Metoda 1 ze 3:
Chování mořské víly

 1. 1
  Buďte zvědaví na elektroniku. Ptejte se na otázky jako „jak tohle funguje?“ a „Co mám teď udělat?“. Brzy každému dojde, že s elektronikou nemáte žádné zkušenosti.
 2. 2
  Učte se znalostem o mořích a oceánech. Kdykoliv někoho uslyšíte, jak něco říká o moři, vpadněte mu do řeči a zasypejte ho znalostmi. Klidně řekněte, že 79% světa je tvořeno oceány, nebo že mořské řasy jsou součástí mnoha výrobků, například zubní pasty, léků, zmrzliny a spousty dalších.
 3. 3
  Vybudujte si svůj vlastní vílí jazyk. Mluvte jím a vymyslete si i abecedu, kterou budete používat. Pokud se vás někdo zeptá, co to říkáte, jednoduše prohoďte "Ty to neznáš? Aha vlastně...Ty jsi člověk.“ A nechte to být...
 4. 4
  Stěžujte si na lidské způsoby. Občas si kamarádům povzdechněte, že některé věci nemáte rádi, a "pod mořem žádná pravidla nejsou". Pokud se na vás přátelé zadívají divně, nebo se zeptají, o čem to mluvíte, jen řekněte "Ale nic!" rychle a jakoby nervózně.
 5. 5
  Dávejte lehké náznaky. Můžete například říct "Proč jsou ty řasy tak krátké? Pozor, počkat, jsem na zemi a tomuhle se říká tráva." Pak zašeptejte "divný" před skupinou lidí, až budete odcházet.
 6. 6
  Buďte nešikovní. Pokud mořská víla, která je zvyklá na ocas, najednou dostane nohy, bude jí pár let trvat, než se je naučí používat. Pokud se vás někdo zeptá, jestli si nedáte závod v běhu, klidně řekněte "Já to s nohama moc neumím." A tiše odejděte. Pokud se na vás parta lidí dívá, jak jdete/běžíte, občas zavrávorejte.
 7. 7
  Veďte si deník. Postarejte se o to, aby okolí vidělo, jak do něj každý den píšete a po několika týdnech/dnech, kdy vs viděli, ho někde jakoby náhodou zapomeňte. Pravděpodobně si ho přečtou. Jakmile se vrátíte, rychle a nervózně si deník vezměte k sobě.
 8. 8
  Dejte si vílí jméno. Možná něco jako Akvafína, Celestia nebo Azalea. Mělo by být jedinečné a vyjadřovat vztah k oceánu.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Vzhled mořské víly

 1. 1
  Noste spoustu škebliček. Opravdová mořská víla pořád patří do svého domova – a tím je oceán. Ukažte, že jste mu věrní. Podobně fungují také perly.
 2. 2
  Pečujte o své vlasy. Vždy by měly být učesané. Dobrý nápad je také nechat si je narůst dlouhé. Pod mořem přece nejsou kadeřníci! Můžete si vlasy také navlnit. Snadný způsob, jak to udělat, je umýt si vlasy a ještě mokré je na noc zaplést do copu. Takové vlny budou lidem připomínat vlny na moři.
 3. 3
  Noste barvy moře. Korálově oranžová, akvamarínová, smaragdově zelená nebo perlově bílá, všechny dobře poslouží.
 4. 4
  Namáčejte si vlasy. Když někam jdete, třeba do školy nebo na večírek, trochu si vlasy namočte, aby to vypadalo, jako když jste si právě byli zaplavat.
 5. 5
  Žádné líčení! Opravdová mořská víla by ani nevěděla, jak make-up používat. Můžete maximálně použít nějaké voděodolné třpytky na víčka, pokud chcete.
 6. 6
  Pořiďte si ocas. Skutečná mořská víla není skutečná, pokud nemá ocas! Pokud si ho nemůžete dovolit koupit, zkuste si ho sami vyrobit, nebo si na něj začněte šetřit. Nebudete litovat!
 7. 7
  Dávejte lidem další nápovědu. Zkuste si na nohy namalovat šupiny – oblékněte si punčocháče a lehce je na několika místech poprašte očními stíny, aby vznikla iluze šupin.
 8. 8
  Noste sukně a šaty, Pravá mořská víla by nikdy neoblékla kalhoty, které obepínají nohy! Kalhoty by přece překážely, pokud by vám náhodou narostl ocas. Navíc měkké vlnění sukně může lidem připomínat vlny na moři.
 9. 9
  Noste žabky nebo sandály. Mořská víla by měla být schpná boty snadno vyzout, pokud by jí narostl ocas, a sandály nebo žabky navíc připomínají moře a pláže!
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Život mořské víly

 1. 1
  Vaše okolí by mělo připomínat moře. Prohlédněte si tipy na dekorace v mořském stylu na Pinterestu a nějaké si vyrobte. Pořiďte si povlečení s mořskými motivy a postel ozdobte plyšáky v podobě mořských tvorů. Oblečení uložte v truhle. Sbírejte pozemské předměty jako jsou vidličky, mince nebo kameny.
 2. 2
  Každý den poslouchejte nahrávky šumění moře. Nebo ještě lépe jděte k vodě a poslouchejte. Budete mít pocit, jako byste opravdu pocházeli z oceánu.
  Reklama

Tipy

 • Nedělejte tohle před svými rodiči, Pravděpodobně by vás vzali k psychiatrovi.
 • Buďte opatrní. Nepřehánějte to, jinak začnete být otravní.

Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte muži
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak líbat
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak být hezká
Jak bezbolestně přijít o panenství
Jak projít neohlášeným testem na drogy
Jak se rychle zbavit cystického akné
Jak na první polibek s klukem
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak si vytvořit jednoduchý účes do školy
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 114 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 4 136 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 4 136 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama