Jak restartovat iPad

V tomto článku:Restartování iPaduRestartování zamrzlého iPadu

Potřebujete restartovat iPad? V případě, že váš iPad funguje jak má, proběhne restartování během pár okamžiků. Pokud se kousl, můžete provést tvrdý restart, takže vynutíte vypnutí iPadu. Pokud váš iPad nefunguje správně, můžete ho restartovat a obnovit pomocí iTunes. Pokud nefunguje vaše domovské tlačítko, můžete použít nástroj, který váš iPad uvede do režimu obnovy.

1
Restartování iPadu

Pokud váš iPad běží pomalu, nebo vám padají aplikace, restartování přístroje může snadno vyřešit váš problém. Pokud se váš iPad kousl, přejděte do části 2.

 1. 1
  Stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení. Tlačítko se nachází na horním okraji iPadu. Podržte jej po dobu asi 3-4 sekund, dokud se neobjeví možnost pro vypnutí
 2. 2
  Vypněte iPad. Posunutím prstu zleva doprava vypnete váš iPad. Po několika sekundách se váš iPad vypne.
 3. 3
  Stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení pro opětovné zapnutí iPadu. iPad se opět zapne a zobrazí se logo společnosti Apple.

2
Restartování zamrzlého iPadu

Pokud váš iPad nereaguje na dotyk nebo na tlačítko Domů, budete muset provést tvrdý reset. Zabere vám to opět jen krátkou chvíli a opravíte tím většinu kousnutých iPadů.

 1. 1
  Stiskněte a podržte tlačítka Spánek/Probuzení a Domovské tlačítko na dobu asi 8 sekund. Touto kombinací vypnete váš iPad, i když zamrzl.
 2. 2
  Stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení pro opětovné zapnutí iPadu. iPad se opět zapne a zobrazí se logo společnosti Apple.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Reboot an iPad, Español: reiniciar un iPad, Português: Reiniciar um iPad, Italiano: Riavviare un iPad, Deutsch: Ein iPad neu starten, 中文: 重启iPad, Русский: перезагрузить iPad, Français: redémarrer un iPad, Bahasa Indonesia: Booting Ulang sebuah iPad, Nederlands: Een iPad resetten, العربية: إعادة تشغيل جهاز آي باد

Stránka byla zobrazena 3 004 krát.
Byl tento článek přesný?