Jak propojit Facebook s Twitterem

Propojení účtu na Facebooku s účtem na Twitteru vám ulehčí sdílení vašich myšlenek s přáteli a sledujícími. Pokud chcete vědět jak na to, tak postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Postup

 1. 1
  Běžte na tento odkaz.
 2. 2
  Klikněte na "Propojit s Twitterem."
 3. 3
  Klikněte na tlačítko "Authorize app." Následně budete moct používat svůj účet na Facebooku na sdílení příspěvků i na Twitteru.
 4. 4
  Udělejte nezbytné úpravy nastavení. Mělo by se vám objevit sdělení, že je váš Twitter propojený s vaším profilem na Facebooku. Následně se vám objeví zaškrtnutá políčka týkající se aktualizací profilu, fotek, poznámek, videí, odkazů a událostí. Pokud chcete, aby některá z těchto věcí nebyla propojena s vaším účtem na Twitteru, odškrtněte dané políčko a klikněte na Uložit změny.
  • Akci můžete udělat i obráceně a propojit vaše účty přes Twitter.

Tipy

 • Pouze příspěvky, které jsou označeny jako Veřejné, budou automaticky sdíleny na vašem Twitteru. To znamená, že by se mělo jednat o příspěvky, kterými chcete zasáhnout podstatně širší publikum.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Sociální sítě

V jiných jazycích:

English: Link Facebook to Twitter, Español: vincular Facebook a Twitter, Русский: связать Facebook и Twitter, Nederlands: Facebook koppelen aan Twitter, 中文: 把Facebook账号链接到Twitter, العربية: توصيل فيس بوك بتويتر, Tiếng Việt: Liên kết Facebook với Twitter, 日本語: Facebookの投稿をTwitterに連携させる

Stránka byla zobrazena 1 424 krát.
Byl tento článek přesný?