Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud si nevíte rady co s vaším telefonem, křičíte na něj, když nastavení aplikace vám zabere 10 minut, asi je načase provést tovární nastavení. Tovární nastavení smaže data na vašem telefonu a provede znovu nastavení a vrátí jej zpět do původního nastavení. Předtím, než váš telefon vyhodíte do koše, podívejte se na tento průvodce.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Základní přenastavení

 1. 1
  Otevřete nastavení zařízení. Aplikace pro nastavení může mít mnoho různých ikon, v závislosti na tom jaké máte zařízení a můžete je také najít v nabídce aplikací nebo tak, že stisknete tlačítko pro menu telefonu.
 2. 2
 3. 3
  Klikněte na “Provést znovu nastavení zařízení” a smažte všechna data a proveďte zpětné nastavení do vašeho továrního nastavení vašeho zařízení. Účty, do kterých jste přihlášení se zobrazí na vaší obrazovce. Výchozím se smaže vnitřní úložiště zařízení.
 4. 4
  Potvrďte proces tak, že vyberete “Smazat všechno". Toto smaže všechna data a nastaví zpět vaše zařízení na tovární nastavení. Váš telefon bude nastaven tak, jako by právě přišel z krabice.[1]
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Obnovení resetování

 1. 1
  Vypněte přístroj. Předtím, než začnete se systémem resetování, budete muset vaše zařízení kompletně vypnout. (Pokud je vaše zařízení zamrzlé, můžete vytáhnout baterii, abyste mohli zařízení vypnout.)
 2. 2
  Stiskněte a podržte tlačítka pro obnovení. Tlačítka se liší od zařízení k zařízení, takže se můžete podívat na instrukce pro váš konkrétní telefon. Budete muset stisknout a podržet tlačítka na pár sekund. Některé z nejčastějších kombinací tvoří:
  • Zvyšte hlasitost + Domů + Zapnout
  • Snižte hlasitost + Zapnout
  • Domů + Zapnout
  • Pokud žádná z možností nefunguje, proveďte hledání na webu a vyhledejte model vašeho telefonu a také “obnovovací režim”.
 3. 3
  Vyberte tovární nastavení. Jakmile se otevře nabídka pro obnovování, můžete se pohybovat v nabídce s pomocí tlačítko pro hlasitost. V případě potřeby můžete otevřít Nabídku pro obnovení a najdete nabídku pro Tovární nastavení. Použijte tlačítko pro zapnutí, některé modely používají tlačítko pro kameru,, pro vybrání možností z nabídky.
 4. 4
  Počkejte dokud se proces pro obnovení nedokončí. Potom, co se váš telefon obnoví, nastaví se zpět do výchozího továrního nastavení a a bude to jako by právě přišel z krabice.[2]
  Reklama

Tipy

 • Nepotřebujete nutně provést resetování vašeho telefonu do továrního nastavení pro nastavení synchronizace vašeho účtu Google s vaším zařízením.
Reklama

Varování

 • Proveďte zálohování vašich dat předtím, než provedete resetování vašeho zařízení.
 • Různé zařízení běžící na OS Android mají malé rozdíly v designu rozhraní.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
wikiHow Staff Writer
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 152 krát
Stránka byla zobrazena 3 152 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama