Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Už vás nebaví věčně nahánět kluky či holky? Chcete, aby se za vámi kluci otáčeli a sami dělali vše proto, aby si vás získali? Je velmi jednoduché naučit se svádět ostatní - stačí jen trocha cviku, sebevědomí a hravosti.

Postup

 1. 1
  Přestaňte se chovat jako zoufalec. Přílišná snaha o získání osoby opačného pohlaví se přímo vylučuje s úspěšným sváděním. Čím zoufaleji působíte, tím méně atraktivní budete. Nechcete přece, aby se druhá osoba cítila pod tlakem. Pokud chcete svést někoho, kdo je poměrně nezávislý, tak se budete muset naučit, jak zkrotit jejich svobodného ducha.
  • I když máte pocit, že na vás přichází zoufalství, nepoddejte se mu. Přemýšlejte o tom takto: Vaše potřeby nakonec budou uspokojeny, jen to pravděpodobně nebude hned. Nakonec se vám uspokojení přece jen dostane.
  • Když někoho svádíte, tak se chovejte trošku ďábelsky. V rámci mezí se chovejte malinko bezohledně. Udělejte něco riskantního nebo nečekaného, aby daná osoba měla problém se ve vás jen tak vyznat. Běžte na pláž uprostřed noci. Odjeďte na pár dní na neohlášený výlet. Snažte se udržovat trochu tajemna.
 2. 2
  Uvolněte se. Čím lépe se cítíte, tím lépe se bude cítit i osoba ve vaší blízkosti a tím ji budete přitahovat.
 3. 3
  Buďte hraví. Usmívejte se. Flirtujte. Dotýkejte se. Škádlete. Nebuďte příliš vážní, lidé se rádi baví. Bavte se dobře s osobou, kterou svádíte. Užijte si svádění.
  • Studie zjistily, že lidé, kteří jsou hraví, působí na ostatní atraktivněji. [2] Hravost u mužů signalizuje neagresivní přístup, zatímco u žen signalizuje mládí a plodnost.
  • Humor je dalším důležitým aspektem vaší osobnosti, který hraje důležitou roli v atraktivitě. Jedna studie zjistila, že ženy dají své telefonní číslo především mužům, kteří jsou zábavní. [3] Humor je však atraktivní i u žen. [4]
  • Nemějte problém udělat si sám ze sebe srandu. Lidé obvykle nemají rádi lidi, kteří si berou vtipy osobně nebo se hned urazí, když o nich někdo něco řekne. Nebuďte takoví. Nemějte problém vyrovnat se s kritikou. Pokud sami vtipkujete o ostatních (a měli byste; hravost je atraktivní), tak byste měli být schopni vzít i vtipy o vaší osobě.
 4. 4
  Nebuďte za každé situace dostupní. Lidé jsou rádi s lidmi, kteří se věnují vzrušujícím a zajímavým věcem, protože si užívají fakt, že ta druhá osoba s nimi sdílí jejich cenný čas. Čeho tedy dosáhnete, pokud se neustále snažíte s někým setkat nebo si s někým povídat? Ničeho. Je nejlepší na nikoho příliš netlačit a dát vztahu volný průběh.
  • Pokud vás někdo požádá o rande, nesouhlaste s tím okamžitě. Řekněte, že první se musíte podívat, kdy máte volno a až pak dejte souhlas. I když nic nemáte, přesto dělejte, že toho máte hodně na práci. Takovýmto jednoduchým trikem budete působit podstatně zajímavěji.
  • Snažte se však zaplnit svůj diář opravdovými akcemi a opravdovými lidmi. Nic nenahradí realitu. Navíc mezi lidmi se budete cítit šťastnější a naplněnější, než kdybyste seděli sami doma.
 5. 5
  Efektivně využívejte řeč těla. Pohybujte se se sebevědomím. Většině lidí se nelíbí lidé bez sebevědomí, naopak většinu přitahují lidí, kteří si opravdu věří. Nezapomeňte se usmívat a udržovat fyzický kontakt, když je to vhodné.

 6. 6
  Nebuďte jako otevřená kniha. Ponechte něco na představivosti. Neměli byste druhé osobě říkat o sobě úplně vše: trochu tajemna je vždy atraktivní. Lidé si uvědomí, že o vás neví všechno a vy na ně budete působit velmi zajímavě.
  • Neříkejte druhé osobě celý svůj životní příběh. Hlavně nemluvte o svých rodičích. Rodiče jsou sice skvělí, ale ne zrovna vhodné téma k svádění.
  • Pokud jste donuceni o sobě něco říct, tak se snažte být vágní a ne příliš specifičtí. Můžete říct odkud pocházíte, kde jste vyrostli a jaké jste měli v mládí plány, ale nezacházejte do detailů a podejte to zábavnou formou.
 7. 7
  Buďte trpěliví. Vyčkejte, dokud daná osoba po vás nezačne toužit. Věřte, že je to pouze otázkou času, prostě jen potřebuje zjistit, jak skvělí jste. Pokud tomu však nevěříte vy sami, tak nikoho nesvedete. Faktem však je, že nás přirozeně přitahují lidí, s kterými se cítíme dobře, kteří nás rozesmějí a kteří jsou mírně neodstupní (díky vzrušení z neznámého). Jedná se o lidskou přirozenost.
  Reklama

Tipy

 • Svádění je především o přístupu. Nikdy však není na škodu se starat o svůj vzhled. Nemusíte vypadat jak modelka či model, ale měli byste se pravidelně sprchovat, nosit čisté oblečení a dobře vonět. Když potkáte muže či ženu svého srdce a on či ona smrdí, tak pravděpodobně s nimi nebudete chtít mít nic společného.
Reklama

Varování

 • Většinou to nefunguje, pokud svádíte někoho, kdo hledá vztah a vy hledáte pouze „úlet“. Navíc druhou osobu klamete.
 • Je velmi tenká hranice mezi sváděním a „slizkostí“.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Reklama

O tomto wikiHow

Laura Bilotta
Spoluautorem článku je :
Kouč pro seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Laura Bilotta. Laura Bilotta je kouč pro seznamování a zakladatelka seznamovací a koučovací služby Single in the City se sídlem v kanadském Torontu. S více než 18-ti letou zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu seznamování, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou v Dating and Relationship Radio Talk Show on AM640 a pro Apple Podcasts. Je také autorkou knihy s názvem "Single in the City: From Hookups & Heartbreaks To Love & Lifemates, Tales & Tips To Attract Your Perfect Match." Tento článek byl zobrazen 4 831 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 4 831 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama