Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete, aby se do vás muž opravdu zamiloval, musíte se ho umět správně dotýkat. K dotýkání jsou různé důvody, záleží na tom, v jaké fázi se váš vztah nachází. Pokud se teprve poznáváte, můžete se ho chtít dotýkat jen proto, abyste ukázala svou náklonnost. Jestliže chcete věci trochu popostrčit, zkuste se ho dotýkat v rámci flirtování. A v případě, že spolu už chodíte, pak se potřebujete naučit doteky, které muže vzruší. Pokud se chcete umění dotyku naučit, jsou tyto řádky určeny právě vám.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Ukažte náklonnost dotykem

 1. 1
  Obejměte ho. Pokud chcete muži ukázat, že se vám líbí, objetí je ta nejlepší možnost. Jednoduše se k němu přibližte, obtočte okolo něj paže, ale neprotahujte to příliš, pokud mu tedy nechcete ukázat, že vám na něm opravdu hodně záleží. K objetí by měl být určitě dobrý důvod, například gratulace k úspěchu, nebo přivítání, když vstoupí do místnosti, pokud se už znáte trochu lépe.
  • Nakloňte hlavu trochu na stranu, abyste neměli obličeje nepříjemně blízko sebe.
 2. 2
  Stiskněte muži rameno. Stsknutí ramene je další způsob, jak dát muži najevo, že vám na něm záleží. Až budete sedět vedle sebe nebo naproti sobě, natáhněte ruku a rychle a lehce mu stiskněte levé, nebo pravé rameno. Můžete to udělat, abyste ho uklidnila, dala najevo, že je všechno v pořádku, nebo jednoduše proto, že ho ráda vidíte.
  • Rameno mu stiskněte jen na krátkou chvilku – není důvod tento dotyk prodlužovat.
 3. 3
  Dotkněte se jeho paže. Až budete stát k muži čelem, natáhněte ruku a položte ji na jeho loket otevřenou dlaní. Lehce se ho dotkněte, abyste ukázala náklonnost a prolomila fyzickou bariéru. Pokud ruku na jeho lokti chvíli necháte, dotek bude intimnější, ale i krátké poklepání ukáže, že máte o muže zájem – a to může vést zase ještě dál.
 4. 4
  Poklepejte muži na ruku. Pokud jste s mužem naproti sobě a ruce máte na stole, nebo pokud má ruce opřené na kolenou, můžete se natáhnout a jemně se ho na hřbetu ruky dotknout. Je to skvělá možnost, jak muže o něčem ujistit a jak mu dát najevo, že vám na něm záleží, aniž byste se k němu přiblížila až moc. Nepokoušejte se ho za ruku chytit, ani dotek zbytečně neprodlužujte – to přijde později, pokud budete chtít.
 5. 5
  Dotkněte se muže na zádech. Lehké poklepání na záda je další dotek, kterým dáte najevo zájem. Dotkněte se jeho zad v místě těsně pod ramenem, abyste ukázala, že vám na něm záleží. Je to vhodné přivítání nebo rozloučení v době, kdy vám plné objetí ještě připadá nevhodné.
 6. 6
  Obtočte okolo něj paži. Poloviční objetí se také počítá mezi doteky, ukazující náklonnost. Můžete to udělat, když kráčíte vedle sebe – jednoduše ruku položte kousek pod úroveň jeho ramen. Výhodou tohoto doteku je, že se dá interpretovat jako kamarádský, i jako něco víc. Hlavně dávejte pozor, aby to muži nebylo nepříjemné.

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Dotek jako flirt

 1. 1
  Dejte muži pusu na tvář. Polibek na tvář je báječný způsob, jak se muže laškovně dotknout a přitom netlačit na pilu. Nejčastěji se pusa hodí na přivítanou nebo na rozloučenou jako doplněk k objetí. Oba se nakloníte a navzájem se políbíte na tvář. Nezapomeňte, že byste měla muže poměrně dobře znát, a že byste se měli nacházet ve vhodné situaci – nelíbejte se na přivítanou ve školní třídě, schovejte si tohle gesto třeba na rozloučení na večírku, kde jste s partou přátel.
  • Když muže líbáte na tvář, jen se ho lehce dotkněte rty. Polibek by rozhodně neměl být mokrý a ledabylý.
  • I muž by se měl naklonit k polibku.
 2. 2
  Dejte mu laškovnou herdu. Další možnost, jak flirtovat, je lehce muže udeřit, když spolu mluvíte. Můžete ho lehce šťouchnout do paže, až budete stát vedle sebe, nebo do kolene, pokud vedle sebe budete sedět. Tohle gesto říká "Nech toho! Ale ve skutečnosti toho nenechávej..." Udělejte to velmi zlehka, neuhoďte muže příliš silně, jinak ho odradíte.
  • Když budete takto hravá, nezapomínejte si ověřovat, že muž vaše hrátky opětuje. Pokud ho vy čas od času přátelsky šťouchnete, měl by vám to občas oplatit.
 3. 3
  Kopněte ho pod stolem. Je to další nenásilný, ale efektivní způsob, jak se muže laškovně dotknout. Pokud sedíte u stolu naproti sobě a muž řekne něco, co vás rozesměje nebo co vás má naoko znechutit, takže reakcí bude "Fuj!" nebo "Nech toho!", pak ho můžete lehce kopnout do nártu. Pokud si troufáte, lehce ho kopněte a pak nohu odsuňte tak, aby se ho stále lehce dotýkala. Počkejte, zda uhne.
 4. 4
  Hrajte si s jeho vlasy. Doteky na mužových vlasech jsou další způsob nevinného flirtu. Je to poměrně odvážný krok, takže byste k němu měla mít dobrů důvod. Například pokud se muž právě nechal ostříhat, můžete ho laškovně za vlasy lehce chytit. Pokud jeho vlasy vypadají trochu rozcuchaně, můžete se je pokusit prsty upravit a použít to jako výmluvu, abyste se ho mohla dotknout. Pozorujte ovšem, zda se mu to líbí – je to poměrně osobní gesto a ne každý muž má rád, když mu někdo sahá na vlasy.
 5. 5
  Dotkněte se kolenem jeho kolene. Pokud sedíte naproti sobě, nakloňte se tak, aby se vaše kolena téměř dotýkala. Pokud se muž také nahne blíž, nebo pokud máte odvahu, dotkněte se kolenem toho jeho, nebo nohama pohněte tak, aby jedno jeho koleno bylo mezi vašimi. Během tohoto pohybu se celým tělem nakloňte k muži.
 6. 6
  Smeťte něviditelné smítko z jeho tváře. Pokud chcete opravdu flirtovat, počkejte si na chvilku, kdy bude mít muž na tváři spadlou řasu nebo třeba šmouhu od jídla. Pak se k němu nakloňte a lehce řasu z jeho tváře smeťte. Dejte si záležet, aby došlo k lehkému kontaktu kůže s kůží. Nechte ruku na jeho obličeji o vteřinu déle, aby bylo vidět, že flirtujete, a nakloňte se k muži blíž, aby byl dotek osobnější.
  • Pokud se mužovy tváře opravdu toužíte dotknout, můžete předstírat, že má těsně pod okem spadlou řasu – rozdíl ani nepozná a bude rád, že se ho dotýkáte.
 7. 7
  Vezměte muže za ruku. Jakmile se sblížíte trochu víc, můžete se natáhnout a vzít ho za ruku. Držte se, až půjdete vedle sebe, když budete sedět a povídat si, nebo se spolu dívat na film. Pokud sedíte naproti sobě, můžete se držet za ruce pod stolem nebo nad stolem. Lehce mužovu ruku občas stiskněte, aby svůdná nálada trvala co nejdéle.
  • Držení za ruku je skvělý způsob flirtování a proto byste to neměla zkoušet dřív, než budete nějakým způsobem "spolu" – držení za ruce na veřejnosti ukazuje, že jste pár a to není všem mužům příjemné.
  • Také nezapomeňte, že poměrně hodně mužů se zkrátka nerado drží za ruce, ať už v soukromí nebo na veřejnosti. Než vyzkoušíte tuhle novou rovinu intimity, buďte opatrná.
 8. 8
  Dotkněte se jeho hrudníku. Pokud chcete s mužem flirtovat, můžete mu jednu ruku položit dlaní na hrudník když mluvíte, a nahnout se k němu blíž. Nejúčinnější je tento pohyb když muž stojí zády opřený o zeď, nebo v jiném malém, uzavřeném prostoru.

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Vzrušte muže dotykem

 1. 1
  Obejměte ho zezadu. Pokud chcete začít muže svádět, pak ho obejměte zezadu. Postavte se za něj a obejměte ho rukama v oblati břicha tak, aby se vaše těla dotýkala. Můžete si bradu opřít o jeho rameno, nebo se čelem opřít o jeho záda, to záleží na tom, jak jste vysoká. Nechte ho, aby cítil váš dech na šíji. Nebude to trvat dlouho a rád se otočí, aby vás mohl začít líbat.
 2. 2
  Dejte mu polibek na zadní stranu šíje. Polibek na toto netradiční místo na muže také působí velmi vzrušujícím dojmem. Jednoduše se postavte za muže a obejměte ho rukama, nebo mu alespoň položte dlaně na záda, a pak ho začněte něžně líbat na krku. Propracujte se až na strany a pod uši.
  • Můžete se také otočit a začít partnerovi líbat přední stranu krku, nebo tento polibek vyzkoušet až spolu budete ležet v posteli.
 3. 3
  Položte mu ruku na bedra. Když položíte muži ruku na bedra, tedy tu část zad těsně pod pasem, dáte mu příjemně najevo, že máte zájem o něco víc. Až se k němu budete blížit, položte mu dlaň na bedra a otočte se k němu tváří v tvář. Zároveň ho rukou přitahujte k sobě.
 4. 4
  Dotkněte se temene jeho hlavy. Temeno hlavy, těsně nad šíjí, je další vzrušující místo. Sáhněte tam při líbání nebo když spolu vedete soukromý rozhovor, jste blízko sebe a dotýkáte se. Můžete mu lehce masírovat pokožku hlavy anebo prsty probírat jeho vlasy na temeni.
 5. 5
  Dotkněte se muže za uchem. Oblast za ušima je další erotogenní zónou a když se tam muže dotknete, lhostejno zda bříšky prstů nebo třeba rty, určitě mu proběhne příjemná elektrická vlna po páteři od hlavy až dolů. Zkuste se ho za ušima jemně dotýkat rukama a můžete se posléze přesunout i na jeho ušní boltce a lalůčky.
 6. 6
  Sáhněte mu do ucha. Je to velmi osobní dotyk, který rozpálí každého muže. Dotkněte se vnitřku jeho ušního boltce špičkou svého jazyka. Potom můžete do ucha něžně fouknout, a váš muž zešílí touhou. Pokud se vám nechce strkat svůj jazyk do něčího ucha, pak zkuste právě jen jemné fouknutí. Můžete mu po vnitřku ušního boltce třeba také přejet rty, až se k muži nakloníte blíž a budete mu chtít něco pošeptat do ucha.[1]
 7. 7
  Dotkněte se mužových nohou. Spoustu mužů velmi vzrušuje, když se dotknete jejich chodidel. Jednoduše mu něžně pohlaďte palce, prsty promačkejte chodidla, polechtejte ho, případně se pusťte i do masáže – klouby a svaly promasírujte krouživými pohyby a uvidíte, že muž bude příst blahem.[2]
  • Nedělejte to, pokud má na sobě ponožky nebo těsně poté, co se zuje z bot. Jeho chodidla mohou být špinavá nebo zpocená. Pokud jste ale oba v posteli a bosí, jděte do toho!
 8. 8
  Dotýkejte se jeho pokožky. Jakýkoliv kontakt kůže s kůží dokáže muže vzrušit. Dotýkejte se jeho krku, tváří, předloktí, spodní strany zápěstí, nahých kolenou nebo mu svými dlaněmi přejíždějte přes rty.

Tipy

 • Dbejte na hygienu. Pokud nebudete, každého odradíte.
 • Zkuste s mužem chodit vedle sebe. A až si spolu začnete povídat, bříšky prstů se ho (velmi lehce) dotkněte na svalech jeho paží, jen na jednu nebo dvě vteřiny. Pak, až budete ruku odtahovat, ještě chvilku setrvejte a dál mluvte, jako by se nic nedělo.
 • Během konverzace, jako přirozenou součást své řeči těla, se dotkněte jeho kolene, předloktí nebo ruky na jednu či dvě vteřiny.
 • Když stojíte a mluvíte spolu, nestůjte přímo proti němu. Raději si stoupněte vedle něj a dotýkejte se rameny. Dovolí vám to snadný fyzický kontakt, aniž by situace vypadala příliš násilně.
 • Nesnažte se ho dotýkat příliš nápadně, většina mužů by si myslela, že jste divná.
 • Doteky mohou být skvělý způsob, jak vyjádřit přesněji své emoce, jako například stisknutí ruky až se budete omlouvat za něco, co partnera rozesmutnilo.
 • Vaše doteky by měly být natolik silné, aby je muž ucítil, ale zároveň natolik jemné, aby neměl pocit, že ho mačkáte.
 • Pokud mu chcete potřást rukou, obejměte svou druhou dlaní tu jeho. Zůstaňte o pár vteřin déle, než byste měla a dívejte se muži do očí. Samozřejmě to raději nedělejte, pokud se s někým vidíte poprvé v životě.
 • Udělejte něco milého nebo hravého. Třeba řekněte, že většina žen se ráda drží za ruce takhle, ale pak jsou ženy, které to dělají jinak a ukažte mu to – samozřejmě si dejte záležet na tom, abyste si byli blíže. Pak vás bude držet za ruku raději.
 • "Zakopněte" a spadněte mu do náruče. Pravděpodobně vás zachytí, jen nezapomeňte, že že tohle je víc, než jen jemný dotyk a možná se mu to nebude líbit. Pokud se chcete do tak odvážné akce pustit, naplánujte si ji tak, aby vypadala opravdu jako náhoda a aby vás muž skutečně chytil!
 • Netlačte na pilu. Zbytečně nespěchejte a svůj vztah budujte postupně.

Varování

 • Pokud nejste známá jako člověk, který vyhledává fyzický kontakt s každým, nedotýkejte se zadaného muže, který má přítelkyni!
 • Nedotýkejte se muže, když hovoří s někým jiným – to není vhodná doba na milostné hrátky.
 • Pokud to s dotýkáním budete přehánět, můžete působit jako zoufalec, který se pokouší vetřít do mužovy přízně.
 • Když se s mužem poprvé setkáte, neprotahujte dotyky příliš, nehlaďte ho jako pejska, jinak to bude vypadat, že jdete na věc příliš zhurta a to ho spíš odradí.

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 12 540 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 12 540 krát.

Pomohl vám tento článek?