Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pozvat dívku na rande by mělo být jednoduché. Stačí se přece jen zeptat! Pokud jste ale nervózní a nesmělí, nebude to pro vás vždy snadné. Budete muset sebrat odvahu a zkusit to, jinak se nikdy nedozvíte, jak to dopadne. V tomto článku se dozvíte, jak to udělat.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Před prvním rozhovorem

 1. 1
  Zjistěte si, zda o vás dívka má zájem. Dívá se vám dívka do očí? Usmívá se na vás a dobře se s vámi baví? Pokud ano, jste na dobré cestě. Je ale možné, že se na vás dívá proto, že na ni stále zíráte a připadáte jí otravní. Dejte si pozor, abyste dívku zbytečně nestresovali. Neměli byste dávat příliš najevo, že se vám líbí.
 2. 2
  Všímejte si toho, zda se vás dívka dotýká. Pokud se vás často dotýká a hledá si důvody, aby to mohla dělat, pravděpodobně o vás má zájem. Neměli byste si ovšem myslet, že se jí nelíbíte, pokud to nedělá. Neměli byste se ji ani začínat sami dotýkat, pokud se nedotýká ona vás. Mohli byste ji uvést do rozpaků. Pokud se na vás dívka ani nepodívá, zůstaňte v klidu a najděte si způsob, jak se s ní dát do řeči.
 3. 3
  Všímejte si toho, jak se na vás dívá. Pokud se jí líbíte, bude se na vás dlouze dívat, nebo vždy uhne pohledem, když se na ni podíváte. Pokud se na ni podíváte a zjistíte, že se na vás také dívá, může to znamenat, že se jí líbíte, ale i že se jí nelíbíte. Pokud se na vás dívá škaredě, pravděpodobně o vás zájem nemá. Když hned uhne pohledem, může to znamenat, že se jí líbíte, ale stydí se.
  • Uvědomte si, že když se s dívkou bavíte, bude se vám dívat do obličeje, takže si nemyslete, že o vás má zájem jen proto, že se na vás dívá. Pokud jste spolu ještě nikdy nemluvili, nebudete mít velkou šanci ji získat. Je lepší se spřátelit, protože přátelství se může vyvinout v lásku.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Komunikujte s ní

 1. 1
  Dívejte se přímo na ni. Při rozhovoru se jí dívejte co nejvíce do očí. Poslouchejte, co vám říká, abyste mohli vést smysluplnou konverzaci. Nedívejte se jí na prsa, většinu dívek byste tím naštvali. Pokud se na vás vůbec nedívá, nebo vás ignoruje, raději odejděte a nechejte ji na pokoji. Některé dívky se mužům nedívají do očí. Vždy se snažte všímat si její řeči těla.
 2. 2
  Pomáhejte jí. Nabídněte jí, že jí pomůžete odnést něco těžkého, donesete jí oběd, nebo pro ni uděláte něco jiného. Když to odmítne, počkejte si, až bude příště potřebovat s něčím pomoci, nebo až bude mít špatný den. Chovejte se k ní mile a přátelsky. Když odejde, nepronásledujte ji – jednoduše jděte pryč.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Pozvěte ji na rande

 1. 1
  Měli byste hezky vypadat a příjemně vonět. Nemusíte si nutně oblékat oblek, ale měli byste mít na sobě hezké a čisté oblečení, vyčistit si zuby a použít deodorant. Neměli byste nosit několik dní za sebou stejné oblečení.
 2. 2
  Přistupte k dívce, která se vám líbí. Nemusíte si vymýšlet žádné chytré průpovídky. Jednoduše ji pozdravte a až se dáte do řeči, jistě přijdete na to, jak ji pozvat na rande.
  • Pokud nevíte, jak se s dívkou dát do řeči, najděte si články na toto téma.
 3. 3
  Povídejte si nezávazně a uvolněně. Neměli byste z toho dělat vědu. Uvolněte se, trochu spolu flirtujte, řekněte něco vtipného a zkuste prolomit dotekovou bariéru.
 4. 4
  Až přijde ta správná chvíle, pozvěte ji na rande. Pozvěte ji do kina, na večeři, nebo někam, kde vás to bude oba bavit. Můžete ji pozvat třeba na drink do vašeho oblíbeného baru. Snažte se vymyslet něco originálního.
  • Můžete říct například: „Slyšel jsem, že dávají zajímavý film. Nechtěla bys se mnou na něho jít?“ Pokud se zeptá, jestli je to pozvání na rande, odpovězte, že ano. Dívky mají rády sebejisté muže.
  • Můžete také říct například: „Chtěl jsem se jít v sobotu podívat na vernisáž jedné nové výstavy. Nechtěla bys jít se mnou? Bude to určitě skvělé.“
 5. 5
  Chovejte se sebejistě. Pokud se vás bude ptát, jestli ji zvete na rande, řekněte, že ano. Dívkám se líbí muži, kteří vědí, co chtějí.
 6. 6
  Připravte se na odmítnutí. Když vás dívka odmítne, chovejte se uvolněně. Usmějte se a řekněte: „Nevadí, nic se neděje. Třeba si někam zajdeme někdy jindy.“ Změňte téma rozhovoru, nebo odejděte. Chovejte se, jako kdyby vám na tom nezáleželo. V některých případech tím u dívky vzbudíte zájem. Když se dívka zatváří škaredě a řekne: „V žádném případě s tebou nikam nepůjdu!“ berte to tak, že se o ni už nemusíte snažit. Najděte si nějakou jinou dívku. Nenechejte si ublížit a uvědomte si, že některé dívky o vás nebudou mít zájem.
  Reklama

Tipy

 • Pozvěte ji na rande až budete někde o samotě. Když budete ve společnosti jiných lidí, dívka by se mohla cítit pod tlakem a mohla by vás odmítnout, i když by pozvání jinak přijala.
 • Uvolněnost a sebejistota jsou tím, co dělá rozdíl mezi pohodovým tichem a nepříjemným trapným tichem. Je přirozené, že je při rozhovorech někdy chvíli ticho. Nic si z toho nedělejte, vaše dívka je jistě také nervózní.
 • Uvědomte si, že každá dívka je jiná a tyto tipy nebudou platit na každou dívku. Musíte se vždy zamyslet nad tím, co bude nejlepší udělat.
 • Nemějte strach z odmítnutí. Většina dívek jsou milé a hodné a nezklamou vás. Některé dívky si s vámi vyjdou alespoň jednou, protože vám nebudou chtít ublížit. Neberte si to špatně. Znamená to, že se jim líbíte dost na to, aby vám nechtěly ublížit, ale na vztah nejsou připravené.
 • Dejte se do řeči s dívkou tak, že se jí zeptáte, jestli s ní můžete mluvit, nebo jestli se jí můžete na něco zeptat. Váš rozhovor by měl plynout co nejpřirozeněji.
 • Dívky jsou někdy nervózní, když je muži oslovují. Pokud se dívka kouše do rtu, dívá se pryč, červená se, nebo se chová nervózně, dejte jí čas na to, aby si vše dobře rozmyslela. Po několika týdnech ji můžete opatrně pozvat znovu a třeba tentokrát přijme.
 • Pokud chcete zvýšit své šance na úspěch, chovejte se tak, abyste se dívce zalíbili. Když na ni uděláte dobrý dojem ještě dříve, než ji pozvete na rande, nebude mít pocit, že na ni tlačíte.
 • Zeptejte se jí osobně. Neposílejte jí email ani zprávu na Facebooku – bylo by to neosobní. Většina dívek dokáže ocenit zdravé sebevědomí, takže se nebojte promluvit s ní osobně.
 • Pokud chodíte často na rande s různými dívkami, je možné, že vás dívka odmítne, protože si bude myslet, že si s ní jen hrajete. Dívky chodí raději na rande s muži, kteří jsou důvěryhodní a vydrží v dlouhodobém vztahu. Nejhorší pro dívku je vyjít si s mužem, který se s ní potom hned rozejde.


Reklama

Varování

 • Nemyslete si, že se vás dívka snaží sbalit. Pokud se k vám nějaká dívka chová mile, nemusí to znamenat, že se jí líbíte. Je možné, že je to jednoduše milá dívka a chová se tak ke všem.
 • Když pozvete dívku na rande osobně, budete mít větší šanci, že vaše pozvání přijme. Neměli byste využívat telefon, email, Facebook nebo jinou sociální síť.
 • Buďte vytrvalí, ale ne příliš vytrvalí. Když vás dívka slušně odmítne, chce vám tím sdělit, že nemá zájem. Když odmítne tvrdě, nechejte ji na pokoji. Jistě nechcete, aby si myslela, že ji pronásledujete.
 • Když najdete dívku, kterou byste chtěli pozvat na rande, všímejte si signálů, které vám dává. Pokud se vám zdá, že na vás visí, i když spolu ještě ani nechodíte, dávejte si pozor. Všímejte si toho, jak reaguje na pozvání na rande. Některé dívky reagují i na malé věci zbytečně přehnaně.
 • Nemusíte se s dívkou přátelit, abyste ji mohli pozvat na rande. Můžete oslovit i dívku na ulici nebo v kavárně. V každém případě byste na ni ovšem měli první udělat dobrý dojem.
Reklama

Související články

Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Jak se stát alfa samcemJak se stát alfa samcem
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak zaujmout ženuJak zaujmout ženu
Jak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojemJak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojem
Jak se stát svobodným zednářemJak se stát svobodným zednářem
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 276 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 34 236 krát
Stránka byla zobrazena 34 236 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama