Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Instagram je populární aplikace ke sdílení fotek, ale ve skutečnosti nemůžete přesdílet něco, co sdílel někdo jiný. Naštěstí existují způsoby, jak toto omezení obejít, pokud narazíte na fotografii, kterou opravdu musíte svým followerům přesdílet. Ať ji chcete zveřejnit na svém blogu nebo feedu, přesdílení něcí fotky vám zabere jen několik minut.

Metoda 1 ze 3:
Snímání a přesdílení obrázku

 1. 1
  Otevřete Instagram na svém telefonu. Klepněte na aplikaci Instagramu na svém smartphonu a otevřete ji. Najděte existující příspěvek, který chcete přesdílet.
 2. 2
  Pořiďte snímek tohoto příspěvku. Protože neexistuje způsob, jak automaticky přesdílet fotku, budete muset udělat screenshot, oříznout jej a nasdílet jej na svou zeď.
  • Na iPhonech a iPadech to lze udělat současným stisknutím tlačítka Power a domovského tlačítka.
  • Pokud máte zařízení Android, proces se může lišit právě podle zařízení. Podívejte se na návod, jak pořídit screenshot na zařízení Android.
 3. 3
  Klepněte na tlačítko fotoaparátu uprostřed. Sjeďte na procházení obrázků ve vašem telefonu. Vyberte z alba screenshot, který jste právě udělali.
 4. 4
  Umístěte příspěvek do středu ořezávacího rámečku. Ujistěte se, že jste přidali jméno autora, který příspěvek původně zveřejnil. Fotky z Instagramu patří jejich autorovi a pokud jej nezmíníte, váš účet může být zakázán.[1] Poté, co provedete úpravy, stiskněte tlačítko Oříznout.
  • Pokuste se odstranit všechny ohraničení a přechody tak, aby obrázek vypadal jako opravdová fotka, a ne jako screenshot.
 5. 5
  K fotografii přidejte efekty. Pokud chcete, můžete přidat filtr, rozmazání nebo provést jiné úpravy předtím, než fotku zveřejníte. Pokud jste spokojeni, klepněte na další.
 6. 6
  Označte původního fotografa. Na další stránce můžete označit člověka, který sdílel původní příspěvek klepnutím na „Přidat osoby“, nebo jim v popisku udělte shout-out. Přidejte popisek typu: „Přesdíleno od @jméno uživatele“ nebo „Díky @jméno uživatele za sdílení“. To by mělo stačit.
 7. 7
  Sdílejte fotku. Až budete hotovi s možnostmi sdílení, stiskněte tlačítko „Sdílet“. Nyní jste přesdíleli příspěvek na svůj Instagram!
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Využití aplikace k přesdílení

 1. 1
  Stáhněte si aplikaci k přesdílení Instagramu. Tyto aplikace vám dovolí přesdílet příspěvky od jiných uživatelů na váš vlastní profil. Tyto aplikace také označí původního autora, což vás ochrání před tím, aby váš účet byl zablokován.
  • Většina aplikací je k dispozici zdarma, ale na fotce se poté objeví jejich název, v případě, že za ně nezaplatíte.
 2. 2
  Otevřete aplikaci přesdílení. Budete se muset přihlásit svým Instagramovým účtem. Tyto aplikace využívá bez problémů mnoho uživatelů, ale i přesto musíte informace ověřit svým uživatelským účtem. Pokračujte pouze v případě, pokud si myslíte, že to za to stojí a předem si o nich něco zjistěte.
 3. 3
  Přesuňte se k fotce, kterou chcete přesdílet. Můžete použít aplikace přesdílení, abyste se dostali na svůj feed, stejně tak jako tomu je v běžném Instagramu.
 4. 4
  Přesdílejte fotografii. Když si zvolíte fotku, na spodní části obrazovky se objeví tlačítko Repost (Přesdílet). Umístění a vzhled se dle aplikace liší, ale obecně tlačítko vždy vypadá jako dvě šipky, které někam směřují. Tlačítko má většinou tvar čtverce.
  • Přesdílením se fotka dostane na vaši zeď spolu se jménem původního fotografa a vodoznakem se jménem použité aplikace.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Použití kódu vložení

 1. 1
  Otevřete fotku, kterou chcete přesdílet ve webovém prohlížeči na svém počítači. Pro sdílení příspěvků od jiných uživatelů na svůj blog nebo web, můžete použít kód vložení. Fotka se načte v rámečku a zobrazí uživatelské jméno původního autora. Abyste tak mohli učinit, budete muset fotku otevřít ve webovém prohlížeči.
 2. 2
  Klepněte na tlačítko Sdílení. Tlačítko je umístěno na stránce vpravo, pod tlačítkem Komentář. Kliknutím na tento se rámeček se otevře rámeček nový s kódem.
 3. 3
  Zkopírujte kód. Tento kód vloží fotku na vaši stránku a původnímu autorovi se také dostane zmínky. Všechny fotky na Instagramu jsou majetkem autora, takže tento krok je velmi důležitý. Copy the code.
 4. 4
  Vložte kód na svůj blog nebo do článku. Kód je ve formátu HTML a automaticky načte rámeček z Instagramu do místa, kam vložíte kód. Podívejte se na informace o HTML kódech, abyste o nich získali základní přehled.
 5. 5
  Zveřejněte svůj článek. Vložená fotka z Instagramu se objeví na vašem blogu a návštěvníci na ni budou moci kliknout a podívat se na profil autora fotky. [2]
  Reklama

Tipy

 • Olajkováním fotky vaši followeři uvidí, že se vám fotka líbila a proto jste ji sdíleli s ostatními.
Reklama

Související články

Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak používat SnapchatJak používat Snapchat
Jak flirtovat na TinderuJak flirtovat na Tinderu
Jak si vytvořit falešný profil na FacebookuJak si vytvořit falešný profil na Facebooku
Jak znovu zaktivovat InstagramJak znovu zaktivovat Instagram
Jak na Facebooku smazat skupinuJak na Facebooku smazat skupinu
Jak znovu otevřít obrázky ve SnapchatuJak znovu otevřít obrázky ve Snapchatu
Jak natočit video na YouTubeJak natočit video na YouTube
Jak změnit uživatelské jméno na TwitteruJak změnit uživatelské jméno na Twitteru
Jak se stát na Instagramu slavnýmJak se stát na Instagramu slavným
Jak vymazat přátele z FacebookuJak vymazat přátele z Facebooku
Jak získat spoustu odběratelů na YouTubeJak získat spoustu odběratelů na YouTube
Jak na Facebooku zveřejnit YouTube videoJak na Facebooku zveřejnit YouTube video
Jak zablokovat lidi na FacebookuJak zablokovat lidi na Facebooku
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 26 865 krát
Kategorie: Sítě
Stránka byla zobrazena 26 865 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama