Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Označil vás někdo na fotografii nebo v příspěvku, o kterém si myslíte, že není nutný nebo vhodný, a chcete to označení odstranit? Tento článek vám ukáže, jak se to dělá.

Metoda 1 ze 3:
Odznačování jednotlivě

 1. 1
  Jděte na váš Timeline. Klikněte na Fotky a na liště menu klikněte na "Fotky s Vámi."
  • Klikněte na obrázek. Když najdete fotku, na které jste označeni, a chcete označení odstgranit, klikněte na obrázek a otevřete ho v plné velikosti.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Možnosti. V dolní části obrázku uvidíte tlačítko Možnosti. Klikněte na něj, abyste aktivovali rozbalovací menu a vyberte "Nahlásit/Odebrat označení."
 3. 3
  Vyberte vhodnou činnost. Ve výsledném dialogovém okně je několik možností od prostého odstranění označení po závažnější záležitosti, jako je nahota, projevy nenávisti nebo spam. K prostému odstranění označení klikněte na první tlačítko "Chci odstranit označení."
 4. 4
  Když jste zvolili z dostupných možností, klikněte na tlačítko "Pokračovat".
 5. 5
  Potvrďte odstranění označení. V dalším okně dostanete informace o tom, kdo fotku nahrál a možnosti odstranění. Můžete zvolit prostě odebrat označení, požádat fotografa o odstranění fotografie nebo dokonce zablokovat toho, kdo fotku zveřejnil. Pro prosté odstranění označení bude stačit první volba - "Odebrat označení."
  • Dokončete proces. Ukáže se vám potvrzení, že odebrání bylo úspěšné. Klikněte na tlačítko "OK" a je hotovo!
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Odznačení několika obrázků

 1. 1
  • Odstraňte několik obrázků najednou. Z vašich Záznamů o aktivitách zvolte Fotky s vámi. Klikněte na zaškrtávací políčka všech fotek, ze kterých chcete odstranit ozančení.
 2. 2
  Klikněte na Nahlásit/Odebrat označení. Je to napravo nahoře na stránce. Pro potvzrení odebrání klikněte na "Odebrat označení". Můžete buď jen odebrat označení nebo požádat o smazání fotografie.
 3. 3
  Odstraňte označení z komentářů. Pokud jste byli označeni v komentáři, klikněte na tlačítko Upravit (ikona tužky) v pravém horním rohu komentáře a vyberte "Nahlásit/Odebrat označení …" z rozbalovacího menu. Může buď jen odebrat označení nebo požádat původního zveřejnitele o odstranění příspěvku. [1]
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Blokování označení

 1. 1
  Změňte si nastavení soukromí. I když není způsob, jak zabránit vašim přátelům v označování vás na jejich Timeline, můžete spravovat označení na vašem vlastním Timeline. V menu nastavení navrchu jakéhokoliv okna Facebooku klikněte na ikonu Nastavení a zvolte Nastavení soukromí.
 2. 2
  Zvolte "Timeline a označování." Ve sloupci na levé straně najděte ikonu Timeline a označování a klikněte na ní.
 3. 3
  Spravujte označení. V Timeline a označení v části nazvané " Jak můžu spravovat označení, která lidé přidají, a návrhy na označení?", klikněte na Upravit u první položky: "Chcete kontrolovat označení, která lidé přidávají k vašim příspěvkům, než se objeví na vašem Facebooku?"
 4. 4
  Povolte kontrolu. Z rozbalovacího menu vyberte Povolit.
  Reklama

Tipy

 • Pokud máte přítele, který váš pravidelně označuje na fotkách, ale raději byste, aby to nedělal, požadejte ho, aby se této činnosti zdržel. Ušetří vám to oběma spoustu času!
Reklama

Varování

 • Pokud jste neodstranili celou fotografii, může být stále vidět v novinkách a na dalších místech na Facebooku. Může být také znovu označena. Pokud byste raději, aby se tato fotka nikde neukazovala, požádejte toho, kdo fotku původně zveřejnil, aby jí odstranil.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na FacebookuJak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na Facebooku
Jak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na FacebookuJak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na Facebooku
Jak vytvořit nový účet na FacebookuJak vytvořit nový účet na Facebooku
Jak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojeníJak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojení
Jak odstranit fotky z FacebookuJak odstranit fotky z Facebooku
Jak skrýt přátele na FacebookuJak skrýt přátele na Facebooku
Jak odhalit falešný facebookový účetJak odhalit falešný facebookový účet
Jak sdílet na FacebookuJak sdílet na Facebooku
Jak najít přátele na FacebookuJak najít přátele na Facebooku
Jak si změnit rodinný stav na FacebookuJak si změnit rodinný stav na Facebooku
Jak si změnit jméno na FacebookuJak si změnit jméno na Facebooku
Jak někoho odblokovat na FacebookuJak někoho odblokovat na Facebooku
Jak nahrát fotografie na FacebookJak nahrát fotografie na Facebook
Jak si změnit heslo na FacebookuJak si změnit heslo na Facebooku
Reklama

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 4 542 krát
Kategorie: Facebook
Stránka byla zobrazena 4 542 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama