Jak se odhlásit z Outlook

V tomto článku:Odhlášení z aplikace Outlook na plošeOdhlášení z aplikace Outlook na webuPřepnutí na jiný účet Outlook7 Reference

Existují různé způsoby, jak se odhlásit z aplikace Outlook v závislosti na tom, zda používáte Outlook v počítači nebo na webu. Tento článek vás naučí obojí.

1
Odhlášení z aplikace Outlook na ploše

 1. 1
  Ukončete Outlook. Vyberte okno aplikace Outlook a stiskněte ALT+F4 pro její ukončení.
  • Pokud chcete přejít do jiného účtu Outlook nebo jste vyzváni k zadání hesla při každém otevření aplikace Outlook, čtěte dál.
 2. 2
  Jakmile je Outlook ukončen, jste odhlášeni.[1]

2
Odhlášení z aplikace Outlook na webu

 1. 1
  Otevřete Outlook v prohlížeči. URL pro Outlook je www.outlook.com.
 2. 2
  V pravém horním rohu klikněte na vaše jméno nebo uživatelské jméno.
 3. 3
  Klikněte na Odhlásit. Pro příští použití služby Outlook se budete muset přihlásit.

3
Přepnutí na jiný účet Outlook

Než budete moci přepnout na jiný e-mailový účet, budete jej muset vytvořit.

 1. 1
  Otevřete Ovládací panely. V systému Windows 7 klepněte na tlačítko Start a vyberte Ovládací panely. V systému Windows 8 otevřete obrazovku Start a vyhledejte Ovládací panely.
 2. 2
  V postranním panelu klepněte na položku Uživatelské účty a zabezpečení rodiny, poté vyberte položku Pošta.
 3. 3
  Přidejte nový profil aplikace Outlook. V dialogovém okně Nastavení pošty klepněte na tlačítko Zobrazit profily a následně na tlačítko Přidat. Zadejte název profilu a klikněte na OK.[2]
 4. 4
  Nakonfigurujte e-mailový účet. Vyplňte údaje účtu. Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na svého poskytovatele internetových služeb nebo správce Outlook.
  • Populární bezplatné e-mailové služby jsou Outlook.com, Google, Yahoo nebo iClood. U každé z nich naleznete instrukce.[3][4][5][6][7]
 5. 5
  Nastavte Outlook, aby vás vyzval k přihlášení při jeho spuštění. V dialogovém okně Nastavení pošty zvolte tuto možnost, pro přepínání mezi profily.
 6. 6
  Klikněte na OK. Při příštím otevření aplikace Outlook budete vyzvání k výběru účtu, který chcete použít.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Log Out of Outlook, Italiano: Eseguire il Logout da Outlook, Português: Sair do Outlook, Русский: выйти из Outlook, Español: cerrar sesión en Outlook, Deutsch: Aus Outlook abmelden, Français: se déconnecter de Outlook, Bahasa Indonesia: Keluar dari Outlook, Nederlands: Uitloggen op Outlook, 中文: 注销Outlook, ไทย: ลงชื่อออกจาก Outlook, Tiếng Việt: Đăng xuất Outlook, العربية: تسجيل الخروج من بريد الأوتلوك, 한국어: 아웃룩 로그아웃하는 방법, हिन्दी: आउटलुक (Outlook) से लॉगआउट करें (Log Out of Outlook), Türkçe: Outlook'ta Oturum Nasıl Kapatılır

Stránka byla zobrazena 3 981 krát.
Byl tento článek přesný?