte to, co žena říká, ale vlastními slovy. Když budete parafrázovat to, co vám říká, dáte jí najevo, že ji posloucháte a věnujete jí pozornost. Naopak papouškování bývá vnímáno jako urážka, nebo povyšování. [15]
  • Úsměv je velmi důležitý. Když se na ženu budete usmívat, budete mít oba lepší náladu a budete se cítit uvolněněji.[16] Snažte se na ženu při rozhovoru často usmívat.
 4. 4
  Poukažte na něco, čeho jste si na ní všimli, například na barvu očí, nebo na účes. Když dáte najevo, že si všímáte i věcí, kterých si většina lidí nevšímá, ukážete jí, že jí skutečně věnujete veškerou svoji pozornost.
  • Postupujte opatrně, ale zkuste poukázat na něco, čeho si na sobě žena cení. Řekněte například: „Všiml jsem si, že máš krásné zelené oči. Moc se mi líbí.“
  • Můžete také říct: „Líbí se mi, jak se ti dělají vrásky kolem úst, když se usmíváš. Je to roztomilé.“
  • V podstatě nejde o lichotky, jako spíše o pozorování. Nemusíte poukazovat na zřejmé věci, jako na barvu vlasů atd. Vypozorujte na dívce něco jedinečného a dejte jí najevo, že nejste nudní.
  • Pokud to bude možné, poukažte na něco, co máte společného. Můžete například říct: „To je náhoda, oba jsme leváci!“ Dáte tím najevo, že se vám na ní něco líbí a zároveň ukážete, že jde o něco, co máte společného.
 5. 5
  Zeptejte se dívky, co dělá. Je to podobné, jako otázky na zaměstnání, ale otvírá to možnosti i dalším tématům, které nezahrnují práci.
  • Neptejte se, čím se dívka živí, nebo kam chodila do školy. Zkuste vymyslet obecnější otázky, na které lze odpovědět různými způsoby. Díky tomu se dívka neurazí, když se zeptáte na něco příliš osobního a bude si moci sama vybrat, o čem chce mluvit.
  • Odpovídejte jí nadšeně. Pokud vám například řekne, že ráda plete, řekněte: „To je skvělé! Miluju pletené šály, jsou mnohem lepší, než ty z obchodu.“
  • Nemusíte lhát – když vám dívka řekne, že nedokončila studium, protože se chtěla věnovat své kariéře, řekněte jí, že to je obdivuhodné, což bude pravda i v případě, že s jejím rozhodnutím nesouhlasíte.
 6. 6
  Všímejte si signálů, kterými vám žena dá najevo, že ji přitahujete. Většina žen mužům jemně dává najevo, zda je rozhovor s nimi baví.
  • Všímejte si toho, zda se žena ve vaší přítomnosti upravuje. Pokud si uhlazuje oblečení, nebo upravuje šperky, znamená to, že se jí líbíte. [17]
  • Všímejte si toho, zda žena napodobuje vaši řeč těla. Když si například překřížíte ruce, podívejte se, zda to udělá také. Když žena zrcadlí vaše pohyby, znamená to, že se s vámi cítí dobře. [18]
  • Otevřená řeč těla je známkou zájmu a přitažlivosti. Když se k vám žena otočí čelem a její chodidla míří na vás, pravděpodobně se s vámi cítí dobře. [19]
  • Těchto signálů si můžete, ale také nemusíte všimnout. Pokud nic takového nezaznamenáte, nemyslete si, že o vás žena nemá zájem. Může to znamenat pouze to, že si s vámi chce nejprve ještě nějakou dobu povídat. [20]
 7. 7
  Až se spolu budete cítit trochu lépe, začněte se jí ptát na osobnější otázky. Budete se muset pokusit odhadnout správnou dobu.
  • Je dobré dívat se na řeč těla a jiné signály, ale nakonec se budete muset rozhodnout sami.
  • U osobních otázek se držte těchto témat: rodina, zaměstnání, rekreační činnosti, sny. Můžete se jí například zeptat na její rodinu, nebo na to, čeho by chtěla v životě dokázat.
  • Vyhněte se citlivým tématům, jako je náboženství, politika, nebo ekonomika. Tato témata sice nejsou tabu, ale měli byste si je nechat až na pozdější dobu.
 8. 8
  Řekněte jí něco, co neví. Nemusíte jí recitovat celou encyklopedii, ale měli byste se snažit do rozhovoru opatrně začlenit i věci, které ji budou zajímat a kterými dáte najevo, že jste inteligentní a vzdělaní.
  • Řekněte například: „Rusové by se urazili, kdyby viděli, jak piješ vodku. V Rusku se vodka pije pouze čistá.“
  • Nebo: „Rezavé vlasy jsou skutečně jedinečné. Vědělas, že za sto let už přírodně zrzaví lidé pravděpodobně vůbec nebudou?“[21]
  • Čím obskurnější informace jí řeknete, tím lepší dojem uděláte. Vyhýbejte se všem nechtěným informacím. Neříkejte jí nic, co snadno zjistí sama a držte se dál od věcí, kvůli kterým byste mohli působit povýšeně.
 9. 9
  Až se trochu poznáte, zalichoťte její osobnosti. Dejte jí najevo, že si vážíte hlavně jejího charakteru.
  • Řekněte: „Líbí se mi, že jsi sama sebou. To se moc často nevidí.“
  • Nebo: „Je skvělé, že se tak ráda směješ. Lidé by se neměli brát příliš vážně.“
  • Vyhněte se generickým lichotkám. Neříkejte například „jsi moc zajímavá,“ na některé ženy byste mohli působit urážlivě, nebo neupřímně.
  • Vyhněte se také sexuálním lichotkám, které mohou některé ženy okamžitě odradit. Neříkejte jí, že má hezkou postavu, nebo že s rozpuštěnými vlasy vypadá sexy. Při prvním setkání je to nevhodné.
 10. 10
  Nebojte se trochu si s ní pohrávat. Někdy se rozhovor automaticky stočí k flirtování. Když se to stane, spolehněte se na jemný humor.
  • Pokud vám dívka například řekne, že jste okouzlující a že se s novým člověkem dlouho tak dobře nepobavila, řekněte jí: „A představ si, jak by ses pobavila se starým člověkem!“
  • Nebo: „Teda, už je tolik hodin? To abych tě rychle pozval na rande, než tady zavřou!“
 11. 11
  Dejte jí najevo, že se vám líbí. Nemusíte to říkat přímo, ale měli byste ženě dát najevo, že ji chcete pozvat na rande.
  • „Moc rád jsem si s tebou popovídal. Byl bych rád, kdybychom se mohli vidět znovu.“
  • „Mohl bych poslouchat, jak se směješ mým vtipům celou noc. Jsi ta nejzajímavější žena v tomto baru.“
  Reklama

Metoda 4 ze 5:
Pozvěte ji na rande

 1. 1
  Zeptejte se jí, zda zná nějakou dobrou italskou restauraci. Když na to půjdete nepřímo, nebude to tak stresující.
  • Když to uděláte takto, žena si bude myslet, že je rande částečně její nápad. Když řekne: „Ráda chodím do Mariovy restaurace, jejich jídlo by ti určitě chutnalo,“ využijte toho a řekněte: „To je skvělý návrh, nešla bys tam někdy se mnou?“[22]
  • Pokud máte pocit, že se navzájem přitahujete, můžete říct například: „To zní skvěle, měli bychom tam někdy zajít. Kdy máš volno?“
 2. 2
  Zeptejte se jí, co bude dělat o víkendu. Až vám to řekne, nabídněte jí, že půjdete s ní, nebo jí řekněte, že byste ji chtěli co nejdříve vidět.
  • Pokud například řekne, že jde o víkendu hrát bowling, můžete říct, že to zní dobře a zeptat se jí, jestli byste mohli jít s ní.
  • Pokud dívka řekne, že nemá nic v plánu, pravděpodobně se vám tím snaží naznačit, že byste ji měli pozvat na rande. Řekněte: „Já také nemám nic v plánu, nechtěla bys se mnou jít v pátek do kina?“
 3. 3
  Podejte pozvání tak, abyste jí dali najevo, že jí rande bude k něčemu dobré. Nejde o podplácení, nebo nabídku jídla zdarma, ale spíše o to, aby si dívka řekla: „Proč ne?“ Když se vám to povede, nebude mít téměř žádnou možnost, jak vás odmítnout.
  • Řekněte například: „V neděli má být venku opravdu hezky, v parku bude velký ohňostroj, co kdybychom se na něj šli spolu podívat?“ [23]
  • Nebo: „V kavárně na hlavní třídě dělají nejlepší espresso ve městě, určitě by ti chutnalo. Můžu tě na něho někdy pozvat?“
 4. 4
  Poukažte na to, kolik toho máte společného a navrhněte rande jako další logický krok. Pokud žena uvidí, že se k sobě opravdu hodíte, neodmítne vás.
  • Řekněte například: „Vzhledem k tomu, že máme oba rádi horory, nechtěla bys se mnou jít v sobotu do kina na nový horor?“
  • Nebo: „Já také rád tančím. Znám jeden skvělý klub, kam lidé chodí tančit. Nechtěla bys tam se mnou zajít?“
  Reklama

Metoda 5 ze 5:
Jak získat rande v různých situacích

 1. 1
  Zkuste pozvat na rande dívku, se kterou chodíte do školy. Dohodnout si rande na střední škole nebo na univerzitě je snazší, protože hned víte, co s dívkou máte společného – školu.
  • Také se budete často potkávat na hodinách nebo ve škole. Využijte toho a představte se dívce.
  • Když budete randit s dívkou ze školy, měli byste se seznámit s jejími kamarádkami. Získáte tak představu o tom, jaká dívka je a co má ráda a budete mít výhodu, až ji budete chtít oslovit.
  • Můžete využít mimoškolní aktivity jako příležitosti k seznámení. Dejte dívce najevo, že vás zajímají stejné věci, jako vy a zkuste ji ohromit svým talentem.
 2. 2
  Najděte si ženu na online seznamce. Stránky jako eHarmony.com nebo Match.com vám pomohou najít spřízněnou duši na základě společných zájmů.
  • Tyto seznamky mají tu výhodu, že vám poskytnou určitou jistotu. Budete vědět, že na nich narazíte na ženy, které také hledají muže, takže se nebudete muset bát, že by s vámi žena nechtěla jít na rande.
  • Tyto stránky vám nabídnou seznam lidí, kteří by se k vám měli hodit, na základě toho, co máte rádi, co nemáte rádi, čemu věříte a dalších kritérií. Nebudete tedy muset mít strach, že s vybranou ženou nebudete mít vůbec nic společného.
  • Budete mít také více možností ve srovnání s balením ženy například v baru. Když se žena rozhodne, že chce kromě vás randit ještě s někým jiným, budete si moci vybrat nějakou jinou ženu, která se k vám bude hodit.
  Reklama

Tipy

 • Neměli byste neustále mluvit. Raději se ženy ptejte na různé otevřené otázky.
 • Nemluvte sprostě, nedloubejte si do nosu, neplivejte atd. Takové chování odpuzuje všechny ženy. Je možné, že to žena bude tolerovat, ale v žádném případě to neocení.
 • Nepřerušujte ženu, když bude mluvit. Nechejte ji domluvit a až potom řekněte, co máte na srdci.
 • Neříkejte nic jen proto, abyste na ženu udělali dojem. Okamžitě to pozná a váš plán nevyjde.
 • Noste u sebe mentolové bonbony a dodržuje zásady osobní hygieny.
 • Pokud máte spoustu radikálních názorů, nesnažte se je ženě vnutit. Bylo by to pro ni nepříjemné.
 • Dopřejte ženě dostatek času – nikdo nechce chodit s pijavicí.
 • Pokud jste nervózní, požádejte o pomoc kamaráda.
 • Chovejte se mile. Lidé si vždy všímají toho, jak se chováte k ostatním. Pokud jdete s ženou do kavárny, chovejte se mile k číšníkovi. Tolerujte kamarádky své dívky, pamatujte si jména lidí a neztrapněte se. Jakmile odejdete, dívka se o vás s kamarádkami začne bavit. Nedovolte, aby hlavním tématem jejich hovoru bylo vaše nepřístojné chování, nebo špatná osobní hygiena.
 • Některým ženám se budete líbit, jiným zase ne. Na oba typy žen narazíte často, ale pokud hledáte partnerku pro zbytek života, budete jich muset poznat více. Některé z nich budete milovat, některé nenávidět, některé budou milovat vás, ale vy je ne atd. Jednoho dne najdete tu pravou a všechna tato snaha přinese zasloužené ovoce.
Reklama

Varování

 • Když vás žena odmítne, neplačte!
 • Pokud se žena na rande nedostaví, nic si z toho nedělejte. Uvědomte si, že jde o její ztrátu, ne o vaši.
 • Když vás žena neodmítne přímo, ale bude se snažit to nějak zaobalit, nic si z toho nedělejte. Pokud se vám skutečně líbí, zkuste ji po nějaké době pozvat opět na rande. Budete mít větší šanci, než poprvé.
 • Když vás žena odmítne, uvědomte si, že nejde o konec světa. Jistě se z toho brzy vzpamatujete.
 • To, že vás odmítne jedna žena, ještě neznamená, že vás odmítne každá žena!
 • Zapomeňte na klasické balící fráze. Není snadné mluvit s lidmi o nedůležitých věcech, ale klišé dokáže spolehlivě zničit každou romantickou chvilku.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Čisté zuby a svěží dech
 • Peníze
 • Hezké oblečení
 • Mentolové bonbony nebo žvýkačky
 • Upravené vlasy
 • Dárek pro ženu (volitelné)

Související články

Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak pozvat dívku na randeJak pozvat dívku na rande
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojemJak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojem
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak překvapit svoji dívkuJak překvapit svoji dívku
Jak zaujmout ženuJak zaujmout ženu
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 141 krát
Stránka byla zobrazena 5 141 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama