Jak se odznačit na Facebooku

Označil vás někdo na fotografii nebo v příspěvku, o kterém si myslíte, že není nutný nebo vhodný, a chcete to označení odstranit? Tento článek vám ukáže, jak se to dělá.

Metoda 1 ze 3:
Odznačování jednotlivě

 1. 1
  Jděte na váš Timeline. Klikněte na Fotky a na liště menu klikněte na "Fotky s Vámi."
  • Klikněte na obrázek. Když najdete fotku, na které jste označeni, a chcete označení odstgranit, klikněte na obrázek a otevřete ho v plné velikosti.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Možnosti. V dolní části obrázku uvidíte tlačítko Možnosti. Klikněte na něj, abyste aktivovali rozbalovací menu a vyberte "Nahlásit/Odebrat označení."
 3. 3
  Vyberte vhodnou činnost. Ve výsledném dialogovém okně je několik možností od prostého odstranění označení po závažnější záležitosti, jako je nahota, projevy nenávisti nebo spam. K prostému odstranění označení klikněte na první tlačítko "Chci odstranit označení."
 4. 4
  Když jste zvolili z dostupných možností, klikněte na tlačítko "Pokračovat".
 5. 5
  Potvrďte odstranění označení. V dalším okně dostanete informace o tom, kdo fotku nahrál a možnosti odstranění. Můžete zvolit prostě odebrat označení, požádat fotografa o odstranění fotografie nebo dokonce zablokovat toho, kdo fotku zveřejnil. Pro prosté odstranění označení bude stačit první volba - "Odebrat označení."
  • Dokončete proces. Ukáže se vám potvrzení, že odebrání bylo úspěšné. Klikněte na tlačítko "OK" a je hotovo!
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Odznačení několika obrázků

 1. 1
  • Odstraňte několik obrázků najednou. Z vašich Záznamů o aktivitách zvolte Fotky s vámi. Klikněte na zaškrtávací políčka všech fotek, ze kterých chcete odstranit ozančení.
 2. 2
  Klikněte na Nahlásit/Odebrat označení. Je to napravo nahoře na stránce. Pro potvzrení odebrání klikněte na "Odebrat označení". Můžete buď jen odebrat označení nebo požádat o smazání fotografie.
 3. 3
  Odstraňte označení z komentářů. Pokud jste byli označeni v komentáři, klikněte na tlačítko Upravit (ikona tužky) v pravém horním rohu komentáře a vyberte "Nahlásit/Odebrat označení …" z rozbalovacího menu. Může buď jen odebrat označení nebo požádat původního zveřejnitele o odstranění příspěvku. [1]
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Blokování označení

 1. 1
  Změňte si nastavení soukromí. I když není způsob, jak zabránit vašim přátelům v označování vás na jejich Timeline, můžete spravovat označení na vašem vlastním Timeline. V menu nastavení navrchu jakéhokoliv okna Facebooku klikněte na ikonu Nastavení a zvolte Nastavení soukromí.
 2. 2
  Zvolte "Timeline a označování." Ve sloupci na levé straně najděte ikonu Timeline a označování a klikněte na ní.
 3. 3
  Spravujte označení. V Timeline a označení v části nazvané " Jak můžu spravovat označení, která lidé přidají, a návrhy na označení?", klikněte na Upravit u první položky: "Chcete kontrolovat označení, která lidé přidávají k vašim příspěvkům, než se objeví na vašem Facebooku?"
 4. 4
  Povolte kontrolu. Z rozbalovacího menu vyberte Povolit.
  Reklama

Tipy

 • Pokud máte přítele, který váš pravidelně označuje na fotkách, ale raději byste, aby to nedělal, požadejte ho, aby se této činnosti zdržel. Ušetří vám to oběma spoustu času!

Reklama

Varování

 • Pokud jste neodstranili celou fotografii, může být stále vidět v novinkách a na dalších místech na Facebooku. Může být také znovu označena. Pokud byste raději, aby se tato fotka nikde neukazovala, požádejte toho, kdo fotku původně zveřejnil, aby jí odstranil.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.
Kategorie: Facebook
Stránka byla zobrazena 3 707 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama