Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Propojení účtu Twitter k vašemu účtu na Facebooku, takže Tweety jsou automaticky zveřejňovány na FB stránce, vám pomůže oslovit více lidí a celkově je to při komunikaci pohodlnější. Chcete-li vědět, jak propojit váš Twitter účet s účtem na Facebooku, stačí si projít následující jednoduché kroky a zjistíte, že to zvládnete za méně než minutu.[1]

Postup

 1. 1
  Přihlaste se na Twitter. Zadejte vaše uživatelské jméno a heslo.
 2. 2
  Klikněte na kolo v pravém horním rohu domovské stránky. Toto tlačítko najdete mezi vyhledávacím panelem a psacím polem.
 3. 3
  Vyberte "Nastavení". Jedná se o druhou možnost odspodu rozbalovací nabídky.
 4. 4
  Vyberte "Aplikace". Jedná se o třetí možnost nabídky v levé části stránky.
 5. 5
  Vyberte "Připojit k Facebooku". Jedná se o poslední možnost na spodní straně vašeho profilu. Sjeďte dolů a najděte danou možnost. Jakmile na ni kliknete, otevře se nové okno prohlížeče a vy tak můžete pokračovat v procesu.
 6. 6
  Klikněte na "Přihlásit se pomocí Facebooku".
 7. 7
  Přihlaste se na Facebook. Zadejte vaši e-mailovou adresu a heslo. Pokud již jste přihlášeni, nepotřebujete dokončit tento krok. Dále vás bude Twitter žádat o povolení, aby mohl psát vaším jménem.
 8. 8
  Klikněte na "Povolit" pro přijmutí oprávnění. Vaše tweery budou nyní automaticky zveřejněny na Facebooku a vaše uživatelské jméno se zobrazí na Facebooku. Odpovědi však zveřejněny nebudou.
  • Zkontrolujte spodní část vašeho profilu, abyste se ujistili, že jste oboje úspěšně propojili. Mělo by vám to hlásit: "Váš účet je připojen k Facebooku".
 9. 9
  V případě potřeby upravte nastavení. Twitter bude nastaven na odesílání vašich retweetů na Facebook. Pokud nechcete, aby se tak dělo, odškrtněte políčka vedle těchto položek.
  Reklama

Tipy

 • Odpojení Twitteru od Facebooku je také velmi snadné. Stačí přejít do dolní části vašeho profilu na Twitteru a kliknout na tlačítko "Odpojit".
 • Pro připojení Facebooku na Twitter budete muset projít samostatný proces, avšak je to též velmi snadné.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 194 krát
Stránka byla zobrazena 3 194 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama