Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Stojí vám někdo v cestě, brání vám ve splnění vašich snů a vy kvůli němu nemůžete dostat to, co chcete? Když selžou všechny ostatní taktiky, je možné zkusit černou magii. Černá magie má spoustu mocných sil a duchů, takže je nutné vědět, co děláte. Než začnete na lidi uvalovat kletby a zaříkávat, je nezbytné se toho hodně naučit. Pokud chcete umět černou magii, v tomto článku najdete ty nejdůležitější informace.

Část 1
Část 1 ze 3:

Pochopte černou magii

Stáhnout PDF
 1. 1
  Zamyslete se nad tím, čeho byste chtěli dosáhnout. Jaký problém vás trápí tak moc, že chcete použít zlá kouzla, abyste se ho zbavili? Černá magie je temné umění, protože díky ní získáváte to co chcete od lidí, kteří vám to nechtějí dát. [1] Pokud je vaším cílem někomu pomoci nebo zajistit mír a spravedlnost, zkuste raději bílou magii. Pokud chcete získat osobní prospěch, černá magie je pro vás to pravé. Zde je několik běžných situací, kdy lidé využívají černou magii:
  • Když chcete někoho udržet na místě. Když vám někdo škodí a vy ho chcete zastavit, můžete ho začarovat kouzlem.
  • Když chcete, aby se do vás někdo zamiloval. Kouzla lásky jsou nejoblíbenějšími kouzly, která černá magie nabízí.
  • Když chcete zlepšit zdraví nebo dosáhnout nesmrtelnosti.
  • Když chcete komunikovat s mrtvými.
 2. 2
  Základy rituálů černé magie. Rituál, který se při černé magii používá, závisí vždy na kýženém výsledku. Existuji rituály pro vše od kouzla pro bohatství až po probouzení mrtvol. Většina rituálů zahrnuje následující prvky:
  • Je vybráno místo pro uskutečnění kouzla nebo kletby.
  • Nakreslí se kruh s pentagramem uvnitř, kterému se říká kruh moci.
  • Svíčky, byliny, krystaly, talismany a další věci se používají k vyvolávání duchů. [2]
  • Kletby a zaklínadla (pro vaši konkrétní situaci) se opakují třikrát.
 3. 3
  Pochopte kouzla a kletby. Kromě běžných rituálů existují i další způsoby, jak provádět černou magii. Zaklít někoho znamená způsobit mu neštěstí nebo nemoc nebo ho přinutit udělat to, co chcete. Buďte velmi opatrní, musíte sami určit, zda máte dostatečný důvod někomu uškodit. Musíte svoji moc využívat velmi obezřetně.
 4. 4
  Buďte připraveni se vypořádat s následky svých činů. Když probudíte temné síly, můžete způsobit mnoho škod, takže byste to neměli brát na lehkou váhu. [3] Pravidlo trojnásobku říká, že to, co vyvoláte, se vám trojnásobně vrátí. Opravdu vám stojí za to praktikovat černou magii a jste připraveni na utrpení, které vás čeká? Ujistěte se, že kýžený výsledek skutečně stojí za to.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Jak provést rituál

Stáhnout PDF
 1. 1
  Nakreslete kruh s pentagramem uvnitř.[4] Tento mocný symbol se objevuje při většině rituálů. Tradičně se kreslí na zem klackem z lískového keře. Můžete ale použít jakýkoli jiný klacek. Vyberte si pro svůj rituál strategické místo.
  • Duchové mají problém objevit se na místech, kde je hodně lidí, takže svůj rituál provádějte někde v lese nebo na jiném odlehlém místě.
  • Pokud chcete vyvolávat duchy mrtvých, nejlepší je provádět rituál na hřbitově.
 2. 2
  Vstupte do kruhu moci. Až v něm budete stát, začněte se urputně soustředit. Budete potřebovat všechnu svoji energii, nenechávejte se ničím rozptýlit.
 3. 3
  Odříkejte slova spojená s vaším kouzlem. Každé kouzlo sestává z magických formulek, které musíte odříkat. Pokud vyvoláváte démona nebo nějakého ducha, musíte se naučit jeho skutečné jméno, jinak kouzlo nebude fungovat.
  • Neexistuje žádné kouzlo, které by vám zaručilo něčí lásku, dodalo vám nesmrtelnost atd. Zkuste si najít nějaká kouzla na internetu, nebo si vymyslete vlastní.
 4. 4
  Zapište si svá kouzla do grimoáru. Jde o malou knížku na kouzla s pokyny k používání černé magie.
 5. 5
  Připravte se na výsledky. Pokud vaše kouzlo funguje, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Připravte se na to a připravte se i na zlo, které vám tento výsledek přinese.
  • Pokud jste vyvolali nějakého démona nebo ducha, chovejte se k němu s úctou. Tato stvoření nejsou vždy loajální těm, kteří je vyvolali.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Jak na někoho uvalit kletbu

Stáhnout PDF
 1. 1
  Vyrobte si loutku. Vezměte si kousek černé látky a vystřihněte z něho dvakrát malou postavu. Měla by se alespoň vzdáleně podobat člověku, kterého chcete zaklít. [5] Sešijte obě části k sobě, ale hlavu nechejte otevřenou.
  • Nejlepší je černá látka, ale pokud ji nemáte, použijte jakoukoli jinou.
  • Loutka by měla být z přírodních materiálů. Nepoužívejte polyester ani jiné umělé tkaniny. Černá magie vyžaduje použití přírodních látek.
 2. 2
  Naplňte loutku. Naplňte loutku hlínou, krystaly a vlasy a nehty osoby, kterou chcete zaklít. Potom zašijte hlavu.
 3. 3
  Připravte si svatý kruh. Křídou nebo klackem si nakreslete na zem kruh s pentagramem. Můžete si kruh nakreslit i na dostatečně velký papír. Zapalte kolem kruhu svíčky a vstupte do něho.
 4. 4
  Stůjte v kruhu a odříkávejte svá kouzla nad loutkou. Všechny formulky zopakujte třikrát. Zde je několik příkladů kleteb:
  • Když chcete někoho zastavit a zabránit mu v tom, co dělá, opakujte: „Svazuji tvé nohy, abys mi nemohl ublížit. Svazuji tvé ruce, abys mi nemohl ublížit. Svazuji tvé rty, abys mi nemohl ublížit. Svazuji tvoji mysl, abys mi nemohl ublížit.“[6] Přitom obalujte loutku do černé stuhy.
  • Pokud chcete někoho očarovat kouzlem lásky, opakujte slova: „Zažehni plamen, zapal plamen, červená je barvou touhy.“
 5. 5
  Nechejte svíčky vyhořet. Až zhasnou, kletba bude uvalena.
  Reklama

Tipy

 • Promluvte si s profesionálním kouzelníkem, který dělá černou magii.
 • Můžete si z legrace vymýšlet vlastní kouzla. Vaše magie bude osobnější, i když se to někdy možná nepovede.
 • Buďte ve svých tradicích konzistentní.
Reklama

Varování

 • Je možné, že když to začnete, už to nebudete moci zastavit. Postupujte opatrně a nelitujte ničeho, co jste udělali. Když budete litovat, skončíte špatně.
 • Buďte připraveni na to, že vám do života vstoupí zlo.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Grimoár
 • Loutka

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 40 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 62 628 krát
Stránka byla zobrazena 62 628 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama