Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Mazlení je skvělý způsob, jak někomu vyjádřit náklonnost. Představuje blízkost, lásku a vylepšuje lidem náladu. Při mazlení vylučujete hormon, který snižuje stres a úzkost, takže se vám hned udělá lépe. Pokud nevíte, jak se správně mazlit, nebojte se! V tomto článku najdete všechny nezbytné informace.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Začínáme

 1. 1
  Začněte zvolna. Pokud vám partner jasně dal najevo, že se s vámi chce mazlit, převezměte iniciativu a začněte. Nejlepší je začít pomalu. Neskákejte do toho po hlavě, ani pokud jste netrpěliví. Začněte partnera hladit po zádech, po ramenou nebo ho chytněte kolem pasu. Počkejte, jak na to zareaguje a potom teprve postupujte dál.
  • Dejte své záměry jasně najevo. Někdy když se někoho dotknete na ruce, nemusí to znamenat, že se chcete mazlit. Snažte se dotýkat se partnera tak, aby mu bylo jasné, kam míříte.
  • Nezapomeňte na to, že mazlit se můžete jen tak a nemusíte se potom s partnerem milovat. Začněte pomalu a pokračujte jen tak dlouho, dokud vám to bude příjemné. Nedělejte nic, na co se necítíte.
 2. 2
  Dejte si pozor na prostředí. Nyní jste připraveni postoupit ke skutečnému mazlení. Než se do toho ale dáte, zkontrolujte si důležité věci. Není příliš horko? Protože se budete dotýkat, nebylo by dobré, kdybyste byli za chvíli oba upocení. Sedíte na gauči nebo na posteli? Snažte se najít si dost místa, abyste měli při mazlení oba pohodlí. [1]
 3. 3
  Udělejte si pohodlí. Protože se s partnerem jistě budete chtít objímat, je dobré si udělat pohodlí. Pokud se chcete mazlit například při filmu, vezměte si pohodlné oblečení nebo deku. I když se budete opírat o partnera, je dobré mít pár polštářů.
 4. 4
  Hlaďte partnera. Můžete ho hladit na zádech, na nohou nebo na pažích. Dělejte to jemně a buďte sexy. Můžete partnera klidně i namasírovat. Cílem je, aby se uvolnil a bavilo ho se s vámi mazlit. Až přejdete ke skutečnému mazlení, nepřestávejte partnera hladit.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Jak se mazlit jako profík

 1. 1
  Lehněte si jeden za druhého. Nejtradičnější z poloh pro mazlení je poloha „lžiček“. Jeden z dvojice leží zády k tomu druhému a partner ho zezadu objímá.
  • Pozor na hlavy! Protože jsou v této poloze vaše hlavy velmi blízko u sebe, snadno se srazíte. „Velká lžička“ by si měla položit hlavu na rameno partnera, nebo si ji podložit paží.
  • Pozor na horko! V této poloze vám s partnerem začne být brzy horko, protože se dotýkáte velkou částí těla. Průběžně se hýbejte a upravujte polohu tak, abyste se zbytečně nepotili.[2]
 2. 2
  Zkuste poloviční lžičky. Tato poloha je také velmi oblíbená – jeden z partnerů leží na zádech a druhý leží na boku čelem k němu a položí si hlavu na jeho hrudník. Můžete si také proplést nohy.
 3. 3
  Pokud se chcete mazlit a nemáte moc místa, je nejlepší, když se větší z partnerů položí na záda. Druhý partner si lehne čelem dolů přímo na něho, natočí tělo trochu dolů a opře se o partnerův hrudník, aby mohli oba dýchat.
 4. 4
  Čelem k sobě. Jednou z nejromantičtějších poloh pro mazlení je pozice, kdy ležíte čelem k sobě. Můžete si lehnout na břicho a otočit hlavu na bok, nebo si lehnout oba na bok. Chytněte se za ruce a přitáhněte se k sobě co nejblíž.[3]
 5. 5
  Jak se mazlit, když se chcete dívat na hvězdy. Představte si, že jste s partnerem v noci na louce a chcete pozorovat meteorický roj, ale zároveň se chcete mazlit. Lehněte si na záda vedle sebe a propleťte se nohama. Pokud vám nevadí, že vám bude brnět ruka, můžete ji partnerovi podsunout za záda. Můžete se také držet za ruce.
 6. 6
  Položte partnerovi hlavu do klína. Tato poloha se nejlépe hodí, když si chcete povídat a udržovat oční kontakt. Jeden z partnerů sedí a ten druhý si lehne kolmo k němu a položí mu hlavu do klína. Sedící partner pak může toho druhého například hladit po vlasech.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Experimentujte s mazlením

 1. 1
  Hrajte si s partnerovými vlasy. Není nic příjemnějšího, než když si někdo jemně hraje s vašimi vlasy. Na pohlaví nezáleží, můžete partnerovi jemně prohrabovat vlasy i pokud jde o muže. Můžete mu také udělat masáž hlavy, i to ho jistě velmi potěší.
 2. 2
  Líbejte se. Můžete partnera jemně líbat na různých místech těla aniž byste se potom museli milovat. Dejte mu polibek na čelo, na krk nebo na ruku, abyste mu dali najevo, že ho milujete. Je více než pravděpodobné, že vám to rád oplatí.
 3. 3
  Zkuste se namasírovat. Kdo by neměl rád dobrou masáž! Ukažte partnerovi, že ho máte rádi a masírujte mu části těla, na které dosáhnete. Pokud partnera nechcete masírovat, stačí když ho budete hladit rukama.
 4. 4
  Hlaďte partnera po celém těle. Jemně partnera hlaďte po celém těle konečky prstů. Projíždějte mu po břiše a po nohou a po pažích. Nejlepší to je v poloze vleže.
 5. 5
  Jemně partnera lechtejte. Když se vám povede partnera jemně polechtat, rozesmějete ho a uvolníte atmosféru. Dejte ale pozor abyste to nepřehnali – měli byste flirtovat a ne partnera trápit![4]
  Reklama

Tipy

 • Některým dívkám se líbí, když je objímáte zezadu.
 • Uvolněte se. Při mazlení byste neměli být ztuhlí.
 • Neexistuje pouze jediný způsob, jak se mazlit. Zeptejte se svého partnera a najděte si to, co se vám oběma líbí. Nebojte se s ním o tom mluvit – jedině tak najdete to, co vám dělá nejlépe. Také se spolu bavte o tom, jak daleko chcete zajít a kde máte hranice. Pokud jste někde venku s přáteli a vy se s partnerem začnete nestydatě okusovat, mohlo by jim to být nepříjemné.
 • I objetí a letmý polibek se počítají! Snažte se udělat si na tyto malé projevy lásky čas.
 • Někteří lidé vnímají náklonnost více než ostatní. Pokud se s vámi partner nemazlí, buď se mu nelíbíte, nebo není zvyklý na fyzické projevy lásky.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 104 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 36 360 krát
Stránka byla zobrazena 36 360 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama