Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chcete zjistit, jak se mazlit s dívkou tak, aby se jí to líbilo? Ať už jde o vaši přítelkyni, skoro-přítelkyni nebo nějakou neznámou dívku, je dobré naučit se mazlit a líbat sebevědomě, ale ne příliš naléhavě. Nastavte správnou náladu, naučte se, jak začít mazlení a vypracujte si techniku. Za chvíli budete mistrem v líbání a mazlení!

Část 1 ze 4:
Navoďte správnou náladu

 1. 1
  Vytvořte sexy atmosféru. Pokud jste romanticky založení a přivedli jste si dívku domů, měli byste navodit správnou atmosféru. Nebude vás chtít líbat, když budete mít na podlaze špinavé ponožky a prázdné plechovky od piva. Sežeňte si tedy svíčky, květiny a víno (pokud tedy máte rádi víno). Nepřehánějte to a snažte se nepůsobit zoufale. Pouze se snažte dívce zlepšit náladu a navnadit ji na líbání.
 2. 2
  Snažte se působit přístupně. Neznamená to, že byste se měli tvářit úlisně a svádět ji. Nezáleží na tom, co máte na sobě, ale měli byste se snažit vypadat dobře. Dívka musí vidět, že jste si na sobě dali záležet a na rande s ní jste se připravili. Když si ani nevyčistíte zuby, jak chcete, aby vás líbala?
  • Dejte si sprchu a použijte jemnou kolínskou, abyste příjemně voněli.
  • S kolínskou to ale nesmíte přehnat, působili byste zoufale.
 3. 3
  Najděte si nějaké pohodlné místo. Můžete se mazlit v autě, na gauči nebo klidně pod hvězdami na dece venku. Nezapomeňte ale na to, že by se na vás mohli dívat lidé a vždy si zkontrolujte, že jste v místnosti sami. Čím více soukromí budete mít, tím uvolněnější vaše dívka bude.
  • Postel je také dobré místo pro mazlení, ale některé dívky se v ní necítí dobře, protože se bojí, že po nich budete chtít více než jen líbání.
  • Nastavte správnou teplotu. V pokoji nastavte trochu chladnější teplotu, ale ne tak chladno, aby dívce byla zima. Když jí ale bude vedro, bude to ještě horší a nebude mít zájem se s vámi mazlit.
 4. 4
  Pusťte nějakou příjemnou hudbu. Hudba není nutná, ale jistě pomůže navodit příjemnější atmosféru a vždy je lepší, když v pozadí něco hraje. Pokud chcete něco pustit, zeptejte se dívky, jestli jí tento styl hudby nevadí (například emo, heavy metal nebo alternativní rock většinou nejsou nejlepší žánry pro navození romantické atmosféry).
  • Pokud chcete pustit hudbu, zařaďte si do playlistu co nejvíce písniček abyste nemuseli marnit čas neustálým přepínáním přehrávače – přerušované mazlení není moc romantické.

Část 2 ze 4:
Začínáme s mazlením

 1. 1
  Chvíli spolu flirtujte. Můžete v rozhovoru přejít od matematiky k líbání, takhle to bohužel nefunguje. Pokud nevíte jak na to, může to pro vás být těžké, ale nemusíte se ničeho bát. Flirtování je jednoduché, jde jen o to dobře se pobavit. Můžete s dívkou vtipkovat, škádlit ji, zatančit si s ní nebo cokoli jiného, ale snažte se zatím netlačit na pilu.
  • Můžete například předstírat, že s dívkou tančíte, nebo se jí jemně dotknout na ruce.
  • Měli byste se snažit dotknout se dívky alespoň trochu ještě než se začnete líbat. Nemůžete se jednoduše naklonit k ní a políbit ji.
 2. 2
  Dívejte se jí do očí. Při flirtování byste se měli přibližovat k sobě a dívat se jeden druhému do očí. Přestaňte dělat vše, co děláte a zadívejte se dívce do očí a dejte jí najevo, že ji chcete políbit. Nemusíte se snažit o příliš dlouhý oční kontakt – zadívejte se jí do očí jen tak dlouho, aby poznala, že chcete více. Pokud si věříte, můžete jí klidně odhrnout pramínek vlasů z obličeje.
 3. 3
  Přitáhněte si ji k sobě. Nakloňte se k dívce a jemně ji chytněte za bradu. Nešpulte rty jako když líbáte babičku, ale přirozeně se k ní nahněte co nejblíž a snažte se neodtahovat se.
 4. 4
  Polibte ji. Dotkněte se rty a líbejte se takto asi dvě vteřiny. Nepokračujte hned v líbání, ale nakloňte hlavu trochu na stranu, abyste se nesrazily nosy. Čím vášnivěji se budete líbat, tím rychleji budete muset otáčet hlavu. Můžete se klidně líbat pomalu, nebo si dívku můžete posadit na klín a líbat se intimněji. Nejprve to zkuste jemně. Líbí se jí to? Reaguje pozitivně? Přitahuje si vás k sobě? Pokud ano, můžete přejít k vášnivějšímu líbání.
  • Při líbání si dávejte pozor na to, abyste rukama stále hladili její tělo a neměli je jen tak volně vedle sebe. Nemusíte se jí dotýkat všude, ale měli byste ji objímat a hladit alespoň na zádech.
 5. 5
  Střídejte své polibky. Snažte se nelíbat se stále stejně. Můžete zkusit francouzské líbání nebo jiné techniky. Líbejte se pomalu – většina lidí preferuje pomalé polibky, které jsou také velmi vášnivé. Pokud se vám to líbí a chcete jít ještě dál, experimentujte a dotýkejte se své dívky. Dovolte také jí, aby se vás dotýkala.
  • Při francouzském líbání jemně dejte jazyk do jejích úst a počkejte, až udělá ona to samé. Můžete se dotýkat špičkami jazyků nebo si jazykem navzájem jezdit v puse.
 6. 6
  Zalichoťte jí. Nebojte se mluvit s ní a udržovat romantiku. (Neměli byste se jí ale při líbání ptát na školu nebo rodinu.) Ve vášnivé chvilce se jí podívejte do očí a řekněte jí: „Jsi krásná,“ nebo něco podobného.
  • Měli byste dívce lichotit pouze pokud se už znáte. Když úplně cizí dívce řeknete, že je nádherná, mohli byste ji vylekat.

Část 3 ze 4:
Jak ji nažhavit

 1. 1
  Líbejte ji na krku. Tato oblast je pro mnoho dívek velmi citlivá a když je tam budete líbat, velmi je to vzruší. Můžete ji líbat zezadu, vleže nebo klidně i zepředu. Nahněte se k ní a jemně ji líbejte po stranách krku až k uším. Jistě ji tím nažhavíte a bude se chtít líbat dál.
 2. 2
  Hlaďte ji po vlasech. Při líbání ji hlaďte po vlasech. Pokožka hlavy je u dívek velmi citlivá a když ji budete jemně hladit, bude se jí to moc líbit. Začněte velmi jemně a počkejte si, jak na to zareaguje. Můžete ji hladit po vlasech nebo jí prsty prohrabovat vlasy a jemně ji držet za krk.
 3. 3
  Hlaďte ji na obličeji. Tento trik je také skvělý, pokud si chcete s dívkou vytvořit intimnější pouto. Na chvíli se odtáhněte, vezměte si její obličej do dlaní a vášnivě ji polibte. Bude se cítit jedinečná. Nedržte si ji ale celou dobu, jen ji čas od času pohlaďte po tváři.
  • Můžete jí také odhrnout vlasy z krku a políbit ji na něm, i to je velmi vzrušující.
 4. 4
  Posaďte si ji na klín. Pokud sedíte, nenuceně se přesuňte do této vzrušující polohy. Oviňte dívce ruce kolem pasu, aby si na vás mohla sednout. Pravděpodobně si na vás sedne bokem a chytne se vás za krk. Je možné, že si sedne obkročmo, ale raději s tím nepočítejte.
 5. 5
  Šeptejte jí do ucha. Ucho je také velmi citlivé a když jí budete šeptat sexy věci, jistě ji tím vzrušíte. Rozhodně jí nešeptejte, že voní jako cibule a podobné věci! Řekněte jí, že je sexy, že má krásně jemné rty nebo že rád hladíte její vlasy. Když ucítí váš horký dech na svém těle, udělá to s ní divy.
 6. 6
  Jemně jí okusujte ucho. Pokud se jí šeptání líbilo, můžete zkusit zajít ještě dál a jemně jí líbat a okusovat ucho. Nejprve ji polibte na ušním lalůčku. Pokud se jí to bude líbit, zkuste pokračovat a stále sledujte, jak na to reaguje. Buď se jí to bude líbit, nebo vás odstrčí, připravte se na obě tyto reakce.
 7. 7
  Jemně ji škádlete. Chvíli se s ní líbejte a až budete oba už hodně vzrušení, odtáhněte se a podívejte se jí do očí. Pohlaďte ji po vlasech a usmějte se. Jistě ji tím navnadíte a bude po vás toužit ještě více. Neměli byste přitom nikdy působit krutě, ale naopak hravě.
 8. 8
  Dělejte si přestávky. Nemusíte se líbat neustále. Neměli byste si sice dělat pauzy na telefonát mamince nebo na něco jiného, ale je v pořádku si dát chvíli pauzu a napít se nebo si chvíli jen tak hledět do očí. Mazlení je umění a skuteční umělci si musí dělat přestávky.

Část 4 ze 4:
Jak navodit správnou náladu

 1. 1
  Namasírujte dívku. Promasírujte jí ramena, ale netlačte příliš. Jemně ji masírujte i na krku, okolo klíční kosti a na horní části paže. Pomalu postupujte směrem dolů. Můžete ji takto masírovat mezi polibky, nebo ji masáží připravit na vášnivější mazlení.
  • Před masáží se ale ujistěte, že o to dívka má zájem. Jinak by si mohla myslet, že je to pouze levný trik jak se jí dotýkat.
 2. 2
  Položte si její hlavu na rameno. Pokud oba sedíte, je tento krok velmi přirozený a může vést k líbání. Oviňte si ruce kolem své dívky a dejte jí pusu na čelo. Počkejte, až se k vám nakloní. Chvíli jí dýchejte na krk a snažte se ji vzrušit. Jemně ji hlaďte po ramenou a přibližujte se k ní ústy.
 3. 3
  Dotkněte se jí u pasu. Sáhněte jí rukama na pas a pokračujte směrem nahoru k ramenům, tentokrát krouživými pohyby. Držte si ji pevně, ale přesto jemně. Když se jí budete takto dotýkat, bude vás chtít líbat ještě víc.
 4. 4
  Masírujte jí chodidla. Začněte jí masírovat chodidla a potom pomalu pokračujte s nohama. Až se dostanete je stehnům, promasírujte jí vnější strany a potom zkuste jemně i vnitřní strany stehen. Nesahejte jí ale moc daleko!

Tipy

 • Pravděpodobně není dobrý nápad říkat dívce, že si čtete návod jak se s ní mazlit.
 • Může být dobré pustit si nějaký strašidelný film, protože dívka se k vám bude chtít přiblížit a budete mít větší šanci na polibek. (Nepouštějte ale nic příšerně krvavého, jinak by se jí to s vámi nemuselo líbit.)
 • Buďte jemní. Dívky nemají rády, když se jich muži dotýkají necitlivě. Ukažte jí, že si jí vážíte.
 • Pokud se s dívkou mazlíte poprvé, buďte extrémně jemní a netlačte na pilu.
 • Můžete se mezi polibky kousek odtáhnout a opřít se hlavou o její hlavu.
 • Neolizujte jí krk, uši ani jiné části těla, pokud se jí to nelíbí. Pokud se jí to líbí, promluvte si o tom a uvidíte.
 • Ujistěte se, že si dívka nemyslí, že po ní budete chtít více, než jen líbání a buďte v pohodě. Pokud se ale oba dva chcete milovat, klidně můžete.
 • Pokud se dívce něco nelíbí, okamžitě přestaňte.
 • Mnoho dívek nemá rádo francouzské líbání, hlavně pokud s partnerem ještě nemají dlouhodobý vztah.
 • Nežvýkejte žvýkačku, pokud se spolu mazlíte poprvé. Měli byste příliš mnoho slin a líbání by pro vás vůbec nebylo příjemné.

Věci, které budete potřebovat

 • Použijte větrové bonbony nebo žvýkačku. Před líbáním se žvýkačky zbavte, aby vám nepřekážela.
 • Zapalte vonné svíčky pro navození romantické atmosféry. Pokud se bojíte požáru, alespoň ztlumte světla. Použijte balzám na rty, popraskané rty dívky odrazují. Jistě se nechcete líbat s někým, jehož rty vás škrábou!O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 4 857 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 4 857 krát.

Pomohl vám tento článek?