Jak resetovat váš telefon Android

V tomto článku:Základní přenastaveníObnovení resetováníReference

Pokud si nevíte rady co s vaším telefonem, křičíte na něj, když nastavení aplikace vám zabere 10 minut, asi je načase provést tovární nastavení. Tovární nastavení smaže data na vašem telefonu a provede znovu nastavení a vrátí jej zpět do původního nastavení. Předtím, než váš telefon vyhodíte do koše, podívejte se na tento průvodce.

1
Základní přenastavení

 1. 1
  Otevřete nastavení zařízení. Aplikace pro nastavení může mít mnoho různých ikon, v závislosti na tom jaké máte zařízení a můžete je také najít v nabídce aplikací nebo tak, že stisknete tlačítko pro menu telefonu.
 2. 2
  Najděte nabídku pro tovární nastavení. V závislosti na vašem zařízení, nabídka “tovární nastavení“ může být umístěna v jedné ze dvou sekcí v rámci aplikace nastavení:
 3. 3
  Klikněte na “Provést znovu nastavení zařízení” a smažte všechna data a proveďte zpětné nastavení do vašeho továrního nastavení vašeho zařízení. Účty, do kterých jste přihlášení se zobrazí na vaší obrazovce. Výchozím se smaže vnitřní úložiště zařízení.
 4. 4
  Potvrďte proces tak, že vyberete “Smazat všechno". Toto smaže všechna data a nastaví zpět vaše zařízení na tovární nastavení. Váš telefon bude nastaven tak, jako by právě přišel z krabice.[1]

2
Obnovení resetování

 1. 1
  Vypněte přístroj. Předtím, než začnete se systémem resetování, budete muset vaše zařízení kompletně vypnout. (Pokud je vaše zařízení zamrzlé, můžete vytáhnout baterii, abyste mohli zařízení vypnout.)
 2. 2
  Stiskněte a podržte tlačítka pro obnovení. Tlačítka se liší od zařízení k zařízení, takže se můžete podívat na instrukce pro váš konkrétní telefon. Budete muset stisknout a podržet tlačítka na pár sekund. Některé z nejčastějších kombinací tvoří:
  • Zvyšte hlasitost + Domů + Zapnout
  • Snižte hlasitost + Zapnout
  • Domů + Zapnout
  • Pokud žádná z možností nefunguje, proveďte hledání na webu a vyhledejte model vašeho telefonu a také “obnovovací režim”.
 3. 3
  Vyberte tovární nastavení. Jakmile se otevře nabídka pro obnovování, můžete se pohybovat v nabídce s pomocí tlačítko pro hlasitost. V případě potřeby můžete otevřít Nabídku pro obnovení a najdete nabídku pro Tovární nastavení. Použijte tlačítko pro zapnutí, některé modely používají tlačítko pro kameru,, pro vybrání možností z nabídky.
 4. 4
  Počkejte dokud se proces pro obnovení nedokončí. Potom, co se váš telefon obnoví, nastaví se zpět do výchozího továrního nastavení a a bude to jako by právě přišel z krabice.[2]

Tipy

 • Nepotřebujete nutně provést resetování vašeho telefonu do továrního nastavení pro nastavení synchronizace vašeho účtu Google s vaším zařízením.

Varování

 • Proveďte zálohování vašich dat předtím, než provedete resetování vašeho zařízení.
 • Různé zařízení běžící na OS Android mají malé rozdíly v designu rozhraní.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Reset Your Android Phone, Español: reiniciar un teléfono Android, Italiano: Resettare il tuo Telefono Android, Deutsch: Ein Android Telefon wiederherstellen, Português: Restaurar as Configurações de Fábrica de seu Android, Nederlands: Je Android telefoon resetten, Français: réinitialiser votre téléphone Android, Русский: сбросить настройки устройства Android, 中文: 重置安卓手机系统, Bahasa Indonesia: Mengatur Ulang Ponsel Android, العربية: إعادة ضبط هاتف أندرويد, ไทย: รีเซ็ตโทรศัพท์มือถือ Android, हिन्दी: अपना एंड्राइड फ़ोन रिसेट करें (Apne Android Phone Ko Reset Kaise Kare), Tiếng Việt: Reset điện thoại Android, 한국어: 안드로이드폰 리셋하는 방법, 日本語: Android端末をリセットする

Stránka byla zobrazena 2 438 krát.
Byl tento článek přesný?