Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jistě to znáte – jste v baru nebo v klubu a najednou vidíte tu nejkrásnější ženu. Má nádherný úsměv, krásné oči a vy se na ni nemůžete přestat dívat. Když ji ale chcete oslovit, najednou jste nervózní, zapomenete, co jste chtěl říct, mumláte a v některých případech zapomenete dokonce i svoje vlastní jméno. Pokud se chcete naučit balit ženy, tento článek vám pomůže.

Část 1
Část 1 ze 3:
Jak oslovit ženu

 1. 1
  Kdy můžete ženu oslovit. Prvním krokem je najít si vhodnou ženu. Najděte si nějakou, která budí dojem, že by se ráda s někým seznámila, ať už ji nudí její společnost, nebo se chce jen pobavit. Nejde vždy přesně poznat, jestli by si žena ráda popovídala, ale když ji budete pozorně sledovat, jistě to zjistíte. Všímejte si následujících věcí:
  • Sledujte, zda se na vás dívá. Pokud se na vás podívá víc než jednou a usmívá se, pravděpodobně se jí líbíte. Pokud se na vás dívají i její kamarádky a chichotají se, líbíte se alespoň jedné z nich. Běžte za nimi a oslovte je.
  • Sledujte, zda se ve své společnosti nudí. Pokud dívka často zívá, nebo protáčí oči a kontroluje si telefon, nudí se. Buďte jejím rytířem a zachraňte ji. Když to uděláte správně, bude moc ráda, že jste ji vysvobodil.
  • Pokud je dívka očividně na rande s jiným mužem, nechoďte k ní. Pokud se dokonce líbají, dejte si odchod. Pokud to ale vypadá, že je na prvním rande a nudí se, dívá se na telefon a rozhlíží se po místnosti, oslovte ji.
  • Pokud si s někým zapáleně povídá, neoslovujte ji. Pokud je ve velké skupině dívek, je to něco jiného, ale pokud se s někým baví a vypadá zaujatě, pravděpodobně nepotřebuje, abyste ji přerušoval.
 2. 2
  Oslovte ji sebejistě. Až najdete ženu, kterou chcete sbalit, ukažte jí, že jste sebevědomý, že máte rád sám sebe a že ji chcete lépe poznat. Měli byste ale také dát najevo, že si z případného odmítnutí nebudete dělat hlavu. Nezapomeňte na to, že žena se rozhodne už během prvních patnácti minut, zda se jí líbíte. Využijte tedy každou chvíli.
  • Udržujte s ní oční kontakt. Nejprve se na ni zadívejte přes celou místnost a dívejte se jí do očí během celého rozhovoru. Nemusíte na ní neustále zírat, ale ukažte jí, že se s ní cítíte dobře a nevadí vám dívat se jí do očí.
  • Usmívejte se. Úsměvem dáte najevo, že je vám dobře a nejste nervózní. Chovejte se sebejistě a i když vás odmítne, nedělejte si z toho hlavu a jděte dál.
  • Nehrbte se a nedávejte si ruce před tělo. Udržujte si otevřený postoj.
  • Věnujte jí veškerou svoji pozornost. Nemusíte k ní chodit příliš blízko, ale naklánějte se směrem k ní, nenechejte se rozptýlit a hlavně si nehrajte s telefonem.
  • Měli byste se také slušně oblékat. Nemusíte nosit drahé věci, ale měli byste si kupovat oblečení, které vám sluší.
 3. 3
  Jak oslovit dívku. Až přijdete k dívce, musíte to uhrát správně a získat si její pozornost. Když vykročíte špatnou nohou, připravíte se o šanci udělat dobrý dojem. [1]
  • Uvolněte se. Když se s ní nebudete cítit dobře, dívka to pozná a odradí ji to. Připomínejte si, že to nejhorší, co by se mohlo stát, je odmítnutí. To byste snad přežili, ne?
  • Nezkoušejte to s klasickými balícími hláškami. Pokud si nejste jistí jejím smyslem pro humor, vyhněte se všem klasickým a „ověřeným“ balícím hláškám. Dívky umějí ocenit originalitu.
  • Dejte jí jasně najevo, že o ni máte zájem. Na její kamarádky musíte udělat dobrý dojem, ale nesmíte s nimi flirtovat. Musí být naprosto jasné, o kterou ženu máte zájem. Není možné přijít ke skupince dívek a doufat, že se alespoň jedné zalíbíte.
  • Buďte přímí. Zeptejte se, jestli si můžete přisednout. Pokud se dívka očividně nutí, zeptejte se jí, jestli by si nechtěla přisednout ona k vám a nabídněte jí, že ji pozvete na drink.
  • Představte se. Řekněte jí své jméno a klidně jí i podejte ruku.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Jak vzbudit její zájem

 1. 1
  Zajistěte, aby se s vámi cítila naprosto skvěle. Přiznejme si to, každý je rád, když na něm ostatním lidem záleží. Nemusíte ji krmit otřepanými frázemi o její kráse. Raději jí originálním způsobem řekněte, že je jedinečná.
  • Ptejte se jí na různé věci. Neptejte se na nic příliš osobního, ale zjistěte si něco o ní, o tom, co ráda dělá, kde bydlí nebo jaké seriály má ráda. Měli byste to udělat tak, aby si nemyslela, že se s ní bavíte jen kvůli jejímu vzhledu, ale máte zájem i o její osobnost.
  • Ptejte se jí na její názor. Dejte jí najevo, že vám na tom záleží. Nemluvte o žádných důležitých nebo kontroverzních tématech, ale zeptejte se jí například na to, jestli se jí líbí vaše boty.
  • Nebojte se jí zalichotit, i když máte pocit, že to slýchá často. Pokud je krásná, zajímavá nebo má skvělý smysl pro humor, řekněte jí to. Když to uděláte dobře, bude se s vámi cítit ještě lépe.
 2. 2
  Ohromte ji. Klíčem ke sbalení ženy není jen to, aby si s vámi ráda povídala. Musíte zajistit, aby vás chtěla vidět znovu. Musí mít chuť si s vámi povídat i jinde než jen v baru.
  • Ukažte jí, že jste jedinečný. Nemusíte se vychloubat, ale měli byste jí jemně ukázat, co vás dělá jedinečným. Strávili jste rok v Japonsku, nebo často jezdíte do Jižní Ameriky? Řekněte jí to. Hlavně si ale nevymýšlejte.
  • Najděte si něco, co máte společného. Najděte si něco, co vás spojuje. Může jít o společnou lásku k basketbalu nebo k mexickému jídlu, nebo klidně o nějakou kapelu, kterou oba posloucháte. Když něco takového najdete, předejdete tomu, že si dívka bude myslet, že nemáte nic společného.
  • Řekněte jí něco zajímavého. Ukažte jí, že čtete noviny a máte přehled o aktuálním dění. Neměli byste ji nudit, ale dejte najevo, že jste chytří a sečtělí.
 3. 3
  Buďte sami sebou. Ukažte jí, kdo skutečně jste. Nepředstírejte, že jste někdo jiný, ale zároveň se snažte trochu zmírnit své negativní vlastnosti, které by ji mohly odradit.
  • Nebuďte pozér. Nechovejte se afektovaně a nepředstírejte, že vás všechny ženy milují. Buďte jednoduše milý muž, který se chce seznámit. Nemluvte před dívkou o ostatních ženách ve svém životě, jinak si bude myslet, že je pro vás jen další v řadě.
  • Ukažte jí, kdo skutečně jste. Mluvte s ní o tom, co vás zajímá, co děláte o víkendech nebo o tom, jak jste si užili svoji poslední dovolenou. Dívka by měla být pocit, že vás alespoň trochu zná.
  • Nezapomínejte na to, že nejste mezi přáteli. Později jí samozřejmě musíte ukázat svoji skutečnou tvář, ale zatím se zdržte vtípků a historek, které by vás uvedly ve špatném světle.
 4. 4
  Ohromte ji svým smyslem pro humor. Ženy milují muže, kteří je umějí rozesmát, hlavně pokud to dělají naprosto přirozeně. Ukažte jí, že jste zábavný muž a že s ní udržíte krok. Neměla by si myslet, že se snažíte ji za každou cenu rozesmát, to by vás mohla začít dokonce i litovat.
  • Chytře ji poškádlete. Když řekne něco vtipného, neměli byste se jen smát. Měli byste jí odpovědět jinou vtipnou hláškou, aby viděla, že máte stejný smysl pro humor.
  • Jemně ji škádlete. Ženy milují, když je muži z legrace škádlí. Udělejte si z ní jemně legraci, váš vztah to posune na další úroveň.
  • Dělejte si legraci sami ze sebe. Neponižujte se, ale ukažte jí, že se neberete moc vážně a jste schopni se sami sobě zasmát.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Jak odejít s elegancí

 1. 1
  Měli byste poznat, kdy už dívku nudíte. Součástí umění včas odejít je poznat, kdy už nejste vítáni. Možná se dívce nelíbíte, nebo má partnera a nechce marnit váš čas. Možná chce být jen s kamarádkami nebo je problém jinde. Tak jako tak byste to měli včas vycítit a odejít. [2]
  • Pokud rozhovor vázne a dívka se rozhlíží kolem sebe, nebo si kontroluje telefon, je na čase odejít.
  • Pokud vás její kamarádky ignorují nebo se na vás dívají škaredě, pravděpodobně byste měli zvednout kotvy.
  • Když poznáte, že už je na čase odejít, neztrapňujte se a neříkejte nic jako „asi o mě nemáš zájem“ nebo „promiň, že jsem tě otravoval“. Řekněte jednoduše „rád jsem si s tebou popovídal“ a odejděte.
  • Odejděte s úsměvem na tváři, i když se nebudete cítit dobře.
  • Pokud se dívka hodně směje, dívá se vám do očí, hraje si s vlasy a dává najevo, že se dobře baví, rozhodně neodcházejte.
 2. 2
  Když to půjde dobře, zkuste zajít trochu dál. Pokud vám to s dívkou jde a oba se dobře bavíte, je na čase zkusit zajít trochu dál. Snažíte se ji přece sbalit, na co tedy čekáte?
  • Pokud jste v baru nebo v klubu a lidé se začínají pomalu vytrácet, pozvěte ji k sobě domů na skleničku, nebo jí řekněte, že ji chcete vzít na nějaké klidnější místo.
  • Pokud víte, že s vámi dívka chce trávit čas, ale nechcete ji zastrašit tím, že ji hned budete zvát k sobě domů, zeptejte se jí, zda by nechtěla jít i s kamarádkami do jiného baru, kde je klidnější prostředí. Nezapomínejte na to, že jste se teprve seznámili a i když se jí líbíte, nebude ochotná jít s vámi hned první večer sama domů.
  • Pokud nejste připraveni pozvat ji k sobě domů, řekněte si o telefonní číslo. Nebuďte nervózní, ukažte jí, že se vám moc líbí, řekněte jí, že jste se s ní skvěle bavil a že byste ji chtěl pozvat na večeři. Jistě vám své číslo dá.
  Reklama

Tipy

 • Čas od času vás některá žena odmítne. Nevěšte hlavu, takový je život!
 • Pokud někdy skončíte jako páté kolo u vozu, nepanikařte. Když s vámi bude dívka ochotná spolupracovat, je to skvělý způsob, jak sbalit nějakou jinou. Dívky si váží názorů ostatních žen a pro dívku tedy bude snadnější dát se do řeči s jinou dívkou. *Některé dívky ale budou podezřívavé a budou si myslet, že je to nějaká past nebo zkouška partnera, takže jí hned narovinu řekněte, jak to ve skutečnosti je.
 • Dívku můžete sbalit i jinde než jen v baru nebo v klubu. Můžete ji oslovit na ulici nebo třeba v kavárně. Funguje to dokonce lépe, než byste čekali. Jediným pravidlem je nerušit dívku, která chce být očividně sama.
 • Oblékejte se stylově, ale hlavně vhodně příležitosti. Nechoďte do klubu v šortkách a žabkách, které nosíte na pláži.
 • Zajděte si do baru s několika přáteli. Nejlepší bude, když mezi vámi budou i ženy. V ostatních ženách tím vzbudíte trochu žárlivosti a zájmu.
Reklama

Varování

 • Pokud je dívka opilá tak, že nemůže skoro ani chodit, zavolejte jí taxíka a pošlete ji domů. Nikdy si nic nezačínejte s dívkou, která je příliš opilá.
 • Myslete na to, že vám nikdo nedluží svůj čas ani svoji pozornost. Pokud se dívce nelíbíte, odtahuje se od vás a nedívá se vám do očí, je na čase odejít.Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 43 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 833 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 6 833 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama