Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud jste se nikdy s nikým nemazlili, možná nevíte, jak na to. Sedíte s partnerem na gauči, on vás chytne kolem ramen a vy nevíte, co dělat? Nebojte se, v tomto článku se to dozvíte!

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Jak se mazlit s partnerem

 1. 1
  Posuňte se blíž k partnerovi. Pokud spolu sedíte na gauči, neměli byste sedět daleko od sebe. Pokud by se mezi vás vešel další člověk, nebudete se moci mazlit. Posuňte se tedy k partnerovi co nejblíže. Pokud má partner ruku přes gauč, znamená to, že chce, abyste se k němu posunuli blíže.
  • Pokud sledujete televizi, je to snazší, protože si partner nebude všímat každého vašeho pohybu.
 2. 2
  Nechejte partnera, aby vás objal. Až budete s partnerem sedět blízko sebe, dejte mu najevo, že se vám jeho doteky líbí a posuňte se k němu ještě blíže. Můžete si položit hlavu na jeho hrudník a usmát se na něho, aby viděl, že vás může obejmout.
  • Můžete partnera také vzít za ruku a jemně ho hladit po dlaních.
 3. 3
  Můžete se mazlit i vleže. Pokud vás nebaví jen tak sedět a mazlit se, můžete si lehnout. Obejměte partnera kolem ramen a odtáhněte se, aby pochopil, že si má lehnout. Potom si můžete dát hlavu na jeho hrudník a nechat ho, aby vás objal.
  • Můžete si také lehnout partnerovi na břicho čelem k němu. U této polohy je téměř jisté, že se brzy začnete líbat. Když u sebe budete tak blízko, nevyhnutelně bude následovat polibek.
  • Neměli byste na sobě ležet celými těly. Pokud ležíte na partnerovi, dejte si nohy vedle jeho nohou.
 4. 4
  Zkuste polohu lžic vsedě. Tato klasická poloha lze upravit i pro případ, že sedíte. Nohy byste měli pokrčit a sednout si partnerovi do klína.
 5. 5
  Zkuste jinou variantu polohy lžiček. Vyměňte si s partnerem místo a objímejte ho zezadu rukama. Měli byste oba ležet na boku.
 6. 6
  Zkuste třetí variantu polohy lžiček. Lehněte si na bok zády k partnerovi, aby se k vám mohl zezadu přitisknout. Můžete se schoulit do tvaru písmene C a partner vás zezadu obejme. Může si položit bradu na vaše ramena, abyste u sebe byli ještě blíže.
 7. 7
  Vyhněte se špatným polohám. Možná máte pocit, že když se s partnerem budete mazlit, bude to pro vás za každých okolností příjemné. Mazlení je sice většinou skutečně příjemné, ale existují polohy, které jsou tak nepohodlné, že mohou zkazit celou atmosféru. Nemusíte si s tím dělat starosti – i profesionálové dělají chyby. Snažte se vyhnout se následujícím věcem:
  • Mrtvá ruka. Mrtvá ruka je nejvíce nevhodnou polohou pro mazlení. Když se mazlíte vsedě nebo vleže a váš partner má ruku za vašimi zády, brzy se mu odkrví a romantika bude ta tam.
  • Lidský uzel. Jde o polohu, při které jste tak propletení, že by vám trvalo hodinu zjistit, kam jste vůbec dali ruku. Pokud se od partnera nemůžete oddělit, máte problém.
  • Mazlení čelem k sobě. Pokud se s partnerem nechcete líbat, neměli byste se mazlit v této poloze.
  • Příliš těsné sevření. Pokud nechcete partnera umačkat, neměli byste ho držet příliš silně. Pokud vás naopak partner drží příliš silně, řekněte mu, aby trochu povolil.
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Jak se líbat s partnerem

 1. 1
  Zadívejte se partnerovi do očí. Oční kontakt je prvním krokem k úspěšnému polibku. Až se budete chvíli mazlit, nebo až budete mít chuť partnera políbit, zadívejte se mu do očí. Když se mu podíváte do očí, dáte mu najevo, že se chcete líbat. Až budete čelem k sobě a budete se objímat, můžete se začít líbat.
  • Můžete si olíznout rty, abyste je měli jemnější a aby se na ně partner zaměřil.
 2. 2
  Hlaďte partnera po obličeji. Přisuňte se k partnerovi blíž a pohlaďte ho po obličeji. Stále se mu dívejte do očí.
 3. 3
  Dejte partnerovi vášnivý polibek na ústa. Neměli byste se snažit o francouzské líbání – nejprve se líbejte bez jazyků. Několik vteřin se líbejte a potom se odtáhněte a stále se partnerovi dívejte do očí.
 4. 4
  Zkuste francouzské líbání. Až si zvyknete na běžné líbání, můžete zkusit francouzské polibky. Pomalu dejte partnerovi jazyk do úst a počkejte, až udělá to samé. Potom se líbejte a s jazyky dělejte malé krouživé pohyby.
 5. 5
  Líbejte partnera na obličeji a na krku. Pokud chcete partnerovi projevit lásku, můžete ho líbat na krku, na uších, nebo na tvářích. Trochu tím ozvláštníte vaše líbání a partner vás bude chtít líbat ještě více.
 6. 6
  Nepřestávejte se mazlit. Při líbání byste neměli spustit ruce a nic s nimi nedělat – právě naopak. Měli byste se partnera dotýkat a hladit ho. Můžete si při líbání dělat také přestávky na mazlení. Můžete zkusit například toto:
  • Dejte partnerovi ruce kolem krku
  • Hrajte si s jeho vlasy
  • Dejte partnerovi ruce na hrudník
  • Sedněte si partnerovi na klín a hlaďte ho po ramenou
 7. 7
  Dejte partnerovi najevo, že si líbání s ním užíváte. Až se přestanete líbat, usmějte se na partnera a dejte mu najevo, že se vám líbání a mazlení s ním líbí. Pohlaďte ho po vlasech, řekněte mu, že ho máte rádi a nebojte se projevit své pocity.

Tipy

 • Vyčistěte si zuby a dejte si sprchu – mazlení je intimní chvíle, kterou byste si neměli nechat zkazit tělesným zápachem.
 • Dobře se bavte a dejte partnerovi najevo, že vás přitahuje.
 • Ujistěte se, že má partner pohodlí.
 • Pokud máte popraskané rty, natřete si je vazelínou.
 • Pokud partner bude dělat něco, co se vám nelíbí, dejte mu to jasně najevo.
 • Pokud nevíte, jak se s partnerem líbat, nechejte se jím vést a dělejte to, co dělá on.

Varování

 • Pokud se chcete líbat poprvé, najděte si nějaké klidné místo, kde budete mít soukromí.
 • Uvolněte se a buďte sami sebou.
 • Pokud se od vás partner odtáhne, pravděpodobně ještě není připraven na líbání.

O tomto wikiHow

Eddy Baller
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Eddy Baller. Eddy Baller je seznamovací trenér žijící ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. Od roku 2011 se Eddy specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, což je jediný BBB akreditovaný seznamovací koučink ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá lidem po celém světě mít láskou naplněné životy, které si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Manliness, LifeHack a POF. Tento článek byl zobrazen 9 828 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 9 828 krát.

Pomohl vám tento článek?