Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Harry, Liam, Niall a Louis! Kluci z One Direction jsou proslulí svým přátelským a pohodovým přístupem k fanouškům. Setkat se s nimi dá trochu zabrat, ale rozhodně to stojí za to! Pokud milujete jejich hudbu a stojíte o setkání, na které nikdy nezapomenete, čtěte dál.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Dostaňte se do zákulisí

 1. 1
  Běžte na koncert. Nejběžnější způsob, jak se s kapelou setkat, je že si počkáte, až budou vystupovat někde nedaleko, koupíte si lístek a dostanete se do zákulisí. Na internetových stránkách One Direction v sekci turné můžete zjistit, kdy budou vystupovat ve vašem okolí.
 2. 2
  Kupte si balíček Meet and Greet. One Direction během nynějšího (pravděpodobně i příštích) turné nabízí zákulisní balíček Meet and Greet, který zahrnuje i krátké setkání a možnost vyfotit se s kapelou. Balíček na vstup do zákulisí během vystoupení se dá přikoupit k běžné vstupence do jakékoli části sálu.
 3. 3
  Přichystejte si věci k podpisu nebo otázku. Pokud se vám podaří s kapelou setkat, rozhodně se vyplatí připravit si dopředu téma k hovoru nebo něco na podepsání. Může se totiž stát, že v jejich přítomnosti dostanete trému a nic vás nenapadne; v tom případě vám předchozí příprava přijde vhod.
 4. 4
  Počkejte si na ně u autobusu. V případě, že si nemůžete dovolit koupit vstupenku do zákulisí, se můžete se přidat k fanouškům, kteří obvykle čekají po koncertě na kapelu mezi východem a jejich autobusem. Řiďte se ale pravidly daného místa a pokud vás ochranka vyzve k odchodu, poslechněte je. Když je kapela v dobrém rozmaru, rozdá pár autogramů a dokonce se s vámi i vyfotí, než se vydají zpátky do hotelu.
  • Pokud se vám podaří zjistit, kde je kapela ubytována, můžete na ně také počkat před hotelem a třeba na ně budete mít štěstí.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Vydejte se na propagační akce

 1. 1
  Zjistěte si, kdy mají autogramiádu. One Direction čas od času podepisují svou knížku ve velkých knihkupectvích. Pokud si knížku můžete dovolit, postavte se s ní do fronty – a třeba se vám poštěstí se s kapelou při podepisování i vyfotit.
 2. 2
  Zúčastněte se předávání cen nebo vystoupení v televizi. Pokud nemůžete na koncert, pokuste se dostat do publika během jejich vystoupení v televizi, a pak na ně počkejte venku.
 3. 3
  Přihlašte se k odebírání zpravodaje One Direction. Z fanklubu dostanete zaručeně čerstvé informace o koncertech ve vaší oblasti, stejně jako o připravovaných příležitostech k setkání či balíčcích VIP, které se k běžným fanouškům nedostanou.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Najděte si je na veřejnosti

 1. 1
  Zjistěte si, kdy nahrávají. Lidé obvykle netráví moc času v okolí nahrávacích studií a i pro vás možná nebude snadné se dostat k těm, ve kterých kluci obvykle natáčejí. Když se vám ale podaří zjistit kdy a kde mají zarezervované nahrávání, třeba se vám podaří se s nimi setkat, až si budou dávat pauzu.
 2. 2
  Pohybujte se v jejich okolí. Většina členů kapely žije v Londýně. Pokud budete tedy mít do Londýna cestu a budete se pohybovat v jejich oblíbených čtvrtích, může se stát, že na ně náhodou narazíte.
  • Harry Styles má byt v Londýně, Louis Tomlinson vlastní dům na severu Londýna a Liam Payne se prý snaží najít bydlení v londýnské čtvrti Primrose Hill. Když zjistíte, kde přesně bydlí, můžete navštívit oblíbená místa v jejich okolí nebo si zajít do některé z blízkých kaváren v naději, že je tam zahlídnete.
 3. 3
  Zjistěte si, kam se vydají na turné. Pokud budete sledovat nejnovější informace pro fanoušky, můžete ostatní předběhnout a třeba na kluky narazíte, až si vyrazí během turné na jídlo nebo půjdou pařit.
  Reklama

Tipy

 • Buďte v pohodě a bavte se.
 • Když už s nimi budete mluvit, mluvte jasně a zřetelně.
 • Oblečte se normálně, nepřehánějte to se šminkami.
 • Našetřete si na koncert One Direction nebo na jejich knížku.
 • Nesnažte se je pronásledovat, i když to může být lákavé. Kluci jsou také normální lidi.
 • Neomdlévejte, nemějte trému. Pokud k tomu dojte, jste pravděpodobně nahraní.
 • Chovejte se slušně a mile.
 • K ničemu je nenuťte.
 • Než se s nimi vyfotíte, vždycky poproste o svolení.


Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 77 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 988 krát
Kategorie: Hudba
Stránka byla zobrazena 3 988 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama