Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Propojení účtu na Facebooku s účtem na Twitteru vám ulehčí sdílení vašich myšlenek s přáteli a sledujícími. Pokud chcete vědět jak na to, tak postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Postup

 1. 1
  Běžte na tento odkaz.
 2. 2
  Klikněte na "Propojit s Twitterem."
 3. 3
  Klikněte na tlačítko "Authorize app." Následně budete moct používat svůj účet na Facebooku na sdílení příspěvků i na Twitteru.
 4. 4
  Udělejte nezbytné úpravy nastavení. Mělo by se vám objevit sdělení, že je váš Twitter propojený s vaším profilem na Facebooku. Následně se vám objeví zaškrtnutá políčka týkající se aktualizací profilu, fotek, poznámek, videí, odkazů a událostí. Pokud chcete, aby některá z těchto věcí nebyla propojena s vaším účtem na Twitteru, odškrtněte dané políčko a klikněte na Uložit změny.
  • Akci můžete udělat i obráceně a propojit vaše účty přes Twitter.
  Reklama

Tipy

 • Pouze příspěvky, které jsou označeny jako Veřejné, budou automaticky sdíleny na vašem Twitteru. To znamená, že by se mělo jednat o příspěvky, kterými chcete zasáhnout podstatně širší publikum.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
wikiHow Staff Writer
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 2 135 krát
Kategorie: Sociální sítě
Stránka byla zobrazena 2 135 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama