Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Dvě lžičky k sobě dokonale přiléhají. Tato poloha pro mazlení maximalizuje komfort a intimitu mezi dvěma lidmi a umožní vám mazlit se s partnerem jak dlouho budete chtít. Pokud se se svým partnerem chcete více sblížit, zkuste se mazlit jako lžičky!

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Základní techniky lžičkování

Stáhnout PDF
 1. 1
  Ujasněte si, kdo bude velká lžička a kdo bude malá lžička.
  • Menší z partnerů je většinou také menší lžičkou. Tato pozice se hodí spíše pro ženy.
  • Větší a dominantnější z partnerů je většinou velkou lžičkou (takže jde většinou o muže).
  • Jak zjistit, kdo z vás by měl být velká lžička? Ten, kdo při mazlení objímá druhého partnera, by měl být velkou lžičkou. Tyto role nemusejí být vždy přesně určené a partneři si mohou střídat polohy podle chuti.
 2. 2
  Klasické lžičky. Velká lžička leží na boku a malá lžička leží zády k ní také na boku. Ruku si můžete dát kam chcete, ale velká lžička by měla malou lžičku objímat kolem pasu.
  • V následující sekci se dozvíte, kam může velká lžička dát spodní ruku.
 3. 3
  Míč a lžička. Velká lžička leží na boku a malá lžička se o ni opře zády a stočí se do klubíčka. Velká lžička ji potom obejme rukama do kříže.
 4. 4
  Velká lžička a dětská lžička. Velká lžička si lehne na bok a malá lžička se stočí do klubíčka čelem k velké lžičce. Velká lžička potom malou lžičku obejme oběma rukama.
 5. 5
  Lžičky v šuplíku. Velká lžička leží na zádech, malá lžička leží na břiše velké lžičky. Oba partneři se mohou objímat.
 6. 6
  Propleťte si nohy. Zkuste polohu klasických lžiček, ale velká lžička si položí jednu nohu na postel a druhou nohu omotá kolem nohy malé lžičky.
 7. 7
  Zkuste obrácené Y. Přitiskněte se k sobě s partnerem zády. Budete tak mít více prostoru a vzduchu, ale stále ucítíte partnerovy doteky.
 8. 8
  Prostřídejte to. Kdo říká, že muž musí být vždy velká lžička? Zkuste se s partnerem někdy vystřídat a vyzkoušet si obě polohy. I když je malá lžička menší, než velká lžička, bude vás to jistě bavit. Pokud se s partnerem cítíte dobře, nemělo by vám záležet na tradičních genderových rolích.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Jak se vyhnout trapným chvílím

Stáhnout PDF
 1. 1
  Dejte si ruku na správné místo. Poloha spodní ruky je při tomto mazlení velmi důležitá. Zejména velká lžička musí najít správnou polohu pro svoji spodní ruku. Když dáte ruku na špatné místo, odkrví se vám, nebo nebudete schopni se z dané polohy vymanit. Zde je několik poloh, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout:
  • Tyranosaurus: Partneři leží na boku a velká lžička má ruku uvězněnou za zády malé lžičky a pokrčenou v loktu.
  • Armádní ruka: Oba partneři leží na boku a velká lžička musí mít ruku rovně nataženou vedle těla. Tato poloha ne nepohodlná a vytváří bariéru mezi oběma lžičkami.
  • Superhrdina: Oba partneři leží na boku a velká lžička musí mít narovnanou a nataženou ruku, jako kdyby chtěla vzlétnout. Velká lžička může ruku sice dát za krk malé lžičky, ale po chvíli se jí ruka odkrví a nebude s ní moci pohnout.
  • Objímání: Oba partneři leží na boku a velká lžička má spodní ruku omotanou okolo pasu malé lžičky. Tato poloha je ze všech nejhorší – malá lžička může usnout a velké lžičce se odkrví ruka a nebude s ní moci pohnout. Jedinou možností je v tuto chvíli vzbudit partnera, nebo si ruku amputovat.
 2. 2
  V případě potřeby se přestaňte mazlit. Pokud je vám horko, nebo je pro vás mazlení již nepohodlné, odsuňte se od partnera. Narušíte tím vaší intimní chvíli, ale když to uděláte diplomatky, nic se nestane. Všichni čas od času potřebujeme trochu osobního prostoru. Zde je několik způsobů, jak elegantně přerušit mazlení s partnerem:
  • Předstírejte, že spíte, abyste partnerovi neublížili. Zkuste si zívnout, nebo vzdychnout jako ve spánku, aby si partner myslel, že už spíte. Díky tomu si nebude myslet, že se s ním nechcete mazlit a že chcete jít dál od něj. Až si najdete svůj způsob, jakým budete přerušovat mazlení s partnerem, dělejte to vždy stejně, abyste byli přesvědčivější.
  • Cílem je odvalit se od partnera a přestat se objímat. Budete si muset najít co nejjednodušší cestu. Snažte se předstírat, že spíte. Nejprve odvalte ruce nebo nohy:
   • Pomalu sundejte nohu z partnera, aniž byste ho probudili. Musíte to udělat jediným pomalým pohybem a se zavřenýma očima. Když vás partner přistihne, předstírejte, že spíte.
   • Udělejte to tak, aby vaše poloha byla nepříjemná pro partnera a aby sundal nohu sám. Pokud nemůžete pohnout rukou nebo nohou, nebo vás partner po usnutí zalehl, snažte se to udělat tak, aby se sám musel odvalit. Až se pohne, osvobodí vás.
  • Rychle se převalte. Převalte se na prázdné místo v posteli. Přitáhněte si všechny končetiny k tělu a převalte se. Dáte tím partnerovi ovšem najevo, že jste vzhůru a mu bude jasné, že se snažíte vymanit se z jeho objetí.
  Reklama

Tipy

 • Osprchujte se, abyste nezapáchali. Není nic horšího, než mazlit se s partnerem, který páchne potem.
 • Snažte se nefunět partnerovi do ucha.
 • Hlaďte partnera po těle a masírujte ho.
 • Líbejte partnera na krku.
 • Pokud jste dívka, měla byste si zaplést vlasy, abyste je při mazlení nedávala partnerovi do obličeje.
 • Velká lžička si může dát ruku pod krk malé lžičky. Použijte polštáře, abyste mohli oba ležet pohodlně.
Reklama

Související články

Jak zajistit, aby se do vás váš bývalý partner znovu zamilovalJak zajistit, aby se do vás váš bývalý partner znovu zamiloval
Jak získat muže ve znamení býkaJak získat muže ve znamení býka
Jak zjistit, jestli vás expartner má stále rádJak zjistit, jestli vás expartner má stále rád
Jak přestat myslet na svou bývalou láskuJak přestat myslet na svou bývalou lásku
Jak utěšit kamaráda po rozchoduJak utěšit kamaráda po rozchodu
Jak někoho romanticky obejmoutJak někoho romanticky obejmout
Jak dávat najevo láskuJak dávat najevo lásku
Jak poznat, kdy je správná doba na sexJak poznat, kdy je správná doba na sex
Jak se s partnerem mazlitJak se s partnerem mazlit
Jak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerkuJak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerku
Jak zajistit, aby vás partner miloval víceJak zajistit, aby vás partner miloval více
Jak zařídit, aby se do vás manželka znovu zamilovalaJak zařídit, aby se do vás manželka znovu zamilovala
Jak mít trvalý a šťastný vztahJak mít trvalý a šťastný vztah
Jak udělat dojem na dívkuJak udělat dojem na dívku
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 57 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 20 438 krát
Kategorie: Láska
Stránka byla zobrazena 20 438 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama