Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Namlouvat si střelce může být těžké. Lidé narození mezi 22. listopadem a 21. prosincem mají vždy neobvyklé, těžko pochopitelné osobnosti. Pokud máte zájem, tady je několik tipů pro randění s tímto šťastným, optimistickým a dobrodružným znamením, založených na jejich astrologických zvláštnostech.

Část 1
Část 1 ze 3:

Pochopení střelce

 1. 1
  Uvědomte si, že potřebují cítit volnost. Střelci se rádi toulají, učí, chtějí poznávat nové věci a vyhledávají dobrodružství. Tato část jejich osobnosti ve vztahu nezmizí! Pokud se cítí vztahem omezováni, zmizí tak rychle, že si ani neuvědomíte, co se děje. Dokážete-li se jim přizpůsobit, nemusí to být vůbec špatná věc!
  • Někteří lidé nesnesou mít partnera, který není stále s nimi. Pokud jste takoví, pravděpodobně byste měli raději randit s jiným znamením! Tohle je něco, od čeho typický střelec neustoupí.
 2. 2
  Střelci se snadno začnou nudit. Pokud jste si vyhlídli střelce, asi jste si všimli, že neholdují jednotvárné rutinně. To se může týkat všeho od jídla přes koníčky až k lidem. Neznamená to, že ve vztahu podvádějí, ale obvykle na vážný vztah nejsou připraveni. Rádi loví! Vztahy ale nejsou nudné – pokud je váš vztah rozmanitý, bude střelec spokojený.
  • Přimět střelce aby vám byl plně a otevřeně oddaný může být těžké. Obvykle své emoce světu moc neukazují. Ale pokud se k sobě hodíte, budou si toho vědomi. A vy také -- budou tu pro vás.
 3. 3
  Pochopte jejich přímočarost. Některá citlivější znamení mohou takový způsob říkání věcí považovat za drzý a neomalený. To ale není, o co se střelec snaží! Prostě jen nevidí smysl v tom, aby nebyli otevření a upřímní.
  • Nejsou zákeřní. Jedná se prostě o jejich vlastní osobnost, kterou potřebují projevit. Takže příště, až vám váš střelec řekne, že na sobě máte příliš silný parfém/voňavku, neberte si to osobně. Říkají jen, co mají na srdci – potom, co to řekli, to už nebudou řešit. Nesvazuje je to, tak to nenechte svazovat vás.
 4. 4
  Střelci jsou nadšenci do přírody. Obecně jsou střelci rádi venku. Pokud máte pobyt venku také rádi, je to super! Můžete spolu poznávat náš úžasný svět. Jděte s nimi ven a budou se cítit dobře.
 5. 5
  Přeneste se přes jejich nedostatek emocí. Střelci jsou obvykle viděni jako stoičtí a bez emocí. Neznamená to, že je nemají, jen je neradi projevují. Raději zůstávají optimističtí a natěšení na život – trápit se starostmi nebo strachem není to, jak fungují; nevidí důvod, proč s tím ztrácet energii. Upřímně bychom se od nich všichni mohli trochu učit!
  • Občas to může být velmi nepříjemně, především, zamilováváte-li se do nich. Budete pociťovat hodně emocí, které byste chtěli projevit a nazpátek dostanete jen prázdný pohled. Neberte si to příliš osobně. Pokud by se o vás nezajímali, netrávili by s vámi čas.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Dostaňte je

 1. 1
  Buďte trochu nepolapitelní a záhadní. Střelci milují někoho nahánět. Pokud je v tom dokážete nechat, i když už si vás získali, budou vašimi navždy. Nedávejte jim vše najevo. Nechte je trochu slídit. Bude se jim to líbit.
  • Tím nemyslíme, abyste jim neodpovídali na zprávy nebo byli naschvál nepřítomní myšlenkami – to je otravné. Ale fungujte si sami za sebe. Ujistěte se, že máte část života, která je jen vaše. Pro střelce je sexy, budete-li sami sebou.
 2. 2
  Jděte na to pomalu. Pokud se budete chovat poblázněně a přílišně projevovat emoce, riskujete, že střelce ztratíte. Když jste ve vztahu takhle daleko, už není co prozkoumávat. Takže na to jděte pomalu. Nemyslete si na třetí schůzce, že jste ve vztahu. Postupně prozkoumávejte každou část osobnosti a těla toho druhého. Vztah vydrží déle, nepůjdete-li na něj příliš rychle.
  • Během prvních pár měsíců střelci nepřistoupí na to, aby poznali vaše rodiče. Také se k vám v blízké době nenastěhují. Takže se jich neptejte. To by je mohlo odstrašit.
 3. 3
  Flirtujte. Až budete se střelcem mluvit, nezapomeňte, že rádi loví. To, že už randíte, neznamená, že vás nemůže stále lovit! Stále s nimi flirtujte, aby nezapomněli, jaké to je. Vy také nezapomenete!
  • Střelci si váží otevřenosti a upřímnosti. Jednoznačně se o svého střelce zajímáte, takže byste se měli chovat tak, jak to cítíte! Když budete sami sebou a komunikovat, bude to pro vás oba mnohem lehčí. Ať už se jedná o střelce, nebo ne!
 4. 4
  Jděte ven a bavte se se svým střelcem. To je nakonec to, co ve vztahu hledáte. Dělejte maličkosti, které udržují život zábavným. Podívejte se na nezávislý film, běžte si spolu zazpívat karaoke, jak hlasitě jen můžete, malujte na keramiku, hrajte laser tag – dělejte věci, které vás přiblíží a rozesmějí. Střelci věří, že život by měl být zábavný a za tímto cílem si stojí. Snad se to na vás přenese!
  • Typický střelec nebude chtít sedět, dívat se vám do očí a recitovat u toho zamilované básně. Mnohem raději by vás drželi za ruku při cestě přes vodopád. Až začnete randit, bavte se a neberte to příliš vážně. Za to vás budou mít ještě radši.
 5. 5
  Buďte upravení. Nebude to stoprocentně platit pro všechny střelce, ale obvykle mají raději partnera, který je upravený, voňavý a hezky oblečený. Nechoďte tedy na rande v legínách a culíku, ale vezměte si hezké boty a navoňte se. Nemusíte vypadat, jako že jste zrovna byli na módní přehlídce, ale měli byste dát najevo, že jste se snažili!
  • Znovu obecně – většina střelců má raději jemné ženy a mužné muže. Takže, jste-li dívka, neváhejte si vzít šaty a boty na podpatku; muži by si na večerní rande měli vzít svetr a společenské boty (a asi by také měli zaplatit).
 6. 6
  Naplánujte výlet. Střelci rádi cestují. To by vám teď už mohlo být jasné! Jakmile jste se s vaším střelcem sblížili, naplánujte výlet. Může se jednat o den na pláži, nebo krátkou dovolenou v exotické vile. Ať už se bude jednat o cokoliv, váš střelec bude nejspíš pro.
  • Ujistěte se, že to odpovídá tomu, jak jste ve vztahu daleko. Pokud jste spolu dva týdny, nejezděte na týden do hotelu na severu Francie. Malé výlety -- zábavní park? Výlet na kole nebo túra? – jsou taky super.
 7. 7
  Buďte chytří. Barbíny a tupci se o randění se střelci vůbec nemusí ucházet. Abyste se jim mohli vyrovnat, musíte být chytří. Udržovat věci zajímavé a přicházet s nápady bude v randění s nimi výzvou, takže si připravte výbavu a dejte se do milostného dobrodružství. Střelci si rozhodně váží chytrosti.
  • Informujte se o nedávných událostech a kultuře. Střelci se rádi smějí a přemýšlejí. Ideálně to pro sebe budete dělat navzájem.
 8. 8
  Neočekávejte změnu. Střelci jsou svoji. Tohle se nezmění. Pokud s nimi randíte a myslíte si "V budoucnu budou otevřenější a emotivnější," nejspíš se mýlíte. S tím, jací jsou, nemají žádný problém a nenechají se změnit. Pokud se vám nelíbí jací jsou, pusťte je z hlavy.
  • A znovu, je důležité brát tyto vlastnosti jako dobré. Je skvělé cítit se sám se sebou dobře. Mnoho z nás si přeje se změnit -- k tomu, abychom si věřili, a nechtěli se změnit, je potřeba hodně sebedůvěry. Takže si toho u svého střelce važte -- nemějte k tomu odpor.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Udržte vztah žhavý

 1. 1
  Buďte sami sebou. Tak jako střelci chtějí být sami sebou, touží i po takovém partnerovi! Pokud je všude následujete, berete za své jejich koníčky a zájmy, vaše tajemno a osobnost zmizí. Začnou se nudit. Takže ať jste si je získali čímkoliv, ponechejte si to. Další verze jich samotných je nezajímá.
  • Je velmi snadné se v někom ztratit, především, jste-li šíleně zamilovaní. Odolejte! Neustupujte kvůli nim ze svých hodnot a víry -- oni to pro vás neudělají, tak proč byste to dělali vy?!
 2. 2
  Překvapte svého střelce. Milují dobrodružství a zkoušení nových věcí. Abyste předešli jejich znudění, přicházejte s malými překvapeními. Ať už se jedná o doma připravené jídlo nebo dva lístky na jejich oblíbenou show, přijďte s nějakým nápadem. Budou ohromeni vaší schopností udržovat je šťastné.
  • Rozhodně je překvapujte různými způsoby. Když jim pět dní za sebou budete posílat kytici, úplně překvapivé to nebude. Pošlete ji jeden den a další udělejte pauzu. Nedělejte pořád to samé!
 3. 3
  Nedržte se jich příliš. Pamatujete, že střelci potřebují pocit svobody? Ano. I když už budete mít pevný vztah, neměli byste na nich být citově závislí. Takže, až příště budete na večírku, běžte do druhé části místnosti. To není znamení toho, že se váš vztah hroutí -- je to znamení, že je váš vztah dostatečně silný na to, abyste bez sebe hodinu vydrželi!
  • Váš střelec na vás taky příliš závislý nebude. A to je v pořádku. S tím musíte počítat. Neznamená to, že vám neprojevují náklonnost -- jedná se jen o jejich osobnost. Buďte si jistí, že pokud si váš střelec něco myslí (pozitivního nebo negativního), řekne vám to!
 4. 4
  Vyhledávejte dobrodružství. To je důležité pro vztah i pro vás. Střelci milují lidi, kteří stejně rádi objevují nové věci, jako oni. Takže jděte na kurs ochutnávání vín, kurs pro DJ -- i pokud byste měli jít sami! Přidávání aspektů vaší osobnosti (i pokud je nebude sdílet) vás učiní zajímavějšími.
  • Pro dobrodružství neexistuje žádná hranice. Oni mohou také stejně dobře vyzkoušet novou příchuť kávy, jako si bez přípravy koupit zájezd na sibiřskou poušť. Hledejte dobrodružství společně a budete se k sobě úžasně hodit.
 5. 5
  Prohlubujte svůj vztah. Fakt že střelci vyhledávají dobrodružství a vypadají, že nic necítí, ve vás může vzbuzovat pocit, že byste nejraději rozhodili ruce jako by vás nic nezajímalo. Je zřejmé, že mohou být a už tisíckrát byli polapeni do vztahu, takže se není čeho obávat! Propojení nelze přehlížet-- pokud mezi vámi cítíte jiskření, váš střelec to nebude popírat, ať už půjde o závazek či ne!
  • Dívejte se po znameních, že je váš střelec připraven vzít vztah vážně. Závisí na vás více než na komkoliv jiném? Dělají něco, co vlastně nechtějí, aby vám udělali radost? Neustále vás překvapují a vymýšlejí společná dobrodružství? Pokud ano, můžete to vzít dál. Kdo má teď v rukách luk a šípy?
  Reklama

Tipy

 • Střelci jsou velmi přátelští a štědří; nemají rádi sobectví a váží si kompromisů.
 • Střelci jsou občas rádi sami. Neduste je přehnanými projevy lásky.
 • Střelci rádi žertují a občas jsou kvůli tomu neprávem považování za necitlivé. Neberte jejich vtipy příliš vážně.
 • Střelci dělají rádi věci venku, a jak už bylo zmíněno, snadno se začnou nudit. Skvělými nápady na rande jsou túry, muzea, pláže nebo zábavní parky.
 • Nečekejte se zavoláním nebo mluvením se střelcem, bude trvat, než se k němu/ní dostanete.
 • Většina střelců jsou nejoptimističtějším znamením zvěrokruhu. Pokud oceníte jejich optimismus a bude se chovat stejně, budou si vás vážit.
 • Tohle platí pro všechny lidi, s kterými randíte, nehledě na znamení: Nebuďte moc žárliví nebo nesamostatní!
 • Střelci nesnáší klamání.
 • Agresivita střelce odrazuje. Namlouvat si je můžete, ale nebuďte příliš vlezlí a nepronásledujte je.
 • Ženy ve znamení střelce jsou psychicky silné, ale touží po partnerovi, který jim poskytne pocit bezpečí. Příliš znaků slabosti & moc dlouho s vámi nevydrží.
 • Střelci nesnáší, když je někdo nahání. Rádi loví sami.
 • Pamatujte, že ženy ve znamení střelce jsou psychicky silné, ale obvykle touží po příteli, který jim poskytne pocit bezpečí.
 • Někteří střelci mohou být snílci, kreativní a umělečtí; NEničte jejich sny a ambice svými kvůli svým osobním omezením…
 • Ženy ve znamení střelce jsou obvykle velmi přátelské, ale nezaměňujte to s flirtováním.
 • Střelci touží po nezávislosti a budou-li příliš utrácet, nemusíte to řešit; budou to jejich peníze.
Reklama

Varování

 • Střelci jsou jedním z nejpřátelštějších znamení, ale cokoliv uděláte, nevytáčejte je nebo nezkoušejte jejich sílu. Neříká se jim "ohnivá znamení" jen tak pro nic.
 • Střelci jsou nejlehkovážnějším znamením a je možné, že si nebudou dávat pozor na slova a činy, aby někomu neublížili.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 67 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 20 097 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 20 097 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama