Stáhnout PDF Stáhnout PDF
Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Zjistěte, zda máte vlohy pro práci média

 1. 1
  Uvědomte si, co to znamená být médiem. Média vnímají duchy v jiných dimenzích pomocí jedné nebo více následujících schopností:
  • Jasnozřivost. Jasnozřiví lidé vidí duchy, aury, předměty a místa, která nejsou viditelná ostatním lidem. Těmto lidem se zjevují zemřelí lidé, nebo jsou schopni přesně popsat místa, na kterých nikdy nebyli. Psychická média tyto vize vidí svým třetím okem, které je mezi dvěma fyzickýma očima. Každý má třetí oko, ale většinou jsou lidé moc slabí na to, aby se ho naučili používat.
  • Jasnosluchost. Tito lidé slyší zprávy z „druhé strany“, buď fyzicky nebo psychicky. Jsou schopni komunikovat s duchy, kteří jsou tisíce mil daleko, nebo dokonce v jiném světě.
  • Jasnocit. Tato schopnost pomáhá médiím čerpat informace díky doteku, chuti a vůni. Média pociťují bolest nebo štěstí lidí nebo duchů, se kterými komunikují.
 2. 2
  Zjistěte, zda máte vlohy pro jasnovidectví. Každý má určité jasnovidecké schopnosti, které používá při odhadování cizích pocitů a pro spojení s duchovní úrovní života. Položte si následující otázky a uvidíte, zda se pro roli média hodíte:
  • Jste přirozené médium? Někteří lidé vidí vize, slyší zprávy ze záhrobí nebo cítí přítomnost duchů už od útlého věku. Někdy ani nevědí, o co se jedná, dokud nedospějí. Přirozená média jsou ale velmi vzácná.
  • Jste jasnozřiví, jasnosluší nebo jasnocitní? Jistě budete schopni se přiklonit k jedné z těchto schopností. Jste citliví na pocity a komunikaci s ostatními lidmi a v minulosti se vám stalo něco nadpřirozeného.
  • Zajímá vás práce média, ale nikdy jste nezažili nic paranormálního? Je možné na některých schopnostech pracovat a něco se naučit. Když budete pilně trénovat, budete schopni za čas otevřít své třetí oko.
 3. 3
  Zjistěte si toho co nejvíc. Jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit, zda se hodíte pro práci média, je přečíst si svědectví ostatních médií. Uvidíte, zda se s jejich příběhy ztotožníte a zda jsou vaše zkušenosti podobné. Naučte se toho co nejvíce také o historii duchovních médií.
  • Přečtěte si knihy o médiích a sledujte seriály a filmy, ve kterých se objevují. Snažte se vycítit, zda je tato cesta pro vás ta pravá.
  • Promluvte si s nějakým médiem o jeho zkušenostech. Prohledejte internet nebo si zajděte na nějaký ezoterický veletrh.
  • Dejte si pozor na podvodníky, kteří ve skutečnosti nadpřirozené schopnosti nemají.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Zapracujte na svých schopnostech

 1. 1
  Začněte si více všímat okolních vjemů. Média musejí umět komunikovat s „druhou stranou“. Zkuste následující metody, které posílí vaše vědomí a pomohou vám otevřít vaše třetí oko:
  • Dejte na intuici. Nezahánějte špatné pocity a sny. Pusťte k sobě všechny dojmy, které cítíte. Uvědomujte si různé energie, které vás během dne ovlivňují.
  • Každé ráno buďte chvíli sami. Po probuzení přemýšlejte a užívejte si své pocity. Nesnažte se je ovládat, pouze je přijímejte a nasávejte. Otevřete svoji mysl možnostem komunikace s energiemi, které jsou mimo naše chápání.
  • Zkuste volné psaní. Pište vše, co vás napadne a nepřemýšlejte o tom. Nesuďte svá slova a neupravujte je. Po několika hodinách si přečtěte, co jste napsali. Zprávy duchů nebývají vždy jasně zřetelné, ale když budete své pocity takto psát, možná v nich brzy najdete nějaký vzorec.
 2. 2
  Snažte se aktivně komunikovat s duchy. Je dobré si najít společenství médií, kteří získávají zprávy z druhé strany. Tito lidé vám pomohou začít a uvedou vás do prostředí, které je pro takové seance vhodné. Až pochytíte základy celého postupu, zkuste si to sami.
  • Vyberte si klidnou místnost v málo frekventované části domu a ztlumte světla. Několik svíček by vám mělo stačit.
  • Odříkávejte formulky a vyvolávejte duchy ze záhrobí.
  • Uvědomujte si přítomnost duchů, které se vám podaří vyvolat. Přijímejte jejich zprávy, obrazy, pocity nebo vůně a snažte se s nimi komunikovat.
  • Požádejte ducha, aby se představil. Když dostanete odpověď, nahlas si ji potvrďte. Pokračujte tím, že se budete ducha ptát na další otázky.
  • V této fázi nebudete moci ovládat to, jak na vás tato komunikace zapůsobí. Možná budete mít strach, ale můžete dokonce cítit bolest. Postupem času budete schopnější své zážitky lépe ovládat.
 3. 3
  Zapište se do kurzu pro média. V knihkupectvích a spirituálních centrech ve vašem okolí jistě najdete přednášky a kluby pro lidi, kteří se zajímají o duchovno. Hledejte také na internetu a na veletrzích a konferencích a najděte si kurz, který pro vás bude nejvhodnější.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Sdílejte své schopnosti s ostatními

 1. 1
  Nabídněte své služby někomu, kdo chce kontaktovat někoho zemřelého. Pokud máte známého, kterému umřel někdo z rodiny, nebo chce zkontaktovat někoho, kdo již zemřel, nabídněte mu svoji pomoc.
  • Během seance byste se jako médium neměli klienta na nic ptát. Dobré médium se nikdy neptá na jméno zemřelého, ani na žádné detaily – jinak nejde o dobrou seanci. Je na vás, abyste zjistili, jak se mrtvý člověk jmenuje, čím se živil, kdy se narodil, jak vypadal nebo jak zemřel.
  • Uvědomte si, že je to velká zodpovědnost. Vyvolávání duchů je silně emocionální zážitek pro všechny zúčastněné.
 2. 2
  Začněte se touto prací živit. Je možné si jako médium vybudovat dobrou kariéru. Musíte mít ale vše dobře zvládnuté. Nechejte si udělat webové stránky, udělejte si doma svatyni nebo si pronajměte nějaký prostor, kde budete se klienty provádět seance.
  • Založte si společnost v mezích zákona.
  • Promluvte si o obchodních záležitostech s ostatními médii a zjistěte si, jaké si účtují ceny a jak vedou svoji společnost.
  • Účastněte se konferencí a veletrhů. Vytiskněte si vizitky a rozdávejte je lidem na konferencích.
  Reklama

Tipy

 • Důvěryhodné médium neumí číst lidem myšlenky. Nezapomínejte, že i média jsou jen lidé, kteří někdy chybují.
Reklama

Varování

 • Pokud to myslíte vážně, doporučujeme najít si dobrého učitele, který vám pomůže na cestě k tomu, abyste se stali dobrým médiem. Své schopnosti byste měli používat s rozmyslem.
Reklama

O tomto wikiHow

Jennifer McVey, Cht
Spoluautorem článku je :
Duchovní vůdce
Tento článek spoluautorem článku je Jennifer McVey, Cht. Jennifer McVey je spiritualistka, věštkyně a duchovní vůdce pro duchovní odpovědi a řešení. S více než 22 lety zkušeností se specializuje na manifestování, duchy a připoutání duchů, hypnoterapii, channeling a duchovně založený životní koučink. Jennifer také vydala 13 knih s potvrzením a 6 knih o hledání slov v spiritualitě a svépomoci a vytvořila více než 600 zvukových relací. Tento článek byl zobrazen 11 455 krát
Stránka byla zobrazena 11 455 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama