Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Líbí se vám nějaká hezká dívka v práci, nebo ve škole? Nebo jste si vyjeli někam na výlet a potkali jste krásnou slečnu? Když se budete řídit našimi tipy, dokážete se dát do řeči s jakoukoli dívkou v jakékoli situaci.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Flirtovný rozhovor

 1. 1
  Lichoťte jí. Mluvte s ní slušně a upřímně. Řekněte jí, že má krásný úsměv, že se vám líbí její náhrdelník, nebo že vás baví zvuk jejího smíchu. Zkuste vymyslet něco originálního. Snažte se ji nezahrnout lichotkami, jinak budete působit neupřímně.
  • Řekněte jí: „Máš krásný úsměv, je dokonale nakažlivý!“
  • Nebo: „Ty šaty ti opravdu sluší, moc se mi líbí.“
 2. 2
  Zkuste nějakou balící průpovídku. Dobrá průpovídka dívku rozesměje a zaujme. Neříkejte nic otřepaného ani divného. Klíčem je působit u toho sebejistě – nesmíte se chovat stydlivě!
  • Zkuste třeba: „Ahoj, já jsem Ondra. Říkal jsem si, že než se vezmeme, měli bychom si aspoň jednou popovídat.“[1]
  • Pokud ji chcete rozesmát, řekněte: „Jsi jediný člověk, se kterým bych chtěl strávit zombie apokalypsu.“[1]
  • Pokud jí chcete zalichotit, řekněte: „Moji kamarádi se vsadili, že se mi nepodaří dát se do řeči s tou nejkrásnější dívkou, která tady je. Chceš, abych ti za jejich peníze koupil drink?“[2]
 3. 3
  Zaměřte se na nonverbální komunikaci. Můžete pomocí řeči těla a obličejových výrazů s dívkou komunikovat tak, aby viděla, že s ní flirtujete.
  • Mějte otevřenou a příjemnou řeč těla. Udržujte oční kontakt a co nejvíce se usmívejte.
  • Jemně se jí dotkněte na ruce, když jí budete něco vyprávět. Je to intimní gesto, které vám zajistí, že pro ni nebudete jen kamarádem.
  • Nedívejte se do země, nepřekřižujte si ruce a nerozhlížejte se po místnosti.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Běžný rozhovor

 1. 1
  Představte se. Přistupte k dívce a pozdravte ji. Řekněte jí, jak se jmenujete a zeptejte se jí, jak se jmenuje ona. Nedělejte z toho žádnou vědu, usmějte se a slušně ji pozdravte – je to lepší, než všechny otřepané balící fráze na světě.
  • Zkuste to naprosto jednoduše: „Ahoj, já jsem Honza. Jak se jmenuješ?“
  • V baru můžete dívce nabídnout, že jí koupíte drink, například: „Ahoj, jmenuju se Honza. Mohl bych ti koupit drink?“
 2. 2
  Zeptejte se jí, jak se má. Slušně se dívky zeptejte, jak se dnes má. Díky tomu se s ní snadno zapovídáte. Také uděláte dobrý dojem, protože jí dáte najevo, že o ni máte zájem a chcete ji poslouchat.
  • Jednoduché „Jak se dnes máš?“ nikdy nezklame. Pozorně poslouchejte, co vám odpoví – nejde o řečnickou otázku!
  • Zeptejte se jí, co dnes dělala a jaký měla den. Díky tomu vám bude muset odpovědět celými větami a dá vám šanci jí ukázat, že umíte skvěle naslouchat.
 3. 3
  Bavte se o počasí. Jednoduchou průpovídkou o počasí nemůžete nic zkazit. Řekněte například že je dnes krásně slunečno, nebo že je škoda, že prší. Je to bezpečné téma k prolomení ledů. Až na to dívka odpoví, budete se moci bavit o zajímavějších věcech.
  • Udělejte z toho otázku. Řekněte například: „To je ale dneska hezky, že?“ nebo „Myslíte, že brzy přestane pršet?“ Tím dáte dívce šanci odpovědět vám.
  • Pokud vás tlachání o počasí nebaví, zkuste jiné bezpečné téma. Můžete komentovat například vaše okolí. V baru dívce například řekněte: „Dneska je tady ale narváno, že?“
 4. 4
  Ptejte se dívky na práci nebo školu. Když si najdete něco, co máte společného, snadno tím prolomíte ledy. Zeptejte se jí na něco o její práci nebo o oboru, který studuje a hned si budete mít o čem povídat.
  • Pokud spolu chodíte do školy, zeptejte se jí, jak ji studium baví, jestli má ráda vaše společné učitele, nebo jestli se hodlá svému oboru později věnovat. Můžete říct například: „Viděla jsi zadání esejí na příští semestr? Už sis nějaké téma vybrala?“
  • Pokud pracujete ve stejné společnosti, zeptejte se jí, jestli zrovna pracuje na nějakém zajímavém projektu.
 5. 5
  Bavte se o populární kultuře. Když se budete bavit o aktuální kultuře, jistě najdete spoustu témat k hovoru a dozvíte se o dívce něco osobního. Když zjistíte, jakou hudbu má ráda, jaké filmy a seriály sleduje a jaké umění ji baví, budete vědět, jaká je a co ji zajímá. Takové informace se vám budou hodit při plánování rande!
  • Můžete se jí zeptat například: „Sleduješ Mad Man? Jakou postavu máš nejraději?“
  • U hudby se jí zeptejte na toto: „Slyšela jsi nové album Daft Punk? Co si o něm myslíš?"
  • Pokud se bavíte o filmech, řekněte: „Viděla jsi nový film od Tarantina? Myslím, že je naprosto skvělý.“
 6. 6
  Zmiňte nějakou událost. Když se zmíníte o nějaké nacházející události, například o filmovém festivalu, nebo třeba o zkoušce ve škole, budete mít něco, na co se budete moci společně těšit, nebo se toho společně obávat. Vytvoříte tím mezi sebou silnější pouto a dívka uvidí, že toho máte hodně společného.
  • Pokud oba jdete na stejnou zkoušku, řekněte například: „Mám strach z té zkoušky z matematiky. Algebra mi vůbec nejde. Co ty, taky se toho bojíš?“
  • Když se bavíte o hudbě, zmiňte se o nějaké akci nebo festivalu. Řekněte třeba: „Jedeš letos na Rock for People? Loni jsem tam byl s kamarády a bylo to úžasné!“
  • Pokud se zrovna blíží nějaký svátek, řekněte třeba: „Už se nemohu dočkat Halloweenu. S kamarádem budeme pořádat večírek v kostýmech. Máš v plánu něco zajímavého?“
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Přátelský rozhovor

 1. 1
  Zmiňte se o nějakém společném kamarádovi. Když zmíníte nějakého kamaráda, kterého máte oba společného, vytvoříte mezi sebou osobní spojení i když dívku nebudete moc dobře znát. Bude se s vámi cítit dobře a nebude vás brát jako úplně cizího člověka. Také se budete mít o čem (nebo o kom) bavit.
  • Řekněte třeba: „Slyšel jsem, že se kamarádíš s Jitkou. Jak jste se poznaly?“
  • Nebo: „Ty znáš Dana? S tím se kamarádím už věky! Je vtipný, že?“
 2. 2
  Bavte se o nějakém společném zážitku. Když zmíníte něco, co jste oba zažili – například práci na farmě, nebo stejné domácí zvíře, vytvoříte mezi sebou spojení a budete se spolu cítit mnohem lépe.
  • Když si uvědomíte, že jste oba vyrůstali na farmě, řekněte: „Opravdu? Já taky! Nejhorší pro mě bylo ranní vstávání. Můj táta mě tahal z postele v 5 hodin ráno, abych mu pomáhal. Měla jsi to tak taky?“
  • Pokud jste například oba pracovali na stejném projektu, můžete se pobavit o tom, jak vás to bavilo a co vás k tomu přivedlo.
 3. 3
  Položte jí zajímavou otázku. Když se dívky zeptáte na nějakou zajímavou otázku, prolomíte ledy a umožníte jí, aby vám řekla svůj názor. Ona se bude moci vyjádřit a vy uděláte dobrý dojem, protože jí ukážete, že jste přemýšlivý.
  • Zkuste třeba: „Kdybys byla zvíře, jaké zvíře bys byla?“
  • Nebo: „Jakých pět míst na světe bys chtěla na život navštívit?“
  • Můžete zkusit i: „Chtěla by sis někdy skočit s padákem?“
 4. 4
  Zmiňte nějaký společný zájem. Když zjistíte, že máte společné zájmy, budete mít hned spoustu témat k hovoru a brzy se mezi vámi vytvoří vztah. Nezáleží na tom, o co jde – četba, běh, veslování, horolezectví, nebo šachy. Záleží jen na tom, že vás to spojuje.
  • Pokud zjistíte, že oba rádi chodíte běhat, zeptejte se jí, kam chodí, nebo jestli trénuje na maraton.
  • Pokud oba rádi čtete, zeptejte se jí, kdo je její oblíbený autor, nebo jestli viděla novou filmovou adaptaci nějakého slavného románu.
  • Pokud jde o něco neobvyklého, zeptejte se jí, co ji k tomu přivedlo a vyměňujte si zábavné historky.
 5. 5
  Ptejte se jí na osobní věci. Když se spolu budete dobře bavit a bude to vypadat, že si máte co říct, můžete se zkusit zeptat i na něco osobnějšího. Uvědomte si, že cílem je dát najevo, že o ni máte zájem a chcete ji poznat, ne způsobit, že se bude cítit nepříjemně. Neptejte se jí na nic, na co byste sám nerad odpovídal.
  • Bavte se s ní pozitivně. Neptejte se jí na to, čeho se nejvíce bojí, nebo co je jejím největším tajemstvím. Ptejte se jí na to, co chce od života, nebo kde chce být za pět let. Nechejte ji rozhodnout se, jak na tyto otázky bude chtít odpovědět.
  • Můžete se jí ptát na rodinu, například: „Máš nějaké sourozence?“
  • Pokud chcete zjistit, zda někoho má, řekněte: „Chodíš teď s někým?“
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Celkové chování

 1. 1
  Chovejte se sebejistě. Klíčem k úspěšnému flirtování je sebevědomí. Ženy chtějí muže, který je sám se sebou spokojený, je šťastný, schopný a sebejistý.
  • Kupte si hezké oblečení. Když budete spokojeni se svým vzhledem, budete mít přirozené sebevědomí. Zbavte se tedy pytlovitých džínů a investujte do kvalitních kousků, které vám budou dobře sedět. Budete se cítit jako James Bond![3]
  • Mluvte klidně a sebejistě. Neměli byste ostatní lidi přerušovat, ale měli byste mluvit o něco hlasitěji, než normálně. Vyhýbejte se „parazitním slovům“ a frázím. [3]
 2. 2
  Naučte se naslouchat. Neměli byste rozhovoru dominovat. Ptejte se dívky na různé otázky a naslouchejte jejím odpovědím. Když budete umět naslouchat, dáte tím najevo, že o ni máte zájem a chcete slyšet, co vám chce říct.
 3. 3
  Zapojte se do rozhovoru. Řekněte jí něco o sobě a vzbuďte v ní zájem o vaši osobu. Odpovídejte na její otázky a snažte se o ní něco zjistit, ale s ničím to nepřehánějte. Jde o to ji zaujmout, ne znudit.
 4. 4
  Udržujte oční kontakt. Když se dívce budete dívat do očí, budete působit sebejistěji a přitažlivěji. Když se lidé cítí dobře, umějí se ostatním dívat do očí naprosto přirozeně. Když si spolu budete povídat, dívejte se jí do očí, ale v pauzách se nezapomeňte podívat i jinam – když budete zírat, vyděsíte ji. [3]
 5. 5
  Usmívejte se. Budete vypadat přitažlivěji a spokojeněji. Dívky milují muže, kteří se umějí usmívat, tak se nebojte ukázat své krásné zuby!
 6. 6
  Vyhněte se otázkám, na které lze odpovědět jedním slovem. Otázky, na které je možné odpovědět „ano“ nebo „ne“ nejsou receptem na zajímavý rozhovor. Tyto uzavřené otázky vám nepomohou vzbudit v dívce zájem. Ptejte se na zajímavější otevřené otázky, které vyžadují delší a promyšlenější odpovědi. Uzavřené otázky můžete použít pouze ze začátku rozhovoru, abyste na dívku nevyvíjeli žádný tlak. Dát se do řeči s někým cizím není pro většinu lidí přirozené, takže vám pomůže, když na to půjdete pomalu a opatrně. Můžete tedy začít nějakou jednoduchou otázkou, ale potom byste se hned měli zeptat například „Jak se máš?“ aby dívka dostala příležitost vám něco říct. Když uvidíte, že se s vámi dobře baví, můžete přistoupit ke složitějším otázkám.
 7. 7
  Nebavte se o kontroverzních tématech. Kontroverzní témata mohou každý rozhovor zkazit, způsobit, že se lidé začnou cítit nepříjemně, nebo se dokonce rozzlobí. Neptejte se jí na politiku ani náboženství, jinak budete riskovat, že váš vztah skončí dříve, než vůbec začne.
  Reklama

Tipy

 • Dejte najevo zájem, ale snažte se netlačit na pilu. Pokud soutěžíte o její pozornost s někým jiným, nebojte se dát si odchod – alespoň nebudete působit zoufale. Dívky mají rády výzvy, takže si tím možná dokonce získáte její zájem.
 • Pokud o vás dívka má zájem, řekněte si o její telefonní číslo. Následující den jí napište, že jste si s ní moc hezky popovídal.
 • Napište jí během prvních dvou hodin toto: „Moc mě bavilo si s tebou povídat. Mohli bychom se ještě někdy vidět?“ Dáte jí tím najevo, že o ni máte zájem.
 • Pokud se už trochu znáte, klidně ji pozvěte rovnou na rande.
 • Bavte se o něčem, co máte společného. Pokud spolu jedete autobusem, bavte se o dopravní situaci, nebo třeba o řidiči. Pokud stojíte ve frontě na kávu, vtipkujte o tom, jak dlouho to trvá, nebo se jí zeptejte, jakou kávu pije.
Reklama

Varování

 • Některé dívky se s vámi nebudou chtít vůbec bavit. Nic si z toho nedělejte a slušně se rozlučte a odejděte.
Reklama

O tomto wikiHow

Maria Avgitidis
Spoluautorem článku je :
Odbornice na seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Maria Avgitidis. Maria Avgitidis je generální ředitelkou a odbornice na seznamování v seznamovací službě Agape Match, která sídlí v New Yorku. Více než deset let úspěšně spojuje tradici čtyř generací tradice seznamování rodin s moderní psychologií vztahů a vyhledávacími technikami, aby zajistila, že její profesionální klientela bude představena tomu pravému protějšku. Maria a Agape Match byly uvedeny v New York Times, The Financial Times, Fast Company, CNN, Esquire, Elle, Reuters, Vice a Thrillist. Tento článek byl zobrazen 5 830 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 5 830 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama