Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud jste spokojená sama se sebou, je snadné se s přítelem líbat tak, aby to miloval. Klukům se popravdě líbí, když dívka převezme otěže a naladí je pomocí žhavých polibků. Pokud chcete vědět, jak přítele během pár minut pobláznit, následujte tyto kroky.

Část 1
Část 1 ze 2:
Zahájení žhavého líbání

 1. 1
  Najděte pohodlné místo. Vážně. Na parkovišti u restaurace rychlého občerstvení nebudete mít tu správnou náladu. Jděte do tmavého sklepa, kde vaše těla bude osvětlovat jenom televize, nebo najděte skrytý kout v parku, kde vás nebude rušit strach z toho, že vás někdo načape. V nouzi jsou schůdné i zadní sedačky auta. Jděte doopravdy kamkoliv, kde budete mít pocit, že líbání dobře dopadne.
  • Oba byste se také měli cítit pohodlně. Nevystresovaní, s žádnými jinými závazky a připraveni se do toho dát.
 2. 2
  Zvláčněte své rty. Aby váš přítel zbožňoval líbání s vámi ještě víc, zjemněte své rty balzámem, nebo si je olízněte. Můžete to také udělat patnáct minut předtím, než se začnete líbat, aby se víc těšil a věnoval vaším rtům větší pozornost. Jen nepoužijte příliš lesku, pak by při líbání cítil jeho chuť.
  • Pokud si na rty dáváte hutný nebo parfemovaný lesk, použijte ho alespoň hodinu až dvě před naplánovaným líbáním.
 3. 3
  Flirtujte. Dejte přítelovi najevo, že jste v náladě. Buďte hravá, ale dostaňte ho blízko k sobě. Škádlete ho tím, že do něj budete zlehka strkat, mačkat mu ramena, dělat roztomilé vtípky nebo si prostě hrát se svými vlasy tak, aby vás chtěl ještě víc. Nemůžete prostě přesedlat ze společného poflakování na líbání – nejdřív musíte trochu flirtovat, aby se dostal do nálady.
  • Dávejte svému muži během flirtování trochu komplimentů. Dejte mu najevo, že vypadá dobře.
 4. 4
  Přitáhněte si ho k sobě blíž. Ukažte mu, že vše nekontroluje on. Bude ohromen, že jste udělala první krok namísto toho, abyste čekala na něj. Pro většinu kluků, kteří si rádi odpočnou od ovládání situace, to bude veliká úleva. Popadněte ho, sladce se na něj usmějte a přitáhněte ho k sobě tak blízko, až se vaše oči střetnou a vaše těla se budou dotýkat.
  • Během toho, co ho k sobě budete přitahovat, dodržujte oční kontakt – a kontrolu.
 5. 5
  Drážděte ho. Nevzdávejte se příliš snadno. Posuňte se takřka k němu, ale nechte ho urazit posledních 10 % cesty. Když svou akci přerušíte, donutíte ho, aby se zarazil, šokovaně si uvědomil jak je natěšený a chtěl vás ještě víc. Pak vyčkejte, než si vás přitáhne k sobě a začněte ho jemně líbat bez toho, aby to bylo příliš ledabylé. Až se trochu uvolníte, přidejte trochu jazyk a pak už si můžete dávat úplné francouzské polibky.
  • Nevsouvejte svůj jazyk do jeho úst hned. Nejdříve vložte do jeho úst jen špičku jazyka, vyčkejte než budete mít každý jazyk v ústech toho druhého, a pak jimi začněte jemně pohybovat v krouživých pohybech, nebo s jedním na druhém.

Část 2
Část 2 ze 2:
Přitvrzení

 1. 1
  Prozkoumávejte jeho tělo. Až se se svým milým opravdu začnete líbat, měla byste omotat ruce okolo jeho těla. Dotýkejte se ramen, hrudi, pasu, krku, rukou, jakoukoliv částí od pasu nahoru. A až se budete cítit pohodlně, nebude nic špatného na tom, dát ruce k jeho rozkroku, abyste ho nažhavila – pokud máte důvěrnější vztah.
  • Důležité je, abyste vždy rukama věnovala jeho tělu pozornost. Nemusíte z toho šílet. Během toho, co se k němu budete přibližovat, pomalu poznávejte jeho tělo.
  • Nezapomeňte: pokud jste se s přítelem zatím jen líbala a necítíte se na víc připravená, nemusíte se rukama dotýkat jeho těla a nechat ho se všude dotýkat vás. Pak by si mohl myslet, že jste připravená na víc.
 2. 2
  Jemně kousejte nebo sajte jeho rty. Pokud máte dobrodružnou náladu a cítíte se jeden s druhým dostatečně pohodlně, tak jemně kousejte nebo cumlejte partnerovi rty. Pamatujte na to, abyste ho ze začátku kousala velmi jemně a časem trochu silněji – nic nezkazí atmosféru rychleji, než když vašemu partnerovi začnou krvácet ústa.
  • Ne každému klukovi se to líbí, takže se nenechte odradit pokud se to nebude líbit tomu vašemu. Ale pokud se mu to líbí, pak se mu to líbí hodně.
 3. 3
  Šeptejte mu do ucha. Slova nejsou přeceňovaná. Když přítelovi v polovině líbání zašeptáte do ucha, zažije okolo ucha a krku příjemný mravenčivý pocit a až ucítí na svém krku váš horký dech, bude vás chtít ještě víc. Navíc, šeptání je jednoduše sexy – pokud víte, co říct.
  • Řekněte něco jednoduchého. Úplně bude stačit, když zašeptáte něco jako "Chci tě," "Líbáš tak skvěle," nebo "Jsi tak sexy".
  • Pokud dělá něco, z čeho šílíte, můžete říct "Miluju, když..."
 4. 4
  Líbejte ho na krku a ušním lalůčku. Je důležité věci střídat a nejen prostě líbat, líbat, líbat na rty. Po tom, co jste se pár minut líbali, posuňte svá ústa na partnerův krk nebo ušní lalůčky. Jeho krk a uši něžně líbejte, a pokud se mu to bude líbit, můžete ho do nich taky trochu jemně kousat. Pokud zvládnete kousat tak akorát, abyste dosáhla vzrušujícího pocitu, pak ho kousání na uši a krk poblázní.
  • Také můžete jeho krk líbat a trochu ho olíznout a pak na něj dýchnout tak, aby se váš partner rozklepal.
 5. 5
  Hrajte si s jeho vlasy. Hlava je jednou z nejcitlivějších částí mužova těla, tak ji neignorujte. Prohrábněte přítelovi rukou vlasy a něžně je laskejte a pokračujte v hraní si s nimi i během toho, co se s ním líbáte, nebo si dáváte pauzu. Udržování očního kontaktu zatímco si hrajete s jeho vlasy, funguje také skvěle. Prostě něžně laskejte prameny jeho vlasů, zatímco jimi rukou budete projíždět.
  • Jednoduše byste vždy měla najít něco, co budete s rukama dělat místo toho, abyste je měla v klíně. Pokud si potřebujete odpočinout od dotýkání se jeho těla, dotýkejte se jeho vlasů a naopak.
 6. 6
  Sedněte si mu na klín. Kluci milují když převezmete kontrolu a během líbání se jim vyhoupnete na klín. Než to ale uděláte, musíte si být jistá, že je správný čas, že se jeden druhého dotýkáte a sedíte na pohodlném místě, třeba na gauči, nebo stojíte blízko křesla, takže se na něj můžete pohodlně vyhoupnout, aniž byste příliš zasáhla do akce.[1]
  • Sedněte si mu na klín během toho, co se líbáte a omotejte mu ruce okolo krku.
  • Toto nedoporučujeme pro vaše líbací poprvé – rozhodně byste se s přítelem měla cítit pohodlně, než tohle vyzkoušíte!
 7. 7
  Cucejte jeho prsty. Pokud se jeden s druhým cítíte dobře, nebojte se cucat mu krátce (vteřinu až dvě) prsty a dívat se mu přitom do očí. Tento náznak bude stačit k tomu, abyste přítele nažhavila a ukázala mu, že se bavíte a cítíte se s ním dostatečně příjemně, abyste vyzkoušela něco nového a trochu ujetého.[2]
  • Nedělejte to moc často. Jednou během líbání stačí.
 8. 8
  Obměňujte. Ať děláte cokoliv, nezapomeňte to občas pozměnit. Nedělejte celou dobu to samé – ať už sezení mu na klíně, líbání na krku, šeptání do ucha nebo cokoliv jiného, co ráda děláte. Musíte činnosti obměňovat, ať už polohu svého těla, nebo způsob líbání. Můžete ho líbat jenom na rtech, líbat se francouzsky, políbit ho zatímco něžně okusujete jeho rty, líbat jiné části jeho těla nebo prostřídávat všechny tyto možnosti – nezdržujte se u ničeho příliš dlouho..
  • Nezasekněte se u pouhého francouzského líbání bez pohybování rukou nebo změny polohy. To může rychle omrzet.
 9. 9
  Dejte mu najevo, jak moc se vám to líbilo. Nebojte se se po líbání usmát a ukázat mu, že jste si to užila. Něžně ho polibte na ústa, polaskejte jeho vlasy nebo mu prostě řekněte, jak moc ho máte ráda, aby se cítil sebejistě a věděl, že se s ním ráda líbáte. Nemusíte být moc skromná nebo předstírat, že jste se vůbec nelíbali. Naopak, je sexy to přiznat.
  • Hravě se na něj usmějte a řekněte "To byla zábava."

Tipy

 • Pokuste se ho přimět, aby vám položil ruce okolo pasu, a pak uvidíte, jak se to vyvine.
 • Některým klukům přijde rozkošné, když se chováte majetnicky a z ničeho nic popadnete jeho košili, přitáhnete ho k sobě a vášnivě ho políbíte. Ujistěte se ale, že nezajdete moc daleko a třeba se nesrazíte nosy. Taky se předem ujistěte, že už jste se líbali dostatečně dlouho a cítíte se spolu dobře.
 • Vždy začněte pomalu a pak postupně zrychlujte.
 • Zjistěte po líbání, jestli to pro něj není nepříjemné.
 • Klukům se obvykle líbí, když je laskáte na hrudníku, ale nejdřív to vyzkoušejte, abyste si byla jistá, jestli se mu to líbí nebo ne.
 • Vyžádejte si po líbání nějakou reakci, abyste se ujistila, jestli se mu to líbilo a jestli to můžete udělat znovu nebo ne.
 • Pokud vše půjde dobře, vyzkoušejte francouzské líbání.
 • Ale nepřežeňte to.
 • Olízněte mu tvář, některým klukům se to líbí.
 • Nebojte se mu říct, že se chcete líbat. Pokud nechápe vaše narážky, jděte na to zpříma!

Varování

 • Líbejte se jenom, je-li to příjemné pro vás pro oba (lidé jsou neradi nuceni do něčeho, co nechtějí dělat).
 • Nehýbejte se příliš rychle.
 • Neříkejte mu, že se ujmete vedení, protože by to vše zmařilo.

Pomohl vám tento článek?