Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Našli jste si krásnou a milou dívku, se kterou jste si padli do oka a přišel čas na první polibek? Pokud jste se ještě nikdy nelíbali, může to být trochu děsivé. Nemáte se čeho bát! Stačí jen trocha přípravy a tréninku a budete profík! Opravdu se nebojte – navoďte tu správnou náladu a jednoduše dívku polibte.

Část 1
Část 1 ze 3:

Připravte se

 1. 1
  Trénujte. Nejlepším způsobem, jak se zbavit strachu z prvního polibku, je nejprve si to vyzkoušet. Zní to jako samozřejmost, ale opravdu to pomáhá. Můžete si to zkusit s vlastní rukou, s nějakým jiným předmětem, nebo s jinou osobou.
  • Nezapomeňte na to, že pokud se svojí dívkou chodíte, neměli byste líbat nikoho jiného. Kdyby na to vaše dívka přišla, jistě by ji to hluboce ranilo.
 2. 2
  Mějte svěží dech. Dívky nechtějí líbat kluky, kterým jde z úst cítit česnek nebo cokoli jiného. Než se vydáte na rande se svojí dívkou, dobře si vyčistěte zuby a jazyk a použijte ústní vodu. Pijte na rande místo sladkých nápojů raději vodu. Můžete si také několik minut před plánovaným polibkem vzít mentolový bonbon.
  • Pokud jste spolu na večeři v restauraci, mějte po ruce větrové bonbony. Po večeři si zajděte na toaletu a osvěžte si dech. Dýchněte si do ruky a přesvědčte se, že máte příjemně voňavý dech.
 3. 3
  Flirtujte! Tím navodíte tu správnou atmosféru pro polibek. Řekněte své dívce, že jí to moc sluší, jistě to ocení. Pokud se navzájem hravě škádlíte a dívka si z vás z legrace utahuje, může to znamenat, že chce, abyste se jí dotýkali. Chytněte ji jemně za ruku, jistě bude ráda, že se vyhnete trapnému chození kolem horké kaše.
  • Pokud máte dost odvahy, chytněte ji kolem pasu a řekněte jí například „Jsi opravdu krásná.“
  • Pokud se nebojíte, můžete ji také zkusit například lechtat. Nedělejte to ale zničehonic, a dejte si pozor, abyste nepůsobil hrubě nebo neurvale. Rozhodně jí nesahejte na zadek ani na prsa.
  • Když budete flirtovat, bude mít dívka větší chuť se s vámi líbat. Berte polibek jako poslední bod výstupu na vysokou horu. Budete se muset trochu snažit, než se dostanete až na vrchol.
 4. 4
  Dobře si to načasujte. Když to uděláte v pravý čas, budete to mít mnohem jednodušší. Dobrá chvíle na polibek je na konci rande při loučení, když se spolu procházíte, nebo hned po skončení filmu v kině. Tyto chvíle jsou soukromé a nikdo vás při nich nebude rušit. To je velmi důležité. První polibek byste si měli dát v soukromí.
  • Také vaše líbání by mělo zůstat mezi vámi dvěma. Nikomu o tom nevyprávějte!
 5. 5
  Zeptejte se. Možná vám to přijde divné, protože ve filmech všichni vidíme dokonalé lidi, kteří si padají do náruče, ale není nic špatného na tom se dívky zeptat, jestli ji můžete políbit. Dáte jí tím najevo svoji úctu a to dívky milují.
  • Můžete říct například: „Moc rád bych tě teď políbil, můžu?“ nebo „Mohl bych tě teď políbit?“
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Správná technika

 1. 1
  Nakloňte se k dívce. Tím jí dáte najevo, že ji chcete políbit. Bude mít příležitost vás odstrčit a odmítnout a vy budete mít jistotu, že nedostanete facku. Nezavírejte oči, dokud nebudete připraven ji políbit.
 2. 2
  Dejte jí polibek se zavřenou pusou. Neměli byste hned poprvé líbat dívku s jazykem. Těsně před polibkem také nezapomeňte zavřít oči.
 3. 3
  Nakloňte hlavu. Natočte se trochu do strany. Pokud jste stejně vysocí, mohli byste do sebe narazit nosy.
 4. 4
  Pohybujte se velmi pomalu a sledujte její pohyby. Pokud se ráda líbá vášnivě a silně, jistě vás povede a vy toho nebudete muset sám dělat moc.
 5. 5
  Zapojte ruce. Pokud chcete, chytněte ji jemně rukou za obličej a přitáhněte si ji k sobě. Jednu ruku byste měli mít stále kolem dívčina pasu.
 6. 6
  Buďte jemní a milující. Líbání je jako rozhovor beze slov. Měli byste být jemní, laskaví a dát tomu druhému najevo, že se vám to líbí, aby se hned těšil na další polibek.
 7. 7
  Dýchejte. Byli byste překvapení, jak moc lidí zapomíná při líbání dýchat! Pokud se chcete líbat dál, ale dochází vám dech, na chvíli se odtáhněte a polibte dívku například na krk nebo na čelo.
 8. 8
  Až budete připraveni, přestaňte. Pomalu se odtáhněte a po několika vteřinách otevřete oči. Gratulujeme! Každý další polibek pro vás bude mnohem jednodušší. Nyní jste vystoupili až na vrcholek hory!
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Jak se stát profíkem

 1. 1
  Naučte se francouzské líbání. Pokud chcete umět skvěle líbat, budete se to muset naučit. Není to vůbec tak těžké, jak by se mohlo zdát a když se to naučíte dobře, dostanete každou dívku do kolen.
 2. 2
  Naučte se mazlit. Mazlení se také zdá zprvu jako děsivá věc, hlavně pokud se svojí dívkou ještě nejste dostatečně sladění. Po čase se to ale zlepší. Nemusíte to přehánět, snažte se trávit spolu čas zajímavým způsobem.
 3. 3
  Naučte se vášnivě líbat. Až vám půjdou základní techniky líbání, budete moci začít zkoušet vášnivější a více vzrušující líbání. Když se uvolníte a dáte průchod svým pocitům, půjde to samo!
 4. 4
  Naučte se líbat se na veřejnosti. Je pravděpodobné, že pokud s dívkou budete chodit, budete se chtít líbat také mezi ostatními lidmi (například venku nebo na dvojitém rande). Je v pořádku to dělat, ale měli byste se snažit to dělat slušně.
 5. 5
  Naučte se líbat se s rovnátky. Pokud jde o váš první polibek, je dost možné, že nosíte rovnátka. Nemějte strach! Navzdory vše vtipům, které jste slyšeli, není vůbec těžké se líbat s rovnátky.
  Reklama

Tipy

 • Těsně před tím, než se začnete líbat, spolkněte přebytečné sliny a jemně si olízněte rty. Udělejte to ale nenápadně!
 • Dejte si pozor, abyste neměli šupinaté a popraskané rty. Před odchodem na rande si je obruste trochou cukru.
Reklama

Varování

 • Pokud se dívka nechce líbat, nebuďte z toho smutní. Ještě budete mít spoustu příležitostí!


Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Reklama

O tomto wikiHow

Cher Gopman
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti vztahů
Tento článek spoluautorem článku je Cher Gopman. Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, koučingové služby v oblasti vztahů se sídlem v New Yorku. 'NYC Wingwoman' nabízí dohazování, služby "wingwoman", trénink 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaný životní kouč, bývalá psychiatrická sestra, a její práce byla uvedena v Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Tento článek byl zobrazen 15 820 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 15 820 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama