Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud na čas opouštíte počítač, vždy je dobré se odhlásit ze svých účtů na sociálních sítích. Odhlášení z Twitteru je snadné a rychlé – jakmile si odhlašování osvojíte, stačí, abyste to nezapomněli udělat předtím, než od počítače odejdete. Také je dobré se odhlásit v mobilním zařízení, pokud jej nebudete mít nějaký čas u sebe, stejně tak, když jej posíláte do servisu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Na webové stránce Twitter

 1. 1
  V pravém horním rohu klikněte na svůj profilový obrázek. Otevře se malé menu.
 2. 2
  Zvolte možnost „Odhlásit se“. Tím se z Twitteru odhlásíte a dostanete se na přihlašovací obrazovku.
 3. 3
  Odstraňte veškeré uložené přihlašovací údaje. Některé prohlížeče uloží vaše přihlašovací údaje kvůli jednoduššímu přihlašování v budoucnu, avšak to může způsobit problémy, pokud používáte veřejný počítač. Jestliže kliknete na přihlašovací tlačítko a uvidíte, že vaše přihlašovací údaje jsou stále uloženy, budete je muset odstranit v prohlížeči.
  • Chrome – Když se nacházíte na přihlašovací stránce Twitteru, klikněte na tlačítko s klíčem, které se nachází úplně vpravo v adresním řádku Chromu. Klikněte na „X“ vedle vašeho účtu, čímž odstraníte uložené údaje.
  • Firefox – Klikněte na tlačítko se zámkem „Twitter, Inc.“ na levé straně adresního řádku Firefoxu. Klikněte na tlačítko „>“, aby se vám zobrazily další možnosti a poté klikněte na „Více informací“. Zvolte možnost „Zobrazit uložená hesla“ a následně odstraňte svůj účet ze seznamu.
  • Internet Explorer – Klikněte na tlačítko s ozubeným kolečkem v Panelu úloh Internet Exploreru a zvolte možnost „Možnosti internetu“. Klikněte na záložku „Obsah“ a poté klikněte na „Nastavení“ v sekci Automatické dokončování. Klikněte na „Správa hesel“ a pak v seznamu najděte svůj Twitter účet.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
V aplikaci Twitter (Android)

 1. 1
  Klepněte na tlačítko Menu a zvolte možnost „Nastavení“. Tím otevřete menu nastavení aplikace Twitter.
 2. 2
  Klepněte na účet, ze kterého se chcete odhlásit. Vzhledem k tomu, že můžete mít v aplikaci Twitter přihlášených několik účtů zároveň, je třeba zvolit účet, ze kterého se chcete odhlásit.
 3. 3
  Sjeďte dolů a klepněte na „Odhlásit se“. Toto tlačítko naleznete na spodním konci menu poté, co zvolíte některý účet. Potvrďte, že se chcete odhlásit. Tím odstraníte veškerá data Twitter účtu ze svého zařízení Android.
 4. 4
  Odhlaste se z jakéhokoliv dalšího účtu. Jestliže máte s aplikací propojený více než jeden účet, můžete se z každého z nich odhlásit stejným způsobem. [1]
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
V aplikaci Twitter (iPhone, iPad)

 1. 1
  Klepněte na štítek „Me“ ve spodní části aplikace Twitter. Tím otevřete rozhraní svého Profilu.
 2. 2
  Klepněte na tlačítko s ozubeným kolečkem, které se nachází vedle vašeho profilového obrázku. Tím otevřete nastavení svého účtu.
 3. 3
  Klepněte na tlačítko „Odhlásit se“ na spodní straně menu. Budete vyzvání k potvrzení, že se chcete odhlásit. Takto odstraníte veškerá uživatelská data aplikace Twitter ze svého iPhonu.
 4. 4
  Stejně postupujte u jakéhokoliv dalšího účtu. V aplikaci Twitter můžete mít více účtů, takže pokud se chcete odhlásit z některého z dalších účtů, postupujte podle stejného návodu jako výše.[2]
  Reklama

Tipy

 • Odstraněním svého účtu ze seznamu účet nesmažete, pouze jej skryjete.
 • Chcete-li se po zavření aplikace automaticky odhlásit, ujistěte se, že není povolena možnost „Zapamatovat si mě“, až se budete příště přihlašovat. Jakmile zavřete stránku nebo prohlížeč, budete automaticky odhlášeni.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili. Tento článek byl zobrazen 19 539 krát
Stránka byla zobrazena 19 539 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama